Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 38, 39, 40  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím pořadatele, aby pamatovali dopředu při kontrole manažery navržených tratí, aby se pokud možno zařazovala RZ Hrádek 1 s rozvahou, a pokud, tak pouze před následujícím servisem. Zničený LZ tlumič na startu mají totiž nejen auta sk. N4, ale i S1600 a možná i další. A je opravdu zcestné, pokud o chybě víme přesto tuto trať zařazovat např. do delší sekce, kdy po ní ještě následují RZty další.
Příspěvek Zaslal: pá srpen 13, 2010 12:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SEKERA Tomas





Založen: 06. 01. 2007
Příspěvky: 17

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

U S1600 jsem s tím neměl nikdy problém,kudma to jezdíš?
Příspěvek Zaslal: so srpen 14, 2010 16:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PECHA Stanislav





Založen: 03. 06. 2007
Příspěvky: 103
Bydliště: Bratislava Dlhé Diely

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To je trosku sprota otazka Tomas. Ja som s tim mal tiez vzdy problem ako u N4 tak teraz u S1600. To plati aj pre Liptakov. Skoro vobec nie som schopny prejst to raz tak aby tam kolesa nedostali na frak nech uz idem akokolvek pomaly... Na Liptakove II hned prvy vyjazd na hlavnu a koleso ulomene... Asi to je aj setupom lebo moje su strasne... Snad ked sa to dobre nastavi tak to uz robit nebude. Moj nazor...

_________________
[url=http://www.rbrslovakia.ic.cz/Tiesto.htm][img]http://img405.imageshack.us/img405/9874/bannerrampacek.jpg[/img][/url]
Příspěvek Zaslal: so srpen 14, 2010 17:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HOMOLA Matej





Založen: 08. 08. 2007
Příspěvky: 194
Bydliště: Senec - SR

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Osobne, ja som s tým u S1600 nikdy problém nemal...
Příspěvek Zaslal: so srpen 14, 2010 18:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Abych taky přidal poznatek,už teda nevím která z těch tratí to byla a co jsem to jel za skupinu s jakým autem tak vám asi zas tak moc nepomůžu Embarassed Laughing ,ale jednou v jednom turnaji mě něco zase "neobvykle" nas..lo tak jsem to prostě chtěl jen odklikat do cíle aby nebylo zbytečný DNF,zbejvalo pár RZ a na každý ještě před rozběhnutí časomíry jsem dal odstoupit a "jel" jsem na další,takže auto bylo pořád jako nový ale jak přišlo na některou z těchto tratí tak ještě před startem při odstupování se objevilo zmíněné poškození,zase nevím co to přesně bylo a nakolik to bylo poškozený ale prostě jsem neujel ani půl metru a poškozený to bylo,asi tak k tomuto tématu i když je to OT...

_________________
Image
FRONTLINE Rally Team - www.f-r-t.wu.cz F-R-T je vááálec !!!
Příspěvek Zaslal: so srpen 14, 2010 21:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Doprčic, všichni výše uvedení, nemůžete si odpustit takový zbytečný SPAM ?? Ano, některým autům to udělá, možná některým ne. Nemá to vůbec nic společného s tím kudy jezdíme, to auto se na Hrádku 1 ještě ani nerozjede a má tlumič poškozený. Na tom není co řešit.
Příspěvek Zaslal: so srpen 14, 2010 22:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to neni zas uplna pravda, ted jsem odjel rbr-cup s evo 6,5 a hradek 1 bez problemu, v servise jsme cosi opravili, ale tlumice byly ok.


Naposledy upravil KRYSTYN Miroslav dne ne srpen 15, 2010 12:15, celkově upraveno 1 krát

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: so srpen 14, 2010 22:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOZAK Jaroslav





Založen: 04. 03. 2009
Příspěvky: 253
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nechápu zbytečné dohady.Podmínky jsou pro každého stejné a mě osobně je jedno s jak moc poškozeným autem jezdím.Budme rádi za velkou snahu ostatních Wink
Příspěvek Zaslal: so srpen 14, 2010 23:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím že toto téma určitě nepatří do tohoto vlákna. Tato otázka byla už tisíckrát přetřepána. Hrádek se jezdí všude a pořád dokola a bez problémů se dojíždí i s poškozeným tlumičem. Tak to už prostě přestaňme řešit. V RBR Cupu máte hrádek a liptákov několikrát dokola v jedné sekci a taky to tam nikdo neřeší. Tak končím tuto diskusi. Děkuji

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: ne srpen 15, 2010 6:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PISTULKA David





Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 353
Bydliště: Tábor

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Omlouvám se, za dočasnou nepřehlednost webu TR, kde probíhají různé úpravy. V nejbližších hodinách, bude opět plně funkční...Díky za pochopení!

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po srpen 16, 2010 11:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Super Michale, nádherná diskuze, věcný příspěvek smazán. Pokračuj tímto direktivním způsobem Idea . Tato věc do tohoto vlákna určitě patří. Kam jinam ? Podniky, kde bude určitě Hrádek 1 zařazen ještě vypsány nejsou. Evil or Very Mad

To že jsi diskuzi ukončil, je moc pěkné. Jakmile s něčím ty osobně nesouhlasíš, diskuzi končíš. Přejmenuj toto fórum z diskuzního na oznamovací a pochvalné, bude to naprosto přesné. Opravdu nechápu, proč, když se o chybě ví, nelze aspoň připustit zařazování zmiňované RZty před servis ? TO JE OPRAVDU TAKOVÝ PROBLÉM ??? Je uplně jedno, že to kde kdo zařazuje kdekoli. Zřejmě o chybě neví.

A ještě dodatek - když tak v klidu mažeš věcné příspěvky, měl bys mazat také jednoznačný SPAM, na této stránce nahoře počínaje SEKEROU Tomášem a dalšími. Jsou to naprosto zbytečné komentáře jasné a ověřené věci.


Naposledy upravil PANCOCHA Jaroslav dne po srpen 16, 2010 12:36, celkově upraveno 2 krát
Příspěvek Zaslal: po srpen 16, 2010 12:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ano Jardo. Taky jsem Ti to smazal jenom jednou. Není nutné, abys to tady psal pořád dokola. Jednou jsem diskusi o tomto již probraném tématu ukončil. Proto jsem další zbytečné příspěvky na toto téma smazal.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po srpen 16, 2010 12:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PLESNIK Martin





Založen: 30. 08. 2008
Příspěvky: 212
Bydliště: Branky 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Michale...prosím Tě už po několikáté, zkoušel jsem to i přes mail a furt nic, dalo by se prosím Tě u mě změnit tým, jak jsem vypisoval registraci jsem ještě netušil, že přestoupím, přestoupil jsem asi až za týden nebo 2, takže už se to nedá změnit, mohli byste to nějak udělat Vy, jezdím teď za NEXUS Racing a tam moc nejsou rádi, že bych možná někdy sbíral body za jiný tým...
Příspěvek Zaslal: po srpen 16, 2010 16:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vážení pořadatelé, je něco přes týden do startu první rally a pořád nemají jezdci přiděleny startovní čísla.... tudíž není možné nachystat skiny. Dalo by se v tom směru už něco udělat ? Děkuji.
Příspěvek Zaslal: st srpen 18, 2010 9:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pokusím se startovní čísla dát dokupy cca do poloviny příštího týdne. Bohužel mě celkem hodně zaměstnává věčné opravování jmen, týmů a vyměňování fotek v profilech. Nečekal jsem že to bude pro tolik lidí tak náročný úkon pro získání licence.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: st srpen 18, 2010 10:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 38, 39, 40  Další
Strana 17 z 40

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme