Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 38, 39, 40  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MORKOVSKY Jan





Založen: 20. 01. 2010
Příspěvky: 23

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl bych jse zeptat co je za trať 490?? nemůžu ji nikde najít!!
Příspěvek Zaslal: čt září 09, 2010 15:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je to Šourkov z Monteklandu.
http://ulozto.cz/4681913/rbrmontekland099.exe

Veškeré info k trati je ZDE

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: čt září 09, 2010 15:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chápu, že PISTULKA D. je jedním z redaktorů TRM a SENK M. je ředitelem TR, ale proč jsou vyobrazeni hned 2x ve fotogalerii jezdců TR Question Very Happy Shocked
Příspěvek Zaslal: pá září 10, 2010 19:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě se chci zeptat, když změním team, musím ještě někde žádat o provedení příslušné změny Question V pravidlech o tom není ani slovo, ale na stránkách TR se to změnilo automaticky... tak se raději ptám Wink

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: ne září 12, 2010 13:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VRANY Martin





Založen: 07. 11. 2009
Příspěvky: 1

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mám skromný dotaz. Zda by nebylo možné posunout termín 2.etapy u CRF-RBR Rally na neděli 26.9.2010. Řada lidí včetně mě bude na IRC v Sanremu a nestihne tudíž dojet druhou etapu. Sad
Příspěvek Zaslal: st září 15, 2010 17:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pochybuji o tom. Už z principu se s kalendářem hýbat nebude. Wink A kalendář byl zveřejněn dost s předstihem, aby jsi podal návrh dostatečně s předstihem a ne těsně před závodem Rolling Eyes Ani kvůli Barumce se to neposunulo a to tam byla většina lidiček zde z fora Exclamation

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: st září 15, 2010 18:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Barumka ale skončila v neděli a etapa až ve středu zajíci Wink

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: st září 15, 2010 19:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já vím Martine, byl to špatný příklad Embarassed Ale to nemění nic na tom, že se mohlo o termínu jednat zavčasu Wink

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: st září 15, 2010 19:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JADAMEK Karel





Založen: 05. 11. 2007
Příspěvky: 121
Bydliště: Hodonín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj chlapi. Poprosím o kontrolu mé žádost o licenci TR. Peníze jsem poslal dva dny zpátky i z registrací a rád bych stihnul naši domácí CRF rally. Vím že je to na poslední chvíli, ale opravdu jsem musel čekat na výplatu. Krize je sviňa.
Děkuji, rally zdar.

_________________
>>>born to be wild<<<
Příspěvek Zaslal: čt září 16, 2010 10:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, platba dnes dorazila. Profil na stránkách TR Ti byl schválen. Licenci dostaneš hned jak pošleš správnou fotku dle pravidel TR na můj mail. Bohužel je to již stokrát omíláno dokola a stále se registrují jezdci a nahrávají do profilu neodpovídající fotky.
Tuto "složitou" operaci, bohužel zvládla tak cca polovina jezdců TR. U druhé poloviny jsme museli postupně vyměňovat fotografie za ty správné.

POKUD NĚKDO NEROZUMÍ ROZMĚRŮM DIGITÁLNÍCH FOTOGRAFIÍ, PORAĎTE SE PŘED REGISTRACÍ S NĚKÝM KDO TOMU ROZUMÍ!!! DĚKUJI

Dnes jsem "likvidoval" 5 došlých plateb. Z toho pouze jedna registrace byla v pořádku.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: čt září 16, 2010 10:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JADAMEK Karel





Založen: 05. 11. 2007
Příspěvky: 121
Bydliště: Hodonín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Oukej, doma se pokusím nějak rozumně blejsknout a požádám spolubydlu, aby mi to upravil na požadovaný rozměr, protože já to neumím.
Toš tak....

_________________
>>>born to be wild<<<
Příspěvek Zaslal: čt září 16, 2010 12:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bohužel nevím, kam toto napsat, protože patřičné vlákno je samozřejmě zamknuté, nicméně věc bych řekl s Team Rally úzce souvisí.

Ke konci minulého ročníku se objevil na pluginu rozpis od Davida Šenka s tím, že v budoucnosti bude možná k dispozici od Wallyho editor pacenotes, kde by tento rozpis teprve byl plně využit. To se ovšem dosud nestalo a vzhledem k tomu, že mám podezření, že daný rozpis způsobuje padání hry při startu RZty, rád bych si na tomto místě ujasnil pár věcí.

- jaké "rozpisy" Davidův rozpis "snáší" a které ne a naopak, kde je zase potřeba Davidův rozpis, aby to nepadalo (pokud nějaké takové jsou).

Typická chyba, kterou způsobuje právě problém v rozpisu (nevím zda je to problém ve zvucích, či problém rozpisu x Davidovy zvuky a související soubory) je ta, že se načte RZta a v okamžiku kdy se má ozvat "tři" hra padá. Tato chyba se mně osobně nikdy neobjevila pokud jsem měl rozpis "Tománkův" či "Grossův".

Děkuji předem za fundovanou odpověď
Příspěvek Zaslal: čt září 16, 2010 13:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Davidův rozšířený rozpis "snáší" všechny RZty. Jediné padání, které bylo zaviněno rozpisem, bylo na první verzi rozpisu na Šourkov a Šourkov II. Tam to způsobovaly hlášky "plus" s "minus". Tyto jsou totiž i v originálním Tománkovém rozpisu. (resp. tyto hlášky jsou v originálním audiu, ale pouze v angličtině) Použití této hlášky s originálním rozpisem způsobuje pád hry. V našem rozšířeném rozpisu jsou tyto hlášky namluveny a i s původním ID hlášky to s použitím našeho audia nepadá.
Pro ty, co používají originální (nebo jakýkoliv jiný) nerozšířený rozpis byla vydána verze Šourkova bez použití hlášek plus a minus.
O jiném padání způsobené rozšířeným rozpisem nevím.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: čt září 16, 2010 13:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
GORNER Vaclav





Založen: 21. 06. 2009
Příspěvky: 103

Příspěvek Předmět: TR Odpovědět s citátem

Tak ta vyřešená licence je moje Smile děkuju za vyřízení před CRF. Těším se na souboje na trati Wink .
Příspěvek Zaslal: čt září 16, 2010 13:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SPICKA Marcel





Založen: 30. 05. 2007
Příspěvky: 33
Bydliště: Bílina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Doufám, že po dotazu nebudu ukamenován na pranýři Very Happy . Můj dotaz je ohledně kontrol průjezdu po závodě TR. Není porušeních moc jak jsem si všimnul, takže by to být problém neměl. Je mi jasný, že pokud přejedu autem jasně mimo cestu není co řešit, ale co když si myslím, že bylo vše dle pravidel TR? Může si manager týmu vyžádat foto záběru porušení pravidel???
Příspěvek Zaslal: čt září 16, 2010 13:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 38, 39, 40  Další
Strana 23 z 40

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme