Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 17, 18, 19  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
NYVLT Karel





Založen: 24. 01. 2006
Příspěvky: 143

Příspěvek Předmět: Výsledky - hlavní strana Odpovědět s citátem

V současné době na hlavní stránce visí konečné pořadí týmů ze sezóny TR2010. V tomto dílčím náhledu se nenachází název týmu, jehož by byl členem náš výše jmenovaný SUPER ZELENÝ ADMIN. Vzhledem k tomu, že se tento tým v 1. podniku TR2011 umístil v top 6, mohlo by nové pořadí alespoň na jistou chvíli zajistit pocit slávy i jeho členům, resp. Krtkovi. Doufám, že je to dostatečně pádný argument. Wink Idea

_________________
Musíš topit voe. A když máš pocit, že to nezatáčí, tak málo topíš.
Příspěvek Zaslal: ne září 04, 2011 12:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KRATOCHVIL Roman





Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: Čína,Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

týý jo,jak jsi udělal toho zeleného admina?? Shocked a vaše přání budou vyslyšena ihned,co se dovolám nějakému adminovi Rolling Eyes Very Happy

_________________
Krtek
SUPER ZELENĚ ZELENÝ ADMIN
http://www.hsfrt.ic.cz/
Příspěvek Zaslal: ne září 04, 2011 14:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PLESNIK Martin





Založen: 30. 08. 2008
Příspěvky: 212
Bydliště: Branky 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Krtku hlavně pozor na Davida, ať Tě nepokouše Very Happy Very Happy Very Happy

http://www.novinky.cz/koktejl/243609-american-pokousal-krajtu-tak-osklive-ze-musela-na-operaci.html
Příspěvek Zaslal: ne září 04, 2011 17:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

"Senk byl opilý a na nic si nepamatuje" Laughing
Příspěvek Zaslal: ne září 04, 2011 19:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KRATOCHVIL Roman napsal:
týý jo,jak jsi udělal toho zeleného admina?? Shocked a vaše přání budou vyslyšena ihned,co se dovolám nějakému adminovi Rolling Eyes Very Happy

Krtku, ty jsi geniální! Věř nebo ne, ale ráno jsem pocítil nutkání to změnit, a fórum jsem nečetl, až teď, čestně! Tomu říkám ovládání myšlenkami! Shocked

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: po září 05, 2011 14:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KRATOCHVIL Roman





Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: Čína,Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

My jsem propojeni už dlouho Very Happy Very Happy

_________________
Krtek
SUPER ZELENĚ ZELENÝ ADMIN
http://www.hsfrt.ic.cz/
Příspěvek Zaslal: po září 05, 2011 20:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OT:

Hele, vy zelení šmoulové, nenapadlo by někoho náhodou na indexu dát místo dva roky starého šampionátu "Pohár EURO CUP IV" nějaký aktuální?
Třeba IRC?

A když už jsem mimo mísu a hlavně silně mimo téma zdejšího vlákna.

Co takhle založit jedno Nové o čemkoliv, kam by mohl psát jakýkoliv uživatel cokoliv je mimo aktuálně rozjetých ofiko pohárů?
Problémů je kupa a poradit se slušný člověk nemá kde, když je už tolik měsíců zbytek fóra zamčený!

Proč? No aby se nezasíraly například vlákna čistě pro TR takovými žvásty jako teď píšu já, nebo zelení mužici nade mnou Confused

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: st září 07, 2011 7:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HAUSKNOTZ Viktor





Založen: 07. 07. 2006
Příspěvky: 112
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: fotogalerie Odpovědět s citátem

Ja bych se zeptal na neco jineho - jestli se planuje na strankach TR2011 i fotogalerie...?
Příspěvek Zaslal: st září 07, 2011 23:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HAUSKNOTZ Viktor napsal:
Ja bych se zeptal na neco jineho - jestli se planuje na strankach TR2011 i fotogalerie...?

http://rbr.onlineracing.cz/forum/viewtopic.php?p=82944#82944
Příspěvek Zaslal: st září 07, 2011 23:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STOCES Jakub





Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 111
Bydliště: Pribram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj posílal jsem registraci a tak jsem se chtěl zeptat co jsem udělal špatně že mi nepřišla odpověd. Díky
Příspěvek Zaslal: čt září 08, 2011 11:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A jakou odpověď máš na mysli? Žádnou odpověď neposílám. Registrace řeším v době, kdy se na účtu objeví licenční poplatek. Když už se ale ptáš, máš špatně fotku. Stejně jako třeba Milan Michalička, Michal Vašíček a Martin Hudec.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: čt září 08, 2011 14:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VASICEK Michal





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Libichov

Příspěvek Předmět: foto Odpovědět s citátem

Zdar Michale, tak snad už to bude v pořádku. Poslal jsem fotku na rbrteamrally@seznam.cz

Jinak jsem nevěděl kam jí poslat. Abych nemusel dělat novou registraci.

Jinak i poplatek jsem poslal stejný den jako registraci tak snad , už zítra dorazí.

_________________
Image
www.rally-mlboleslav.tym.cz
Příspěvek Zaslal: čt září 08, 2011 19:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapci referenti,

ten kdo frfňá že v mých testech je mezi RZ 5min servis, tak ať si uvědomí že je to jediná možnost, jak se dostat mezi RZtami do servisu s klíčema v ruce.
Tzn. že těch 5min není určeno na opravy, nýbrž na seřizování!
A dávám to tam do míst, kde v ostrém závodě žádný servis není, takže máte alespoň možnost si vyměnit přední okno, nasadit nárazník, nebo provést NAVÍC jinou drobnou opravu.

Podotýkám že je to jediná možnost o které vím JÁ a jelikož nejsem vševědoucí, rád si nechám poradit. Pokud to tedy jde zařídit i jinak.

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: čt září 22, 2011 13:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PISTULKA David





Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 353
Bydliště: Tábor

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vzhledem k problémům s poskytovatelem galerie, jsem pustil provizorní, použil jsem loňskou, takže se nelekejte a nahrávejte své fotky do černobílých složek.. Díky za trpělivost a pochopení.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá září 23, 2011 0:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Možná to sem nepatří, ale spíše ano, protože Sosnová 2010 bude určitě v některých dalších závodech TR.
Takže pro ty, kteří mají poněkud pomalejší vnímání a pro ty, kteří to tu nečtou a tupě hoblují jen závody ( to není hanlivost Smile ) píšu znovu a zase:

V Sosnové 2010 jsou díry, které vaše milé některé podvozky nastavené nereálně níž než hubice vysavače nemají rády. Navíc některé "rychlomodely" aut jsou fakt děsný a s kolizema se autor vůbec nezaobírá. Jen aby byl on první a měl udělaný auto. Profackovat je za to. Co z toho vyplývá:
1) když to vím, nepojedu bezhlavě do každý díry, jak to jde v některých ostatních RZ, kde je díra jen jako textura. Ty díry jsou tam od toho, abych se jim vyhýbal, pánové závodníci někteří...
2) když už tam jedu s tím vědomím, že tam zůstanu, nenadávám na tvůrce, že je to zabagovaný ( to slovo přestávám mít rád).
Některé komentáře opravdu pozbývají logiky a fakt mě se***.
Veškeré dotazy na to, jestli se bude něco předělávat jsou právnicky řečeno "irelevantní" Smile

Další věc je rozpis na mokru/vlhku. Tam je moje omluva na místě.
Pomoc je zde a nebo si udělejte svůj Smile

http://rbr.onlineracing.cz/forum/viewtopic.php?t=3873
Příspěvek Zaslal: pá září 30, 2011 9:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 17, 18, 19  Další
Strana 8 z 19

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme