Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 17, 18, 19  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Romane, rozpis na mokro/vlhko se má lišit od suchého? Já jsem si to kdysi taky myslel, ale po konzultaci s profíkem jsem obdržel vysvětlení, že rozpis říká poloměr a tvar zatáčky a ten se za různých podmínek nemění. Samozřejmě může být navíc hláška "bacha klouže" nebo třeba "klouže jako svině" Laughing

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: pá září 30, 2011 10:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ne Michale, neliší se. Jenom názvem souboru (obsahuje tam to "O"). ALE - klidně může, proč ne. Myslím, že dls soubory se nekontrolují...ale abych nekecal. Problém je v tom, že od Karlose jsem dostal logicky rozpis s "E-čkovým" souborem a zapoměl pro distribuci ho přejměnovat i na mokro. Tzn. pak je na mokru jen replay (taky soubor .dls) ale bez povídání.
Příspěvek Zaslal: pá září 30, 2011 10:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Počkej, počkej, to co stáhneš je zabalený v RaR "track-105_O.dls"
Rozbalíš a nakopíruješ/přepíšeš ho tam, kam patří podle toho popisu. Co myslíš originálem ? Ten co tam byl původně ?


EDIT: Všichni si to stáhněte a udělejte podle popisu.
Bude ještě jeden turnaj se Sosnovou 2010 na mokru pro ozkoušení.


EDIT2: Zde je ten test - http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntsview&torid=503ab60e9efd44a3202cea055c45a321


Naposledy upravil BARTA Roman dne so říjen 01, 2011 23:58, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: pá září 30, 2011 23:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KEBERT Martin





Založen: 10. 07. 2009
Příspěvky: 224

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Otazka: Jak je na tom instalacka trate v sekci Downloads (pro ty pomalejsi a tupe hoblovace)?
Příspěvek Zaslal: so říjen 01, 2011 12:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Samozřejmě musíš trať z ní normálně instalovat a pak přehrát tímto souborem. Myslím, že se změnou, resp. opravou balíčku by museli kvůli kontrole stahovat a instalovat všichni. A to nechci, když je náprava tak triviální.
Příspěvek Zaslal: so říjen 01, 2011 19:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: opravny balicek Odpovědět s citátem

OK, tak jsme si popovídali. Teď prosím o vyjádření:

- mám nainstalovanou Sosnovou 2010 ze sekce download v době, kdy testy běžely před KIZZ me rally. FUNGUJE nyní tato instalace, nebo ne?

- musím tedy stahovat nějaké tyhle diskutované balíčky, nebo ne?

- ROmane, prosím, bude nová Sosnová v dalším podniku TR? Pokud ano, bude nějaký test? Nemám čas sledovat forum pernamentne. Tedy se RBR zabývám vždy týden před TR, abych si vše stáhnul a vyzkoušel. Teď jsem se týden na web nepodíval a ejhle, spousta zpáv o nějakém balíčku.

Díky a mějte se
Příspěvek Zaslal: ne říjen 02, 2011 10:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

for KOZA:
Sosnová 2010,co máš nainstalovanou FUNGUJE NORMÁLNĚ,pouze za vlhka/mokra (na této RZ) nemluví navigátor Exclamation Už jsem to psal několikrát. Ten balíček pouze naučí MLUVIT navigátora za vlhka a mokra. Idea Stačí Question

to KALA:
Tak balíček nedávej a nic se nestane Wink Na ROC též navigátor nemluví a jezdí se to Exclamation

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: ne říjen 02, 2011 12:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Test teď jeden běží: http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntsview&torid=41474a6daa58c05d2fb576217e081c82

a v dalším bude možnost testovat rozpis v jiným než suchým povrchu: http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntsview&torid=503ab60e9efd44a3202cea055c45a321

Podle počtu stažení souboru to vypadá, že si to upraví hodně lidí. No a jenom závěrem, aniž bych chtěl mít poslední slovo- úprava rozpisu je jednoduchá, nebo jak jsem nazval triviální právě v tom, že když už něco zblbnete, tak se s RBR nic nestane. Nic se nezničí, jinak bych tady nenaváděl k nějakým opravám.
Stejně je možné, že rozpis si někteří upravují sami, netvrdím, že nástroje jsou volně dostupné, ale řekl bych, že se to děje třebas formou někoho, kdo se "obětuje" a s nástrojem, který má k dispozici, podle požadavků upraví stávající rozpis. Takže prakticky na mokrou Sosnovou si rozpis lze udělat ze suchého. Teď mluvím spíše k těm znalejším.
Příspěvek Zaslal: ne říjen 02, 2011 13:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JANOSEK Marek





Založen: 16. 07. 2008
Příspěvky: 139
Bydliště: Walmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak, rok se s rokem sešel a opět nastal čas na mírné OT.
I přes minulé nezdary opět žádám, aby bylo odemknuto forum, případně aby bylo specifikováno, kdy a za jakých podmínek bude odemknuto. Člověk občas potřebuje vyřešit také problém, který se netýká Team Rally (světe div se, ano je to možné) a zamknuté forum je mu platné jako mrtvému kabát. Děkuji.
S pozdravem a míru zdar, Marek Janošek

_________________
IRIDIUM RBR TEAM
Příspěvek Zaslal: ne říjen 16, 2011 12:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAMSIK Daniel





Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 11
Bydliště: Želechovice

Příspěvek Předmět: okolo TR Odpovědět s citátem

mam dotaz:proc nefunguej TR magazin a ni videoportal proste nic...pokud se objevi clanek na ewrc a to je vse????licence stoji nejakou korunu to chapu ale loni to bezelo vsechno a ted nic?dik
Příspěvek Zaslal: čt říjen 20, 2011 0:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DOBES Jan





Založen: 17. 01. 2006
Příspěvky: 196

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A co myslíš tím nefunguje ? Karel Nový avizoval už na konci minulé sezony, že s magazínem z časových důvodů končí a nikdo další, kdo by to dělal se nenašel. Videomagazín funguje, jenom nejsou sestřihy po každém závodě. Poslední tři sezony jsem totiž mezi jednotlivými závody nedělal skoro nic jiného než vyráběl video a na to už nemám čas ani náladu Wink

_________________
Image
Team Rally 2011
GO Montek GO !!!
Příspěvek Zaslal: čt říjen 20, 2011 7:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Honzo byl jsi rychlejší. Já jen doplním, že nejen, že se nenašel nikdo, kdo by pokračoval - i když před startem sezony tu byly výkřiky, že "Magazín bude" - ale nenašel se ani nikdo ochotný dlouhodobě s Magazínem pomoct. Poslední roky jsme na tom byli oba stejně. Ani já nedělal nic jiného a trávit stovky hodin nad Magazínem už opravdu nechci. Je tu spousta lidí, kteří píší poměrně podrobné reporty na své stránky, proč by nemohli psát i Magazín. Tobě Honzo dík za review, které píšeš na ewrc. Některým je to ale málo, že? Oni si přece zaplatili, tak snad aby vedení TR kolem nich skákalo a dělalo kotrmelce. Confused

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt říjen 20, 2011 8:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PETERA Jirka jun





Založen: 23. 04. 2008
Příspěvky: 251

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

já jsem osobně spokojen i s takovou formou médií k TR Smile, nevím, proč mají ostatní s tímto takovej problém, prostě... i Karno i Worm a všichni ostatni okolo jsou jen lidi a sám vím, co to je, když člověk nemá skoro na nic čas..

_________________
Image
TSKRT - never forgot
Tr 2009 - 4.misto N4
Tr 2010 - 1.misto N4
Tr 2011 - 3.misto N4
Příspěvek Zaslal: čt říjen 20, 2011 19:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STREIT Michal





Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 20
Bydliště: Telč

Příspěvek Předmět: Volant Odpovědět s citátem

Vím, že to sem nepatří, ale nevím kam to mám napsat. Dneska když jsem se chtěl potrénovat na další závod tak se rozbil volant. Asi v půlce RZ Falstonů mi přestal jít na volantu FF (celkově se změnil chod i zvuk volantu), tak jsem vypnul RBR- odpojil volant z USb- znovu zapojil, ale volant se nekalibroval jenom pořad blikal, ale fungoval dál. Tak jsem znova pustil RBR a hned v první zatáčce po startu naskočila modrá obrazovka s nějakýma písmena a Pc se restartoval. To už mi bylo jasný, že je něco KO. Po načtení windowsu jsem se kouknul na herní zařízení a zjistil jsem, že volant asi nesnímá otáčky (všechny tlačítka i pedály jdu) http://www.youtube.com/watch?v=VX3G7z7yjQc&feature=related . Tak jsem rozdělal volant a zjistil, že asi tato součástka je po smrti byla trochu černá a smrděla tak asi vyhořela: http://3x.cz/di-QJ9W.jpg
Neválí se někomu ta sučástka doma Smile a nebo nevíte kde by se dala koupit? A ještě jsem zapomněl mám Logitech DF GT. Díky
Příspěvek Zaslal: so říjen 29, 2011 21:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NODES Michal





Založen: 01. 01. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Michale, zkus tenhle, velikostne je to stejne, jen netusim jak to bude s parametrama- otacky, napati atd

http://www.rcauta.cz/zbozi/7351/Tamiya-Johnson-540-J-motor.htm
Příspěvek Zaslal: ne říjen 30, 2011 6:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 17, 18, 19  Další
Strana 9 z 19

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme