Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Zvyseni realismu chovani aut v RBR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 82, 83, 84  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Váš názor na změny fyziky pro větší realizmus?
Nemohu se dockat
52%
 52%  [ 216 ]
Jsem pro
36%
 36%  [ 148 ]
Je mi to jedno
3%
 3%  [ 16 ]
Jsem proti
7%
 7%  [ 29 ]
Celkem hlasů : 409

Autor Zpráva
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nedělejte tu zbytečný flame - dokud nebudou nové fyziky důkladně ozkoušeny v turnajích, rozhodně nenahradí stávající. Nicméně po online uvedení, bude mít každý tvůrce turnaje, včetně pohárů, možnost použít nové fyziky pro své podniky. A právě na základě toho, kolik se bude zakládat turnajů s novými fyzikami a kolik se starými a dle účasti na takových turnajích se to pak překlopí kompletně či ne.

Do té doby platí, co jsem psal výše.
Příspěvek Zaslal: čt červen 28, 2012 8:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PETRAS Marek





Založen: 30. 12. 2008
Příspěvky: 465
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud by to nevyšlo, tak by vaše práce ale byla k ničemu a ty promarněné týdny by vám už nikdo nevrátil....

_________________
MaraP
Příspěvek Zaslal: čt červen 28, 2012 11:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NEMEC Jan





Založen: 03. 02. 2007
Příspěvky: 99
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tragicky bych to neviděl. Přinejhorším bude víc času na testování a nové fyziky se tak dostanou ven až s vychytanými mouchami. Možná bude lepší to neuspěchat.

Aby nedošlo k omylu, už se nových fyzik nemůžu dočkat Smile Ale zase ne za každou cenu.
Příspěvek Zaslal: čt červen 28, 2012 11:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Walter





Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 153

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja chci upozornit ze mouchy uz celkem byly vychytany, je jeste potreba vyladit pneu a povrchy, ale na to potrebujem mit informace a zajizdenych casech.
Příspěvek Zaslal: čt červen 28, 2012 11:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Walter, chtěl jsem se zeptat, jak to vypadá s tím tlakem v pneu. U stávajících fyzik je nefunkční a ty jsi kdysi psal, že by to šlo pořešit a že s tím počítáš. Jak to dopadlo, je to už funkční? Dík za info.
Příspěvek Zaslal: čt červen 28, 2012 12:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Walter





Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 153

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nepletes si to s necim? Co dela nebo nedela tlak pneu by se upravovalo velmi obtizne a tak se mi nezda ze bych to nekdy nekomu sliboval.
Příspěvek Zaslal: čt červen 28, 2012 14:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak o slibování řeč nepadla Wink
Ale tady je tvůj příspěvek, z kterého jsem pochopil, že to půjde: http://rbr.onlineracing.cz/forum/viewtopic.php?p=85136#85136 můj dotaz pár míst nad tím.

Ale když nepůjde, tak nepůjde. Svět se nepo... a stejně by ten vliv byl asi dost zanedbatelný.
Příspěvek Zaslal: čt červen 28, 2012 14:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Po dlouhé době jsem se sem nakouknul a vidím že už se dál nemusím zajímat... takže abych nedělal, zbytečný flame, ale stejně se musím zeptat. Některým hotlap...., pardon, menšině jezdců ze špičky, se nechce učit nové fyziky, tudíž se pojede na starejch? Fajn, takže už opravdu nemám jedinej důvod zkoušet TR... To byla aspoň trošku motivace po těch letech tady a po tom mrtvolným stavu za poslední dva roky, že se něo bude dít a že by mě to třeba zase začalo bavit naplno, ale takhle bohužel. Jen tak mimochodem, když se dřív měnili fyziky, to o tom taky rozhodoval někdo jinej? Že ho jízda bavila, protože byly auta rychlý a akční, tak byly nový fyziky. Teď je to pro některý jakože nuda, tak se to prostě nepojede? Sorry borci za ten flame, ale trošku "víc" mě to dostalo. Fandil jsem vám v novejch fyzikách ale když to vidím kolem tak se vůbec divím že jste se na to ještě nevy..... . To je podpora od okolí teda Confused , rok se o tom mluví, připravuje se a nakonec zase nic. Tak zas snad za rok. Držím vám palce aby už se konečně nco začalo dít. Čus.

_________________
Image
FRONTLINE Rally Team - www.f-r-t.wu.cz F-R-T je vááálec !!!
Příspěvek Zaslal: so červen 30, 2012 11:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vlasťo, klid, musíme tolerovat, že na to má někdo jiný názor. No a dosavadní změny ve fyzikách nemusel nikdo složitě schvalovat, protože proti těmto to byly změny kosmetické. A zúžit to jen tak, že se hotlaperům nechce učit nové fyziky, tak to myslím není. Třeba takový Kuba Hoffmann je hotlaper (myslím to v dobrém Jakube) a s novými fyzikami problém nemá, na sraze nám dal sám pár podnětných dotazů a připomínek. Taktéž Karel Kuncl, který patří k matadorům, měl několik připomínek, které jsme se pokusili zohlednit.

Takže vydržte ještě chvilku, uvidíme jak to bude s online testy a pak se uvidí. V důsledku bude záležet stejně, jak jsem psal výše, na rozhodnutí organizátora jakéhokoliv turnaje či poháru, které fyziky zvolí. Je jasné, že nemůžeme direktivně změnit fyziky takto zásadně hned. Nějakou dobu prostě pojedou souběžně staré a nové. A pokud bude třeba v září 75% podniků s novými fyzikami, snad nikdo nebude namítat, abych se to změnilo hned.

Je tu ovšem samozřejmě jisté riziko, že pokud změníme fyziky příliš brzo, aspoň dočasně budou nedostupné některé auta, které nejsou zase tak oblíbené. I proto je výhodnější to nechat nějakou dobu souběžně a dle zájmu auta postupně doplňovat.
Příspěvek Zaslal: ne červenec 01, 2012 9:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SUDICKY Mira





Založen: 29. 03. 2008
Příspěvky: 172
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj...souhlasím s argumenty obou stran a jsem pro vyčkávací taktiku, nicméně si nedovedu představit, že budu příští rok skákat na pluginu z jedné fyziky do druhé a budu při tom podávat nějaké kvalitní výkony. Jak mám pak zajet TR v nějaké rozumné kvalitě, když budu trénovat a jezdit mnohem raději nové fyziky a na staré pouze TR a možná IRC ...

_________________
Míra Sudický
Příspěvek Zaslal: ne červenec 01, 2012 23:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, to máš pravdu. To lze opravdu velmi těžko. Ale zkus klidně navrhnout jiný rozumný postup jak to udělat. Toto co je prozatím navrženo mělo být kompromisem pro obě strany. Ideální to není ... ale lepší postup asi nemáme. Maximálně tak anketa, ale kdo zajistí, že se jí zůčastní dostatek jezdců a že bude průkazná ?
Příspěvek Zaslal: po červenec 02, 2012 8:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HASA Rostislav





Založen: 17. 01. 2009
Příspěvky: 12
Bydliště: Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ať to bude jak to bude,pro všechny to bude STEJNÉ.pro odpůrce nových fyzik malý příklad z reality.Pech a jeho mini.kdyby byl jak vy a pořád brečel,vyjel by s minim až by ho úplně poznal,měl vymakané setupy na všechny povrchy a věděl by že bude všechny pojíždět.ale ralita je jiná,že.auto poznává postupně a za pochodu systémem pokus omyl.takže asi tak.
Příspěvek Zaslal: po červenec 02, 2012 12:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chtělo by to "rozhýbat" plugin, fyziky jsou vedle toho sekundární problém.

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: po červenec 02, 2012 16:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SCHWARZ Martin





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Větřní

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar,
viděli jste tohle?:
http://www.mediaracing.sk/video-play/257//
Výsledky 1rz:
http://www.srs.sk/vysledky_new/index.php?gx=53&co=20&ang=&obn=&farba=&rs=RS01&idp=v&ids=v&tr=v&srp=

Je to Peklo I, které začíná asi 500m od startu Pekla z RBR a pak ještě pokračuje dál. Semerád se dostal do našeho cíle (těsně před vesnicí myslím) asi v čase 6:13, tedy 6 minut na 8000m= 80km/h . Průměr C2 R2 max asi 72km/h .
Zkoušel jsem evoIX s posledníma fyzikama a na klávesách asi 6:20 s chybami. Zkuste sem dát nějaké časy z Pekla I s odečtením 10 (WRC), 15 (EvoIX) až 20s(C2?) za těch prvních 500m podle rychlosti auta.
Za odbočku by se dalo odečíst asi 5s.
Mato22

_________________
http://mato22rbr.svet-stranek.cz
Nové stránky Asfalt cupu:
https://rbr-asfalt-cup.webnode.cz/
Příspěvek Zaslal: po červenec 02, 2012 22:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KRYGLER Jan





Založen: 26. 05. 2011
Příspěvky: 24
Bydliště: Hlučín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

čekal jsem, že to někoho napadne... ač je Miro skvělý modelář a patří mu rozhodně úcta, tak zrovna peklo bych nesrovnával... zatáčky, ať už jejich úhel, či sklon, jsou přece jenom jiné než v reálu. Podívej se jak se grzybek doslova plouží těma vracákama... v RBR, a teď to opravdu není o výkonu auta, přijedeš, nabrzdíš, zatáhneš za ručku (aspoň tedá já ve většině z nich) a odjedeš...
Příspěvek Zaslal: po červenec 02, 2012 23:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 82, 83, 84  Další
Strana 54 z 84

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme