Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2013
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě tu mám jednu víceméně technickou, která ale úzce souvisí s turnaji, potažmo TR.

Myslím, že není vůbec nutné jak momentálně, tak i do budoucna zakládat i jen kvůli testování nové skupiny, leda pak pro nové skupiny aut, jako je R1, 2 atd. a i ty by šly možná přiřadit do některých stávájících.

Nové fyziky totiž budou fungovat pouze v kombinaci s hackem a ten zase zajistí, že pokud nemáte správnou fyziku povrchu a pneumatik, stejně to nepojede. Tudíž stačí přidat jen fyziku povrchu a pneumatik, tak jak je to např. u snowmodu a pak přidávat auta do stávajících skupin. Ano, pak je tu samozřejmě riziko, že někdo dá do turnaje jak nové auta tak staré, byť na jiné fyzice povrchu a pneu, ale i to by se dalo posléze hackem ošetřit, aby to kontroloval.

Tudíž by nemělo teoreticky nic bránit tomu, aby se nové Waltrovy enka a WRC přidaly do stávajích skupin a za předpokladu vytvoření nové fyziky povrchu a pneu na pluginu by se mohlo začít online testování. O to usilujeme už opravdu dlouho a byli bychom rádi, kdyby se to konečně rozjelo.
Příspěvek Zaslal: čt srpen 08, 2013 7:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
UHER Tomas





Založen: 18. 05. 2009
Příspěvky: 7
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: FB stranka Odpovědět s citátem

Na facebooku jsem založil stránku pod názvem Team Rally 2013, budu tam dávat různý články a fotky ze závodů, různý informace o závodech atd atd....

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá srpen 09, 2013 19:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky Vaškovi za přísun nových tratí na plugin. Po vyzkoušení zvažuji, že by stálo za to vytvořit seznam tratí povolených pro TR. Kvalita některých tratí myslím nedosahuje výše použitelné pro pohárové závody. Díky za Vaše názory.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: ne srpen 11, 2013 8:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BABAK Ondrej





Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 75

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem stejného názoru jako Michal.
Příspěvek Zaslal: ne srpen 11, 2013 11:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Rozpisy jsou na některých tratích lepší, na některých nepoužitelné - i když tohle by šlo do startu TR vyřešit (pokud se najde někdo, kdo to zvládne upravit pro všechny).
Pohlídal bych ale kilometráž - jestli si dobře pamatuju, tak je zatím omezení na počet RZ. Teď když tady máme traťě od 3km do 13km stejného stylu, povrchu, spíš hrozí přetáhnutí doby strávené v závodě.

PS: ještě nemám komplet všechny tratě vyzkoušené, ale na totální propadák trať jsem zatím nenarazil.

EDIT: ty slalomy jsou fakt divné, ty si v TR nedokážu představit Rolling Eyes + Wisla, to je taky divný nedomrdek, kde nefungují ani divácké pentle
Příspěvek Zaslal: ne srpen 11, 2013 13:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo jo, Wisla je opravdu nedodělek... Slalomy jsem nejel. Ale ostatní mi příjde +- cajk (ještě jsem nejel vše, ale většinu znám alespoň z videí)

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: ne srpen 11, 2013 22:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SUDICKY Mira





Založen: 29. 03. 2008
Příspěvky: 172
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bruchsal-Untereue ... asi km před cílem jsem trefil členě šutr se značkou a šel jsem panna vorel až do lesa a do meziprostoru ... musel jsem odstoupit, dal jsem replay ... kdyby se to stalo v TR, měl bych dost smolíka Smile

_________________
Míra Sudický
Příspěvek Zaslal: po srpen 12, 2013 2:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: Tratě to TR Odpovědět s citátem

Nějaká kontrola je třeba, ale moc se neunáhlete. Třeba Loch Ard byl loni doslova drcen kritikou za "špatný" rozpis a "pasti" atd.. Na druhou stranu je to krásná RZ, co přinesla a přinese na trať pestrost. Myslím, že daň v podobě horšího rozpisu a nutnosti jet více hlavou je někdy adekvátní.
Příspěvek Zaslal: po srpen 12, 2013 10:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 239
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych třeba žádná omezení nedělal. Ano některé RZ jsou lepší, některé jsou horší. Ale jaké RZ se pojedou nebo ne bych nechal čistě na manažerovi, který bude pořádat podnik TR. Ať si sám rozhodne jaké RZ tam dá a jaké ne. Wink


Naposledy upravil ROJEK Jakub dne po srpen 12, 2013 17:46, celkově upraveno 1 krát

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: po srpen 12, 2013 12:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BUJACEK Martin





Založen: 17. 01. 2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem taky pro použití všech nových tratí v TR, včetně slalomů. Každá nová trať je fajn a nový impuls pro nás všechny. Na TR se jezdí vždy kolem 20 zkoušek, takže věřím, že každá soutěž využije více či méně nových rz.

Osobně si myslím, že když to někde bude 20% - 40% nových rz budu osobně jen rád. Klasické rz tady má každý najeté na 110%.

Proto doufám, že se pořadatelé závodů nebudou bát nové tratě použít víc.

_________________
Pripravujeme pro vas novy sampionat RBR-CUP 2024!
Příspěvek Zaslal: po srpen 12, 2013 17:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HAJEK Michal





Založen: 08. 09. 2012
Příspěvky: 27

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mam stejny nazor jako kluci prede mnou. jen pri pomysleni ma zimni podniky tr jsem v rozpacich. chtelo by to i nejake nove snehove trate. at se zase nelouska porad dokola finsko.
Příspěvek Zaslal: po srpen 12, 2013 18:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BUJACEK Martin





Založen: 17. 01. 2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja bych nedělal tolik závodů na sněhu když je tolik tratích teď jiných. Jeden závod sníh čistě a další třeba kombinace sníh a asfalt a další třeba sníih a šoto. I v reálu toho sněhu na zavodech už dnes moc není

_________________
Pripravujeme pro vas novy sampionat RBR-CUP 2024!
Příspěvek Zaslal: po srpen 12, 2013 18:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BUJACEK Martin





Založen: 17. 01. 2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jojo já sem taky pro na vynechání snow france Wink

_________________
Pripravujeme pro vas novy sampionat RBR-CUP 2024!
Příspěvek Zaslal: út srpen 13, 2013 18:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Walter





Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 153

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Byl jsem ted 4 dny odjety, tak jsem nemohl pridat auta tak jak jsem puvodne sliboval.

Pridan Ford Focus WRC '03, stahnete si take updatovany hack.

Problem s automatickym razenim do zpatecky jsem zatim nevyresil, je to problematicke, protoze se pri tom vlastne prehodi vstupy plynu a brzdy.

Automaticke razeni pri jizde dopredu uz by melo byt o Focuse spravne, u dalsich aut to updatuji.

http://rbr.onlineracing.cz/forum/viewtopic.php?p=89853#89853
Příspěvek Zaslal: út srpen 13, 2013 18:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych se přikláněl pro zachování SF Wink

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: út srpen 13, 2013 19:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Další
Strana 6 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme