Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
507
2.
PAULAT Stepan
472
3.
STEINER Pavel
411
4.
BURIÁNEK Tomáš
395
5.
BUJACEK Martin
364
6.
POLOK Mateusz
310
Pohár XRS
1.
ZBORIL Roman 1
66
2.
BUJACEK Jakub
56
3.
BUJACEK Martin
54
4.
BURIÁNEK Tomáš
54
5.
VALENTA Lukas
50
6.
VECERA Lukas
42
Nové soubory
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
24.03.2024:
RZ Halenkovice 2018
10.03.2024:
Pacenote Plugin
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
Sturec snow - Rekordy
Základní fyzika
NGP
RC1
RC2
RGT
RC3
RC4
RC5
WRC
H/B
H/A
H/4
H/2
---
Česká republika
Polsko
Španělsko
Russian Federation
Estonia
Portugalsko
Francie
Slovensko
Finsko
Lithuania
Latvia
Hungary
Germany
Slovinsko
Ukrajina
Argentina
Italy
Švédkso
Japan
Velká Británie
Bulgaria
USA
Croatia
Brazil
China
Belgium
Austria
Srbsko
Norsko
Chile
Greece
Netherlands
Kanada
Australia
Belarus
Ireland
Korea, Republic Of
Romania
Switzerland
Kazakstan
Uruguay
Turkey
Andorra
Mexico
Nový Zéland
Colombia
Denmark
Reunion
Ecuador
Indonesia
Peru
Madagascar
South Africa
Paraguay
Venezuela
Bolivia
Afghanistan
Jamaica
Barbados
Georgia
Luxembourg
Hong Kong
Malaysia
Israel
Moldova, Republic Of
Bosnia And Herzegovina
San Marino
Zimbabwe
Cyprus
India
Thailand
Singapore
Macedonia
Costa Rica
Antigua And Barbuda
Martinique
Philippines
Armenia
Dominican Republic
Montserrat
Lebanon
Uzbekistan
Greenland
Cocos Keeling Islands
Guadeloupe
Egypt
Senegal
Cuba
Taiwan
Guatemala
Palestine
Antarctica
Congo
American Samoa
Monaco
United Arab Emirates
Kenya
Panama
Korea, D.P.R.
Bangladesh
Albania
Uganda
Černá hora
Pakistan
Burkina Faso
Iceland
Saudi Arabia
Vietnam
Saint Kitts And Nevis
Liechtenstein
St Vincent/Grenadines
Puerto Rico
Pitcairn
Morocco
Malta
Nicaragua
Sri Lanka
Mongolia
Angola
Fiji
Azerbaijan
Tonga
Ghana
Somalia
Wallis And Futuna
Virgin Islands, U.S.
Nigeria
Zambia
Tunisia
Vatican City
Bhutan
Iran, Islamic Republic Of
Kiribati
British Indian Ocean Territory
US Minor Outlying Islands
Macau
French Guiana
Qatar
Turkmenistan
Saint Pierre And Miquelon
El Salvador
Cameroon
Gambia
Sudan
Kyrgyzstan
Honduras
Anguilla
Předchozí
Další
Jméno
Auto
Čas
391.
LASTRA David
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
07:02.89
392.
LUNAK Mirek
Skoda Favorit 136 L GrpA
07:03.91
393.
KOLARIK Vladimir
Peugeot 306 Maxi Kit Car
07:04.05
394.
REY Luis
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
07:05.05
395.
irtdb_832
Renault Clio 16S Williams GrpA
07:05.11
396.
PODYAPOLSKI Michael
Lada Kalina RC2 GrpA
07:06.77
397.
MACURA Grzegorz
Peugeot 106 Rallye S20 GrpA
07:07.47
398.
Kahy_
Skoda Favorit 136 L GrpA
07:08.40
399.
PEREZ Carlos
Peugeot 106 Rallye S20 GrpA
07:08.67
400.
Y.Hernandez
BMW M3 E30 GrpA
07:09.08
401.
DE LA LLANA Agustin
Renault Clio 16S Williams GrpA
07:09.12
402.
BuzzLight
BMW E36 Compact F2000
07:09.13
403.
WAGNER Roland
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
07:09.33
404.
GAVALAS Haris
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
07:11.09
405.
MIKKO a
Peugeot 106 Rallye S20 GrpA
07:11.20
406.
CERNY Lukas
BMW M3 E30 GrpA
07:14.08
407.
OLFun
Lancia Delta HF 4WD GrpA
07:16.97
408.
masahei
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
07:18.05
409.
SLOWLY SIDEWAYS
Skoda Favorit 136 L GrpA
07:18.14
410.
John Ruth
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
07:22.25
411.
BEZDECIK Lukas
Skoda Favorit 136 L GrpA
07:25.11
412.
KIVIMAA Ville
Mitsubishi Galant VR-4 (E39A) GrpA
07:27.67
413.
SLANY Michal
Trabant P 800 RS GrpA
07:27.98
414.
PACHECO Cesar
BMW M3 E30 GrpA
07:38.28
415.
Ruben Puime
BMW M3 E30 GrpA
07:43.31
416.
MichalSum4
Wartburg 353 W 460 GrpA
07:44.32
417.
Hanninen Risto
BMW E36 Compact F2000
07:56.62
418.
KERTTULA Mika
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
07:57.26
419.
SOWA Marek
Skoda Favorit 136 L GrpA
08:00.51
420.
Reznickova Adela
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
08:02.96
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Události na serveru
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
27.01.2024:
Nová trať:
Harju 2019
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11196
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3232
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.35%
2 roky
Hlasů: 3579
10.9%
3 roky
Hlasů: 3848
11.72%
Hned od vydání
Hlasů: 7246
22.07%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.