Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
507
2.
PAULAT Stepan
472
3.
STEINER Pavel
411
4.
BURIÁNEK Tomáš
395
5.
BUJACEK Martin
364
6.
POLOK Mateusz
310
Pohár XRS
1.
ZBORIL Roman 1
66
2.
BUJACEK Jakub
56
3.
BUJACEK Martin
54
4.
BURIÁNEK Tomáš
54
5.
VALENTA Lukas
50
6.
VECERA Lukas
42
Nové soubory
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
24.03.2024:
RZ Halenkovice 2018
10.03.2024:
Pacenote Plugin
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
Passo Valle - Rekordy
Základní fyzika
NGP
RC1
RC2
RGT
RC3
RC4
RC5
WRC
H/B
H/A
H/4
H/2
---
Česká republika
Polsko
Španělsko
Russian Federation
Estonia
Portugalsko
Francie
Slovensko
Finsko
Lithuania
Latvia
Hungary
Germany
Slovinsko
Ukrajina
Argentina
Italy
Švédkso
Japan
Velká Británie
Bulgaria
USA
Croatia
Brazil
Belgium
China
Austria
Srbsko
Norsko
Chile
Greece
Netherlands
Kanada
Australia
Belarus
Ireland
Korea, Republic Of
Romania
Switzerland
Kazakstan
Uruguay
Turkey
Andorra
Mexico
Nový Zéland
Colombia
Denmark
Reunion
Ecuador
Indonesia
Peru
Madagascar
South Africa
Venezuela
Paraguay
Bolivia
Afghanistan
Barbados
Jamaica
Georgia
Luxembourg
Moldova, Republic Of
Bosnia And Herzegovina
India
San Marino
Hong Kong
Malaysia
Israel
Cyprus
Thailand
Singapore
Macedonia
Zimbabwe
Martinique
Philippines
Armenia
Dominican Republic
Costa Rica
Antigua And Barbuda
Lebanon
Uzbekistan
Montserrat
Cocos Keeling Islands
Guadeloupe
Egypt
Senegal
Cuba
Taiwan
Guatemala
Palestine
Antarctica
Congo
Greenland
Korea, D.P.R.
Bangladesh
Albania
Uganda
Černá hora
Pakistan
Burkina Faso
Iceland
Saudi Arabia
Vietnam
Saint Kitts And Nevis
Liechtenstein
St Vincent/Grenadines
Puerto Rico
Pitcairn
Morocco
Malta
American Samoa
Monaco
United Arab Emirates
Kenya
Panama
Zambia
Tunisia
Vatican City
Bhutan
Iran, Islamic Republic Of
Kiribati
British Indian Ocean Territory
US Minor Outlying Islands
Macau
French Guiana
Qatar
Turkmenistan
Saint Pierre And Miquelon
El Salvador
Cameroon
Gambia
Sudan
Kyrgyzstan
Honduras
Anguilla
Nicaragua
Sri Lanka
Mongolia
Angola
Fiji
Azerbaijan
Tonga
Ghana
Somalia
Wallis And Futuna
Virgin Islands, U.S.
Nigeria
Předchozí
Další
Jméno
Auto
Čas
91.
CEBULSKI Jakub
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
04:09.76
92.
NOVAK Klemen
Renault Clio 16S Williams GrpA
04:09.86
93.
TOMASZ MOSKALA
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
04:09.91
94.
SIMI Patrick
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
04:10.04
95.
SZTWIERTNIA Jan
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
04:10.11
96.
DUDA Marek
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
04:10.11
97.
COSTALES Pablo
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
04:10.16
98.
MAKANDE Juanito
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
04:10.20
99.
ANUSIEWICZ Wojciech
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
04:10.24
100.
KRCMAR Stanislav
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
04:10.30
101.
TOMECEK Libor
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
04:10.32
102.
DOHNAL Michal
Renault Clio 16S Williams GrpA
04:10.35
103.
ADAMEK Ondrej
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
04:10.41
104.
ZARYCHTA Daniel
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
04:10.46
105.
GARCIA Gus
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
04:10.49
106.
ORLER MANUEL
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
04:10.49
107.
GABRHELIK Ondra
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
04:10.62
108.
KARKACH Alex
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
04:10.67
109.
HANZELKA Jakub
BMW M3 E30 GrpA 1987
04:10.67
110.
RODRIGUES Tiago
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
04:10.84
111.
DG301
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
04:10.87
112.
LONN Joonas
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
04:10.97
113.
KREJCI Mira
Mitsubishi Lancer RS Evo GrpA
04:10.99
114.
BRUHY Frank
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
04:11.09
115.
Tiziano Landi
Peugeot 106 Rallye S20 GrpA
04:11.10
116.
ORIGI Divock
Renault Clio 16S Williams GrpA
04:11.16
117.
driftking43
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
04:11.18
118.
PERSEIN Danny
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
04:11.26
119.
CHASTANG Adrien
BMW M3 E30 GrpA
04:11.28
120.
MARZOA Juan
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
04:11.31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
Události na serveru
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
27.01.2024:
Nová trať:
Harju 2019
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11196
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3232
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3580
10.91%
3 roky
Hlasů: 3848
11.72%
Hned od vydání
Hlasů: 7246
22.07%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.