Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
411
2.
PAULAT Stepan
404
3.
STEINER Pavel
377
4.
BUJACEK Martin
364
5.
BURIÁNEK Tomáš
313
6.
POLOK Mateusz
254
Pohár XRS
1.
ZBORIL Roman 1
66
2.
BUJACEK Jakub
56
3.
BUJACEK Martin
54
4.
BURIÁNEK Tomáš
54
5.
VALENTA Lukas
50
6.
VECERA Lukas
42
Nové soubory
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
24.03.2024:
RZ Halenkovice 2018
10.03.2024:
Pacenote Plugin
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
Verkiai 2010 Reverse - Rekordy
Základní fyzika
NGP
RC1
RC2
RGT
RC3
RC4
RC5
WRC
H/B
H/A
H/4
H/2
---
Česká republika
Polsko
Španělsko
Russian Federation
Estonia
Portugalsko
Francie
Slovensko
Finsko
Lithuania
Latvia
Hungary
Germany
Slovinsko
Ukrajina
Argentina
Italy
Švédkso
Japan
Velká Británie
Bulgaria
USA
Croatia
Brazil
Belgium
China
Austria
Srbsko
Norsko
Chile
Greece
Netherlands
Kanada
Australia
Belarus
Ireland
Korea, Republic Of
Romania
Switzerland
Kazakstan
Uruguay
Turkey
Andorra
Mexico
Nový Zéland
Colombia
Denmark
Reunion
Ecuador
Indonesia
Peru
Madagascar
South Africa
Venezuela
Paraguay
Bolivia
Afghanistan
Barbados
Jamaica
Georgia
Luxembourg
Moldova, Republic Of
Bosnia And Herzegovina
San Marino
Hong Kong
Malaysia
Israel
Cyprus
India
Thailand
Singapore
Macedonia
Zimbabwe
Martinique
Philippines
Armenia
Dominican Republic
Costa Rica
Antigua And Barbuda
Lebanon
Uzbekistan
Montserrat
Cocos Keeling Islands
Guadeloupe
Egypt
Senegal
Cuba
Taiwan
Guatemala
Palestine
Antarctica
Congo
Greenland
Korea, D.P.R.
Bangladesh
Albania
Uganda
Černá hora
Pakistan
Burkina Faso
Iceland
Saudi Arabia
Vietnam
Saint Kitts And Nevis
Liechtenstein
St Vincent/Grenadines
Puerto Rico
Pitcairn
Morocco
Malta
American Samoa
Monaco
United Arab Emirates
Kenya
Panama
Zambia
Tunisia
Vatican City
Bhutan
Iran, Islamic Republic Of
Kiribati
British Indian Ocean Territory
US Minor Outlying Islands
Macau
French Guiana
Qatar
Turkmenistan
Saint Pierre And Miquelon
El Salvador
Cameroon
Gambia
Sudan
Kyrgyzstan
Honduras
Anguilla
Nicaragua
Sri Lanka
Mongolia
Angola
Fiji
Azerbaijan
Tonga
Ghana
Somalia
Wallis And Futuna
Virgin Islands, U.S.
Nigeria
Předchozí
Další
Jméno
Auto
Čas
181.
SVOR
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
04:26.73
182.
Collado Noe
Renault Clio 16S Williams GrpA
04:26.88
183.
INSUA Diego
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
04:27.29
184.
Katja Lara
Skoda Favorit 136 L GrpA
04:27.34
185.
VALUSEK Ondrej
Renault Clio 16S Williams GrpA
04:27.75
186.
Rossi MAURIZIO
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
04:27.80
187.
ANDRZEJCZAK Damian
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
04:27.80
188.
KUBOSZEK Jarek
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
04:27.96
189.
GARCIA Alesandre
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
04:28.00
190.
nikoab106
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
04:28.29
191.
KARIMAA Joona
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
04:28.29
192.
Ocejo Angel
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
04:29.03
193.
COMPANY_Pere
Renault 5 GT Turbo GrpA
04:29.14
194.
gigispeed
Renault Clio 16S Williams GrpA
04:30.07
195.
ROMANENKO Aleksandr
Renault Clio 16S Williams GrpA
04:30.79
196.
Ryszard LAUDACKI
Lancia Delta HF 4WD GrpA
04:30.91
197.
VALEK Vlasta
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
04:30.94
198.
GAVRILIN Artem
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
04:32.16
199.
RAPOSO Eugenio
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
04:32.24
200.
WAGNER Roland
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
04:32.38
201.
ZALANDAUSKAS Linas
Wartburg 353 W 460 GrpA
04:32.41
202.
NOVAK Petr I
Skoda Favorit 136 L GrpA
04:32.43
203.
QDASIEWICZ Yarecki
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
04:32.49
204.
VARELA Adrian
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
04:32.86
205.
Jesus Martinez
Renault Clio 16S Williams GrpA
04:32.93
206.
SANTAMARIA Pablo
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
04:33.30
207.
oss301
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
04:33.68
208.
lucix82
Lancia Delta HF 4WD GrpA
04:34.35
209.
Barone Frank
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
04:34.42
210.
SMOTEK Zdenek
Skoda Favorit 136 L GrpA
04:35.28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Události na serveru
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
27.01.2024:
Nová trať:
Harju 2019
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11185
34.09%
6 měsíců
Hlasů: 3231
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.35%
2 roky
Hlasů: 3578
10.9%
3 roky
Hlasů: 3848
11.73%
Hned od vydání
Hlasů: 7246
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.