Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár MMČR 2020
1.Slovensko ZETAK Dennis132
2.Polsko KLIMAS Adrian116
3.Česká republika JILEK Zdenek75
4.Portugalsko ESTEVEZ Oscar67
5.Česká republika PAULAT Stepan54
6.Česká republika VALENTA Lukas50

Pohár NRC10
1.Slovensko ZETAK Dennis476
2.Česká republika VALENTA Lukas439
3.Česká republika VECERA Lukas387
4.Česká republika KUBOVSKY Petr372
5.Česká republika HONZEK Matej319
6.Česká republika BURIÁNEK Tomáš259

Pohár Palmira RBR-CUP 2020
1.Česká republika BUJACEK Martin786
2.Slovensko ZETAK Dennis606
3.Česká republika VANDA David529
4.Česká republika VECERA Lukas508
5.Česká republika KADERABEK Jan500
6.Česká republika JILEK Zdenek471

Pohár WRPP 2020
1.Polsko KLIMAS Adrian150
2.Polsko PYSZNY Marcin69
3.Polsko FOLTA Maciej54
4.Polsko MARNIK Jakub49
5.Polsko PRZYSZLAKOWSKI Mateusz41
6.Polsko WACH Tomek41

Nové soubory
22.09.2020:
RZ Komarov I + II
03.07.2020:
Fyzika
03.07.2020:
Model
03.07.2020:
Fyzika
31.05.2020:
Fyzika


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test


FAMILY RACING RALLY TEAM

Team forum

Přidat záložku

 UživatelPozice
Russian Federation PANYUSHKIN EvgenyiManažer
Russian Federation BORKUNOV AlexanderČlen
Russian Federation DEMYSHEV IgorČlen
Russian Federation ES'KOV MaximČlen
Russian Federation FRRTČlen
Russian Federation IVANOV SergeyČlen
Russian Federation KALININ DenisČlen
Russian Federation Kolodiy ArtemČlen
Russian Federation KOLODIY DenisČlen
Latvia LICIS AtisČlen
Russian Federation MALYSHEV DenisČlen
Russian Federation MATVEEV AlexČlen
Russian Federation NAZVANOV MikhailČlen
Russian Federation NOSKOV VladimirČlen
Russian Federation POMOSCHIKOV IgorČlen
Russian Federation ROMANENKO AleksandrČlen
Russian Federation SHEKIN FeliksČlen
Russian Federation TITOV YuriyČlen
Latvia USVILS KristapsČlen




Historie týmu
JezdecOdDo
Russian Federation KOLODIY Denis3.1.2011---
Russian Federation SHEKIN Feliks17.1.2011---
Russian Federation Kolodiy Artem17.1.2011---
Russian Federation PETRUKOVICH Anatoliy22.1.20114.1.2013
Russian Federation ARTEMIEV Iliya3.4.201125.3.2016
Česká republika NOVOTNY Jirka15.4.20112.1.2013
Česká republika Licehamr B.12.6.201120.7.2011
Russian Federation SHKANDIN Oleg13.6.201116.3.2013
Russian Federation NOSKOV Vladimir13.6.2011---
Russian Federation KUDRYASHOV Igor17.6.20114.9.2012
Russian Federation MEDVEDEV Roman24.6.201113.1.2013
Russian Federation FILATOW Maksim11.7.20111.10.2015
Russian Federation DEMYSHEV Igor16.7.201125.3.2016
Belarus ALSHAKOFF Dmitriy24.7.201116.3.2013
Russian Federation FRRT24.8.2011---
Russian Federation ZHURAVLEV Denis28.8.20114.9.2012
Russian Federation SADKOV Sergey13.9.201124.8.2016
Russian Federation EVSTRAHIN Slava10.1.201214.9.2013
Russian Federation KALININ Denis22.1.2012---
Russian Federation PANYUSHKIN Evgenyi23.1.2012---
Russian Federation Bedenko Alesio8.2.201222.7.2013
Russian Federation BOBROV Sergey8.2.201216.1.2013
Russian Federation SERGEY CHEREPANOV20.3.20121.10.2015
Russian Federation Evgeniy Bondarenkov2.6.201216.1.2013
Russian Federation MALYSHEV Denis19.11.2012---
Belarus STEFANENKO Alexandr8.12.201228.10.2014
Russian Federation SIDOROV Anton5.1.20135.12.2013
Russian Federation RYLOV Dmitriy22.1.201325.3.2016
Russian Federation ROZINKIN Alexandr29.1.201324.8.2016
Russian Federation BOBROV Sergey16.3.201314.9.2013
Russian Federation PLISKIN Oleg20.3.20131.10.2015
Russian Federation SOLDAKOV Ilya20.7.201330.3.2016
Russian Federation BEDENKO Aleksey20.7.201324.8.2016
Russian Federation BERTOV Andrey3.2.201428.10.2014
Russian Federation BOROVINSKIY Denis10.2.201424.11.2014
Russian Federation ROMANENKO Aleksandr27.2.2014---
Russian Federation DONSKOY Igor1.3.20141.10.2015
Russian Federation BOKOV Sergey1.10.20141.12.2018
Ukrajina DRIVE Alexander6.10.201428.11.2014
Russian Federation Dikarev Fedor15.11.20141.10.2015
Russian Federation KUPRIANOV Platon3.6.20151.10.2015
Russian Federation ES'KOV Maxim3.9.20159.2.2019
Russian Federation NAZVANOV Mikhail20.9.201519.8.2016
Russian Federation Muhamediarov Evgeny8.10.201521.12.2016
Belarus HLUSHNIONAK Aliaksandr20.10.201521.12.2016
Russian Federation TITOV Yuriy23.1.2016---
Russian Federation IVANOV Sergey4.9.2016---
Russian Federation PROKOPYUK Mihail5.10.201621.12.2016
Russian Federation G.Severov6.10.201621.12.2016
Russian Federation POMOSCHIKOV Igor10.10.2016---
Russian Federation NAZVANOV Mikhail14.11.2016---
Russian Federation BORKUNOV Alexander14.7.2017---
Belarus IVANOVSKY Anton15.12.201829.4.2020
Russian Federation MATVEEV Alex4.1.2020---
Russian Federation DEMYSHEV Igor13.1.2020---
Russian Federation ES'KOV Maxim9.3.2020---
Latvia LICIS Atis28.4.2020---
Latvia USVILS Kristaps29.4.2020---

Události na serveru
22.09.2020:
Aktualizovaná trať:
  • RZ Komarov I + II
17.08.2020:
Nová trať:
  • RZ Komarov
03.07.2020:
Nová auta:
  • Ford Escort Mk II RS Grp4
Aktualizovaná auta (pouze fyzika):
  • Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
31.05.2020:
Nová auta:
  • Toyota Celica TCT (TA64) GrpB
20.04.2020:
Nová auta:
  • Hyundai i20 Coupe WRC 2020


Statistiky
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 7780 36.78%
6 měsíců
 
Hlasů: 1605 7.59%
1 rok
 
Hlasů: 2112 9.99%
2 roky
 
Hlasů: 2036 9.63%
3 roky
 
Hlasů: 2242 10.6%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5375 25.41%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.