Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár RSC 2017
1.Česká republika BUJACEK Martin504
2.Slovensko ZETAK Dennis473
3.Česká republika KUZELA Petr398
4.Česká republika SYKORA Roman372
5.Česká republika SYKORA Michal227
6.Česká republika PETER Marek194

Pohár NRC8
1.Slovensko ZETAK Dennis54
2.Česká republika KUZELA Petr45
3.Česká republika PETER Marek24
4.Česká republika MORAVEK Jan16
5.Česká republika ORAL Jakub16
6.Česká republika UHER Tomas14

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
09.10.2017:
Model
08.10.2017:
Fyzika
08.10.2017:
Model
08.10.2017:
Fyzika
08.10.2017:
Model


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test


FAMILY RACING RALLY TEAM

Team forum

Přidat záložku

 UživatelPozice
Russian Federation PANYUSHKIN EvgenyiManažer
Russian Federation BOKOV SergeyČlen
Russian Federation BORKUNOV AlexanderČlen
Russian Federation ES'KOV MaximČlen
Russian Federation FRRTČlen
Russian Federation IVANOV SergeyČlen
Russian Federation KALININ DenisČlen
Russian Federation Kolodiy ArtemČlen
Russian Federation KOLODIY DenisČlen
Russian Federation MALYSHEV DenisČlen
Russian Federation NAZVANOV MikhailČlen
Russian Federation NOSKOV VladimirČlen
Russian Federation POMOSCHIKOV IgorČlen
Russian Federation ROMANENKO AleksandrČlen
Russian Federation SHEKIN FeliksČlen
Russian Federation TITOV YuriyČlen




Historie týmu
JezdecOdDo
Russian Federation KOLODIY Denis3.1.2011---
Russian Federation SHEKIN Feliks17.1.2011---
Russian Federation Kolodiy Artem17.1.2011---
Russian Federation PETRUKOVICH Anatoliy22.1.20114.1.2013
Russian Federation ARTEMIEV Iliya3.4.201125.3.2016
Česká republika NOVOTNY Jirka15.4.20112.1.2013
Česká republika Licehamr B.12.6.201120.7.2011
Russian Federation SHKANDIN Oleg13.6.201116.3.2013
Russian Federation NOSKOV Vladimir13.6.2011---
Russian Federation KUDRYASHOV Igor17.6.20114.9.2012
Russian Federation MEDVEDEV Roman24.6.201113.1.2013
Russian Federation FILATOW Maksim11.7.20111.10.2015
Russian Federation DEMYSHEV Igor16.7.201125.3.2016
Belarus ALSHAKOFF Dmitriy24.7.201116.3.2013
Russian Federation FRRT24.8.2011---
Russian Federation ZHURAVLEV Denis28.8.20114.9.2012
Russian Federation SADKOV Sergey13.9.201124.8.2016
Russian Federation EVSTRAHIN Slava10.1.201214.9.2013
Russian Federation KALININ Denis22.1.2012---
Russian Federation PANYUSHKIN Evgenyi23.1.2012---
Russian Federation Bedenko Alesio8.2.201222.7.2013
Russian Federation BOBROV Sergey8.2.201216.1.2013
Russian Federation SERGEY CHEREPANOV20.3.20121.10.2015
Russian Federation Evgeniy Bondarenkov2.6.201216.1.2013
Russian Federation MALYSHEV Denis19.11.2012---
Belarus STEFANENKO Alexandr8.12.201228.10.2014
Russian Federation SIDOROV Anton5.1.20135.12.2013
Russian Federation RYLOV Dmitriy22.1.201325.3.2016
Russian Federation ROZINKIN Alexandr29.1.201324.8.2016
Russian Federation BOBROV Sergey16.3.201314.9.2013
Russian Federation PLISKIN Oleg20.3.20131.10.2015
Russian Federation SOLDAKOV Ilya20.7.201330.3.2016
Russian Federation BEDENKO Aleksey20.7.201324.8.2016
Russian Federation BERTOV Andrey3.2.201428.10.2014
Russian Federation BOROVINSKIY Denis10.2.201424.11.2014
Russian Federation ROMANENKO Aleksandr27.2.2014---
Russian Federation DONSKOY Igor1.3.20141.10.2015
Russian Federation BOKOV Sergey1.10.2014---
Ukrajina DRIVE Alexander6.10.201428.11.2014
Russian Federation Dikarev Fedor15.11.20141.10.2015
Russian Federation KUPRIANOV Platon3.6.20151.10.2015
Russian Federation ES'KOV Maxim3.9.2015---
Russian Federation NAZVANOV Mikhail20.9.201519.8.2016
Russian Federation Muhamediarov Evgeny8.10.201521.12.2016
Belarus HLUSHNIONAK Aliaksandr20.10.201521.12.2016
Russian Federation TITOV Yuriy23.1.2016---
Russian Federation IVANOV Sergey4.9.2016---
Russian Federation PROKOPYUK Mihail5.10.201621.12.2016
Russian Federation G.Severov6.10.201621.12.2016
Russian Federation POMOSCHIKOV Igor10.10.2016---
Russian Federation NAZVANOV Mikhail14.11.2016---
Russian Federation BORKUNOV Alexander14.7.2017---

Události na serveru
09.10.2017:
Aktualizovaná auta:
  • Peugeot 208 T16 R5 (d) - pouze model
08.10.2017:
Aktualizovaná auta:
  • Citroen DS3 R3-MAX
Nová auta:
  • Fiat Abarth 500 R3T
  • Peugeot 207 RC R3T
  • Renault Clio IV R3T
06.10.2017:
Nové auto:

Peugeot 208 T16 R5 (d) (model od Kubrta)

Přejmenované auto a aktualizovaná fyzika:

Peugeot 208 T16 R5 (Jalonso) --> Peugeot 208 T16 R5 (a)

Peugeot 208 T16 R5 2015 (Garyson) --> Peugeot 208 T16 R5 (b)

Peugeot 208 T16 2015 R5 (Leiro) --> Peugeot 208 T16 R5 (c)

02.09.2017:
Aktualizovaná fyzika: Porsche 911 GT3 RS 997 2007

Nové auto: Porsche 911 GT3 RS 997 2010

16.07.2017:
Nové auto: Audi quattro Grp4


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5241 30.05%
6 měsíců
 
Hlasů: 1453 8.33%
1 rok
 
Hlasů: 1965 11.27%
2 roky
 
Hlasů: 1947 11.16%
3 roky
 
Hlasů: 2037 11.68%
Hned od vydání
 
Hlasů: 4798 27.51%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.