Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
411
2.
PAULAT Stepan
404
3.
STEINER Pavel
377
4.
BUJACEK Martin
364
5.
BURIÁNEK Tomáš
313
6.
POLOK Mateusz
254
Pohár XRS
1.
ZBORIL Roman 1
66
2.
BUJACEK Jakub
56
3.
BUJACEK Martin
54
4.
BURIÁNEK Tomáš
54
5.
VALENTA Lukas
50
6.
VECERA Lukas
42
Nové soubory
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
24.03.2024:
RZ Halenkovice 2018
10.03.2024:
Pacenote Plugin
27.01.2024:
RZ Harju 2019
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
Rock Max Racing Historik Cup 2017 - Startovní listina
#
Jméno
Auto
Třída
Název týmu
1.
REZNICEK Milan
Peugeot 206 WRC 2006
WRC
MP Racing Team
2.
JARES David
Skoda 130 RS Grp2
H/2
3.
GABRHELIK Ondra
Subaru Impreza GC8 WRC2000 S6
WRC
Rock Max Racing
4.
DUJKA Roman
Subaru Impreza GC8 WRC2000 S6
WRC
Rock Max Racing
5.
ADAMEK Ondrej
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
M&R Rally Team
6.
KRALICEK Pavel
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
H/A
MP Racing Team
7.
MYDLIAR Jozef
Fiat 131 Abarth Grp4
H/4
AFofR
8.
STOLFA Ondrej
Toyota Celica ST205 GT4 GrpA
H/A
Rexteam
9.
KUZELA Petr
Porsche 911 SC RS GrpB
H/B
10.
Larionov Sergey
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
H/A
11.
VAREKA Patrik
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A
Rock Max Racing
12.
CHOVANEC Pavel s.
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A
13.
IVANOVA Katya
VW Golf II GTI 16V GrpA
H/A
RBR PRIOZERSK PROSPORT
14.
CHOVANEC Ondřej
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A
15.
SCHAMBERGER Karel
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B
MILWAUKEE Motorsport
16.
SCHWARZ Martin
Ford RS200 GrpB
H/B
RM Motorsport
17.
DROZDA Karel
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B
RM Motorsport
18.
SCHAMBERGER Karel st
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B
MILWAUKEE Motorsport
19.
KOWALSKI Mikolaj
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A
20.
DRIVE Alexander
Porsche 911 SC RS GrpB
H/B
21.
MENDON Adam
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A
AMK Wrocławski GRS Team
22.
TOMECEK Libor
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B
PALMIRA RBR Team
23.
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A
PZ Motorsport
24.
KELLNER Tomas
Subaru Impreza GDA WRC2002 S8
WRC
Svarmetal RBRTeam
25.
WACH Tomek
BMW M3 E30 GrpA 1987
H/A
AUTOMOBILKLUB POLSKI WRT
26.
MARTINEK Tomáš
Renault 5 Turbo Cevennes Grp4
H/4
27.
CHRASTKA Jakub
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC
Rock Max Racing
28.
DIACONESCU Remus
Audi quattro Grp4
H/4
MP Racing Team
29.
Wisniewski Emilian
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
PZ Motorsport
30.
BUJACEK Jakub
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B
31.
WORONECKI Mirek
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A
AMK Wrocławski GRS Team
32.
CERNY Lukas
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A
33.
KREJCI Mira
Subaru Impreza GDA WRC2001 S7
WRC
34.
SIMI Patrick
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A
35.
NOVAK Jenda
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A
Walda Motorsport
Export do .csv
Události na serveru
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
27.01.2024:
Nová trať:
Harju 2019
10.01.2024:
Aktualizované tratě:
Montekland (12 tratí)
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11128
33.97%
6 měsíců
Hlasů: 3231
9.86%
1 rok
Hlasů: 3724
11.37%
2 roky
Hlasů: 3578
10.92%
3 roky
Hlasů: 3848
11.75%
Hned od vydání
Hlasů: 7246
22.12%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.