Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
617
2.
STEINER Pavel
613
3.
PAULAT Stepan
588
4.
BURIÁNEK Tomáš
585
5.
BUJACEK Martin
552
6.
ZBORIL Roman 1
408
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
84
2.
VALENTA Lukas
74
3.
BUJACEK Martin
69
4.
BUJACEK Jakub
66
5.
ZBORIL Roman 1
66
6.
VALERIAN Vaclav
49
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
FRRT CUP - 3 - Rally Kyschevka
FRRT Cup
28.5.2012 0:00 - 3.6.2012 23:59
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
RZ/SS 1 - Motodrom Kometa
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno
2 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
Andrey Kirillov
Citroen Xsara WRC 06
WRC
01:40.20
71.9
 
2.
SUHINOV Aleksandr
Ford Focus RS WRC 06
WRC
01:40.27
+0.08
+0.08
71.8
+0.04
3.
TITOV Yuriy
Citroen C4 WRC 08
WRC
01:43.46
+3.26
+3.19
69.6
+1.63
4.
LOPUKHOV Aleksey
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
01:44.42
+4.22
+0.96
68.9
+2.11
5.
C
TOMECEK Libor
Citroen C4 WRC 08
WRC
01:45.26
+5.07
+0.84
68.4
+2.53
6.
SOLDAKOV Ilya
Ford Focus RS WRC 06
WRC
01:45.64
+5.44
+0.38
68.2
+2.72
7.
MEDVEDEV Roman
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:45.84
+5.65
+0.20
68.0
+2.82
8.
ARTEMIEV Iliya
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:46.41
+6.21
+0.56
67.7
+3.10
9.
DONSKOY Igor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:46.97
+6.77
+0.56
67.3
+3.38
10.
Vladimir SINELNIKOV
Ford Fiesta S1600
S1600
01:47.60
+7.40
+0.63
66.9
+3.70
11.
BOBILEV Andrey
Citroen C4 WRC 08
WRC
01:47.68
+7.48
+0.08
66.9
+3.74
12.
SMIRNOV Daniil
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
01:47.78
+7.58
+0.10
66.8
+3.79
13.
KEST Karel
Toyota Celica st205
A8
01:48.06
+7.86
+0.28
66.6
+3.93
14.
KAVARNALY Dmitriy
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:48.46
+8.27
+0.41
66.4
+4.13
15.
REGI Gyula
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:49.02
+8.83
+0.56
66.0
+4.41
16.
MATVEEV Alex
Subaru Impreza N14
N4
01:49.69
+9.49
+0.67
65.6
+4.75
17.
DASHKO Vladimir
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:49.77
+9.57
+0.08
65.6
+4.78
18.
PONOMAREV Petr
Subaru Impreza N14
N4
01:49.91
+9.72
+0.15
65.5
+4.86
19.
C
MILYAKOV Dmitriy
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
01:50.01
+9.81
+0.09
65.4
+4.91
20.
KALININ Denis
Skoda Fabia WRC 05
WRC
01:50.36
+10.17
+0.35
65.2
+5.08
21.
DRIVE Alexander
Subaru Impreza N14
N4
01:50.50
+10.31
+0.14
65.2
+5.15
22.
ES'KOV Maxim
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
01:51.34
+11.15
+0.84
64.7
+5.57
23.
SADKOV Sergey
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:51.48
+11.29
+0.14
64.6
+5.64
24.
MARKOV Evgeniy
Ford Fiesta S1600
S1600
01:51.54
+11.34
+0.06
64.5
+5.67
25.
DROK Alexandr
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:53.18
+12.99
+1.65
63.6
+6.49
26.
ADAMOVICH Alexander
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:53.45
+13.25
+0.27
63.5
+6.63
27.
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada Kalina R2
A6
01:54.86
+14.67
+1.41
62.7
+7.33
28.
ARHIPOV Vladimir
Subaru Impreza N14 URT
N4
01:55.23
+15.03
+0.36
62.5
+7.51
29.
MARTYNUK Oleg
Suzuki Swift S1600
S1600
01:55.28
+15.08
+0.05
62.5
+7.54
30.
Frolov Dmitry
Subaru Impreza N14 URT
N4
01:56.63
+16.43
+1.36
61.7
+8.22
31.
CHETIN Evgeniy
Volkswagen Polo S1600
S1600
01:56.75
+16.55
+0.12
61.7
+8.28
32.
SERGEY CHEREPANOV
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:56.77
+16.57
+0.01
61.7
+8.29
33.
Eugene ZHUZHIK
Lada Kalina R2
A6
01:57.39
+17.20
+0.63
61.3
+8.60
34.
HLUSHNIONAK Aliaksandr
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
01:57.42
+17.23
+0.03
61.3
+8.61
35.
EVSTRAHIN Slava
Lada Samara 1600
A6
01:57.75
+17.55
+0.33
61.1
+8.78
36.
KHARLANOV Ruslan
Citroen C2 S1600
S1600
01:58.17
+17.98
+0.43
60.9
+8.99
37.
KOLODIY Denis
Lancia Delta
A8
01:59.22
+19.03
+1.05
60.4
+9.51
38.
Jason GOTTLIEB
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:59.46
+19.26
+0.24
60.3
+9.63
39.
ifuwannabesaybraah
Lada Kalina R2
A6
02:00.20
+20.01
+0.74
59.9
+10.00
40.
Kolodiy Artem
Renault 5 GT Turbo
H
02:01.72
+21.52
+1.51
59.2
+10.76
41.
GAVINSKI Viktor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
02:02.67
+22.47
+0.95
58.7
+11.24
42.
Bedenko Alesio
Subaru Impreza N14
N4
02:04.45
+24.25
+1.78
57.9
+12.13
43.
CHERNOV Rost
Subaru Impreza 555
A8
02:06.32
+26.12
+1.87
57.0
+13.06
44.
ANDREIKA Prostoi
Ford Fiesta S1600
S1600
02:20.35
00:10.00
+40.15
+14.03
51.3
+20.08
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
Andrey Kirillov
Citroen Xsara WRC 06
WRC
01:40.20
71.9
 
2.
SUHINOV Aleksandr
Ford Focus RS WRC 06
WRC
01:40.27
+0.08
+0.08
71.8
+0.04
3.
TITOV Yuriy
Citroen C4 WRC 08
WRC
01:43.46
+3.26
+3.19
69.6
+1.63
4.
LOPUKHOV Aleksey
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
01:44.42
+4.22
+0.96
68.9
+2.11
5.
TOMECEK Libor
Citroen C4 WRC 08
WRC
01:45.26
+5.07
+0.84
68.4
+2.53
6.
SOLDAKOV Ilya
Ford Focus RS WRC 06
WRC
01:45.64
+5.44
+0.38
68.2
+2.72
7.
MEDVEDEV Roman
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:45.84
+5.65
+0.20
68.0
+2.82
8.
ARTEMIEV Iliya
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:46.41
+6.21
+0.56
67.7
+3.10
9.
DONSKOY Igor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:46.97
+6.77
+0.56
67.3
+3.38
10.
Vladimir SINELNIKOV
Ford Fiesta S1600
S1600
01:47.60
+7.40
+0.63
66.9
+3.70
11.
BOBILEV Andrey
Citroen C4 WRC 08
WRC
01:47.68
+7.48
+0.08
66.9
+3.74
12.
SMIRNOV Daniil
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
01:47.78
+7.58
+0.10
66.8
+3.79
13.
KEST Karel
Toyota Celica st205
A8
01:48.06
+7.86
+0.28
66.6
+3.93
14.
KAVARNALY Dmitriy
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:48.46
+8.27
+0.41
66.4
+4.13
15.
REGI Gyula
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:49.02
+8.83
+0.56
66.0
+4.41
16.
MATVEEV Alex
Subaru Impreza N14
N4
01:49.69
+9.49
+0.67
65.6
+4.75
17.
DASHKO Vladimir
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:49.77
+9.57
+0.08
65.6
+4.78
18.
PONOMAREV Petr
Subaru Impreza N14
N4
01:49.91
+9.72
+0.15
65.5
+4.86
19.
MILYAKOV Dmitriy
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
01:50.01
+9.81
+0.09
65.4
+4.91
20.
KALININ Denis
Skoda Fabia WRC 05
WRC
01:50.36
+10.17
+0.35
65.2
+5.08
21.
DRIVE Alexander
Subaru Impreza N14
N4
01:50.50
+10.31
+0.14
65.2
+5.15
22.
ES'KOV Maxim
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
01:51.34
+11.15
+0.84
64.7
+5.57
23.
SADKOV Sergey
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:51.48
+11.29
+0.14
64.6
+5.64
24.
MARKOV Evgeniy
Ford Fiesta S1600
S1600
01:51.54
+11.34
+0.06
64.5
+5.67
25.
DROK Alexandr
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:53.18
+12.99
+1.65
63.6
+6.49
26.
ADAMOVICH Alexander
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:53.45
+13.25
+0.27
63.5
+6.63
27.
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada Kalina R2
A6
01:54.86
+14.67
+1.41
62.7
+7.33
28.
ARHIPOV Vladimir
Subaru Impreza N14 URT
N4
01:55.23
+15.03
+0.36
62.5
+7.51
29.
MARTYNUK Oleg
Suzuki Swift S1600
S1600
01:55.28
+15.08
+0.05
62.5
+7.54
30.
Frolov Dmitry
Subaru Impreza N14 URT
N4
01:56.63
+16.43
+1.36
61.7
+8.22
31.
CHETIN Evgeniy
Volkswagen Polo S1600
S1600
01:56.75
+16.55
+0.12
61.7
+8.28
32.
SERGEY CHEREPANOV
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:56.77
+16.57
+0.01
61.7
+8.29
33.
Eugene ZHUZHIK
Lada Kalina R2
A6
01:57.39
+17.20
+0.63
61.3
+8.60
34.
HLUSHNIONAK Aliaksandr
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
01:57.42
+17.23
+0.03
61.3
+8.61
35.
EVSTRAHIN Slava
Lada Samara 1600
A6
01:57.75
+17.55
+0.33
61.1
+8.78
36.
KHARLANOV Ruslan
Citroen C2 S1600
S1600
01:58.17
+17.98
+0.43
60.9
+8.99
37.
KOLODIY Denis
Lancia Delta
A8
01:59.22
+19.03
+1.05
60.4
+9.51
38.
Jason GOTTLIEB
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:59.46
+19.26
+0.24
60.3
+9.63
39.
ifuwannabesaybraah
Lada Kalina R2
A6
02:00.20
+20.01
+0.74
59.9
+10.00
40.
Kolodiy Artem
Renault 5 GT Turbo
H
02:01.72
+21.52
+1.51
59.2
+10.76
41.
GAVINSKI Viktor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
02:02.67
+22.47
+0.95
58.7
+11.24
42.
Bedenko Alesio
Subaru Impreza N14
N4
02:04.45
+24.25
+1.78
57.9
+12.13
43.
CHERNOV Rost
Subaru Impreza 555
A8
02:06.32
+26.12
+1.87
57.0
+13.06
44.
ANDREIKA Prostoi
Ford Fiesta S1600
S1600
02:20.35
00:10.00
+40.15
+14.03
51.3
+20.08
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Ukaž odstoupené
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11198
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3580
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.73%
Hned od vydání
Hlasů: 7248
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.