Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
507
2.
PAULAT Stepan
472
3.
STEINER Pavel
411
4.
BURIÁNEK Tomáš
395
5.
BUJACEK Martin
364
6.
POLOK Mateusz
310
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
84
2.
VALENTA Lukas
74
3.
BUJACEK Martin
69
4.
ZBORIL Roman 1
66
5.
BUJACEK Jakub
66
6.
VALERIAN Vaclav
49
Nové soubory
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
24.03.2024:
RZ Halenkovice 2018
10.03.2024:
Pacenote Plugin
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
GB N4 -S2000
22.9.2014 18:59 - 26.9.2014 23:59
1
2
3
4
5
RZ/SS 3 - Harwood Forest
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, poledne, průzračno, jasno
6.1 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Předchozí
Na RZ 3
Další
Po RZ 3
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
KRAMER Jiri
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
03:19.86
109.9
 
2.
OLEK LALIK
Peugeot 207 S2000
S2000
03:21.02
+1.15
+1.15
109.2
+0.19
3.
NIEMELA Jyrki
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
03:22.87
+3.01
+1.85
108.2
+0.49
4.
ANUSIEWICZ Wojciech
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
03:23.36
+3.50
+0.49
108.0
+0.57
5.
BOROVINSKIY Denis
Subaru Impreza N14
N4
03:28.53
+8.68
+5.18
105.3
+1.42
6.
SOLDAKOV Ilya
Subaru Impreza N14
N4
03:28.77
+8.92
+0.24
105.2
+1.46
7.
HAJEK Radek
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
03:29.57
+9.71
+0.80
104.8
+1.59
8.
C
DADZITIS Dinars
Mitsubishi Lancer Evo 8
N4
03:31.17
+11.32
+1.60
104.0
+1.86
9.
Roman Maciaszczyk
Abarth Grande Punto S2000
S2000
03:31.74
+11.89
+0.56
103.7
+1.95
10.
Viktor Zettergren
Subaru Impreza N14
N4
03:32.25
+12.39
+0.51
103.5
+2.03
11.
LAPINSKAS Remigijus
Subaru Impreza N14
N4
03:32.70
+12.84
+0.45
103.2
+2.10
12.
ZELIK Jiri
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
03:33.52
+13.66
+0.82
102.8
+2.24
13.
BAKHTIN Aleksey
Subaru Impreza N12
N4
03:33.54
+13.68
+0.02
102.8
+2.24
14.
SOBIERAJ Tomasz
Subaru Impreza N14
N4
03:34.18
+14.33
+0.64
102.5
+2.35
15.
GRANCAI Karol
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:35.37
+15.51
+1.19
102.0
+2.54
16.
SIDOROV Konstantin
Mitsubishi Lancer Evo 7
N4
03:37.92
+18.05
+2.54
100.8
+2.96
17.
KOCHETKOV Anton
Subaru Impreza N14
N4
03:39.36
+19.50
+1.44
100.1
+3.20
18.
PANYUSHKIN Evgenyi
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
03:40.90
+21.05
+1.55
99.4
+3.45
19.
lancerevo1
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
03:41.88
+22.03
+0.98
99.0
+3.61
20.
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
03:42.10
+22.24
+0.22
98.9
+3.65
21.
PLOJHAR Otas
Peugeot 207 S2000
S2000
03:42.48
+22.63
+0.38
98.7
+3.71
22.
BOYKINYA Sergey
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:43.96
+24.10
+1.47
98.1
+3.95
23.
C
SOPIK Miroslav
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:48.56
+28.70
+4.59
96.1
+4.71
24.
HARTIKAINEN Anssi
Subaru Impreza N14
N4
03:48.64
+28.78
+0.08
96.0
+4.72
25.
ROZHKOV Alexey
Subaru Impreza N10
N4
03:48.93
+29.07
+0.28
95.9
+4.77
26.
TATAR Branislav
Subaru Impreza N14
N4
03:49.47
+29.61
+0.53
95.7
+4.85
27.
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Subaru Impreza N14
N4
03:50.73
+30.87
+1.26
95.2
+5.06
28.
STROBL Jiri
Peugeot 207 S2000
S2000
03:54.89
+35.04
+4.17
93.5
+5.74
29.
SIERADZKI Lukasz
Peugeot 207 S2000
S2000
04:00.79
+40.94
+5.90
91.2
+6.71
30.
KUMINSKI Mariusz
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:01.67
+41.81
+0.87
90.9
+6.85
31.
Kristupas Adinavicius
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
04:05.44
+45.59
+3.78
89.5
+7.47
32.
NAVRATIL Petr
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
04:08.70
+48.84
+3.26
88.3
+8.01
33.
CASTRILLO Inaki
Subaru Impreza N14 URT
N4
04:17.26
+57.40
+8.56
85.4
+9.41
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
KRAMER Jiri
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
10:16.89
115.0
 
2.
+3
OLEK LALIK
Peugeot 207 S2000
S2000
10:32.02
+15.14
+15.14
112.2
+0.77
3.
-1
DADZITIS Dinars
Mitsubishi Lancer Evo 8
N4
10:38.09
+21.20
+6.07
111.1
+1.08
4.
+5
ANUSIEWICZ Wojciech
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
10:39.06
+22.17
+0.97
111.0
+1.13
5.
+1
SOLDAKOV Ilya
Subaru Impreza N14
N4
10:39.96
+23.07
+0.89
110.8
+1.17
6.
+5
BOROVINSKIY Denis
Subaru Impreza N14
N4
10:45.08
+28.19
+5.12
109.9
+1.43
7.
+1
Viktor Zettergren
Subaru Impreza N14
N4
10:46.25
+29.36
+1.17
109.7
+1.49
8.
+7
NIEMELA Jyrki
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
10:46.90
+30.02
+0.66
109.6
+1.52
9.
-6
PLOJHAR Otas
Peugeot 207 S2000
S2000
10:49.47
+32.58
+2.57
109.2
+1.65
10.
SOBIERAJ Tomasz
Subaru Impreza N14
N4
10:50.67
+33.78
+1.20
109.0
+1.71
11.
+3
Roman Maciaszczyk
Abarth Grande Punto S2000
S2000
10:54.10
+37.21
+3.43
108.4
+1.89
12.
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
11:00.92
+44.04
+6.83
107.3
+2.24
13.
+6
GRANCAI Karol
Subaru Impreza N14 URT
N4
11:03.13
+46.25
+2.21
106.9
+2.35
14.
+8
KOCHETKOV Anton
Subaru Impreza N14
N4
11:11.02
+54.14
+7.89
105.7
+2.75
15.
+12
HAJEK Radek
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
11:11.04
+54.16
+0.02
105.7
+2.75
16.
+2
BOYKINYA Sergey
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
11:11.22
+54.34
+0.18
105.7
+2.76
17.
-1
SOPIK Miroslav
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
11:13.85
+56.97
+2.63
105.2
+2.89
18.
-1
HARTIKAINEN Anssi
Subaru Impreza N14
N4
11:15.03
+58.15
+1.18
105.1
+2.95
19.
+6
SIDOROV Konstantin
Mitsubishi Lancer Evo 7
N4
11:17.79
+1:00.90
+2.75
104.6
+3.09
20.
+3
PANYUSHKIN Evgenyi
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
11:17.83
00:10.00
+1:00.94
+0.04
104.6
+3.09
21.
+3
lancerevo1
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
11:20.05
+1:03.16
+2.22
104.3
+3.21
22.
-2
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Subaru Impreza N14
N4
11:20.42
+1:03.53
+0.37
104.2
+3.22
23.
+5
LAPINSKAS Remigijus
Subaru Impreza N14
N4
11:22.66
+1:05.77
+2.24
103.9
+3.34
24.
+6
ZELIK Jiri
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
11:30.08
+1:13.19
+7.42
102.8
+3.72
25.
+4
ROZHKOV Alexey
Subaru Impreza N10
N4
11:40.96
+1:24.07
+10.88
101.2
+4.27
26.
Kristupas Adinavicius
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
11:45.99
+1:29.10
+5.03
100.5
+4.52
27.
+8
BAKHTIN Aleksey
Subaru Impreza N12
N4
11:48.32
+1:31.44
+2.34
100.1
+4.64
28.
+6
STROBL Jiri
Peugeot 207 S2000
S2000
11:55.21
+1:38.33
+6.89
99.2
+4.99
29.
+3
KUMINSKI Mariusz
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
11:59.89
+1:43.01
+4.68
98.5
+5.23
30.
+7
TATAR Branislav
Subaru Impreza N14
N4
12:13.31
+1:56.42
+13.42
96.7
+5.91
31.
+7
SIERADZKI Lukasz
Peugeot 207 S2000
S2000
12:27.04
+2:10.16
+13.73
94.9
+6.61
32.
+4
CASTRILLO Inaki
Subaru Impreza N14 URT
N4
12:37.53
+2:20.63
+10.48
93.6
+7.14
33.
+6
NAVRATIL Petr
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
12:40.07
+2:23.18
+2.54
93.3
+7.27
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Ukaž odstoupené
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
27.01.2024:
Nová trať:
Harju 2019
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11197
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3580
10.91%
3 roky
Hlasů: 3848
11.72%
Hned od vydání
Hlasů: 7246
22.07%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.