Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár RSC 2017
1.Česká republika BUJACEK Martin504
2.Slovensko ZETAK Dennis473
3.Česká republika KUZELA Petr398
4.Česká republika SYKORA Roman372
5.Česká republika SYKORA Michal227
6.Česká republika PETER Marek194

Pohár NRC8
1.Slovensko ZETAK Dennis54
2.Česká republika KUZELA Petr45
3.Česká republika PETER Marek24
4.Česká republika MORAVEK Jan16
5.Česká republika ORAL Jakub16
6.Česká republika UHER Tomas14

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
09.10.2017:
Model
08.10.2017:
Fyzika
08.10.2017:
Model
08.10.2017:
Fyzika
08.10.2017:
Model


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

Statistiky uživatele PLOJHAR Otas


Zobraz pohárky (555)


ID jezdce580152
TeamŠIMEK Racing
Licence jezdceDefault Licence (all drivers), Team Rally, RSC, NRC
Počet přihlášených turnajů3343
Počet dokončených turnajů1138 (34%)
Vyhraných turnajů141, 69x WRC, 1x S1600, 9x A8, 10x A7, 6x S2000, 76x RC1, 46x RC2, 5x RGT, 1x RC3, 5x WRC
Vyhraných RZet1299
Ujeté kilometry61 384,7 km


Další údaje


Rekordy / Ranky



Posledních 5 turnajů:
DatumNázev turnajeAuto 
19.10.2017 17:58
Průběžné výsledky
NRC SEAS8N - I. Heineken Hell Rally
Ford Fiesta RS WRC 2014=?=
18.10.2017 16:47
Konečné výsledky
NRC SEAS8N - I. Heineken Hell Rally - shakedown
Ford Fiesta RS WRC 20143. (2.)
15.10.2017 15:13
Konečné výsledky
FIA MISTROVSTVI SVETA V RALLY 2017
Hyundai i20 WRC 2016DNF
14.10.2017 13:32
Konečné výsledky
1. Zavod ARS 2017
Skoda Fabia S2000 Evo 226. (1.)
8.10.2017 19:25
Konečné výsledky
ASFALTY !
Ford Fiesta RS WRC 2014DNF



Týmová historie:
Název týmuOdDo
STOBART Mad-Croc Motors6.12.20137.12.2013
JVM Racing Team8.12.20131.2.2014
JVM Racing Team8.12.20131.2.2014
Czech National Delimax Team1.2.20149.2.2014
Czech National Delimax Team1.2.20149.2.2014
HSF rally team9.2.201415.3.2014
JUNKER21.3.20148.9.2014
HSF rally team8.9.201420.7.2015
PKM VW JTRT Sport20.7.201517.8.2015
RB Racing17.8.20152.11.2015
PKM VW JTRT Sport3.11.201519.1.2016
Svarmetal RBRTeam25.3.201617.5.2017
ŠIMEK Racing17.5.2017---


Přidat záložku

Události na serveru
09.10.2017:
Aktualizovaná auta:
  • Peugeot 208 T16 R5 (d) - pouze model
08.10.2017:
Aktualizovaná auta:
  • Citroen DS3 R3-MAX
Nová auta:
  • Fiat Abarth 500 R3T
  • Peugeot 207 RC R3T
  • Renault Clio IV R3T
06.10.2017:
Nové auto:

Peugeot 208 T16 R5 (d) (model od Kubrta)

Přejmenované auto a aktualizovaná fyzika:

Peugeot 208 T16 R5 (Jalonso) --> Peugeot 208 T16 R5 (a)

Peugeot 208 T16 R5 2015 (Garyson) --> Peugeot 208 T16 R5 (b)

Peugeot 208 T16 2015 R5 (Leiro) --> Peugeot 208 T16 R5 (c)

02.09.2017:
Aktualizovaná fyzika: Porsche 911 GT3 RS 997 2007

Nové auto: Porsche 911 GT3 RS 997 2010

16.07.2017:
Nové auto: Audi quattro Grp4


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5240 30.05%
6 měsíců
 
Hlasů: 1453 8.33%
1 rok
 
Hlasů: 1964 11.26%
2 roky
 
Hlasů: 1947 11.17%
3 roky
 
Hlasů: 2037 11.68%
Hned od vydání
 
Hlasů: 4796 27.5%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.