Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
617
2.
STEINER Pavel
613
3.
PAULAT Stepan
588
4.
BURIÁNEK Tomáš
585
5.
BUJACEK Martin
552
6.
ZBORIL Roman 1
408
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
84
2.
VALENTA Lukas
74
3.
BUJACEK Martin
69
4.
BUJACEK Jakub
66
5.
ZBORIL Roman 1
66
6.
VALERIAN Vaclav
49
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
Kubok-3-Rally Mykolaiv
RBR-UA Cup
13.12.2013 7:00 - 16.12.2013 22:59
1
2
3
4
5
6
7
8
RZ/SS 3 - SS3
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, poledne, průzračno, jasno
8.3 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Předchozí
Na RZ 3
Další
Po RZ 3
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
C
MEDVEDEV Roman
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
04:19.39
115.2
 
2.
VOLKOVICH Alexander
Ford Focus RS WRC 06
WRC
04:24.46
+5.07
+5.07
113.0
+0.61
3.
NECHIPORUK Igor
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
04:27.92
+8.52
+3.46
111.5
+1.03
4.
KHARLANOV Ruslan
Hyundai Accent WRC Evo 3
WRC
04:27.94
+8.55
+0.01
111.5
+1.03
5.
SUHINOV Aleksandr
Ford Focus RS WRC 06
WRC
04:29.16
+9.77
+1.22
111.0
+1.18
6.
KOCHETKOV Sergey
Citroen C4 WRC 08
WRC
04:31.75
+12.36
+2.59
110.0
+1.49
7.
KEVLYUK Sasha
Subaru Impreza N14
N4
04:32.74
+13.35
+0.99
109.6
+1.61
8.
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
04:38.26
+18.87
+5.52
107.4
+2.27
9.
BOBILEV Andrey
Ford Focus RS WRC 06
WRC
04:38.87
+19.48
+0.60
107.1
+2.35
10.
PANYUSHKIN Evgenyi
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
04:40.11
+20.72
+1.24
106.7
+2.50
11.
IVANOVA Katya
Subaru Impreza N14
N4
04:43.68
+24.29
+3.57
105.3
+2.93
12.
ORLOV Alexey
Lada Kalina R2
A6
04:44.94
+25.55
+1.26
104.9
+3.08
13.
RUDY Denis
Subaru Impreza N14
N4
04:47.09
+27.70
+2.15
104.1
+3.34
14.
BOYPRAV Vladimir
Subaru Impreza N14
N4
04:47.84
+28.45
+0.76
103.8
+3.43
15.
REINART Hardo
Subaru Impreza N14
N4
04:48.33
+28.94
+0.48
103.6
+3.49
16.
LAPAEV Vitaly
Subaru Impreza N14
N4
04:49.20
+29.81
+0.87
103.3
+3.59
17.
C
KOSTIN Dmytro
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
04:50.11
+30.72
+0.91
103.0
+3.70
18.
KANUK Igor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:50.38
+30.99
+0.27
102.9
+3.73
19.
UTKIN Nikita
Lada Kalina R2
A6
04:52.27
+32.88
+1.89
102.2
+3.96
20.
AHMETSHIN Evgeniy
Peugeot 306 Maxi Evo 2
A7
04:52.50
+33.11
+0.23
102.2
+3.99
21.
HLUSHNIONAK Aliaksandr
Ford Fiesta S1600
S1600
04:53.66
+34.27
+1.15
101.7
+4.13
22.
Vladimir SINELNIKOV
Lada Kalina R2
A6
04:54.28
+34.89
+0.62
101.5
+4.20
23.
GUATAMAS Sergei
Citroen C4 WRC 08
WRC
04:55.55
+36.15
+1.27
101.1
+4.36
24.
KOCHETKOV Anton
Ford Fiesta S1600
S1600
04:56.53
+37.14
+0.98
100.8
+4.47
25.
TITOV Yuriy
Lada Kalina R2
A6
04:56.62
+37.22
+0.08
100.7
+4.48
26.
PLISKIN Oleg
Lada 112 TMS 1.6
S1600
04:57.79
+38.40
+1.18
100.3
+4.63
27.
KALININ Denis
Peugeot 207 S2000
S2000
04:58.46
+39.07
+0.67
100.1
+4.71
28.
DEMYSHEV Igor
Subaru Impreza N14
N4
05:00.07
+40.68
+1.60
99.6
+4.90
29.
SOROKIN Nikita
Lada Kalina R2
A6
05:00.74
+41.35
+0.67
99.4
+4.98
30.
KLEVATSKIY Dmitry
Lada Kalina R2
A6
05:01.42
+42.03
+0.68
99.1
+5.06
31.
MILYAKOV Dmitriy
Lada Kalina R2
A6
05:02.04
+42.65
+0.62
98.9
+5.14
32.
HANNIBAL Lecter
Lada 112 TMS 1.6
S1600
05:03.09
+43.70
+1.05
98.6
+5.26
33.
BEDENKO Aleksey
Lada Kalina R2
A6
05:03.41
+44.02
+0.32
98.5
+5.30
34.
ROZHKOV Alexey
Subaru Impreza 555
A8
05:05.02
+45.63
+1.62
98.0
+5.50
=
ARHIPOV Vladimir
Subaru Impreza N14
N4
05:05.02
+45.63
+0.00
98.0
+5.50
36.
LAPINSKAS Remigijus
Subaru Impreza N14
N4
05:06.95
+47.56
+1.93
97.3
+5.73
37.
GAVINSKI Viktor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
05:07.16
+47.77
+0.21
97.3
+5.76
38.
TKACHUK Ruslan
Peugeot 206 S1600
S1600
05:11.10
+51.71
+3.94
96.0
+6.23
39.
BAHLAI Andrii
Citroen C2 S1600
S1600
05:14.43
+55.04
+3.33
95.0
+6.63
40.
LYKHACH Roman Sr.
Renault Clio S1600
S1600
05:14.87
+55.48
+0.44
94.9
+6.68
41.
RYLOV Dmitriy
Lada Kalina R2
A6
05:15.39
+56.00
+0.52
94.7
+6.75
42.
SHEKIN Feliks
VW Golf IV Kit Car
A7
05:15.58
+56.19
+0.19
94.7
+6.77
43.
MARTYNUK Oleg
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
05:15.67
+56.28
+0.08
94.7
+6.78
44.
PIDLUSKY Oleksandr
Ford Fiesta S1600
S1600
05:27.51
+1:08.12
+11.84
91.2
+8.21
45.
BEZKROVNYI Aleksandr
Renault 5 GT Turbo
H
05:30.13
+1:10.73
+2.62
90.5
+8.52
46.
VARTANYAN Valeriy
Subaru Impreza N14
N4
05:35.56
+1:16.17
+5.44
89.0
+9.18
47.
KOVALENKO Vladislav
Subaru Impreza N14
N4
05:46.15
+1:26.76
+10.59
86.3
+10.45
48.
MAIGUR Ilya
Lada Kalina R2
A6
05:48.84
+1:29.45
+2.69
85.7
+10.78
49.
VOROBIOV Ruslan
VW Golf IV Kit Car
A7
06:06.01
+1:46.62
+17.17
81.6
+12.85
50.
C
ES'KOV Maxim
Ford Fiesta S1600
S1600
06:06.68
+1:47.29
+0.67
81.5
+12.93
51.
RED Wheel
Lada Kalina R2
A6
06:10.52
+1:51.13
+3.84
80.6
+13.39
52.
C
SACHENOK Boris
Peugeot 207 S2000
S2000
06:24.47
+2:05.08
+13.95
77.7
+15.07
53.
C
JONAITIS Jonis
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
06:33.92
+2:14.53
+9.44
75.9
+16.21
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
SUHINOV Aleksandr
Ford Focus RS WRC 06
WRC
10:11.61
113.0
 
2.
MEDVEDEV Roman
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
10:11.94
+0.33
+0.33
113.0
+0.02
3.
VOLKOVICH Alexander
Ford Focus RS WRC 06
WRC
10:18.50
+6.90
+6.56
111.8
+0.36
4.
+1
NECHIPORUK Igor
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
10:25.57
+13.97
+7.07
110.5
+0.73
5.
-1
KOCHETKOV Sergey
Citroen C4 WRC 08
WRC
10:26.63
+15.03
+1.06
110.3
+0.78
6.
+1
KHARLANOV Ruslan
Hyundai Accent WRC Evo 3
WRC
10:29.54
+17.93
+2.91
109.8
+0.93
7.
+9
KEVLYUK Sasha
Subaru Impreza N14
N4
10:42.23
+30.62
+12.69
107.6
+1.59
8.
+2
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
10:43.46
+31.85
+1.23
107.4
+1.66
9.
-3
IVANOVA Katya
Subaru Impreza N14
N4
10:43.49
+31.89
+0.04
107.4
+1.66
10.
+1
PANYUSHKIN Evgenyi
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
10:45.57
+33.97
+2.08
107.1
+1.77
11.
+3
BOBILEV Andrey
Ford Focus RS WRC 06
WRC
10:46.25
+34.64
+0.67
107.0
+1.80
12.
-3
RUDY Denis
Subaru Impreza N14
N4
10:51.77
+40.15
+5.52
106.0
+2.09
13.
-5
REINART Hardo
Subaru Impreza N14
N4
10:52.73
+41.13
+0.96
105.9
+2.14
14.
-2
KOSTIN Dmytro
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
10:55.63
+44.03
+2.90
105.4
+2.29
15.
-2
KANUK Igor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
10:57.03
+45.43
+1.40
105.2
+2.37
16.
+1
BOYPRAV Vladimir
Subaru Impreza N14
N4
10:58.02
+46.42
+0.99
105.0
+2.42
17.
-2
GUATAMAS Sergei
Citroen C4 WRC 08
WRC
11:04.80
+53.19
+6.78
104.0
+2.77
18.
+2
LAPAEV Vitaly
Subaru Impreza N14
N4
11:05.34
+53.73
+0.54
103.9
+2.80
19.
+4
UTKIN Nikita
Lada Kalina R2
A6
11:14.98
+1:03.37
+9.64
102.4
+3.30
20.
+1
KALININ Denis
Peugeot 207 S2000
S2000
11:19.42
+1:07.81
+4.44
101.7
+3.53
21.
+5
AHMETSHIN Evgeniy
Peugeot 306 Maxi Evo 2
A7
11:20.59
+1:08.98
+1.17
101.6
+3.59
22.
+5
Vladimir SINELNIKOV
Lada Kalina R2
A6
11:22.81
+1:11.20
+2.22
101.2
+3.71
23.
-1
MILYAKOV Dmitriy
Lada Kalina R2
A6
11:23.64
+1:12.03
+0.82
101.1
+3.75
24.
+15
ORLOV Alexey
Lada Kalina R2
A6
11:24.80
+1:13.20
+1.17
100.9
+3.81
25.
KLEVATSKIY Dmitry
Lada Kalina R2
A6
11:26.43
+1:14.81
+1.62
100.7
+3.90
26.
+5
TITOV Yuriy
Lada Kalina R2
A6
11:27.68
+1:16.06
+1.25
100.5
+3.96
27.
+2
DEMYSHEV Igor
Subaru Impreza N14
N4
11:30.25
+1:18.64
+2.57
100.1
+4.10
28.
+4
KOCHETKOV Anton
Ford Fiesta S1600
S1600
11:30.26
+1:18.66
+0.01
100.1
+4.10
29.
+1
ARHIPOV Vladimir
Subaru Impreza N14
N4
11:35.49
+1:23.89
+5.23
99.4
+4.37
30.
+5
PLISKIN Oleg
Lada 112 TMS 1.6
S1600
11:35.57
+1:23.96
+0.08
99.4
+4.37
31.
+12
HLUSHNIONAK Aliaksandr
Ford Fiesta S1600
S1600
11:37.43
+1:25.82
+1.86
99.1
+4.47
32.
+4
SOROKIN Nikita
Lada Kalina R2
A6
11:39.09
+1:27.49
+1.66
98.9
+4.56
33.
+1
LAPINSKAS Remigijus
Subaru Impreza N14
N4
11:42.41
+1:30.81
+3.32
98.4
+4.73
34.
+8
HANNIBAL Lecter
Lada 112 TMS 1.6
S1600
11:46.74
+1:35.14
+4.33
97.8
+4.96
35.
-2
MARTYNUK Oleg
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
11:49.80
+1:38.19
+3.05
97.4
+5.11
36.
+5
GAVINSKI Viktor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
11:49.97
+1:38.37
+0.18
97.4
+5.12
37.
SHEKIN Feliks
VW Golf IV Kit Car
A7
11:54.86
+1:43.26
+4.88
96.7
+5.38
38.
+12
BEDENKO Aleksey
Lada Kalina R2
A6
11:55.20
+1:43.59
+0.33
96.6
+5.40
39.
+1
RYLOV Dmitriy
Lada Kalina R2
A6
11:57.44
+1:45.84
+2.24
96.3
+5.51
40.
-21
KOVALENKO Vladislav
Subaru Impreza N14
N4
12:02.00
+1:50.40
+4.55
95.7
+5.75
41.
+8
TKACHUK Ruslan
Peugeot 206 S1600
S1600
12:02.24
+1:50.64
+0.24
95.7
+5.76
42.
+4
BAHLAI Andrii
Citroen C2 S1600
S1600
12:02.60
+1:51.00
+0.36
95.7
+5.78
43.
+2
LYKHACH Roman Sr.
Renault Clio S1600
S1600
12:03.03
+1:51.42
+0.42
95.6
+5.80
44.
-6
VARTANYAN Valeriy
Subaru Impreza N14
N4
12:15.02
+2:03.41
+11.99
94.0
+6.43
45.
-1
BEZKROVNYI Aleksandr
Renault 5 GT Turbo
H
12:15.21
+2:03.61
+0.20
94.0
+6.44
46.
-22
ES'KOV Maxim
Ford Fiesta S1600
S1600
12:29.68
+2:18.08
+14.47
92.2
+7.19
47.
+9
ROZHKOV Alexey
Subaru Impreza 555
A8
12:53.04
+2:41.44
+23.36
89.4
+8.41
48.
+5
PIDLUSKY Oleksandr
Ford Fiesta S1600
S1600
12:55.83
+2:44.22
+2.78
89.1
+8.55
49.
+3
VOROBIOV Ruslan
VW Golf IV Kit Car
A7
13:08.33
+2:56.73
+12.51
87.7
+9.20
50.
+4
MAIGUR Ilya
Lada Kalina R2
A6
13:21.75
+3:10.14
+13.42
86.2
+9.90
51.
JONAITIS Jonis
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
13:30.25
+3:18.65
+8.50
85.3
+10.35
52.
+3
SACHENOK Boris
Peugeot 207 S2000
S2000
14:01.58
+3:49.97
+31.32
82.1
+11.98
53.
+4
RED Wheel
Lada Kalina R2
A6
14:04.59
+3:52.99
+3.02
81.8
+12.13
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Ukaž odstoupené
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11198
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3580
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.73%
Hned od vydání
Hlasů: 7248
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.