Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
617
2.
STEINER Pavel
613
3.
PAULAT Stepan
588
4.
BURIÁNEK Tomáš
585
5.
BUJACEK Martin
552
6.
ZBORIL Roman 1
408
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
84
2.
VALENTA Lukas
74
3.
BUJACEK Martin
69
4.
BUJACEK Jakub
66
5.
ZBORIL Roman 1
66
6.
VALERIAN Vaclav
49
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
1 Etap Cup of Russia 2019 - Rally Vyatk
More info: www.rbr-russia.ru
24.1.2019 0:01 - 29.1.2019 23:59
1
2
3
4
/
5
6
7
8
9
10
RZ/SS 9 - Aerodrom-3
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch běžný a suchý, dobré podmínky, podvečer, před sněžením, oblačno
6.1 km
Vše
/
RC1
RC2
RGT
RC3
RC4
RC5
WRC
H/B
H/A
H/4
H/2
Předchozí
Na RZ 9
Další
Po RZ 9
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
KARKACH Alex
Peugeot 207 S2000
RC2
03:35.20
102.0
 
2.
C
KOCHETKOV Anton
Ford Fiesta R5
RC2
03:38.10
+2.90
+2.90
100.7
+0.47
3.
IVANOV Sergey
Hyundai i20 R5
RC2
03:38.32
+3.12
+0.23
100.6
+0.51
4.
MARZOA Juan
Skoda Fabia R5 (b)
RC2
03:42.79
+7.59
+4.47
98.6
+1.24
5.
SAMSONOV Alexandr
Skoda Fabia R5 (b)
RC2
03:42.99
+7.79
+0.20
98.5
+1.28
6.
BORKUNOV Alexander
Ford Fiesta R5
RC2
03:47.25
+12.05
+4.26
96.6
+1.98
7.
TOMECEK Libor
Skoda Fabia R5
RC2
03:49.65
+14.45
+2.39
95.6
+2.37
8.
C
BENITEZ echedei
Honda Civic Type R(FN2) R3
RC3
03:51.34
+16.14
+1.69
94.9
+2.65
9.
TITOV Yuriy
Opel ADAM R2
RC4
03:51.36
+16.16
+0.03
94.9
+2.65
10.
NIEMELA Jyrki
Opel ADAM R2
RC4
03:52.43
+17.23
+1.07
94.5
+2.83
11.
LAPINSKAS Remigijus
Ford Fiesta R5
RC2
03:53.28
+18.07
+0.85
94.1
+2.96
12.
RAEVSKIY Sergey
Peugeot 208 T16 R5 (b)
RC2
03:54.00
+18.80
+0.72
93.8
+3.08
13.
Iwanowski Anton
Skoda Fabia R5
RC2
03:55.00
+19.80
+1.01
93.4
+3.25
14.
BURASHOV Yuri
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A
03:55.84
+20.64
+0.84
93.1
+3.38
15.
MALYSHEV Denis
Mitsubishi Lancer Evo X V12 N4
RC2
03:56.71
+21.51
+0.87
92.8
+3.53
16.
SUHINOV Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B
03:57.59
+22.39
+0.88
92.4
+3.67
17.
DRIVE Alexander
Lada 1600R Grp2
H/2
04:01.05
+25.85
+3.47
91.1
+4.24
18.
GORCZYCA Jan
Honda Civic Type R(FN2) R3
RC3
04:01.10
+25.90
+0.05
91.1
+4.25
19.
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B
04:01.98
+26.78
+0.88
90.7
+4.39
20.
GUATAMAS Sergei
Hyundai i20 R5
RC2
04:03.87
+28.67
+1.89
90.0
+4.70
21.
ROZHKOV Alexey
Subaru WRX STI 2015 GrpN
RC2
04:03.91
+28.71
+0.03
90.0
+4.71
22.
NIKONOROV Rodion
Opel Corsa C S1600
RC3
04:05.57
+30.37
+1.66
89.4
+4.98
23.
GONTSOV Ivan
Opel Corsa C S1600
RC3
04:05.78
+30.58
+0.21
89.3
+5.01
24.
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B
04:07.16
+31.96
+1.37
88.8
+5.24
25.
NAZVANOV Mikhail
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A
04:07.16
+31.96
+0.01
88.8
+5.24
=
BESEDIN Alexander
Mitsubishi Lancer Evo X V12 N4
RC2
04:07.16
+31.96
+0.00
88.8
+5.24
27.
CHETIN Evgeniy
Subaru Impreza N14 N4
RC2
04:09.96
+34.76
+2.80
87.9
+5.70
28.
FEDOROV Igor
Mitsubishi Lancer Evo IX N4
RC2
04:12.67
+37.47
+2.71
86.9
+6.14
29.
Larionov Sergey
Subaru Impreza N14 N4
RC2
04:12.93
+37.72
+0.25
86.8
+6.18
30.
NAPRYS Deividas
Ford Fiesta S1600
RC3
04:15.64
+40.44
+2.72
85.9
+6.63
31.
LUKINYK Denis
LADA Kalina RC2 GrpA
H/A
04:18.65
+43.45
+3.01
84.9
+7.12
32.
VLASENKO Andrew
Opel ADAM R2
RC4
04:21.24
+46.04
+2.59
84.1
+7.55
33.
RUDYAKOV Victor
Renault Clio IV R3T
RC3
04:22.52
+47.32
+1.27
83.7
+7.76
34.
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B
04:25.64
+50.44
+3.13
82.7
+8.27
35.
Larionova Elionora
Ford Fiesta R5
RC2
04:29.29
+54.09
+3.65
81.5
+8.87
36.
DIACONESCU Remus
Lada VFTS GrpB
H/B
04:31.52
+56.32
+2.23
80.9
+9.23
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
KOCHETKOV Anton
Ford Fiesta R5
RC2
46:52.97
104.0
 
2.
KARKACH Alex
Peugeot 207 S2000
RC2
46:56.16
+3.19
+3.19
103.9
+0.04
3.
IVANOV Sergey
Hyundai i20 R5
RC2
47:22.31
+29.34
+26.15
103.0
+0.36
4.
MARZOA Juan
Skoda Fabia R5 (b)
RC2
47:32.16
+39.19
+9.85
102.6
+0.48
5.
BORKUNOV Alexander
Ford Fiesta R5
RC2
48:40.36
+1:47.39
+1:08.20
100.2
+1.32
6.
TOMECEK Libor
Skoda Fabia R5
RC2
49:20.38
+2:27.41
+40.02
98.9
+1.81
7.
+1
SAMSONOV Alexandr
Skoda Fabia R5 (b)
RC2
49:37.22
+2:44.25
+16.84
98.3
+2.02
8.
-1
NIEMELA Jyrki
Opel ADAM R2
RC4
49:45.64
+2:52.67
+8.42
98.0
+2.12
9.
BENITEZ echedei
Honda Civic Type R(FN2) R3
RC3
50:15.17
+3:22.20
+29.53
97.1
+2.49
10.
MALYSHEV Denis
Mitsubishi Lancer Evo X V12 N4
RC2
50:35.12
+3:42.15
+19.95
96.4
+2.73
11.
TITOV Yuriy
Opel ADAM R2
RC4
50:50.17
+3:57.20
+15.05
96.0
+2.92
12.
+1
RAEVSKIY Sergey
Peugeot 208 T16 R5 (b)
RC2
51:14.86
+4:21.89
+24.69
95.2
+3.22
13.
+1
BURASHOV Yuri
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A
51:22.25
+4:29.27
+7.39
95.0
+3.31
14.
+1
LAPINSKAS Remigijus
Ford Fiesta R5
RC2
51:22.73
+4:29.76
+0.48
94.9
+3.32
15.
-3
FEDOROV Igor
Mitsubishi Lancer Evo IX N4
RC2
51:26.15
+4:33.18
+3.42
94.8
+3.36
16.
+1
Iwanowski Anton
Skoda Fabia R5
RC2
51:46.21
+4:53.24
+20.05
94.2
+3.61
17.
-1
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B
51:47.76
+4:54.79
+1.55
94.2
+3.63
18.
+1
BESEDIN Alexander
Mitsubishi Lancer Evo X V12 N4
RC2
52:09.60
+5:16.63
+21.84
93.5
+3.89
19.
+1
GONTSOV Ivan
Opel Corsa C S1600
RC3
52:11.03
+5:18.06
+1.43
93.5
+3.91
20.
+1
SUHINOV Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B
52:17.28
+5:24.31
+6.25
93.3
+3.99
21.
-3
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B
52:21.99
+5:29.02
+4.71
93.2
+4.05
22.
ROZHKOV Alexey
Subaru WRX STI 2015 GrpN
RC2
52:25.18
+5:32.21
+3.19
93.1
+4.09
23.
NAZVANOV Mikhail
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A
52:31.52
+5:38.55
+6.34
92.9
+4.16
24.
DRIVE Alexander
Lada 1600R Grp2
H/2
52:33.50
+5:40.53
+1.98
92.8
+4.19
25.
+1
GORCZYCA Jan
Honda Civic Type R(FN2) R3
RC3
52:41.32
+5:48.35
+7.82
92.6
+4.28
26.
-1
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B
52:44.38
+5:51.41
+3.06
92.5
+4.32
27.
GUATAMAS Sergei
Hyundai i20 R5
RC2
53:24.02
+6:31.05
+39.64
91.3
+4.81
28.
NAPRYS Deividas
Ford Fiesta S1600
RC3
54:06.80
+7:13.83
+42.78
90.1
+5.34
29.
DIACONESCU Remus
Lada VFTS GrpB
H/B
54:49.68
+7:56.71
+42.88
89.0
+5.86
30.
RUDYAKOV Victor
Renault Clio IV R3T
RC3
54:53.55
+8:00.58
+3.87
88.9
+5.91
31.
Larionov Sergey
Subaru Impreza N14 N4
RC2
55:21.78
+8:28.81
+28.23
88.1
+6.26
32.
VLASENKO Andrew
Opel ADAM R2
RC4
55:54.63
+9:01.66
+32.85
87.2
+6.66
33.
+1
CHETIN Evgeniy
Subaru Impreza N14 N4
RC2
56:09.48
+9:16.51
+14.85
86.9
+6.85
34.
+1
NIKONOROV Rodion
Opel Corsa C S1600
RC3
56:19.60
+9:26.63
+10.11
86.6
+6.97
35.
-2
Larionova Elionora
Ford Fiesta R5
RC2
56:22.88
+9:29.91
+3.28
86.5
+7.01
36.
LUKINYK Denis
LADA Kalina RC2 GrpA
H/A
58:12.66
+11:19.69
+1:49.78
83.8
+8.36
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Ukaž odstoupené
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11199
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3580
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.73%
Hned od vydání
Hlasů: 7248
22.07%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.