Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár NRC10
1.Slovensko ZETAK Dennis263
2.Česká republika VALENTA Lukas231
3.Česká republika KUBOVSKY Petr217
4.Česká republika VECERA Lukas180
5.Česká republika BURIÁNEK Tomáš175
6.Česká republika DOLEZAL Jakub174

Pohár Palmira RBR-CUP 2019
1.Slovensko ZETAK Dennis815
2.Česká republika BUJACEK Martin773
3.Česká republika VECERA Lukas710
4.Česká republika BURIÁNEK Tomáš598
5.Česká republika SYKORA Michal562
6.Česká republika TOMECEK Libor558

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
19.01.2020:
RZ Zadverice I+II
13.01.2020:
Fyzika
13.01.2020:
Model
13.01.2020:
Fyzika
13.01.2020:
Model


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

1.GVRC Classic Cup 2016
Rallye Oberehe Virtual Historic Rally Championship www.ly-racing.de
8.8.2016 0:05 - 14.8.2016 23:59
12345678
RZ/SS 7 - SS7 Niederbettingen
Výpis pro třídu (skupinu): Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno
6 km
Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 
 
PředchozíNa RZ 7DalšíPo RZ 7
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Španělsko
 
MARZOA Juan
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B03:49.43 94.1
 
2.Polsko
 C 
MASIAREK Jakub
Citroen BX 4TC GrpB
H/B03:50.25+0.82
+0.82
93.8
+0.14
3.Polsko
 
ZURAWLEW Kamil
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC03:50.89+1.46
+0.64
93.6
+0.24
4.Polsko
 
MARCIN Zmyslowski
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
H/A03:52.62+3.19
+1.73
92.9
+0.53
5.Polsko
 
SOBIERAJ Tomasz
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC03:53.48+4.05
+0.86
92.5
+0.68
6.Česká republika
 C 
hebbi
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC03:54.20+4.76
+0.72
92.2
+0.80
7.Česká republika
 
SUDICKY Mira
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B03:54.31+4.88
+0.11
92.2
+0.81
8.Polsko
 
CHRASCINA Mariusz
Peugeot 206 WRC 2006
WRC03:54.49+5.05
+0.18
92.1
+0.84
9.Austria
 
LENGAUER Michael
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC03:54.49+5.07
+0.01
92.1
+0.84
10.Russian Federation
 
SUHINOV Aleksandr
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B03:54.77+5.35
+0.28
92.0
+0.89
11.Česká republika
 
DROZDA Karel
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B03:55.77+6.35
+1.00
91.6
+1.06
12.Polsko
 
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
H/A03:57.30+7.87
+1.53
91.0
+1.31
13.Austria
 
PAMMER Harald
Subaru Legacy BC RS GrpA
H/A03:57.36+7.94
+0.06
91.0
+1.32
14.Austria
 R C 
HOEFER Georg
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A03:57.79+8.36
+0.43
90.8
+1.39
15.Polsko
 
GORCZYCA Jan
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A03:58.42+9.00
+0.63
90.6
+1.50
16.Japan
 
NARU Kazuma
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A03:58.62+9.19
+0.20
90.5
+1.53
17.Česká republika
 
TOMECEK Libor
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B03:58.96+9.53
+0.34
90.4
+1.59
18.Česká republika
 
RAFAJ Dalibor
Subaru Legacy BC RS GrpA
H/A03:59.76+10.33
+0.80
90.1
+1.72
19.Polsko
 
ZARYCHTA Daniel
Audi Sport Quattro GrpB
H/B03:59.89+10.46
+0.13
90.0
+1.74
20.Germany
 C 
DEMUTH Mathias
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/404:01.00+11.57
+1.11
89.6
+1.93
21.Česká republika
 
STOLFA Ondra
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A04:01.79+12.36
+0.79
89.3
+2.06
22.Germany
 C 
STEINBACH Lutz
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC04:02.00+12.57
+0.21
89.3
+2.10
23.Španělsko
 
IGLESIAS Rafa
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC04:02.07+12.64
+0.07
89.2
+2.11
24.Česká republika
 
SCHAMBERGER Karel st
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B04:02.54+13.12
+0.47
89.1
+2.19
25.Polsko
 
TRZCINSKI Damian
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A04:02.92+13.49
+0.38
88.9
+2.25
26.Germany
 C 
REHM Nico
Subaru Legacy BC RS GrpA
H/A04:04.14+14.71
+1.22
88.5
+2.45
27.Španělsko
 
CAIHUELAS Vicenc
Citroen BX 4TC GrpB
H/B04:04.36+14.93
+0.22
88.4
+2.49
28.Polsko
 
ANIOLEK Marcin
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC04:04.53+15.10
+0.17
88.3
+2.52
29.Polsko
 
Martin Lopez
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC04:05.09+15.67
+0.56
88.1
+2.61
30.Polsko
 
FIOLEK Jakub
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC04:05.51+16.09
+0.42
88.0
+2.68
31.Polsko
 
SWIECH Pawel
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC04:05.67+16.23
+0.15
87.9
+2.71
32.Luxembourg
 
SCHMIT Charel
Lancia Rally 037 Evo II GrpB
H/B04:07.28+17.86
+1.62
87.3
+2.98
33.Germany
 
YANOLIDIS Jannis
Mazda 323 BG8 GTX GrpA
H/A04:07.92+18.48
+0.64
87.1
+3.08
34.Japan
 
TETSUYA Tanaka
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A04:09.44+20.01
+1.52
86.6
+3.33
35.Polsko
 
ŚLEFARSKI Maciej
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC04:09.51+20.07
+0.07
86.6
+3.35
36.Germany
 
Penny_Menny
BMW M3 E30 GrpA 1987
H/A04:09.73+20.30
+0.22
86.5
+3.38
37.Ukrajina
 
DRIVE Alexander
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/404:12.59+23.16
+2.85
85.5
+3.86
38.Russian Federation
 
TITOV Yuriy
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A04:14.02+24.60
+1.43
85.0
+4.10
39.Romania
 
DIACONESCU Remus
BMW M3 E30 GrpA
H/A04:17.45+28.03
+3.43
83.9
+4.67
40.Polsko
 
SIEKANSKI Andrzej
Peugeot 206 WRC 2006
WRC04:17.56+28.14
+0.11
83.9
+4.69
41.Germany
 
BORTZ Stefan
BMW M3 E30 GrpA
H/A04:17.80+28.38
+0.24
83.8
+4.73
42.Lithuania
 
KULIKAUSKAS Robertas
Audi Sport Quattro GrpB
H/B04:18.91+29.49
+1.11
83.4
+4.91
43.Polsko
 
WORONECKI Mirek
Mazda 323 BG8 GTX GrpA
H/A04:19.62+30.20
+0.71
83.2
+5.03
44.Russian Federation
 
ROZHKOV Alexey
Subaru Legacy BC RS GrpA
H/A04:20.67+31.25
+1.05
82.9
+5.21
45.Polsko
 
ZARNOWSKI Mateusz
VW Golf II GTI 16V GrpA
H/A04:20.73+31.31
+0.06
82.8
+5.22
46.Germany
 
FRICKE Matthias
Lada VFTS GrpB
H/B04:23.33+33.90
+2.60
82.0
+5.65
47.Polsko
 
MAGDZIARZ Mateusz
VW Golf II GTI 16V GrpA
H/A04:25.65+36.22
+2.31
81.3
+6.04
48.Russian Federation
 
IVANOV Sergey
VW Golf II GTI 16V GrpA
H/A04:26.31+36.88
+0.66
81.1
+6.15
49.Japan
 
Shenshee
Porsche 911 SC RS GrpB
H/B04:26.45+37.03
+0.14
81.1
+6.17
50.Russian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B04:33.78+44.35
+7.32
78.9
+7.39
51.Germany
 C 
SALOMO Marco
Lada VFTS GrpB
H/B04:34.62+45.19
+0.84
78.7
+7.53
52.Španělsko
 C 
Jacobo Ulibarrena
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC04:35.16+45.74
+0.55
78.5
+7.62
53.Germany
 C 
HUMMEL Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B04:35.53+46.10
+0.36
78.4
+7.68
54.Russian Federation
 
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B04:37.68+48.25
+2.15
77.8
+8.04
55.Germany
 
HOHMANN Dieter
Opel Manta 400 GrpB
H/B04:39.34+49.92
+1.67
77.3
+8.32
56.Germany
 
GAUKLER Fabian
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A04:42.82+53.39
+3.47
76.4
+8.90
57.Polsko
 
Magdalena ZMYSLOWSKA
VW Golf II GTI 16V GrpA
H/A04:44.81+55.39
+1.99
75.8
+9.23
58.Germany
 C 
PMS Rally Team
Porsche 911 SC RS GrpB
H/B04:46.51+57.08
+1.70
75.4
+9.51
59.Germany
 
MUELLER Norman
Lada VFTS GrpB
H/B04:47.47+58.05
+0.96
75.1
+9.67
60.Srbsko
 
SMILJKOVIC Stefan
Peugeot 206 WRC 2006
WRC04:50.26+1:00.83
+2.78
74.4
+10.14
61.Česká republika
 
KRALICEK Pavel
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
H/A04:52.33+1:02.91
+2.08
73.9
+10.48
62.Polsko
 
SZULIKOWSKI Jacek
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC04:56.22+1:06.79
+3.89
72.9
+11.13
63.Španělsko
 C 
DE DIEGO Javier
VW Golf II GTI 16V GrpA
H/A05:06.55+1:17.12
+10.33
70.5
+12.85
64.Japan
 
hayami3000
VW Golf II GTI 16V GrpA
H/A05:11.74+1:22.32
+5.19
69.3
+13.72
65.Austria
 C 
STELLNBERGER Philipp
Mazda 323 BG8 GTX GrpA
H/A05:18.42+1:29.00
+6.68
67.8
+14.83
66.Japan
 
tsuyo-555
Datsun Violet GT Grp4
H/405:28.88+1:39.45
+10.46
65.7
+16.58
67.Japan
 C 
MORISHITA Asami
Skoda 130 RS Grp2
H/205:37.79+1:48.37
+8.92
63.9
+18.06
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.equalŠpanělsko
 
MARZOA Juan
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B26:02.24 104.8
 
2.equalAustria
 
LENGAUER Michael
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC26:42.43+40.19
+40.19
102.2
+0.88
3.equalPolsko
 
MASIAREK Jakub
Citroen BX 4TC GrpB
H/B26:44.49+42.25
+2.06
102.1
+0.93
4.equalRussian Federation
 
SUHINOV Aleksandr
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B26:54.32+52.08
+9.83
101.5
+1.14
5.equalPolsko
 
CHRASCINA Mariusz
Peugeot 206 WRC 2006
WRC27:01.12+58.88
+6.80
101.0
+1.29
6.equalČeská republika
 
hebbi
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC27:06.61+1:04.37
+5.49
100.7
+1.41
7.upČeská republika
 
SUDICKY Mira
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B27:16.75+1:14.51
+10.14
100.1
+1.64
8.equalPolsko
 
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
H/A27:17.43+1:15.19
+0.68
100.0
+1.65
9.upPolsko
 
MARCIN Zmyslowski
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
H/A27:19.82+1:17.58
+2.39
99.9
+1.71
10.equalAustria
 
PAMMER Harald
Subaru Legacy BC RS GrpA
H/A27:22.17+1:19.93
+2.35
99.7
+1.76
11.downGermany
 
REHM Nico
Subaru Legacy BC RS GrpA
H/A27:22.74+1:20.50
+0.56
99.7
+1.77
12.equalPolsko
 
ZURAWLEW Kamil
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC27:23.24+1:21.00
+0.50
99.7
+1.78
13.equalPolsko
 
SOBIERAJ Tomasz
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC27:27.35
00:15.00
+1:25.11
+4.11
99.4
+1.87
14.equalČeská republika
 
DROZDA Karel
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B27:34.72+1:32.48
+7.37
99.0
+2.03
15.upPolsko
 
GORCZYCA Jan
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A27:39.32+1:37.08
+4.59
98.7
+2.13
16.upPolsko
 
ZARYCHTA Daniel
Audi Sport Quattro GrpB
H/B27:46.55+1:44.31
+7.23
98.3
+2.29
17.upČeská republika
 
RAFAJ Dalibor
Subaru Legacy BC RS GrpA
H/A27:53.28+1:51.04
+6.73
97.9
+2.44
18.upJapan
 
NARU Kazuma
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A27:54.55+1:52.31
+1.27
97.8
+2.47
19.upGermany
 
DEMUTH Mathias
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/427:59.99+1:57.75
+5.44
97.5
+2.59
20.upČeská republika
 
TOMECEK Libor
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B28:01.79+1:59.55
+1.80
97.4
+2.63
21.upPolsko
 
Martin Lopez
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC28:04.29+2:02.05
+2.50
97.3
+2.68
22.upPolsko
 
ANIOLEK Marcin
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC28:23.06+2:20.82
+18.77
96.2
+3.09
23.upŠpanělsko
 
IGLESIAS Rafa
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC28:25.29+2:23.05
+2.23
96.1
+3.14
24.equalUkrajina
 
DRIVE Alexander
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/428:26.95+2:24.71
+1.66
96.0
+3.18
25.upŠpanělsko
 
CAIHUELAS Vicenc
Citroen BX 4TC GrpB
H/B28:28.31+2:26.07
+1.36
95.9
+3.21
26.upAustria
 
HOEFER Georg
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A28:28.64
00:30.00
+2:26.40
+0.33
95.9
+3.22
27.downSrbsko
 
SMILJKOVIC Stefan
Peugeot 206 WRC 2006
WRC28:30.15
00:15.00
+2:27.91
+1.51
95.8
+3.25
28.upPolsko
 
TRZCINSKI Damian
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A28:37.81+2:35.57
+7.66
95.4
+3.42
29.upPolsko
 
FIOLEK Jakub
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC28:41.25+2:39.01
+3.44
95.2
+3.49
30.upGermany
 
STEINBACH Lutz
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC28:43.64+2:41.40
+2.39
95.0
+3.55
31.downPolsko
 
SZULIKOWSKI Jacek
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC28:49.12+2:46.88
+5.48
94.7
+3.67
32.upPolsko
 
SWIECH Pawel
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC28:49.25+2:47.01
+0.13
94.7
+3.67
33.downLuxembourg
 
SCHMIT Charel
Lancia Rally 037 Evo II GrpB
H/B28:49.93+2:47.69
+0.68
94.7
+3.69
34.equalPolsko
 
ŚLEFARSKI Maciej
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC28:55.07+2:52.83
+5.14
94.4
+3.80
35.upČeská republika
 
SCHAMBERGER Karel st
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B29:06.90+3:04.66
+11.83
93.8
+4.06
36.downRussian Federation
 
TITOV Yuriy
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A29:17.12+3:14.88
+10.22
93.2
+4.28
37.upGermany
 
Penny_Menny
BMW M3 E30 GrpA 1987
H/A29:22.82+3:20.58
+5.70
92.9
+4.41
38.downPolsko
 
SIEKANSKI Andrzej
Peugeot 206 WRC 2006
WRC29:24.67+3:22.43
+1.85
92.8
+4.45
39.equalRomania
 
DIACONESCU Remus
BMW M3 E30 GrpA
H/A29:41.99+3:39.75
+17.32
91.9
+4.83
40.upČeská republika
 
STOLFA Ondra
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A29:44.77
00:15.00
+3:42.53
+2.78
91.8
+4.89
41.upJapan
 
TETSUYA Tanaka
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A29:57.67+3:55.43
+12.90
91.1
+5.17
42.upGermany
 
YANOLIDIS Jannis
Mazda 323 BG8 GTX GrpA
H/A30:02.41
00:20.00
+4:00.17
+4.74
90.9
+5.28
43.equalRussian Federation
 
ROZHKOV Alexey
Subaru Legacy BC RS GrpA
H/A30:14.17+4:11.93
+11.76
90.3
+5.54
44.upGermany
 
BORTZ Stefan
BMW M3 E30 GrpA
H/A30:27.82+4:25.58
+13.65
89.6
+5.84
45.upPolsko
 
ZARNOWSKI Mateusz
VW Golf II GTI 16V GrpA
H/A30:43.93
00:15.00
+4:41.69
+16.11
88.8
+6.19
46.downŠpanělsko
 
DE DIEGO Javier
VW Golf II GTI 16V GrpA
H/A30:46.47+4:44.23
+2.54
88.7
+6.25
47.equalGermany
 
FRICKE Matthias
Lada VFTS GrpB
H/B30:49.32
00:15.00
+4:47.08
+2.85
88.6
+6.31
48.upPolsko
 
WORONECKI Mirek
Mazda 323 BG8 GTX GrpA
H/A30:51.16+4:48.92
+1.84
88.5
+6.35
49.downRussian Federation
 
IVANOV Sergey
VW Golf II GTI 16V GrpA
H/A30:55.88+4:53.64
+4.72
88.3
+6.45
50.upJapan
 
Shenshee
Porsche 911 SC RS GrpB
H/B31:13.86+5:11.62
+17.98
87.4
+6.85
51.equalŠpanělsko
 
Jacobo Ulibarrena
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC31:14.40
00:15.00
+5:12.16
+0.54
87.4
+6.86
52.upGermany
 
SALOMO Marco
Lada VFTS GrpB
H/B31:50.11+5:47.87
+35.71
85.8
+7.65
53.upPolsko
 
MAGDZIARZ Mateusz
VW Golf II GTI 16V GrpA
H/A31:55.08+5:52.84
+4.97
85.5
+7.75
54.upGermany
 
HUMMEL Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B32:02.28
00:02.00
+6:00.04
+7.20
85.2
+7.91
55.upLithuania
 
KULIKAUSKAS Robertas
Audi Sport Quattro GrpB
H/B32:04.57+6:02.33
+2.29
85.1
+7.96
56.upGermany
 
GAUKLER Fabian
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A32:14.50+6:12.26
+9.93
84.7
+8.18
57.downAustria
 
STELLNBERGER Philipp
Mazda 323 BG8 GTX GrpA
H/A32:21.15+6:18.91
+6.65
84.4
+8.33
58.downČeská republika
 
KRALICEK Pavel
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
H/A32:22.01+6:19.77
+0.86
84.3
+8.35
59.upGermany
 
HOHMANN Dieter
Opel Manta 400 GrpB
H/B32:50.65
00:15.00
+6:48.41
+28.64
83.1
+8.98
60.upPolsko
 
Magdalena ZMYSLOWSKA
VW Golf II GTI 16V GrpA
H/A33:12.91+7:10.67
+22.26
82.2
+9.47
61.upRussian Federation
 
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B33:13.76
00:02.00
+7:11.52
+0.85
82.2
+9.48
62.equalGermany
 
MUELLER Norman
Lada VFTS GrpB
H/B33:19.64+7:17.40
+5.88
81.9
+9.61
63.upRussian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B34:12.23+8:09.99
+52.59
79.8
+10.77
64.upGermany
 
PMS Rally Team
Porsche 911 SC RS GrpB
H/B35:07.10+9:04.86
+54.87
77.7
+11.97
65.upJapan
 
hayami3000
VW Golf II GTI 16V GrpA
H/A35:13.39
00:30.00
+9:11.15
+6.29
77.5
+12.11
66.upJapan
 
MORISHITA Asami
Skoda 130 RS Grp2
H/237:35.52+11:33.28
+2:22.13
72.6
+15.24
67.upJapan
 
tsuyo-555
Datsun Violet GT Grp4
H/438:39.77+12:37.53
+1:04.25
70.6
+16.65


Sledovat turnaj živě









Události na serveru
19.01.2020:
Nová trať:
  • RZ Zadverice I (update)
  • RZ Zadverice II
Obě tratě používají jeden instalační soubor
13.01.2020:
Nová trať:
  • RZ Zadverice
Nová auta:
  • Peugeot 205 T16 GrpB
  • Ford Fiesta Mk VIII R2
05.01.2020:
Nová auta:
  • Citroen C3 R5
26.12.2019:
Nová auta:
  • Audi quattro A1 GrpB
  • Audi quattro A2 GrpB
  • Audi Sport quattro GrpB
17.12.2019:
Nová auta:
  • Lada Kalina RC2 GrpA
  • Skoda 130 LR GrpB
  • Aston Martin Vantage RGT
  • Porsche 911 GT3 RS (2007) RGT
  • Lotus Exige S RGT
  • Opel Manta 400 GrpB
  • Fiat 124 Abarth Rally RGT (b) (jen fyzika)


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5745 30.74%
6 měsíců
 
Hlasů: 1534 8.21%
1 rok
 
Hlasů: 2069 11.07%
2 roky
 
Hlasů: 2007 10.74%
3 roky
 
Hlasů: 2172 11.62%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5162 27.62%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.