Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár RSC 2017
1.Česká republika BUJACEK Martin504
2.Slovensko ZETAK Dennis473
3.Česká republika KUZELA Petr398
4.Česká republika SYKORA Roman372
5.Česká republika SYKORA Michal227
6.Česká republika PETER Marek194

Pohár NRC8
1.Slovensko ZETAK Dennis110
2.Česká republika KUZELA Petr81
3.Česká republika PETER Marek56
4.Česká republika PTACEK Martin49
5.Česká republika MARES Michal36
6.Česká republika STOLFA Ondra35

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
13.12.2017:
Fyzika
13.12.2017:
Model
11.12.2017:
Fyzika
10.12.2017:
RZ Capo Di Feno II
10.12.2017:
RZ Capo Di Feno


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

42. Rajd Polski 1985
Ostlegenden-Meisterschaft 7. Lauf Pokal fuer Frieden und Freundschaft der soz. Laender 1985 :::::::: More Info at: East Legends Cup ::::::: Open Cup for all
7.8.2017 0:01 - 13.8.2017 23:59
123456789101112
RZ/SS 12 - Walim 2
Výpis pro třídu (skupinu): Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno
7.9 km
Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 
 
PředchozíNa RZ 12Po RZ 12
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Polsko
 C 
WACH Tomek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/405:57.51 79.5
 
2.Germany
 C 
BORTZ Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B06:02.49+4.99
+4.99
78.5
+0.63
3.Ukrajina
 
DRIVE Alexander
Lada VFTS GrpB
H/B06:02.91+5.40
+0.42
78.4
+0.68
4.Russian Federation
 C 
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B06:11.46+13.95
+8.55
76.6
+1.77
5.Russian Federation
 
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B06:14.25+16.73
+2.79
76.0
+2.12
6.Slovensko
 C 
MYDLIAR Jozef
Skoda 130 RS Grp2
H/206:17.33+19.82
+3.08
75.4
+2.51
7.Russian Federation
 C 
IVANOV Sergey
Lada VFTS GrpB
H/B06:18.66+21.16
+1.33
75.1
+2.68
8.Germany
 C 
SALOMO Marco
Skoda 130 RS Grp2
H/206:20.43+22.93
+1.77
74.8
+2.90
9.Polsko
 C 
WORONECKI Mirek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/406:21.45+23.95
+1.02
74.6
+3.03
10.Germany
 C 
STEIN Torsten
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A06:50.42+52.91
+28.97
69.3
+6.70
11.Germany
 C 
MUELLER Norman
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A06:53.88+56.38
+3.46
68.7
+7.14
12.Germany
 C 
Katja Lara
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A06:54.83+57.33
+0.95
68.6
+7.26
13.Germany
 C 
Maier.Maximilian
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A06:55.59+58.08
+0.76
68.4
+7.35
14.Germany
 C 
skoda130rsdollack
Skoda 130 LR GrpB
H/B06:57.22+59.72
+1.63
68.2
+7.56
15.Germany
 C 
DECKER Max
Trabant P 800 RS GrpA
H/A07:04.28+1:06.77
+7.05
67.0
+8.45
16.Polsko
 
Damian Pawluk
FSO Polonez 2000 Grp4
H/410:57.51
05:00.00
+5:00.00
+3:53.23
43.3
+37.97
17.Česká republika
 
DROZDA Karel
Lada VFTS GrpB
H/B11:02.49
05:00.00
+5:04.99
+4.99
42.9
+38.61
=Russian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B11:02.49
05:00.00
+5:04.99
+0.00
42.9
+38.61
=Germany
 
HUMMEL Stefan
Skoda 130 LR GrpB
H/B11:02.49
05:00.00
+5:04.99
+0.00
42.9
+38.61
=
 
Szpila Lukasz
Lada VFTS GrpB
H/B11:02.49
05:00.00
+5:04.99
+0.00
42.9
+38.61
21.
 
DG301
Skoda 130 RS Grp2
H/211:17.33
05:00.00
+5:19.82
+14.84
42.0
+40.48
=Česká republika
 
KRIVAN Jan
Skoda 130 RS Grp2
H/211:17.33
05:00.00
+5:19.82
+0.00
42.0
+40.48
=Polsko
 
RAJEWSKI Tomasz
Polski Fiat 125p Grp2
H/211:17.33
05:00.00
+5:19.82
+0.00
42.0
+40.48
24.Austria
 C 
STELLNBERGER Philipp
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A11:50.42
05:00.00
+5:52.91
+33.09
40.0
+44.67
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.equalPolsko
 
WACH Tomek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/465:23.17 89.9
 
2.equalUkrajina
 
DRIVE Alexander
Lada VFTS GrpB
H/B67:09.74+1:46.57
+1:46.57
87.5
+1.09
3.equalGermany
 
BORTZ Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B69:10.02+3:46.85
+2:00.28
85.0
+2.31
4.equalRussian Federation
 
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B69:52.05
00:15.00
+4:28.88
+42.03
84.2
+2.74
5.equalRussian Federation
 
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B70:34.97+5:11.81
+42.93
83.3
+3.18
6.equalSlovensko
 
MYDLIAR Jozef
Skoda 130 RS Grp2
H/272:43.99
00:15.00
+7:20.82
+2:09.01
80.8
+4.50
7.equalGermany
 
SALOMO Marco
Skoda 130 RS Grp2
H/272:56.26+7:33.09
+12.27
80.6
+4.62
8.equalGermany
 
STEIN Torsten
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A75:16.13+9:52.96
+2:19.87
78.1
+6.05
9.equalGermany
 
Katja Lara
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A75:34.01+10:10.84
+17.88
77.8
+6.23
10.equalGermany
 
MUELLER Norman
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A76:23.03+10:59.86
+49.02
77.0
+6.73
11.equalGermany
 
Maier.Maximilian
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A77:03.42+11:40.25
+40.39
76.3
+7.15
12.equalGermany
 
skoda130rsdollack
Skoda 130 LR GrpB
H/B78:52.50+13:29.33
+1:49.08
74.5
+8.26
13.upGermany
 
DECKER Max
Trabant P 800 RS GrpA
H/A81:04.43
05:00.00
+15:41.26
+2:11.93
72.5
+9.60
14.downČeská republika
 
DROZDA Karel
Lada VFTS GrpB
H/B83:34.18
10:00.00
+18:11.02
+2:29.76
70.4
+11.13
15.equalRussian Federation
 
IVANOV Sergey
Lada VFTS GrpB
H/B85:42.70
15:00.00
+20:19.53
+2:08.51
68.6
+12.44
16.upPolsko
 
WORONECKI Mirek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/491:23.75
21:10.00
+26:00.58
+5:41.05
64.3
+15.92
17.downRussian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B94:05.17
25:00.00
+28:42.00
+2:41.41
62.5
+17.57
18.downGermany
 
HUMMEL Stefan
Skoda 130 LR GrpB
H/B95:18.87
25:00.00
+29:55.70
+1:13.70
61.7
+18.32
19.equalPolsko
 
RAJEWSKI Tomasz
Polski Fiat 125p Grp2
H/297:57.51
25:25.00
+32:34.34
+2:38.63
60.0
+19.94
20.equalAustria
 
STELLNBERGER Philipp
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A112:45.61
35:00.00
+47:22.44
+14:48.10
52.1
+29.00
21.equal
 
DG301
Skoda 130 RS Grp2
H/2117:41.35
45:00.00
+52:18.18
+4:55.74
50.0
+32.02
22.equalPolsko
 
Damian Pawluk
FSO Polonez 2000 Grp4
H/4121:11.75
55:00.00
+55:48.58
+3:30.40
48.5
+34.17
23.equal
 
Szpila Lukasz
Lada VFTS GrpB
H/B126:33.27
60:00.00
+61:10.10
+5:21.52
46.5
+37.45
24.equalČeská republika
 
KRIVAN Jan
Skoda 130 RS Grp2
H/2130:35.80
60:00.00
+65:12.63
+4:02.53
45.0
+39.92


Sledovat turnaj živě









Události na serveru
13.12.2017:
Nové auto:
  • Lada 1600R Grp2
11.12.2017:
Aktualizovaná auta:
  • Renault Twingo R1 - pouze fyzika
10.12.2017:
Nové tratě:
  • Capo Di Feno
  • Capo Di Feno II
03.12.2017:
Nová trať:
  • Carvalho de Rei 2008
26.11.2017:
Aktualizované auto:
  • Subaru Impreza GC8 WRC2000 S6


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5254 30.03%
6 měsíců
 
Hlasů: 1454 8.31%
1 rok
 
Hlasů: 1973 11.28%
2 roky
 
Hlasů: 1949 11.14%
3 roky
 
Hlasů: 2050 11.72%
Hned od vydání
 
Hlasů: 4815 27.52%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.