|
Virtual Rally Bohemia 2021
Oficiální virtuální závod pořádaný organizačním týmem Rally Bohemia. Každý hráč smí použít jen jeden účet, a to ve tvaru \"PRIJMENI Jmeno\" společně s nastavenou národností (vlajkou). Ostatní budou nejdéle po ukončení registrace vyloučeni. Základní info k závodu: www.rallybohemia.cz. Pro závod jsou povinné textury dostupné na: odkaz na stažení. Each player may use only one account, in the form of \"SURNAME Forename\" with the set nationality (flag). Obligatory textures for the race are available at: download textures
29.3.2021 0:01 - 4.4.2021 23:59 |
12345678 |
RZ/SS 7 - Sumburk II Výpis pro třídu (skupinu): H/A povrch nový a suchý, dobré podmínky, poledne, průzračno, polojasno 12.4 km | Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 |
|
|
| PředchozíNa RZ 7 | DalšíPo RZ 7 |
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | DZIOK Bartek Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA | H/A | 07:26.56 | | 100.0   | 2. | | OGRODZKI Marek Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA | H/A | 08:02.80 | +36.24 +36.24 | 92.5 +2.92 | 3. | | BENHAK Jan Mazda 323 BF 4WD Turbo GrpA | H/A | 08:27.75 | +1:01.19 +24.95 | 87.9 +4.93 | 4. | | KUTEJ Radek Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 08:58.28 | +1:31.72 +30.53 | 82.9 +7.40 | 5. | | MOC Lukáš Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 09:11.88 | +1:45.32 +13.61 | 80.9 +8.49 | 6. | | CERNY Marcel Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 09:19.85 | +1:53.29 +7.97 | 79.7 +9.14 | 7. | | HURYCH Eduard Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 12:06.60 | +4:40.04 +2:46.75 | 61.4 +22.58 | 8. | | MUDRAK Vojtech Subaru Impreza GC8 555 GrpA | H/A | 12:26.56 05:00.00 | +5:00.00 +19.96 | 59.8 +24.19 | = | | KNAPP Jiří Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 12:26.56 05:00.00 | +5:00.00 +0.00 | 59.8 +24.19 | = | | KORZENIOWSKI Benek Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA | H/A | 12:26.56 05:00.00 | +5:00.00 +0.00 | 59.8 +24.19 | = | | Schernstein Josef Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA | H/A | 12:26.56 05:00.00 | +5:00.00 +0.00 | 59.8 +24.19 | 12. | | LACHA Martin Subaru Impreza GC8 555 GrpA | H/A | 12:46.56 05:20.00 | +5:20.00 +20.00 | 58.2 +25.81 |
|
# | | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | | DZIOK Bartek Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA | H/A | 47:16.28 | | 99.0   | 2. | | | OGRODZKI Marek Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA | H/A | 51:53.81 | +4:37.52 +4:37.52 | 90.2 +3.56 | 3. | +3 | | KUTEJ Radek Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 56:23.86 | +9:07.58 +4:30.05 | 83.0 +7.02 | 4. | +1 | | MOC Lukáš Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 56:35.90 | +9:19.62 +12.04 | 82.7 +7.17 | 5. | +3 | | BENHAK Jan Mazda 323 BF 4WD Turbo GrpA | H/A | 57:24.74 05:00.00 | +10:08.46 +48.84 | 81.5 +7.80 | 6. | +1 | | CERNY Marcel Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 57:33.16 | +10:16.88 +8.42 | 81.3 +7.91 | 7. | -4 | | KORZENIOWSKI Benek Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA | H/A | 57:41.98 10:00.00 | +10:25.70 +8.82 | 81.1 +8.02 | 8. | -4 | | Schernstein Josef Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA | H/A | 58:52.84 05:00.00 | +11:36.56 +1:10.86 | 79.5 +8.93 | 9. | | | MUDRAK Vojtech Subaru Impreza GC8 555 GrpA | H/A | 67:39.69 20:00.00 | +20:23.41 +8:46.85 | 69.2 +15.68 | 10. | | | HURYCH Eduard Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 69:33.92 10:30.00 | +22:17.64 +1:54.23 | 67.3 +17.15 | 11. | | | LACHA Martin Subaru Impreza GC8 555 GrpA | H/A | 70:35.66 20:35.00 | +23:19.38 +1:01.74 | 66.3 +17.94 | 12. | | | KNAPP Jiří Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 88:42.41 10:00.00 | +41:26.13 +18:06.75 | 52.8 +31.87 |
|
Sledovat turnaj živě
|
Události na serveru |
---|
28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
| 27.01.2024: Nová trať:
|
|
|
|