Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár MMČR 2020
1.Slovensko ZETAK Dennis156
2.Polsko KLIMAS Adrian146
3.Česká republika JILEK Zdenek94
4.Portugalsko ESTEVEZ Oscar82
5.Česká republika VALENTA Lukas62
6.Česká republika PAULAT Stepan61

Pohár NRC11
1.Slovensko ZETAK Dennis104
2.Česká republika KUBOVSKY Petr98
3.Česká republika VALENTA Lukas79
4.Česká republika HONZEK Matej76
5.Česká republika BUJACEK Martin68
6.Polsko CHRASCINA Mariusz62

Pohár Palmira RBR-CUP 20/21
1.Česká republika BREZIK Adam 1120
2.Česká republika BUJACEK Martin94
3.Slovensko ZETAK Dennis80
4.Česká republika PAULAT Stepan62
5.Česká republika DRGA Radim62
6.Česká republika HOLECEK Tomas60

Pohár WRPP 2020
1.Polsko KLIMAS Adrian180
2.Polsko PYSZNY Marcin90
3.Polsko MARNIK Jakub61
4.Polsko FOLTA Maciej58
5.Polsko WALCZAK Piotr48
6.Polsko PRZYSZLAKOWSKI Mateusz46

Nové soubory
22.09.2020:
RZ Komarov I + II
03.07.2020:
Fyzika
03.07.2020:
Model
03.07.2020:
Fyzika
31.05.2020:
Fyzika


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

WRSMP 2014 - Rajd Dolnoslaski
8. Runda Wirtualnych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2014
26.11.2014 10:00 - 2.12.2014 23:59

Turnaj je zařazen do poháru WRSMP 2014 (Wirtualne Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski)
Pouze jezdci nominovaní týmem
1234567891011
RZ/SS 11 - Stacja Narciarska Zieleniec II
Výpis pro třídu (skupinu): N4
povrch nový a suchý, dobré podmínky, odpoledne, před deštěm, oblačno
6.1 km
Vše / WRC N4 S2000 S1600 A8 A7 A6 A5 N3 H 
 
PředchozíNa RZ 11Po RZ 11
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Polsko
 C C
Damian Syty
Subaru Impreza N14
N403:10.69 115.2
 
2.Polsko
 C C
CHRASCINA Mariusz
Subaru Impreza N14
N403:14.26+3.56
+3.56
113.0
+0.58
3.Polsko
 C C
PYSZNY Marcin
Subaru Impreza N14
N403:16.10+5.41
+1.85
112.0
+0.89
4.Polsko
 C C
KAPICA Dawid
Subaru Impreza N14
N403:24.76+14.07
+8.65
107.2
+2.31
5.Polsko
 C C
Bartosik Mateusz
Subaru Impreza N14 URT
N403:32.46+21.76
+7.70
103.4
+3.57
6.Polsko
 C 
Tomulus
Subaru Impreza N14
N403:33.84+23.15
+1.38
102.7
+3.79
7.Polsko
 C C
FRAJDA Daniel
Subaru Impreza N14
N403:34.34+23.65
+0.50
102.5
+3.88
8.Polsko
 C
Radek Wierzbicki
Mitsubishi Lancer Evo 9
N403:36.92+26.23
+2.58
101.2
+4.30
9.Polsko
 C 
Konrad Tomaszewski
Subaru Impreza N14
N403:37.53+26.84
+0.61
100.9
+4.40
10.Polsko
 C 
STUCHLIK Marek
Subaru Impreza N14
N403:37.58+26.89
+0.05
100.9
+4.41
11.Polsko
 C C
FIOLEK Jakub
Subaru Impreza N14
N403:37.93+27.23
+0.34
100.8
+4.46
12.Polsko
 C C
SOBIERAJ Tomasz
Subaru Impreza N14 URT
N403:40.41+29.72
+2.49
99.6
+4.87
13.Polsko
 C C
BIALY Michal
Subaru Impreza N14
N403:42.71+32.02
+2.29
98.6
+5.25
14.Polsko
 C 
Tomasz Kosinski
Subaru Impreza N14
N403:45.13+34.43
+2.42
97.5
+5.64
15.Polsko
 C 
BUCZEK Lukas
Subaru Impreza N12
N403:55.82+45.13
+10.69
93.1
+7.40
16.Polsko
 C 
SZKUTA Mateusz
Subaru Impreza N14
N403:57.95+47.25
+2.13
92.3
+7.75
17.Polsko
 C 
BEDNARSKI Pawel
Subaru Impreza N14 URT
N404:09.39+58.70
+11.45
88.1
+9.62
18.Polsko
 C 
KURATCZYK Jan
Subaru Impreza N12
N404:09.51+58.82
+0.12
88.0
+9.64
19.Polsko
 C C
RAJEWSKI Tomasz
Subaru Impreza N14
N404:22.43+1:11.73
+12.91
83.7
+11.76
20.Polsko
 
FELKOWSKI Marcin
Subaru Impreza N14 URT
N406:10.69
03:00.00
+3:00.00
+1:48.27
59.2
+29.51
=Polsko
 C
Mateusz Bielecki
Subaru Impreza N14 URT
N406:10.69
03:00.00
+3:00.00
+0.00
59.2
+29.51
=Polsko
 C
RUDZKI Pawel
Subaru Impreza N14
N406:10.69
03:00.00
+3:00.00
+0.00
59.2
+29.51
=Polsko
 
BYRSKI Mikolaj
Subaru Impreza N14
N406:10.69
03:00.00
+3:00.00
+0.00
59.2
+29.51
=Polsko
 
LUKASZEWICZ Lukasz
Subaru Impreza N14
N406:10.69
03:00.00
+3:00.00
+0.00
59.2
+29.51
=Polsko
 C
KROEMER Rafal
Subaru Impreza N14
N406:10.69
03:00.00
+3:00.00
+0.00
59.2
+29.51
=Polsko
 
KALUSCHA Pawel
Mitsubishi Lancer Evo 9
N406:10.69
03:00.00
+3:00.00
+0.00
59.2
+29.51
=Polsko
 C
KOLODZIEJ Slawek
Subaru Impreza N14
N406:10.69
03:00.00
+3:00.00
+0.00
59.2
+29.51
=Polsko
 
ROMANIUK Szymon
Subaru Impreza N14
N406:10.69
03:00.00
+3:00.00
+0.00
59.2
+29.51
=Polsko
 C
KORALEWSKI Mateusz
Subaru Impreza N14
N406:10.69
03:00.00
+3:00.00
+0.00
59.2
+29.51
=Polsko
 C
Marcin N0WAK
Subaru Impreza N14
N406:10.69
03:00.00
+3:00.00
+0.00
59.2
+29.51
=Polsko
 C
WISNIOWSKI Wojciech
Subaru Impreza N14
N406:10.69
03:00.00
+3:00.00
+0.00
59.2
+29.51
=Polsko
 C C
Szymon Pichura
Subaru Impreza N14 URT
N406:10.69
03:00.00
+3:00.00
+0.00
59.2
+29.51
=Polsko
 C
KUSTO Artur
Subaru Impreza N14
N406:10.69
03:00.00
+3:00.00
+0.00
59.2
+29.51
=Polsko
 C
KORZENIOWSKI Benek
Subaru Impreza N14
N406:10.69
03:00.00
+3:00.00
+0.00
59.2
+29.51
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.equalPolsko
 C
Damian Syty
Subaru Impreza N14
N453:28.98 104.9
 
2.upPolsko
 C
PYSZNY Marcin
Subaru Impreza N14
N454:40.75+1:11.77
+1:11.77
102.6
+0.77
3.upPolsko
 C
KAPICA Dawid
Subaru Impreza N14
N455:28.33+1:59.35
+47.58
101.1
+1.28
4.upPolsko
 C
FRAJDA Daniel
Subaru Impreza N14
N456:11.53+2:42.55
+43.20
99.8
+1.74
5.downPolsko
 
KALUSCHA Pawel
Mitsubishi Lancer Evo 9
N456:34.11
03:00.00
+3:05.13
+22.58
99.2
+1.98
6.equalPolsko
 C
Bartosik Mateusz
Subaru Impreza N14 URT
N457:05.27
00:20.00
+3:36.29
+31.16
98.3
+2.31
7.equalPolsko
 C
SOBIERAJ Tomasz
Subaru Impreza N14 URT
N457:31.43+4:02.45
+26.16
97.5
+2.59
8.upPolsko
 
STUCHLIK Marek
Subaru Impreza N14
N458:07.09+4:38.11
+35.65
96.5
+2.97
9.upPolsko
 
Konrad Tomaszewski
Subaru Impreza N14
N458:12.44+4:43.45
+5.35
96.4
+3.03
10.upPolsko
 
Tomulus
Subaru Impreza N14
N458:23.83+4:54.85
+11.39
96.1
+3.15
11.upPolsko
 C
FIOLEK Jakub
Subaru Impreza N14
N458:35.07+5:06.08
+11.24
95.8
+3.27
12.upPolsko
 C
BIALY Michal
Subaru Impreza N14
N459:08.35+5:39.37
+33.28
94.9
+3.63
13.upPolsko
 
BUCZEK Lukas
Subaru Impreza N12
N459:38.90+6:09.92
+30.55
94.1
+3.96
14.downPolsko
 C
KUSTO Artur
Subaru Impreza N14
N460:15.25
03:00.00
+6:46.27
+36.35
93.1
+4.35
15.upPolsko
 
SZKUTA Mateusz
Subaru Impreza N14
N463:15.75+9:46.77
+3:00.50
88.7
+6.28
16.upPolsko
 
KURATCZYK Jan
Subaru Impreza N12
N463:52.86+10:23.88
+37.11
87.8
+6.67
17.upPolsko
 
BEDNARSKI Pawel
Subaru Impreza N14 URT
N464:11.36+10:42.38
+18.50
87.4
+6.87
18.downPolsko
 C
Szymon Pichura
Subaru Impreza N14 URT
N465:04.09
03:00.00
+11:35.11
+52.73
86.2
+7.43
19.equalPolsko
 C
KORALEWSKI Mateusz
Subaru Impreza N14
N466:15.29
12:00.00
+12:46.31
+1:11.20
84.7
+8.20
20.upPolsko
 C
Radek Wierzbicki
Mitsubishi Lancer Evo 9
N466:27.24
09:00.00
+12:58.26
+11.95
84.4
+8.32
21.downPolsko
 C
WISNIOWSKI Wojciech
Subaru Impreza N14
N466:53.85
12:00.00
+13:24.87
+26.61
83.9
+8.61
22.downPolsko
 C
KORZENIOWSKI Benek
Subaru Impreza N14
N466:53.86
12:00.00
+13:24.88
+0.01
83.9
+8.61
23.downPolsko
 C
Marcin N0WAK
Subaru Impreza N14
N467:18.46
12:00.00
+13:49.48
+24.60
83.3
+8.87
24.downPolsko
 C
KOLODZIEJ Slawek
Subaru Impreza N14
N468:31.12
12:00.00
+15:02.14
+1:12.66
81.9
+9.65
25.upPolsko
 C
CHRASCINA Mariusz
Subaru Impreza N14
N468:47.39
15:00.00
+15:18.41
+16.27
81.6
+9.82
26.equalPolsko
 
Tomasz Kosinski
Subaru Impreza N14
N469:04.97
09:00.00
+15:36.00
+17.59
81.2
+10.01
27.downPolsko
 
ROMANIUK Szymon
Subaru Impreza N14
N471:24.31
15:00.00
+17:55.33
+2:19.33
78.6
+11.50
28.equalPolsko
 C
RAJEWSKI Tomasz
Subaru Impreza N14
N473:06.68
15:00.00
+19:37.70
+1:42.37
76.7
+12.60
29.equalPolsko
 
FELKOWSKI Marcin
Subaru Impreza N14 URT
N478:48.08
21:00.00
+25:19.10
+5:41.40
71.2
+16.25
30.equalPolsko
 C
Mateusz Bielecki
Subaru Impreza N14 URT
N480:25.27
27:00.00
+26:56.29
+1:37.19
69.8
+17.29
31.equalPolsko
 
LUKASZEWICZ Lukasz
Subaru Impreza N14
N481:39.53
27:00.00
+28:10.55
+1:14.26
68.7
+18.08
32.equalPolsko
 
BYRSKI Mikolaj
Subaru Impreza N14
N482:14.42
21:00.00
+28:45.44
+34.89
68.2
+18.45
33.equalPolsko
 C
RUDZKI Pawel
Subaru Impreza N14
N483:46.63
30:00.00
+30:17.65
+1:32.21
67.0
+19.44
34.equalPolsko
 C
KROEMER Rafal
Subaru Impreza N14
N486:06.62
30:00.00
+32:37.64
+2:19.99
65.1
+20.94


Sledovat turnaj živě


Nominace do poháru









Události na serveru
22.09.2020:
Aktualizovaná trať:
  • RZ Komarov I + II
17.08.2020:
Nová trať:
  • RZ Komarov
03.07.2020:
Nová auta:
  • Ford Escort Mk II RS Grp4
Aktualizovaná auta (pouze fyzika):
  • Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
31.05.2020:
Nová auta:
  • Toyota Celica TCT (TA64) GrpB
20.04.2020:
Nová auta:
  • Hyundai i20 Coupe WRC 2020


Statistiky
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 7816 36.83%
6 měsíců
 
Hlasů: 1615 7.61%
1 rok
 
Hlasů: 2118 9.98%
2 roky
 
Hlasů: 2039 9.61%
3 roky
 
Hlasů: 2249 10.6%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5386 25.38%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.