Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár Team Rally 2016
1.NEXUS Racing2791
2.Kizz-me WRT2342
3.IRIDIUM RBR Team2196
4.IF Motorsport1816
5.CARLSBAD Rally Team1260
6.EXE Racing1214

Pohár RSC 2016
1.Česká republika SYKORA Michal517
2.Česká republika BUJACEK Martin475
3.Česká republika VECERA Lukas457
4.Česká republika KOZISEK Martin429
5.Česká republika BUJACEK Petr316
6.Slovensko ZETAK Dennis231

Pohár NRC7
1.Slovensko ZETAK Dennis218
2.Česká republika SIMEK Michael210
3.Česká republika MATTES Ondrej175
4.Česká republika PLOJHAR Otas153
5.Česká republika BRABLEC Jan83
6.Česká republika DURDAK Jaroslav81

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
27.05.2017:
RZ Sherwood Forest Summer
27.05.2017:
RZ Sherwood Forest
24.05.2017:
Fyzika
24.05.2017:
Model
24.05.2017:
Fyzika


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test


WRSMP 2014
 
Přidat záložku
 
 


Seznam turnajů
Název turnajePlatí odPlatí do 
1.WRSMP 2014 - Rajd Arlamow30.4.20146.5.2014Konečné výsledky
2.WRSMP 2014 - Rajd Swidnicki-Krause14.5.201420.5.2014Konečné výsledky
3.WRSMP 2014 - Rajd Karkonoski11.6.201417.6.2014Konečné výsledky
4.WRSMP 2014 - Rajd Polski30.8.20147.9.2014Konečné výsledky
5.WRSMP 2014 - Rajd Rzeszowski24.9.201430.9.2014Konečné výsledky
6.WRSMP 2014 - Rajd Wisly22.10.201428.10.2014Konečné výsledky
7.WRSMP 2014 - Rajd Nadwislanski5.11.201411.11.2014Konečné výsledky
8.WRSMP 2014 - Rajd Dolnoslaski26.11.20142.12.2014Konečné výsledky
9.WRSMP 2014 - Rajd Cieszynska Barborka7.1.201513.1.2015Konečné výsledky


Vše / WRC N4 S2000 S1600 A8 A7 A6 A5 N3 H 


Celkové výsledky (Vše):
PořadíJméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.Bodů
1.Polsko GORALIK Lukasz50504450050505044388
2.Polsko MASIAREK Jakub26222404439393350277
3.Polsko KUPCZAK Andrzej390390504403614222
4.Polsko GAZDA Piotr33300039---333939213
5.Polsko GLEIXNER Maciek3036332428030028209
6.Polsko WIECZOREK Dawid2433283602602233202
7.Polsko WALCZAK Piotr---393644---10044---173
8.Polsko WALCZAK Sylwester140200363636240166
9.Polsko ZARYCHTA Daniel22---026301426208146
10.Polsko CHOROBIK Dawid00303914330024140
11.Polsko Damian Syty36026---18------3022132
12.Polsko WALKOWSKI Michal8140282280260106
13.Polsko NATANEK Tomek92009261812010104
=Polsko SNAJ Per18018301660160104
15.Polsko PYSZNY Marcin2012100---1601826102
16.Polsko Hubert KLOC4444---------------------88
17.Polsko KAPICA Dawid0184---222473087
18.Polsko MALCZEWSKI Piotr09902024314079
19.Polsko WOJTCZAK Daniel016160112226578
=Polsko SZCZEPANIAK Damian28022------0280078
21.Polsko KORALEWSKI Mateusz00001020440074
22.Polsko KALUSCHA Pawel------0---028003664
23.Polsko CHRASCINA Mariusz30302401601662
24.Polsko RZEMIENIEWSKI Bartosz1002000292052
25.Polsko ANUSIEWICZ Wojciech65------591010651
26.Polsko JAKUBCZYK Dariusz0050---------------050
27.Polsko RUBAJCZYK Michal261733000049
28.Polsko HOFMAN Bartosz00141800140---46
29.Polsko MAJERSKI Mateusz1000330000043
30.Polsko LISOWSKI Mateusz0------------------28937
31.Polsko Speedwayfanatic000224080034
32.Polsko FRAJDA Daniel---245---0002031
33.Polsko KOWALSKI Bartosz0001200180---30
=Polsko KASPRZYK Jan Jr---------------300------30
35.Polsko BORTEL Grzegorz---280------------------28
=Polsko SAWICKI Dominik---00---0120---728
37.Polsko Jackowiak Grzegorz16---600203027
38.Polsko GORNY Piotr0260------------------26
39.Polsko KORZENIOWSKI Benek00---06---701225
40.Polsko WISNIOWSKI Wojciech000163500024
=Polsko ZURAWLEW Kamil---------------0240024
42.Polsko cruz01012---------------022
43.Polsko MARCIN Zmyslowski0---0147000021
44.Polsko Scieszka Patryk12---8---0---0------20
45.Polsko SZPARSKI Michal007---00012019
46.Polsko MAJDAK Tomek0000000---1818
47.Polsko KOLODZIEJ Slawek---7------0360016
48.Polsko Marcin N0WAK08050000013
49.Polsko ZWARDON Damian00000408---12
=Polsko ANTOS Remik00------12---0---012
51.Polsko DELCZYK Bartosz00008000311
52.Polsko TOMASZ MOSKALA000100000010
53.Polsko CHOMA Krzysztof------009------------9
=Polsko Bartosik Mateusz00---0009009
=Polsko KUDLA Mateusz00------------54---9
56.Polsko LECKI Ariel00---8000008
57.Polsko REMBISZ Marcin70------------------07
=Polsko SWIECH Pawel------00070------7
59.Polsko SOBIERAJ Tomasz0420000006
=Polsko FIOLEK Jakub0006000006
61.Polsko NIERODA Arkadiusz0104---------------5
=Polsko CZECHOWICZ Ryszard500---000005
=Polsko SOWA Slawomir000---000505
64.Polsko SLEZINSKI Matti40------0---------04
=Polsko STUCHLIK Wojtek0000000044
66.Polsko CzarnyWRC0003---00003
=Polsko KAZUBEK Lukasz030------------------3
68.Polsko CZERNICKI Michal0002000002
=Polsko CEBULA Dawid0200000002
=Polsko Jan Wygachiewicz00000---------22
71.Polsko Blonski Marcin0000001001
=Polsko JUSZCZYK Piotr---00------00---11
=Polsko Radek Wierzbicki00010---0001
=Polsko MATUSIK Pawel0000---0---101



Celkové výsledky týmů (Vše):
PořadíNázev týmu1.2.3.4.5.6.7.8.9.Bodů
1.Play-Max.pl Rally Team1131461011171071341191541431134
2.Wheel Stand Pro VRT10593137102131828399102934
3.Killaz Motorsport881256158748111958139803
4.Rookie Rally Team4238621247882998875688
5.TRITON Rally Team15068123616345316436641
6.AUTOMOBILKLUB POLSKI WRT6060115336990757246620
7.RALLY and RACE Team2827177492535130103475
8.siescigam.pl VRT567748444045246334431
9.BlueArrows Rally Team344413425037522818318
10.Forum Subaru Virtual Rally Team---223541244846167239
11.Beskidy Virtual Rally Team241412151287177125
12.Starsi Panowie Rally Team276171621181510112
13.RALLY and RACE Team4015---61124251398
14.Scuderia SIADLY.COM3835---7---1---0586
15.R-EVOLUTION Team0------5901---1429
16.Poland Virtual Rally Team61---------------21---28
17.RK TEAM WRT33060280022
18.RGR------87---------------15
19.RGR------------------06814
20.Millers Oils Rally Team7------------------------7
=MeTHKa rally team------------------3407
=arpak.com.pl Klan Rally Team------7------------------7

Události na serveru
27.05.2017:
Aktualizován Sherwood Forest na verzi 1.02 a přidaná nová trať Sherwood Forest Summer
24.05.2017:
Update aut: Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA (nové), Skoda Favorit 136 L GrpA (aktualizované na v1.1)
15.05.2017:
Nové auto: Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
17.04.2017:
Nové auto: Hyundai i20 Coupe WRC 2017
13.04.2017:
Update tratě: Dneska večer budu aktualizovat RZ Kormoran - mimo jiné už půjde volně jezdit v shakedownu. P.S. Hotovo.


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5198 30.05%
6 měsíců
 
Hlasů: 1450 8.38%
1 rok
 
Hlasů: 1955 11.3%
2 roky
 
Hlasů: 1937 11.2%
3 roky
 
Hlasů: 2018 11.66%
Hned od vydání
 
Hlasů: 4742 27.41%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.