Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár RSC 2017
1.Česká republika BUJACEK Martin504
2.Slovensko ZETAK Dennis473
3.Česká republika KUZELA Petr398
4.Česká republika SYKORA Roman372
5.Česká republika SYKORA Michal227
6.Česká republika PETER Marek194

Pohár NRC8
1.Slovensko ZETAK Dennis222
2.Česká republika PETER Marek165
3.Česká republika PTACEK Martin152
4.Česká republika KUBOVSKY Petr104
5.Česká republika KUZELA Petr95
6.Česká republika TOMECEK Libor70

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
16.05.2018:
RZ Lousada
16.05.2018:
RZ Šturec II
16.05.2018:
RZ Šturec
13.05.2018:
Fyzika
13.05.2018:
Model


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

1.GVRC Classic Cup 18
Rallye Monte Carlo Virtual Historic Rally Championship www.ly-racing.de
22.1.2018 0:05 - 28.1.2018 23:59
1234567891011
RZ/SS 11 - La Bollene II
Výpis pro třídu (skupinu): Vše
povrch rozbitý a suchý, dobré podmínky, podvečer, mírná mlha, zataženo
11.1 km
Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 
 
PředchozíNa RZ 11Po RZ 11
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Russian Federation
 C 
KOCHETKOV Anton
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC06:29.50 102.6
 
2.Polsko
 C 
CzarnyWRC
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B06:31.19+1.69
+1.69
102.1
+0.15
3.Austria
 C 
PAMMER Harald
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A06:32.34+2.84
+1.15
101.8
+0.26
4.Česká republika
 
SOJKA Karel
Ford Fiesta R5
RC206:36.04+6.54
+3.70
100.9
+0.59
5.Polsko
 C 
FRAJDA Daniel
Hyundai i20 R5
RC206:38.59+9.09
+2.54
100.3
+0.82
6.Česká republika
 C 
hebbi
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC06:39.74+10.24
+1.14
100.0
+0.92
7.Polsko
 C 
TRZCINSKI Damian
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC06:41.64+12.15
+1.90
99.5
+1.09
8.Polsko
 C 
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A06:42.18+12.69
+0.54
99.4
+1.14
9.Španělsko
 C 
DE DIEGO Javier
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A06:42.51+13.01
+0.32
99.3
+1.17
10.Polsko
 C 
WACH Tomek
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A06:42.54+13.04
+0.03
99.3
+1.17
11.Polsko
 
WALKOWSKI Michal
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A06:43.49+14.00
+0.96
99.0
+1.26
12.Portugalsko
 C 
RODRIGUES Tiago
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A06:43.59+14.09
+0.09
99.0
+1.27
13.Finsko
 
NIEMELA Jyrki
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A06:43.93+14.43
+0.34
98.9
+1.30
14.Polsko
 
ZURAWLEW Kamil
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC06:44.26+14.76
+0.34
98.8
+1.33
15.Polsko
 
Martin Lopez
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC06:44.40+14.90
+0.14
98.8
+1.34
16.Polsko
 
ZARYCHTA Daniel
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A06:44.74+15.24
+0.34
98.7
+1.37
17.Polsko
 C 
MARCIN Zmyslowski
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A06:44.98+15.48
+0.24
98.7
+1.39
18.Germany
 C 
DUENKER Colin
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A06:45.06+15.56
+0.08
98.7
+1.40
19.Polsko
 
SOBIERAJ Tomasz
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC06:46.89+17.39
+1.83
98.2
+1.57
20.Russian Federation
 
KARKACH Alex
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A06:47.89+18.39
+1.01
98.0
+1.66
21.Ukrajina
 C 
DRIVE Alexander
Porsche 911 SC RS GrpB
H/B06:49.99+20.49
+2.10
97.5
+1.85
22.Ukrajina
 C 
ROGOVSKOY Sergey
Citroen DS3 R5
RC206:50.17+20.67
+0.18
97.4
+1.86
23.Polsko
 C 
TOMASZ MOSKALA
Ford Fiesta R5
RC206:50.56+21.06
+0.39
97.3
+1.90
24.Polsko
 
Damian Boncela
Subaru Impreza GC8 WRC2000 S6
WRC06:50.82+21.33
+0.27
97.3
+1.92
25.Polsko
 
MAJKA Rafal
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A06:50.98+21.48
+0.16
97.2
+1.94
26.Polsko
 
Michu Tambor
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC06:51.02+21.52
+0.04
97.2
+1.94
27.Japan
 C 
NARU Kazuma
Subaru Legacy BC RS GrpA
H/A06:52.05+22.55
+1.03
97.0
+2.03
28.Polsko
 C 
HAUPT Adam
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A06:53.03+23.53
+0.97
96.7
+2.12
29.Polsko
 C 
MAGDZIARZ Mateusz
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A06:53.76+24.26
+0.73
96.6
+2.19
30.Polsko
 
Rafal Marzec
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A06:55.78+26.29
+2.02
96.1
+2.37
31.Germany
 C 
RITTER Rene
Mitsubishi Galant VR-4 (E39A) GrpA
H/A06:56.76+27.26
+0.97
95.9
+2.46
32.Polsko
 C 
JANKOWSKI Dariusz
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A06:58.41+28.91
+1.66
95.5
+2.60
33.Polsko
 
ANUSIEWICZ Wojciech
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A06:58.62+29.12
+0.21
95.5
+2.62
34.Česká republika
 
STREJT Michal
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC06:59.22+29.73
+0.60
95.3
+2.68
35.Polsko
 C 
Przemyslaw OWCZARSKI
Subaru Impreza GDA WRC2001 S7
WRC06:59.50+30.00
+0.27
95.3
+2.70
36.Japan
 C 
Shenshee
Ford RS200 GrpB
H/B06:59.67+30.18
+0.18
95.2
+2.72
37.Germany
 C 
Penny_Menny
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A06:59.99+30.49
+0.31
95.1
+2.75
38.Germany
 C 
STEINBACH Lutz
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC07:00.95+31.45
+0.97
94.9
+2.83
39.Polsko
 C 
STUCHLIK Wojtek
Peugeot 208 T16 R5 (d)
RC207:01.52+32.02
+0.56
94.8
+2.88
40.Polsko
 C 
ANIOLEK Marcin
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A07:02.91+33.40
+1.39
94.5
+3.01
41.Russian Federation
 
IVANOVA Katya
Ford Fiesta R5
RC207:05.34+35.84
+2.43
93.9
+3.23
42.Česká republika
 C 
DROZDA Karel
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B07:05.97+36.47
+0.63
93.8
+3.29
43.Russian Federation
 C 
IVANOV Sergey
Lancia Delta HF 4WD GrpA
H/A07:08.98+39.49
+3.02
93.1
+3.56
44.Japan
 
YANAGIBASHI
Subaru Impreza GDA WRC2002 S8
WRC07:10.18+40.68
+1.19
92.9
+3.66
45.Česká republika
 C 
SCHAMBERGER Karel st
Skoda Fabia R5
RC207:11.28+41.78
+1.10
92.7
+3.76
46.Germany
 
LOEPP Sebastian
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A07:11.45+41.95
+0.17
92.6
+3.78
47.Russian Federation
 
POMOSCHIKOV Igor
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A07:14.21+44.71
+2.76
92.0
+4.03
48.Germany
 C 
BRUHY Frank
Datsun Violet GT Grp4
H/407:15.57+46.07
+1.36
91.7
+4.15
49.Romania
 
DIACONESCU Remus
Audi quattro Grp4
H/407:15.77+46.28
+0.21
91.7
+4.17
50.Germany
 C 
STEIN Torsten
Renault 17 Gordini Grp2
H/207:15.87+46.37
+0.09
91.7
+4.18
51.Germany
 
GUENTHER Stefan
Hyundai i20 R5
RC207:15.94+46.45
+0.08
91.7
+4.18
52.Polsko
 
Ryszard LAUDACKI
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A07:16.88+47.38
+0.93
91.5
+4.27
53.Polsko
 C 
SZKUTA Mateusz
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A07:17.94+48.44
+1.07
91.2
+4.36
54.Germany
 C 
skoda130rsdollack
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
H/A07:19.17+49.67
+1.23
91.0
+4.48
55.Germany
 C 
Woifeh
Renault 17 Gordini Grp2
H/207:23.97+54.47
+4.80
90.0
+4.91
56.Polsko
 
DARIUSZ NOWAK
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A07:29.53+1:00.03
+5.56
88.9
+5.41
57.Germany
 C 
BEHR Stephan
Audi 200 quattro GrpA
H/A07:32.55+1:03.05
+3.02
88.3
+5.68
58.Germany
 C 
YANOLIDIS Jannis
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A07:33.66+1:04.16
+1.11
88.1
+5.78
59.Austria
 
Andreas
Skoda Fabia R5
RC207:33.83+1:04.33
+0.17
88.1
+5.80
60.Germany
 C 
HEUER Michael
Opel Ascona 400 Grp4
H/407:34.70+1:05.20
+0.87
87.9
+5.87
61.Russian Federation
 C 
ROMANENKO Aleksandr
Lada 1600R Grp2
H/207:35.92+1:06.42
+1.23
87.6
+5.98
62.Russian Federation
 C 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada 1600R Grp2
H/207:36.90+1:07.40
+0.98
87.5
+6.07
63.Polsko
 C 
Tomasz Kosinski
Ford Fiesta R5
RC207:39.56+1:10.06
+2.66
87.0
+6.31
64.Germany
 C 
MS Racing
Skoda 130 RS Grp2
H/207:39.87+1:10.37
+0.31
86.9
+6.34
65.Česká republika
 C 
VALEK Vlasta
Ford Fiesta R5
RC207:43.69+1:14.19
+3.83
86.2
+6.68
66.Russian Federation
 
Larionova Elionora
Ford Fiesta R5
RC207:46.64+1:17.14
+2.95
85.6
+6.95
67.Slovensko
 C 
MYDLIAR Jozef
Fiat 131 Abarth Grp4
H/407:53.66+1:24.16
+7.02
84.4
+7.58
68.Lithuania
 C 
KULIKAUSKAS Robertas
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A07:54.44
00:10.00
+1:24.94
+0.77
84.2
+7.65
69.Japan
 
yozora360
Peugeot 205 T16 GrpB
H/B07:58.63+1:29.13
+4.19
83.5
+8.03
70.Austria
 R C 
STELLNBERGER Philipp
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A08:00.49+1:30.99
+1.86
83.2
+8.20
71.Germany
 C 
HUMMEL Stefan
Opel Ascona 400 Grp4
H/408:01.73+1:32.24
+1.24
82.9
+8.31
72.Japan
 
tsuyo-555
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A08:06.89+1:37.39
+5.15
82.1
+8.77
73.Česká republika
 
KRALICEK Pavel
Skoda Fabia R5
RC208:10.21+1:40.71
+3.32
81.5
+9.07
74.Germany
 C 
PMS Rally Team
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/408:34.69+2:05.19
+24.48
77.6
+11.28
75.Polsko
 
RAJEWSKI Tomasz
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A08:36.56+2:07.06
+1.87
77.4
+11.45
76.Finsko
 C 
BTBFIN William
VW 1302 S Grp2
H/209:17.04+2:47.54
+40.47
71.7
+15.09
77.Finsko
 C 
KIVIMAA Ville
Skoda Fabia R5
RC222:26.73+15:57.23
+13:09.68
29.7
+86.24
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.equalPolsko
 
WACH Tomek
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A57:38.72 94.9
 
2.equalRussian Federation
 
KOCHETKOV Anton
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC57:55.36+16.64
+16.64
94.5
+0.18
3.equalPolsko
 
TRZCINSKI Damian
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC58:22.02+43.30
+26.66
93.8
+0.47
4.upAustria
 
PAMMER Harald
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A58:39.86+1:01.14
+17.84
93.3
+0.67
5.downPolsko
 
FRAJDA Daniel
Hyundai i20 R5
RC258:41.11+1:02.39
+1.25
93.2
+0.68
6.equalČeská republika
 
hebbi
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC58:50.44+1:11.72
+9.33
93.0
+0.79
7.equalŠpanělsko
 
DE DIEGO Javier
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A59:08.59
00:15.00
+1:29.87
+18.14
92.5
+0.99
8.equalPolsko
 
ZURAWLEW Kamil
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC59:28.87+1:50.15
+20.28
92.0
+1.21
9.upPolsko
 
SOBIERAJ Tomasz
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC59:48.42+2:09.69
+19.55
91.5
+1.42
10.downUkrajina
 
ROGOVSKOY Sergey
Citroen DS3 R5
RC259:49.48+2:10.76
+1.06
91.5
+1.43
11.equalPolsko
 
Martin Lopez
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC59:52.84+2:14.12
+3.36
91.4
+1.47
12.equalPolsko
 
MARCIN Zmyslowski
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A59:57.67
00:30.00
+2:18.94
+4.83
91.3
+1.52
13.equalGermany
 
DUENKER Colin
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A59:59.29+2:20.57
+1.62
91.2
+1.54
14.equalPortugalsko
 
RODRIGUES Tiago
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A60:04.19
00:15.00
+2:25.47
+4.90
91.1
+1.60
15.equalPolsko
 
WALKOWSKI Michal
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A60:06.73
00:20.00
+2:28.01
+2.54
91.0
+1.62
16.equalPolsko
 
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A60:07.66
00:15.00
+2:28.94
+0.93
91.0
+1.63
17.upČeská republika
 
SOJKA Karel
Ford Fiesta R5
RC260:15.40+2:36.68
+7.74
90.8
+1.72
18.downPolsko
 
ZARYCHTA Daniel
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A60:16.51+2:37.79
+1.11
90.8
+1.73
19.downPolsko
 
TOMASZ MOSKALA
Ford Fiesta R5
RC260:25.95
00:25.00
+2:47.23
+9.44
90.5
+1.83
20.upPolsko
 
Rafal Marzec
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A60:35.94
00:20.00
+2:57.22
+9.99
90.3
+1.94
21.downPolsko
 
STUCHLIK Wojtek
Peugeot 208 T16 R5 (d)
RC260:38.88+3:00.16
+2.94
90.2
+1.98
22.equalRussian Federation
 
KARKACH Alex
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A60:42.24
00:15.00
+3:03.52
+3.36
90.1
+2.01
23.upUkrajina
 
DRIVE Alexander
Porsche 911 SC RS GrpB
H/B60:55.05+3:16.33
+12.81
89.8
+2.15
24.downPolsko
 
MAGDZIARZ Mateusz
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A60:56.19
00:15.00
+3:17.47
+1.13
89.8
+2.17
25.upFinsko
 
NIEMELA Jyrki
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A61:15.43+3:36.71
+19.23
89.3
+2.38
26.downRussian Federation
 
IVANOV Sergey
Lancia Delta HF 4WD GrpA
H/A61:21.43+3:42.71
+6.00
89.2
+2.44
27.equalPolsko
 
MAJKA Rafal
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A61:25.70
00:15.00
+3:46.98
+4.26
89.1
+2.49
28.equalPolsko
 
ANUSIEWICZ Wojciech
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A61:36.11+3:57.39
+10.41
88.8
+2.60
29.upPolsko
 
CzarnyWRC
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B61:37.01
00:20.00
+3:58.29
+0.90
88.8
+2.61
30.equalJapan
 
NARU Kazuma
Subaru Legacy BC RS GrpA
H/A61:44.35+4:05.63
+7.34
88.6
+2.69
31.downGermany
 
Penny_Menny
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A61:51.44
00:15.00
+4:12.72
+7.09
88.5
+2.77
32.upPolsko
 
HAUPT Adam
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A61:59.91+4:21.19
+8.47
88.3
+2.86
33.upPolsko
 
Damian Boncela
Subaru Impreza GC8 WRC2000 S6
WRC62:08.17+4:29.45
+8.26
88.1
+2.95
34.upČeská republika
 
DROZDA Karel
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B62:16.43
00:25.00
+4:37.70
+8.26
87.9
+3.05
35.downJapan
 
YANAGIBASHI
Subaru Impreza GDA WRC2002 S8
WRC62:20.43+4:41.70
+4.00
87.8
+3.09
36.upJapan
 
Shenshee
Ford RS200 GrpB
H/B62:21.22+4:42.50
+0.79
87.8
+3.10
37.upPolsko
 
ANIOLEK Marcin
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A62:36.38
00:25.00
+4:57.66
+15.16
87.4
+3.26
38.upPolsko
 
Michu Tambor
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC62:57.86+5:19.14
+21.48
86.9
+3.50
39.equalRussian Federation
 
POMOSCHIKOV Igor
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A63:00.82+5:22.10
+2.96
86.8
+3.53
40.equalPolsko
 
SZKUTA Mateusz
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A63:23.03+5:44.31
+22.21
86.3
+3.78
41.upGermany
 
GUENTHER Stefan
Hyundai i20 R5
RC263:25.04+5:46.32
+2.00
86.3
+3.80
42.upPolsko
 
JANKOWSKI Dariusz
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A63:25.96
01:00.00
+5:47.24
+0.92
86.3
+3.81
43.equalRomania
 
DIACONESCU Remus
Audi quattro Grp4
H/463:31.10+5:52.38
+5.14
86.1
+3.86
44.upPolsko
 
Przemyslaw OWCZARSKI
Subaru Impreza GDA WRC2001 S7
WRC63:32.26
00:02.00
+5:53.54
+1.15
86.1
+3.88
45.upČeská republika
 
SCHAMBERGER Karel st
Skoda Fabia R5
RC263:47.37+6:08.65
+15.11
85.8
+4.04
46.downGermany
 
YANOLIDIS Jannis
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A64:05.53
00:25.00
+6:26.81
+18.16
85.4
+4.24
47.upGermany
 
RITTER Rene
Mitsubishi Galant VR-4 (E39A) GrpA
H/A64:26.48
00:15.00
+6:47.76
+20.95
84.9
+4.47
48.equalČeská republika
 
VALEK Vlasta
Ford Fiesta R5
RC264:27.63
00:15.00
+6:48.91
+1.14
84.9
+4.48
49.upČeská republika
 
STREJT Michal
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC64:29.61
00:10.00
+6:50.89
+1.98
84.8
+4.51
50.downGermany
 
LOEPP Sebastian
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A64:36.59+6:57.87
+6.98
84.7
+4.58
51.upGermany
 
STEINBACH Lutz
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC64:41.07
00:02.00
+7:02.35
+4.48
84.6
+4.63
52.upGermany
 
BRUHY Frank
Datsun Violet GT Grp4
H/464:56.91
00:02.00
+7:18.19
+15.84
84.3
+4.80
53.upPolsko
 
Ryszard LAUDACKI
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A65:06.17+7:27.45
+9.26
84.1
+4.91
54.upAustria
 
Andreas
Skoda Fabia R5
RC265:31.70+7:52.98
+25.53
83.5
+5.19
55.upGermany
 
Woifeh
Renault 17 Gordini Grp2
H/265:31.92+7:53.20
+0.22
83.5
+5.19
56.upGermany
 
BEHR Stephan
Audi 200 quattro GrpA
H/A66:12.85+8:34.13
+40.93
82.6
+5.64
57.upPolsko
 
DARIUSZ NOWAK
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A66:21.51+8:42.79
+8.66
82.5
+5.73
58.upGermany
 
MS Racing
Skoda 130 RS Grp2
H/266:32.22+8:53.50
+10.71
82.2
+5.85
59.downPolsko
 
RAJEWSKI Tomasz
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A66:52.76
00:15.00
+9:14.04
+20.54
81.8
+6.08
60.upGermany
 
skoda130rsdollack
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
H/A67:19.27
00:15.00
+9:40.54
+26.51
81.3
+6.37
61.upGermany
 
STEIN Torsten
Renault 17 Gordini Grp2
H/267:20.08+9:41.36
+0.81
81.3
+6.37
62.downRussian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada 1600R Grp2
H/267:32.94+9:54.22
+12.86
81.0
+6.52
63.upSlovensko
 
MYDLIAR Jozef
Fiat 131 Abarth Grp4
H/468:06.58+10:27.86
+33.64
80.3
+6.88
64.upRussian Federation
 
ROMANENKO Aleksandr
Lada 1600R Grp2
H/268:20.58
00:20.00
+10:41.86
+14.00
80.1
+7.04
65.equalGermany
 
HUMMEL Stefan
Opel Ascona 400 Grp4
H/468:32.17+10:53.45
+11.59
79.8
+7.17
66.upČeská republika
 
KRALICEK Pavel
Skoda Fabia R5
RC269:22.85+11:44.13
+50.68
78.9
+7.72
67.upRussian Federation
 
Larionova Elionora
Ford Fiesta R5
RC269:27.14
00:30.00
+11:48.43
+4.30
78.8
+7.77
68.upJapan
 
yozora360
Peugeot 205 T16 GrpB
H/B69:58.74+12:20.02
+31.59
78.2
+8.11
69.upLithuania
 
KULIKAUSKAS Robertas
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A70:35.70
01:00.00
+12:56.98
+36.96
77.5
+8.52
70.equalAustria
 
STELLNBERGER Philipp
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A70:37.47
00:55.00
+12:58.76
+1.78
77.5
+8.54
71.upRussian Federation
 
IVANOVA Katya
Ford Fiesta R5
RC270:55.35
00:01.00
+13:16.63
+17.87
77.2
+8.73
72.upGermany
 
HEUER Michael
Opel Ascona 400 Grp4
H/471:43.92+14:05.20
+48.57
76.3
+9.27
73.upJapan
 
tsuyo-555
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A72:12.38
00:20.00
+14:33.66
+28.46
75.8
+9.58
74.upPolsko
 
Tomasz Kosinski
Ford Fiesta R5
RC273:07.39+15:28.68
+55.02
74.8
+10.18
75.upGermany
 
PMS Rally Team
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/474:13.75+16:35.03
+1:06.34
73.7
+10.91
76.upFinsko
 
BTBFIN William
VW 1302 S Grp2
H/281:49.39
00:15.00
+24:10.67
+7:35.64
66.9
+15.91
77.downFinsko
 
KIVIMAA Ville
Skoda Fabia R5
RC285:35.18+27:56.47
+3:45.80
63.9
+18.38


Sledovat turnaj živě









Události na serveru
16.05.2018:
Nová tratě:
  • Šturec (I + II)
  • Lousada (WRC + RX + RG)
13.05.2018:
Nová auta:

  • Audi quattro A2 GrpB (b)

Aktualizovaná auta:

  • Skoda Fabia R5 (b) - model
09.05.2018:
Vyšel o nás hezký článek na webu Škody Motorsport :)
12.04.2018:
Nová auta:

  • Citroen DS3 R5 (b)
  • Fiat 124 Abarth Rally RGT (a)
  • Fiat 124 Abarth Rally RGT (b)
  • Nissan Sunny GTi (N14) GrpA
  • Skoda Fabia R5 (b)
25.03.2018:
Nová trať:
  • Halenkovice SD


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5381 30.3%
6 měsíců
 
Hlasů: 1476 8.31%
1 rok
 
Hlasů: 1998 11.25%
2 roky
 
Hlasů: 1956 11.01%
3 roky
 
Hlasů: 2068 11.64%
Hned od vydání
 
Hlasů: 4881 27.48%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.