Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár NRC9
1.Česká republika KUBOVSKY Petr193
2.Česká republika KVASNICAK Miroslav138
3.Česká republika UHLIR Vojtech131
4.Česká republika PTACEK Martin116
5.Slovensko ZETAK Dennis115
6.Česká republika VALERIAN Vaclav102

Pohár RSC 2018
1.Slovensko ZETAK Dennis317
2.Česká republika SYKORA Michal273
3.Česká republika BUJACEK Martin264
4.Česká republika VECERA Lukas183
5.Česká republika BURIÁNEK Tomáš124
6.Česká republika TAUS David120

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
10.11.2018:
RZ Sturec Snow II
10.11.2018:
RZ Sturec Snow
27.07.2018:
Fyzika
27.07.2018:
Model
14.07.2018:
Fyzika


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

RBR-RU Championship 2011-2012 - 7 - Belye Nochi
rbr-russia.ru
16.2.2012 21:00 - 20.2.2012 18:59
12345678910111213
RZ/SS 13 - Power Stage
Výpis pro třídu (skupinu): Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno
2.3 km
Vše / WRC N4 S2000 S1600 A8 A7 A6 A5 N3 H 
 
PředchozíNa RZ 13Po RZ 13
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Russian Federation
 
MATVEENKOV Gleb
Citroen C4 WRC 08
WRC01:18.42 105.6
 
2.Russian Federation
 C 
SUHINOV Aleksandr
Ford Focus RS WRC 06
WRC01:19.26+0.84
+0.84
104.5
+0.36
3.Russian Federation
 
KARKACH Alex
Peugeot 307 WRC 05
WRC01:19.49+1.06
+0.22
104.2
+0.46
4.Ukrajina
 C 
VOLKOVICH Alexander
Ford Focus RS WRC 06
WRC01:19.63+1.21
+0.14
104.0
+0.53
5.Russian Federation
 
LOTOV Dmitry
Subaru Impreza WRC 06
WRC01:21.18+2.75
+1.54
102.0
+1.20
6.Belarus
 C 
SOBOLEV Ilia
Subaru Impreza N14
N401:21.49+3.07
+0.31
101.6
+1.33
7.Russian Federation
 C 
CHIROKOV Vladimir
Citroen Xsara WRC 05
WRC01:21.71+3.28
+0.22
101.3
+1.43
8.Russian Federation
 
PRAVDIN Aleksey
Abarth Grande Punto S2000
S200001:21.97+3.55
+0.27
101.0
+1.54
9.Česká republika
 C 
TOMECEK Libor
Citroen C4 WRC 08
WRC01:22.29+3.86
+0.32
100.6
+1.68
10.Ukrajina
 C 
NECHIPORUK Igor
Subaru Impreza N14
N401:22.87+4.44
+0.57
99.9
+1.93
11.Russian Federation
 C 
NIKOLAEF Andrey
Subaru Impreza WRC 05
WRC01:22.99+4.55
+0.12
99.8
+1.98
12.Russian Federation
 
Andrey Kirillov
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S200001:23.02+4.59
+0.03
99.7
+2.00
13.Russian Federation
 C 
CHEKIN Ivan
Skoda Fabia S2000 evo1
S200001:23.48+5.05
+0.46
99.2
+2.20
14.Russian Federation
 C 
BORKUNOV Alexander
Ford Focus RS WRC 06
WRC01:23.76+5.33
+0.28
98.9
+2.32
15.Ukrajina
 
RUDY Denis
Subaru Impreza N14
N401:23.96+5.54
+0.20
98.6
+2.41
16.Russian Federation
 C 
IVANOVA Katya
Citroen C4 WRC 08
WRC01:24.06+5.63
+0.10
98.5
+2.45
=Polsko
 
KAVARNALY Dmitriy
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S200001:24.06+5.63
+0.00
98.5
+2.45
18.Lithuania
 
SISI Saulute
Ford Focus RS WRC 03
WRC01:24.36+5.94
+0.30
98.1
+2.58
19.Ukrajina
 C 
KHOROLSKY Artem
Peugeot 206 S1600
S160001:25.09+6.66
+0.73
97.3
+2.90
20.Španělsko
 C 
MARZOA Juan
Subaru Impreza WRC 05
WRC01:25.33+6.91
+0.24
97.0
+3.00
21.Moldova, Republic Of
 
ISKRALET
Ford Focus RS WRC 06
WRC01:25.49+7.06
+0.16
96.9
+3.07
22.Russian Federation
 
SOLDAKOV Ilya
Subaru Impreza WRC 06
WRC01:25.65+7.23
+0.16
96.7
+3.14
23.Ukrajina
 
MIKULKA Alex
Subaru Impreza N14
N401:25.77+7.35
+0.12
96.5
+3.19
24.Russian Federation
 
TARSHIN Sergey
Subaru Impreza N14
N401:25.87+7.45
+0.10
96.4
+3.24
=Ukrajina
 
DRIVE Alexander
Subaru Impreza N14
N401:25.88+7.45
+0.00
96.4
+3.24
26.Russian Federation
 C 
TOKBULATOV Anton
Citroen C2 S1600
S160001:25.93+7.51
+0.06
96.3
+3.27
27.Polsko
 R C 
MAJKA Rafal
Lada Kalina R2
A601:26.45+8.02
+0.52
95.8
+3.49
28.Russian Federation
 C 
VISHNYKOV Ilya
Ford Focus RS WRC 04
WRC01:26.52+8.10
+0.07
95.7
+3.52
29.Russian Federation
 
LAPAEV Vitaly
Subaru Impreza N14
N401:26.72+8.30
+0.20
95.5
+3.61
30.Antarctica
 C 
WTF.
Lada Kalina R2
A601:27.01+8.59
+0.28
95.2
+3.73
31.Ukrajina
 
SOROKIN Nikita
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S200001:27.06+8.64
+0.05
95.1
+3.76
32.Russian Federation
 
SOSNIN Aleksey
Lada Kalina R2
A601:27.22+8.78
+0.15
94.9
+3.82
33.Russian Federation
 
BOBILEV Andrey
Subaru Impreza N14
N401:27.32+8.90
+0.10
94.8
+3.87
34.Russian Federation
 
KOCHETKOV Sergey
Ford Fiesta S1600
S160001:27.37+8.94
+0.05
94.8
+3.89
35.Russian Federation
 C 
MALYSHEV Denis
Subaru Impreza N14
N401:27.49+9.07
+0.13
94.6
+3.94
36.Russian Federation
 C 
NADEEV Dmitry
Lada Kalina R2
A601:27.51+9.08
+0.01
94.6
+3.95
37.
 
GRID Konstantin
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S200001:28.27+9.85
+0.76
93.8
+4.28
38.Russian Federation
 C 
IVANOV Sergey
Lada Kalina R2
A601:28.72+10.29
+0.45
93.3
+4.48
39.Ukrajina
 
KRAVTSOV Gena
Ford Fiesta S1600
S160001:29.76+11.33
+1.04
92.2
+4.93
40.Russian Federation
 C 
KOCHETKOV Anton
Lada Kalina R2
A601:29.96+11.54
+0.21
92.0
+5.02
41.Ukrajina
 
MAKIDON Dmitriy
Lada 112 TMS 1.6
S160001:31.14+12.71
+1.17
90.8
+5.53
42.Polsko
 C 
TRZESZCZKOWSKI Sebastian
Peugeot 206 S1600
S160001:31.19+12.76
+0.05
90.8
+5.55
43.Russian Federation
 C 
School47
Lada Kalina R2
A601:32.82+14.40
+1.64
89.2
+6.26
44.Russian Federation
 
KOLODIY Denis
Lancia Delta
A801:33.24+14.81
+0.41
88.8
+6.44
45.Russian Federation
 
KARACHUN Igor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S200001:33.47+15.04
+0.23
88.6
+6.54
46.Ukrajina
 
SIDOROV Konstantin
Peugeot 207 S2000
S200001:34.56+16.14
+1.09
87.6
+7.02
47.Russian Federation
 
BOBROV Sergey
Lada Kalina R2
A601:36.49+18.05
+1.93
85.8
+7.85
48.Russian Federation
 C 
SHEKIN Feliks
Ford Fiesta S1600
S160001:37.94+19.52
+1.46
84.5
+8.49
49.Ukrajina
 
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N401:45.74+27.32
+7.80
78.3
+11.88
50.Lithuania
 
GRICIUS Vytautas
Volkswagen Polo S1600
S160001:47.45+29.02
+1.71
77.1
+12.62
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.equalRussian Federation
 
MATVEENKOV Gleb
Citroen C4 WRC 08
WRC58:19.72 113.5
 
2.equalRussian Federation
 
LOTOV Dmitry
Subaru Impreza WRC 06
WRC59:16.68+56.96
+56.96
111.6
+0.52
3.equalUkrajina
 
VOLKOVICH Alexander
Ford Focus RS WRC 06
WRC59:34.86+1:15.14
+18.18
111.1
+0.68
4.equalRussian Federation
 
CHIROKOV Vladimir
Citroen Xsara WRC 05
WRC59:51.16+1:31.44
+16.30
110.6
+0.83
5.equalRussian Federation
 
KARKACH Alex
Peugeot 307 WRC 05
WRC59:52.38+1:32.66
+1.22
110.5
+0.84
6.equalRussian Federation
 
IVANOVA Katya
Citroen C4 WRC 08
WRC60:25.07+2:05.35
+32.69
109.5
+1.14
7.equalRussian Federation
 
BORKUNOV Alexander
Ford Focus RS WRC 06
WRC60:28.76+2:09.04
+3.69
109.4
+1.17
8.equalBelarus
 
SOBOLEV Ilia
Subaru Impreza N14
N460:32.76+2:13.04
+4.00
109.3
+1.21
9.equalČeská republika
 
TOMECEK Libor
Citroen C4 WRC 08
WRC61:25.18+3:05.46
+52.42
107.8
+1.68
10.upRussian Federation
 
CHEKIN Ivan
Skoda Fabia S2000 evo1
S200061:48.09+3:28.37
+22.91
107.1
+1.89
11.downMoldova, Republic Of
 
ISKRALET
Ford Focus RS WRC 06
WRC61:48.18+3:28.46
+0.09
107.1
+1.89
12.equalRussian Federation
 
SUHINOV Aleksandr
Ford Focus RS WRC 06
WRC62:08.37+3:48.65
+20.19
106.5
+2.07
13.upUkrajina
 
NECHIPORUK Igor
Subaru Impreza N14
N462:23.48+4:03.76
+15.11
106.1
+2.21
14.downUkrajina
 
MIKULKA Alex
Subaru Impreza N14
N462:24.88+4:05.16
+1.40
106.0
+2.22
15.equalŠpanělsko
 
MARZOA Juan
Subaru Impreza WRC 05
WRC62:27.04+4:07.32
+2.16
106.0
+2.24
16.equalRussian Federation
 
SOLDAKOV Ilya
Subaru Impreza WRC 06
WRC62:30.28+4:10.56
+3.24
105.9
+2.27
17.upUkrajina
 
RUDY Denis
Subaru Impreza N14
N463:12.01+4:52.29
+41.73
104.7
+2.65
18.downRussian Federation
 
LAPAEV Vitaly
Subaru Impreza N14
N463:13.50+4:53.77
+1.49
104.7
+2.66
19.equalUkrajina
 
SIDOROV Konstantin
Peugeot 207 S2000
S200063:23.53+5:03.81
+10.02
104.4
+2.75
20.equalRussian Federation
 
MALYSHEV Denis
Subaru Impreza N14
N463:25.62+5:05.89
+2.09
104.3
+2.77
21.equalRussian Federation
 
TOKBULATOV Anton
Citroen C2 S1600
S160063:47.03+5:27.31
+21.41
103.8
+2.97
22.equalUkrajina
 
KHOROLSKY Artem
Peugeot 206 S1600
S160063:51.90+5:32.18
+4.87
103.6
+3.01
23.equalUkrajina
 
DRIVE Alexander
Subaru Impreza N14
N464:09.54+5:49.82
+17.64
103.1
+3.17
24.equalRussian Federation
 
TARSHIN Sergey
Subaru Impreza N14
N464:26.89+6:07.17
+17.35
102.7
+3.33
25.equalRussian Federation
 
KOCHETKOV Sergey
Ford Fiesta S1600
S160064:34.00+6:14.28
+7.11
102.5
+3.39
26.equalLithuania
 
SISI Saulute
Ford Focus RS WRC 03
WRC64:51.69+6:31.97
+17.69
102.0
+3.55
27.upRussian Federation
 
Andrey Kirillov
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S200065:04.93+6:45.21
+13.24
101.7
+3.67
28.upRussian Federation
 
VISHNYKOV Ilya
Ford Focus RS WRC 04
WRC65:08.58+6:48.86
+3.65
101.6
+3.71
29.upAntarctica
 
WTF.
Lada Kalina R2
A665:17.07+6:57.35
+8.49
101.4
+3.78
30.downUkrajina
 
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N465:24.22+7:04.50
+7.15
101.2
+3.85
31.equalRussian Federation
 
NADEEV Dmitry
Lada Kalina R2
A665:29.66+7:09.94
+5.44
101.0
+3.90
32.equalRussian Federation
 
IVANOV Sergey
Lada Kalina R2
A665:30.90+7:11.18
+1.24
101.0
+3.91
33.equalRussian Federation
 
PRAVDIN Aleksey
Abarth Grande Punto S2000
S200065:35.40+7:15.68
+4.50
100.9
+3.95
34.equalRussian Federation
 
BOBILEV Andrey
Subaru Impreza N14
N466:10.62+7:50.90
+35.22
100.0
+4.27
35.equalUkrajina
 
KRAVTSOV Gena
Ford Fiesta S1600
S160066:16.90+7:57.18
+6.28
99.8
+4.33
36.equalRussian Federation
 
KOCHETKOV Anton
Lada Kalina R2
A666:43.66+8:23.94
+26.76
99.2
+4.57
37.equalPolsko
 
KAVARNALY Dmitriy
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S200067:14.40
00:15.00
+8:54.67
+30.74
98.4
+4.85
38.upUkrajina
 
MAKIDON Dmitriy
Lada 112 TMS 1.6
S160067:32.21+9:12.49
+17.80
98.0
+5.01
39.downLithuania
 
GRICIUS Vytautas
Volkswagen Polo S1600
S160067:47.58+9:27.86
+15.37
97.6
+5.15
40.equalUkrajina
 
SOROKIN Nikita
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S200067:53.33+9:33.61
+5.75
97.5
+5.20
41.upPolsko
 
MAJKA Rafal
Lada Kalina R2
A668:28.38+10:08.66
+35.04
96.7
+5.52
42.up
 
GRID Konstantin
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S200069:26.08+11:06.36
+57.70
95.3
+6.04
43.upRussian Federation
 
NIKOLAEF Andrey
Subaru Impreza WRC 05
WRC70:52.49+12:32.77
+1:26.41
93.4
+6.82
44.equalRussian Federation
 
SHEKIN Feliks
Ford Fiesta S1600
S160071:04.97+12:45.25
+12.48
93.1
+6.94
45.upRussian Federation
 
KOLODIY Denis
Lancia Delta
A871:40.13+13:20.41
+35.15
92.3
+7.26
46.upPolsko
 
TRZESZCZKOWSKI Sebastian
Peugeot 206 S1600
S160072:10.87+13:51.15
+30.74
91.7
+7.54
47.upRussian Federation
 
School47
Lada Kalina R2
A673:04.35+14:44.64
+53.49
90.6
+8.02
48.upRussian Federation
 
KARACHUN Igor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S200074:01.01
01:30.00
+15:41.29
+56.65
89.4
+8.53
49.upRussian Federation
 
SOSNIN Aleksey
Lada Kalina R2
A676:36.46+18:16.74
+2:35.44
86.4
+9.94
50.upRussian Federation
 
BOBROV Sergey
Lada Kalina R2
A677:27.91+19:08.19
+51.45
85.4
+10.41


Sledovat turnaj živě




Schovej odstoupené
JménoNa RZPopis / důvod
Russian Federation ferik281Havárie na RZ 1
Russian Federation NOSKOV Vladimir1Havárie na RZ 1
Latvia KALNINS Kristaps1Havárie na RZ 1
Russian Federation PANYUSHKIN Evgenyi1Havárie na RZ 1
Ukrajina Petr Kirik1Havárie na RZ 1
Russian Federation MURIN Misha1Havárie na RZ 1
Russian Federation TELESHOV Pavel1Havárie na RZ 1
Russian Federation SMIRNOV Daniil1Havárie na RZ 1
Ukrajina MAIGUR Ilya1Havárie na RZ 1
Russian Federation SHARAPOV Artem1Havárie na RZ 1
Ukrajina Zhurakhovsky Peter1Havárie na RZ 1
KARENKO Vladislav1Havárie na RZ 1
Belarus ZARZEVSKY Vladimir1Havárie na RZ 1
Russian Federation HABIBULLINA Viktoriya1Havárie na RZ 1
Russian Federation NickBunin1Havárie na RZ 1
Alex_Prudnikov1Havárie na RZ 1
Latvia USVILS Kristaps1Havárie na RZ 1
Russian Federation UFIMTSEV Igor1Havárie na RZ 1
Ukrajina PIDLUSKY Oleksandr1Havárie na RZ 1
Russian Federation Parhachev Pavel1Havárie na RZ 1
Belarus Anton Voronkovich1Havárie na RZ 1
Belarus ABRAMIAN Roland1Havárie na RZ 1
Ukrajina KOLOMIETS Kirill1Havárie na RZ 1
Russian Federation VASYUCHKOV Vasiliy1Havárie na RZ 1
Ukrajina LYKHACH Pasha1Havárie na RZ 1
Russian Federation VORONTSOV Sergei2Havárie na RZ 2
Russian Federation Pierre Kostin2Havárie na RZ 2
Russian Federation PROKOPENKO Alexsandr2Havárie na RZ 2
Germany Ricci052Havárie na RZ 2
Romero2Nenastoupil na RZ 2
Russian Federation PETRENKO Stas2Havárie na RZ 2
Russian Federation Sergey MOISEEV2Havárie na RZ 2
Lithuania VALL Tab2Havárie na RZ 2
Lithuania MACAITIS Petras2Havárie na RZ 2
Russian Federation MARKOV Evgeniy2Havárie na RZ 2
Russian Federation BELOBORODOV Pavel2Havárie na RZ 2
Russian Federation NAZVANOV Mikhail2Havárie na RZ 2
Portugalsko Tiago Aguiar2Havárie na RZ 2
Russian Federation OSIPOV Sergey2Nenastoupil na RZ 2
Germany LEHMANN Wolfgang2Havárie na RZ 2
Ukrajina Yakimiv Bohdan2Havárie na RZ 2
Russian Federation Frolov Dmitry2Havárie na RZ 2
Russian Federation Bedenko Alesio2Nenastoupil na RZ 2
Belarus HLUSHNIONAK Aliaksandr2Havárie na RZ 2
Russian Federation KONOPLEV Dmitriy2Havárie na RZ 2
Germany FOMIN Germann2Havárie na RZ 2
Ukrajina A.Badalyan2Havárie na RZ 2
Latvia LOCS Ivo2Havárie na RZ 2
Russian Federation FILATOW Maksim3Havárie na RZ 3
Ukrajina VORONKOV Serguei3Havárie na RZ 3
Russian Federation GORDEEV Dmitriy3Havárie na RZ 3
Russian Federation BERTOV Andrey3Havárie na RZ 3
Argentina Nico Mollica3Havárie na RZ 3
Russian Federation SKORNYAKOV Anton3Nenastoupil na RZ 3
Ukrajina KOVALENKO Vladislav3Havárie na RZ 3
Russian Federation MEDVEDEV Roman4Havárie na RZ 4
Russian Federation ES'KOV Maxim4Havárie na RZ 4
Belarus ALSHAKOFF Dmitriy4Havárie na RZ 4
Russian Federation EVSTRAHIN Slava4Havárie na RZ 4
Honduras SHAIKHRAZIEV Ilnar5Havárie na RZ 5
Ukrajina KOSTIN Dmytro5Havárie na RZ 5
Ukrajina KUZMINOV Alexander5Nenastoupil na RZ 5
Russian Federation DONSKOY Igor5Havárie na RZ 5
Russian Federation MUGANCEV Dmitriy6Havárie na RZ 6
Russian Federation KALININ Denis6Havárie na RZ 6
Pavlikus6Havárie na RZ 6
Ukrajina GAVINSKI Viktor6Havárie na RZ 6
Russian Federation DEMYSHEV Igor6Havárie na RZ 6
Russian Federation musicman6Nenastoupil na RZ 6
Russian Federation Eugene ZHUZHIK7Havárie na RZ 7
Russian Federation VETTEL Nik7Havárie na RZ 7
Russian Federation PONOMAREV Petr7Havárie na RZ 7
Russian Federation PADALKIN Nikita7Havárie na RZ 7
Lithuania PILKA Donatas7Havárie na RZ 7
Russian Federation Soshnikov7Havárie na RZ 7
Russian Federation CHAYKOVSKYI Alexandr7Havárie na RZ 7
Ukrajina GNATCHENKO Igor8Havárie na RZ 8
Ukrajina LOPUKHOV Aleksey8Havárie na RZ 8
ARTEMEV ILIYA8Havárie na RZ 8
Ukrajina ROGACHOV Alexandr8Havárie na RZ 8
Russian Federation OZHEGOV Lev8Havárie na RZ 8
Lithuania KULIKAUSKAS Robertas9Havárie na RZ 9
Russian Federation BOYPRAV Vladimir9Nenastoupil na RZ 9
Germany STEINBACH Lutz9Nenastoupil na RZ 9
Russian Federation TITOV Yuriy9Havárie na RZ 9
Russian Federation Soldatenko Alexey9Nenastoupil na RZ 9
Russian Federation GRIGORENKO Yuri9Nenastoupil na RZ 9
Russian Federation PODKOPAEV Konstantin11Havárie na RZ 11
Ukrajina UTKIN Nikita11Havárie na RZ 11
Lithuania SALTENIS Vilius12Havárie na RZ 12
Španělsko ORTIZ Jorge12Havárie na RZ 12
Russian Federation ERSHOV Kirill12Havárie na RZ 12
Moldova, Republic Of VELICICO Alex12Havárie na RZ 12
Russian Federation Nikolaev Andre12Havárie na RZ 12
Russian Federation POLOVININ Pafnutii12Havárie na RZ 12
Russian Federation AHMETSHIN Evgeniy13Havárie na RZ 13





Události na serveru
10.11.2018:
Nová trať:
  • Šturec Snow (I + II)
27.07.2018:
Nové auto:

  • Citroen C3 R5
14.07.2018:
Aktualizované tratě:
  • Svince (I + II) v1.1
  • Lousada (WRC + RX + RG) v1.1
Nové auto:
  • BMW E36 Compact F2000
26.05.2018:
Nová tratě:
  • Svince (I + II)
16.05.2018:
Nová tratě:
  • Šturec (I + II)
  • Lousada (WRC + RX + RG)


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5436 30.34%
6 měsíců
 
Hlasů: 1483 8.28%
1 rok
 
Hlasů: 2009 11.21%
2 roky
 
Hlasů: 1963 10.96%
3 roky
 
Hlasů: 2083 11.63%
Hned od vydání
 
Hlasů: 4940 27.58%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.