Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár RSC 2017
1.Česká republika BUJACEK Martin504
2.Slovensko ZETAK Dennis473
3.Česká republika KUZELA Petr398
4.Česká republika SYKORA Roman372
5.Česká republika SYKORA Michal227
6.Česká republika PETER Marek194

Pohár NRC8
1.Slovensko ZETAK Dennis222
2.Česká republika PETER Marek165
3.Česká republika PTACEK Martin148
4.Česká republika KUBOVSKY Petr130
5.Česká republika KUZELA Petr95
6.Česká republika TOMECEK Libor76

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
26.05.2018:
RZ Svince
16.05.2018:
RZ Lousada
16.05.2018:
RZ Šturec II
16.05.2018:
RZ Šturec
13.05.2018:
Fyzika


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

LEG 2 - 16. Rally Albena - Zlatni Piassatzi - Sliven 1985
Ostlegenden-Meisterschaft 4. Lauf Pokal fuer Frieden und Freundschaft der soz. Laender 1985 :::::::: More Info at:East Legends Cup ::::::: Open Cup for all
15.5.2017 0:01 - 21.5.2017 23:59
1234567
RZ/SS 3 - Neykovo
Výpis pro třídu (skupinu): Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, odpoledne, mírný déšť, zataženo
5.6 km
Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 
 
PředchozíNa RZ 3DalšíPo RZ 3
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Austria
 
PAMMER Harald
FSO Polonez 2000 Grp4
H/404:33.86 73.6
 
2.Polsko
 
WACH Tomek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/404:34.78+0.92
+0.92
73.4
+0.16
3.Polsko
 C 
MAJKA Rafal
FSO Polonez 2000 Grp4
H/404:35.76+1.90
+0.98
73.1
+0.34
4.Germany
 
FRICKE Matthias
Lada VFTS GrpB
H/B04:36.37+2.50
+0.61
72.9
+0.45
5.Norsko
 
HEIMDALL Thorstein
Lada VFTS GrpB
H/B04:39.03+5.17
+2.66
72.2
+0.92
6.Ukrajina
 
DRIVE Alexander
Lada VFTS GrpB
H/B04:39.57+5.71
+0.54
72.1
+1.02
7.Germany
 C 
KELLER Marius
FSO Polonez 2000 Grp4
H/404:46.67+12.81
+7.10
70.3
+2.29
8.Česká republika
 
DROZDA Karel
Lada VFTS GrpB
H/B04:52.48+18.62
+5.81
68.9
+3.32
9.Polsko
 
LECKI Ariel
FSO Polonez 2000 Grp4
H/404:53.28+19.42
+0.80
68.7
+3.47
10.Russian Federation
 
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B04:53.58+19.72
+0.31
68.7
+3.52
11.Romania
 
DIACONESCU Remus
Lada VFTS GrpB
H/B04:56.34+22.48
+2.75
68.0
+4.01
12.Slovensko
 
MYDLIAR Jozef
Skoda 130 RS Grp2
H/204:58.39+24.53
+2.04
67.6
+4.38
13.Germany
 
HUMMEL Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B04:58.77+24.91
+0.39
67.5
+4.45
14.Russian Federation
 
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B04:59.61+25.75
+0.84
67.3
+4.60
15.Germany
 
STEIN Torsten
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A05:04.77+30.91
+5.16
66.1
+5.52
16.Germany
 
skoda130rsdollack
Lada VFTS GrpB
H/B05:08.40+34.54
+3.63
65.4
+6.17
17.Germany
 C 
BORTZ Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B05:09.89
00:15.00
+36.03
+1.50
65.1
+6.43
18.Germany
 C 
Katja Lara
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A05:13.17+39.31
+3.28
64.4
+7.02
19.Germany
 C 
MUELLER Norman
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A05:14.07+40.21
+0.90
64.2
+7.18
20.Germany
 C 
Maier.Maximilian
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A05:18.78+44.92
+4.71
63.2
+8.02
21.Česká republika
 
TOMECEK Josef
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A05:28.65+54.79
+9.86
61.3
+9.78
22.Česká republika
 
JEDLICKA Patrik
Skoda 130 LR GrpB
H/B06:42.96
00:30.00
+2:09.10
+1:14.31
50.0
+23.05
23.Russian Federation
 
IVANOV Sergey
FSO Polonez 2000 Grp4
H/409:33.86
05:00.00
+5:00.00
+2:50.90
35.1
+53.57
=Polsko
 
Michal Tomaszewski
FSO Polonez 2000 Grp4
H/409:33.86
05:00.00
+5:00.00
+0.00
35.1
+53.57
=Polsko
 
WORONECKI Mirek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/409:33.86
05:00.00
+5:00.00
+0.00
35.1
+53.57
26.Russian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B09:36.37
05:00.00
+5:02.51
+2.50
35.0
+54.02
=Polsko
 
RAJEWSKA Justyna
Skoda 130 LR GrpB
H/B09:36.37
05:00.00
+5:02.51
+0.00
35.0
+54.02
=Polsko
 
BUCZEK Lukas
Lada VFTS GrpB
H/B09:36.37
05:00.00
+5:02.51
+0.00
35.0
+54.02
=Česká republika
 
MATEJKA Mira
Skoda 130 LR GrpB
H/B09:36.37
05:00.00
+5:02.51
+0.00
35.0
+54.02
30.Germany
 C 
PMS Rally Team
Skoda 130 RS Grp2
H/209:58.39
05:00.00
+5:24.52
+22.02
33.7
+57.95
=Česká republika
 
HERMAN_Jakub
Skoda 130 RS Grp2
H/209:58.39
05:00.00
+5:24.52
+0.00
33.7
+57.95
=Česká republika
 
SLANY Michal
Polski Fiat 125p Grp2
H/209:58.39
05:00.00
+5:24.52
+0.00
33.7
+57.95
=Česká republika
 
KRIVAN Jan
Skoda 130 RS Grp2
H/209:58.39
05:00.00
+5:24.52
+0.00
33.7
+57.95
=Polsko
 
RAJEWSKI Tomasz
Polski Fiat 125p Grp2
H/209:58.39
05:00.00
+5:24.52
+0.00
33.7
+57.95
=Germany
 
HEUER Michael
Skoda 130 RS Grp2
H/209:58.39
05:00.00
+5:24.52
+0.00
33.7
+57.95
36.Germany
 C 
SALOMO Marco
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A10:04.77
05:00.00
+5:30.91
+6.39
33.3
+59.09
=Austria
 
STELLNBERGER Philipp
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A10:04.77
05:00.00
+5:30.91
+0.00
33.3
+59.09
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.equalAustria
 
PAMMER Harald
FSO Polonez 2000 Grp4
H/414:57.55 86.6
 
2.upPolsko
 
WACH Tomek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/415:00.08+2.52
+2.52
86.4
+0.12
3.downGermany
 
FRICKE Matthias
Lada VFTS GrpB
H/B15:00.46+2.91
+0.38
86.4
+0.13
4.equalNorsko
 
HEIMDALL Thorstein
Lada VFTS GrpB
H/B15:19.45+21.90
+18.98
84.6
+1.01
5.equalUkrajina
 
DRIVE Alexander
Lada VFTS GrpB
H/B15:28.96+31.41
+9.51
83.7
+1.45
6.upPolsko
 
LECKI Ariel
FSO Polonez 2000 Grp4
H/415:59.25+1:01.70
+30.30
81.1
+2.86
7.upGermany
 
KELLER Marius
FSO Polonez 2000 Grp4
H/416:01.72+1:04.17
+2.47
80.9
+2.97
8.upRussian Federation
 
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B16:05.94+1:08.39
+4.22
80.5
+3.17
9.upRomania
 
DIACONESCU Remus
Lada VFTS GrpB
H/B16:14.72+1:17.17
+8.78
79.8
+3.57
10.upPolsko
 
MAJKA Rafal
FSO Polonez 2000 Grp4
H/416:24.88+1:27.33
+10.16
79.0
+4.04
11.upSlovensko
 
MYDLIAR Jozef
Skoda 130 RS Grp2
H/216:26.31+1:28.76
+1.43
78.8
+4.11
12.upRussian Federation
 
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B16:28.12+1:30.57
+1.81
78.7
+4.19
13.upGermany
 
HUMMEL Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B16:31.54+1:33.99
+3.41
78.4
+4.35
14.upČeská republika
 
DROZDA Karel
Lada VFTS GrpB
H/B16:37.79+1:40.24
+6.26
77.9
+4.64
15.downGermany
 
BORTZ Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B16:42.57
00:15.00
+1:45.02
+4.76
77.6
+4.86
16.equalGermany
 
Katja Lara
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A16:56.14+1:58.59
+13.57
76.5
+5.49
17.upGermany
 
STEIN Torsten
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A17:01.06
00:10.00
+2:03.51
+4.92
76.2
+5.72
18.upGermany
 
MUELLER Norman
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A17:17.97+2:20.41
+16.91
74.9
+6.50
19.upGermany
 
Maier.Maximilian
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A17:22.07+2:24.52
+4.09
74.6
+6.69
20.upGermany
 
skoda130rsdollack
Lada VFTS GrpB
H/B18:05.79+3:08.24
+43.72
71.6
+8.71
21.upČeská republika
 
TOMECEK Josef
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A18:12.82+3:15.27
+7.03
71.2
+9.04
22.upČeská republika
 
JEDLICKA Patrik
Skoda 130 LR GrpB
H/B18:57.15
00:30.00
+3:59.60
+44.33
68.4
+11.09
23.downRussian Federation
 
IVANOV Sergey
FSO Polonez 2000 Grp4
H/420:28.24
05:00.00
+5:30.69
+1:31.09
63.3
+15.31
24.downČeská republika
 
HERMAN_Jakub
Skoda 130 RS Grp2
H/221:00.90
05:00.00
+6:03.35
+32.65
61.7
+16.82
25.downGermany
 
SALOMO Marco
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A22:00.43
05:00.00
+7:02.88
+59.53
58.9
+19.58
26.downPolsko
 
Michal Tomaszewski
FSO Polonez 2000 Grp4
H/422:03.04
05:00.00
+7:05.49
+2.61
58.8
+19.70
27.equalGermany
 
PMS Rally Team
Skoda 130 RS Grp2
H/223:11.16
05:00.00
+8:13.61
+1:08.12
55.9
+22.85
28.equalPolsko
 
WORONECKI Mirek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/429:53.44
15:00.00
+14:55.89
+6:42.28
43.4
+41.48
29.equalČeská republika
 
MATEJKA Mira
Skoda 130 LR GrpB
H/B30:00.46
15:00.00
+15:02.91
+7.02
43.2
+41.80
=equalPolsko
 
BUCZEK Lukas
Lada VFTS GrpB
H/B30:00.46
15:00.00
+15:02.91
+0.00
43.2
+41.80
=equalPolsko
 
RAJEWSKA Justyna
Skoda 130 LR GrpB
H/B30:00.46
15:00.00
+15:02.91
+0.00
43.2
+41.80
=equalRussian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B30:00.46
15:00.00
+15:02.91
+0.00
43.2
+41.80
33.equalČeská republika
 
SLANY Michal
Polski Fiat 125p Grp2
H/231:00.90
15:00.00
+16:03.35
+1:00.44
41.8
+44.60
=equalČeská republika
 
KRIVAN Jan
Skoda 130 RS Grp2
H/231:00.90
15:00.00
+16:03.35
+0.00
41.8
+44.60
=equalPolsko
 
RAJEWSKI Tomasz
Polski Fiat 125p Grp2
H/231:00.90
15:00.00
+16:03.35
+0.00
41.8
+44.60
=equalGermany
 
HEUER Michael
Skoda 130 RS Grp2
H/231:00.90
15:00.00
+16:03.35
+0.00
41.8
+44.60
37.equalAustria
 
STELLNBERGER Philipp
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A31:37.17
15:00.00
+16:39.62
+36.27
41.0
+46.28


Sledovat turnaj živě









Události na serveru
26.05.2018:
Nová tratě:
  • Svince (I + II)
16.05.2018:
Nová tratě:
  • Šturec (I + II)
  • Lousada (WRC + RX + RG)
13.05.2018:
Nová auta:

  • Audi quattro A2 GrpB (b)

Aktualizovaná auta:

  • Skoda Fabia R5 (b) - model
09.05.2018:
Vyšel o nás hezký článek na webu Škody Motorsport :)
12.04.2018:
Nová auta:

  • Citroen DS3 R5 (b)
  • Fiat 124 Abarth Rally RGT (a)
  • Fiat 124 Abarth Rally RGT (b)
  • Nissan Sunny GTi (N14) GrpA
  • Skoda Fabia R5 (b)


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5389 30.31%
6 měsíců
 
Hlasů: 1477 8.31%
1 rok
 
Hlasů: 2000 11.25%
2 roky
 
Hlasů: 1958 11.01%
3 roky
 
Hlasů: 2070 11.64%
Hned od vydání
 
Hlasů: 4888 27.49%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.