Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
507
2.
PAULAT Stepan
472
3.
STEINER Pavel
411
4.
BURIÁNEK Tomáš
395
5.
BUJACEK Martin
364
6.
POLOK Mateusz
310
Pohár XRS
1.
ZBORIL Roman 1
66
2.
BUJACEK Jakub
56
3.
BUJACEK Martin
54
4.
BURIÁNEK Tomáš
54
5.
VALENTA Lukas
50
6.
VECERA Lukas
42
Nové soubory
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
24.03.2024:
RZ Halenkovice 2018
10.03.2024:
Pacenote Plugin
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
2 Etap Cup of Russia 2019 - Rally Zolotye Kupola
More info: www.rbr-russia.ru; 1 Etap Nasha Klassika
31.1.2019 0:01 - 4.2.2019 23:59
1
2
3
4
5
6
RZ/SS 4 - Semenkovo-1
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch rozbitý a suchý, špatné podmínky, odpoledne, husté sněžení, zataženo
7.9 km
Vše
/
RC1
RC2
RGT
RC3
RC4
RC5
WRC
H/B
H/A
H/4
H/2
Předchozí
Na RZ 4
Další
Po RZ 4
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
C
SAMSONOV Alexandr
Skoda Fabia R5 (b)
RC2
05:16.14
90.0
 
2.
C
KOCHETKOV Anton
Ford Fiesta R5
RC2
05:16.29
+0.15
+0.15
89.9
+0.02
3.
C
MARZOA Juan
Skoda Fabia R5 (b)
RC2
05:17.65
+1.50
+1.35
89.5
+0.19
4.
BORKUNOV Alexander
Ford Fiesta R5
RC2
05:22.30
+6.16
+4.65
88.2
+0.78
5.
NECHIPORUK Igor
Ford Fiesta R5
RC2
05:23.72
+7.58
+1.43
87.9
+0.96
6.
C
TOMECEK Libor
Skoda Fabia R5
RC2
05:30.43
+14.29
+6.71
86.1
+1.81
7.
MALYSHEV Denis
Mitsubishi Lancer Evo X V12 N4
RC2
05:33.36
+17.22
+2.93
85.3
+2.18
8.
TITOV Yuriy
Opel ADAM R2
RC4
05:34.96
+18.82
+1.60
84.9
+2.38
9.
LAPINSKAS Remigijus
Ford Fiesta R5
RC2
05:35.43
+19.29
+0.47
84.8
+2.44
10.
NIEMELA Jyrki
Opel ADAM R2
RC4
05:36.36
+20.22
+0.93
84.6
+2.56
11.
C
ESTEVEZ Oscar
Peugeot 207 RC R3T
RC3
05:37.01
+20.87
+0.65
84.4
+2.64
12.
C
BENITEZ echedei
Honda Civic Type R(FN2) R3
RC3
05:38.50
+22.36
+1.50
84.0
+2.83
13.
GUATAMAS Sergei
Hyundai i20 R5
RC2
05:38.83
+22.69
+0.33
83.9
+2.87
14.
SUHINOV Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B
05:40.31
+24.17
+1.48
83.6
+3.06
15.
GONTSOV Ivan
Opel Corsa C S1600
RC3
05:42.41
+26.27
+2.10
83.1
+3.32
16.
C
DRIVE Alexander
Lada 1600R Grp2
H/2
05:42.77
+26.63
+0.36
83.0
+3.37
17.
ROZHKOV Alexey
Subaru WRX STI 2015 GrpN
RC2
05:44.03
+27.89
+1.26
82.7
+3.53
18.
IVANOV Sergey
Lada VFTS GrpB
H/B
05:45.75
+29.61
+1.72
82.3
+3.75
19.
NAZVANOV Mikhail
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A
05:48.90
+32.76
+3.14
81.5
+4.15
20.
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B
05:51.22
+35.08
+2.31
81.0
+4.44
21.
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B
05:51.96
+35.82
+0.74
80.8
+4.53
22.
STEINBACH Lutz
Ford Fiesta R5
RC2
05:52.95
+36.81
+0.99
80.6
+4.66
23.
CHETIN Evgeniy
Subaru Impreza N14 N4
RC2
05:58.70
+42.55
+5.75
79.3
+5.39
24.
KALININ Denis
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A
05:59.19
+43.05
+0.49
79.2
+5.45
25.
Larionov Sergey
Subaru WRX STI 2015 GrpN
RC2
05:59.26
+43.12
+0.07
79.2
+5.46
26.
BURASHOV Yuri
Lada VFTS GrpB
H/B
06:01.75
+45.61
+2.49
78.6
+5.77
27.
DUBASOV Aleksey
Subaru Impreza N14 N4
RC2
06:01.99
+45.85
+0.25
78.6
+5.80
28.
Larionova Elionora
Ford Fiesta R5
RC2
06:03.00
+46.86
+1.01
78.3
+5.93
29.
SOSNIN Aleksey
Subaru Impreza N14 N4
RC2
06:03.70
+47.55
+0.70
78.2
+6.02
30.
VLASENKO Andrew
Opel ADAM R2
RC4
06:05.07
+48.93
+1.38
77.9
+6.19
31.
RUDYAKOV Victor
Renault Clio IV R3T
RC3
06:10.27
+54.12
+5.19
76.8
+6.85
32.
C
NAPRYS Deividas
Ford Fiesta S1600
RC3
06:19.09
+1:02.95
+8.83
75.0
+7.97
33.
Parhachev Pavel
Peugeot 208 T16 R5 (d)
RC2
06:51.47
+1:35.33
+32.38
69.1
+12.07
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
MARZOA Juan
Skoda Fabia R5 (b)
RC2
24:38.67
82.3
 
2.
+1
KOCHETKOV Anton
Ford Fiesta R5
RC2
24:39.15
+0.48
+0.48
82.3
+0.01
3.
+1
BORKUNOV Alexander
Ford Fiesta R5
RC2
25:17.22
+38.54
+38.07
80.2
+1.14
4.
+2
SAMSONOV Alexandr
Skoda Fabia R5 (b)
RC2
25:21.02
+42.35
+3.80
80.0
+1.25
5.
TOMECEK Libor
Skoda Fabia R5
RC2
25:29.42
+50.75
+8.40
79.6
+1.50
6.
+1
MALYSHEV Denis
Mitsubishi Lancer Evo X V12 N4
RC2
26:04.43
+1:25.76
+35.01
77.8
+2.54
7.
+2
NECHIPORUK Igor
Ford Fiesta R5
RC2
26:14.27
+1:35.60
+9.84
77.3
+2.83
8.
ESTEVEZ Oscar
Peugeot 207 RC R3T
RC3
26:17.45
+1:38.78
+3.18
77.1
+2.92
9.
+2
BENITEZ echedei
Honda Civic Type R(FN2) R3
RC3
26:34.23
+1:55.56
+16.78
76.3
+3.42
10.
+3
NIEMELA Jyrki
Opel ADAM R2
RC4
26:40.74
+2:02.07
+6.51
76.0
+3.61
11.
+1
GUATAMAS Sergei
Hyundai i20 R5
RC2
26:43.20
+2:04.53
+2.46
75.9
+3.68
12.
+4
LAPINSKAS Remigijus
Ford Fiesta R5
RC2
27:13.97
+2:35.30
+30.77
74.5
+4.59
13.
+2
ROZHKOV Alexey
Subaru WRX STI 2015 GrpN
RC2
27:16.85
+2:38.18
+2.88
74.3
+4.68
14.
+4
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B
27:30.26
+2:51.59
+13.41
73.7
+5.08
15.
+2
KALININ Denis
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A
27:37.75
+2:59.08
+7.49
73.4
+5.30
16.
+3
STEINBACH Lutz
Ford Fiesta R5
RC2
27:38.64
00:15.00
+2:59.97
+0.89
73.4
+5.32
17.
+3
SOSNIN Aleksey
Subaru Impreza N14 N4
RC2
27:53.47
+3:14.80
+14.83
72.7
+5.76
18.
+4
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B
27:53.75
+3:15.08
+0.28
72.7
+5.77
19.
+4
Larionova Elionora
Ford Fiesta R5
RC2
28:10.68
+3:32.01
+16.93
72.0
+6.27
20.
+4
BURASHOV Yuri
Lada VFTS GrpB
H/B
28:14.11
+3:35.44
+3.43
71.8
+6.37
21.
+7
GONTSOV Ivan
Opel Corsa C S1600
RC3
28:14.38
+3:35.71
+0.27
71.8
+6.38
22.
+5
CHETIN Evgeniy
Subaru Impreza N14 N4
RC2
28:28.88
+3:50.21
+14.50
71.2
+6.81
23.
+8
SUHINOV Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B
28:40.18
+4:01.51
+11.30
70.7
+7.15
24.
+2
NAPRYS Deividas
Ford Fiesta S1600
RC3
28:41.58
+4:02.91
+1.40
70.7
+7.19
25.
+5
IVANOV Sergey
Lada VFTS GrpB
H/B
28:44.41
+4:05.74
+2.83
70.6
+7.27
26.
+9
TITOV Yuriy
Opel ADAM R2
RC4
28:45.21
+4:06.54
+0.80
70.5
+7.29
27.
+7
DRIVE Alexander
Lada 1600R Grp2
H/2
28:49.48
+4:10.81
+4.26
70.4
+7.42
28.
+1
DUBASOV Aleksey
Subaru Impreza N14 N4
RC2
28:50.23
+4:11.56
+0.75
70.3
+7.44
29.
+3
Larionov Sergey
Subaru WRX STI 2015 GrpN
RC2
29:02.37
+4:23.70
+12.14
69.8
+7.80
30.
-5
Parhachev Pavel
Peugeot 208 T16 R5 (d)
RC2
29:04.45
+4:25.77
+2.08
69.8
+7.86
31.
+2
RUDYAKOV Victor
Renault Clio IV R3T
RC3
29:13.70
+4:35.02
+9.25
69.4
+8.14
32.
+4
NAZVANOV Mikhail
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A
29:23.59
+4:44.92
+9.89
69.0
+8.43
33.
+4
VLASENKO Andrew
Opel ADAM R2
RC4
29:43.30
00:10.00
+5:04.63
+19.71
68.2
+9.01
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Ukaž odstoupené
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
27.01.2024:
Nová trať:
Harju 2019
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11195
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3232
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.35%
2 roky
Hlasů: 3579
10.9%
3 roky
Hlasů: 3848
11.72%
Hned od vydání
Hlasů: 7246
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.