Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár MMČR 2021
1.Česká republika PAULAT Stepan235
2.Slovensko ZETAK Dennis222
3.Portugalsko ESTEVEZ Oscar161
4.Česká republika VALENTA Lukas160
5.Česká republika JILEK Zdenek149
6.Česká republika PETRU Stanislav146

Pohár NRC11
1.Slovensko ZETAK Dennis488
2.Česká republika VALENTA Lukas383
3.Česká republika KUBOVSKY Petr380
4.Česká republika BUJACEK Martin299
5.Česká republika DOLEZAL Jakub262
6.Polsko CHRASCINA Mariusz250

Pohár Palmira RBR-CUP 20/21
1.Slovensko ZETAK Dennis1204
2.Česká republika BUJACEK Martin1177
3.Česká republika DOLEZAL Jakub728
4.Česká republika PAULAT Stepan624
5.Česká republika KADERABEK Jan610
6.Česká republika VECERA Lukas354

Pohár VRC 2021
1.Polsko KLIMAS Adrian108
2.Švédkso HULT Tobias88
3.Polsko WACH Tomek88
4.Česká republika KUBOVSKY Petr85
5.Polsko Piotr Sajdak76
6.Polsko SADOWSKI Adrian66

Pohár WRPP 2021
1.Polsko PIEKOS Marcin97
2.Polsko KLIMAS Adrian90
3.Polsko SADOWSKI Adrian66
4.Polsko Piotr Sajdak55
5.Polsko WALCZAK Piotr47
6.Polsko STENER Pawel42

Pohár Catch Gryazin
1.Polsko KLIMAS Adrian113
2.Česká republika BUJACEK Martin53
3.Polsko STENER Pawel52
4.Švédkso HULT Tobias43
5.Portugalsko ESTEVEZ Oscar35
6.Česká republika KUBOVSKY Petr26

Nové soubory
25.09.2021:
RZ Kamenak
12.09.2021:
RZ Komarov RS
14.07.2021:
RZ Kopřivnice
16.06.2021:
RZ Komarov I+II snow
16.06.2021:
RZ Komarov I + II


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

Tour of Czech-O-Slovakia
RALLY GUIDEBOOK - RACING NUMBERS AND OFFICIAL START LIST HERE - All official info of the rally will be shared on my discord channel. - JOIN DISCORD CHANNEL HERE
26.10.2020 6:02 - 1.11.2020 23:59
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132
RZ/SS 32 - Stryckovy - Zadni Porici
Výpis pro třídu (skupinu): Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, dopoledne, před deštěm, zataženo
6.9 km
Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 
 
PředchozíNa RZ 32Po RZ 32
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Portugalsko
 C 
ESTEVEZ Oscar
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A03:34.14 116.0
 
2.Finsko
 C 
AKERFELT Patrik
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A03:36.97+2.83
+2.83
114.5
+0.41
3.Finsko
 C 
LOTJONEN Roni
Skoda 130 RS Grp2
H/203:39.70+5.56
+2.73
113.1
+0.81
4.Česká republika
 C 
ROJEK Jakub
Skoda 130 RS Grp2
H/203:39.80+5.66
+0.10
113.0
+0.82
5.Finsko
 C 
ERIKSSON Kim
Skoda 130 LR GrpB
H/B03:39.88+5.74
+0.08
113.0
+0.83
6.Finsko
 C 
LAAHANEN Janne
Skoda 130 RS Grp2
H/203:39.94+5.79
+0.05
112.9
+0.84
7.USA
 C 
MARTINA Dominic
Skoda 130 RS Grp2
H/203:40.70+6.56
+0.77
112.5
+0.95
8.Česká republika
 C 
UHLIR Vojtech
Skoda 130 RS Grp2
H/203:40.83+6.69
+0.13
112.5
+0.97
9.Česká republika
 C 
PAULAT Stepan
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A03:44.29+10.15
+3.46
110.7
+1.47
10.Česká republika
 C 
PETRU Stanislav
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A03:46.16+12.02
+1.87
109.8
+1.74
11.Finsko
 C 
LIIMATAINEN Juho
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A03:47.28+13.14
+1.12
109.3
+1.90
12.Finsko
 C 
PELTOLA Sami
Skoda 130 RS Grp2
H/203:47.66+13.52
+0.38
109.1
+1.96
13.Finsko
 C 
PAAKKINEN Aleksi
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A03:54.94+20.80
+7.28
105.7
+3.01
14.Finsko
 C 
PARVIAINEN Miika
Skoda 130 LR GrpB
H/B03:56.55+22.41
+1.61
105.0
+3.25
15.Slovensko
 C 
DUBOVAN Mario
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A03:59.21+25.07
+2.66
103.8
+3.63
16.Česká republika
 C 
TOMECEK Josef
Skoda 130 RS Grp2
H/203:59.23+25.09
+0.02
103.8
+3.64
17.Slovensko
 C 
ZETAK Dennis
Trabant P 800 RS GrpA
H/A04:00.22+26.08
+0.98
103.4
+3.78
18.Finsko
 C 
Konttinen Ismo
Skoda 130 LR GrpB
H/B04:02.36+28.22
+2.15
102.5
+4.09
19.Lithuania
 C 
AUGUSTONIS Ignas
Trabant P 800 RS GrpA
H/A04:06.80+32.65
+4.44
100.6
+4.73
20.Česká republika
 C 
MALENOVSKY Jakub
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A04:08.10+33.96
+1.30
100.1
+4.92
21.Kanada
 C 
BOUCHARD Daniel
Skoda 130 RS Grp2
H/204:21.23+47.09
+13.13
95.1
+6.83
22.Finsko
 C 
NUUTINEN Akseli
Fiat 126 Grp2
H/204:27.81+53.67
+6.57
92.8
+7.78
23.Česká republika
 R C 
STUDENY Ivo
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A04:28.02+53.88
+0.22
92.7
+7.81
24.Germany
 C 
WURST Hans
Fiat 126 Grp2
H/204:29.70+55.56
+1.67
92.1
+8.05
25.Velká Británie
 C 
PETTET Jordan
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A04:32.91+58.77
+3.21
91.0
+8.52
26.Finsko
 C 
PARUS Christer
Skoda 130 LR GrpB
H/B04:40.53+1:06.39
+7.63
88.5
+9.62
27.Australia
 C 
GENERIC Steve
Skoda 130 LR GrpB
H/B04:40.76+1:06.62
+0.23
88.5
+9.66
28.Argentina
 
BERNARDINI Roberto
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A06:26.31
01:50.00
+2:52.17
+1:45.55
64.3
+24.95
29.Velká Británie
 C 
DearHalo_lover
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A06:41.49
02:00.00
+3:07.35
+15.18
61.9
+27.15
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.equalFinsko
 
AKERFELT Patrik
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A186:30.10 93.5
 
2.equalPortugalsko
 
ESTEVEZ Oscar
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A186:51.90+21.80
+21.80
93.3
+0.07
3.equalFinsko
 
LOTJONEN Roni
Skoda 130 RS Grp2
H/2192:12.90+5:42.80
+5:21.00
90.7
+1.18
4.equalČeská republika
 
PAULAT Stepan
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A194:02.00
00:30.00
+7:31.90
+1:49.10
89.9
+1.55
5.equalFinsko
 
PELTOLA Sami
Skoda 130 RS Grp2
H/2195:03.00+8:32.90
+1:01.00
89.4
+1.76
6.equalČeská republika
 
UHLIR Vojtech
Skoda 130 RS Grp2
H/2196:03.20+9:33.10
+1:00.20
89.0
+1.97
7.equalČeská republika
 
PETRU Stanislav
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A199:24.00
00:15.00
+12:53.90
+3:20.80
87.5
+2.66
8.equalFinsko
 
ERIKSSON Kim
Skoda 130 LR GrpB
H/B202:20.60+15:50.50
+2:56.60
86.2
+3.27
9.equalFinsko
 
PAAKKINEN Aleksi
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A203:14.20+16:44.10
+53.60
85.8
+3.45
10.equalFinsko
 
LIIMATAINEN Juho
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A205:35.70+19:05.59
+2:21.50
84.8
+3.94
11.equalČeská republika
 
ROJEK Jakub
Skoda 130 RS Grp2
H/2206:17.90
00:45.00
+19:47.80
+42.20
84.5
+4.09
12.equalVelká Británie
 
PETTET Jordan
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A207:47.10+21:17.00
+1:29.20
83.9
+4.39
13.equalSlovensko
 
DUBOVAN Mario
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A210:50.20+24:20.10
+3:03.10
82.7
+5.02
14.equalFinsko
 
PARVIAINEN Miika
Skoda 130 LR GrpB
H/B212:41.60+26:11.50
+1:51.40
82.0
+5.41
15.equalLithuania
 
AUGUSTONIS Ignas
Trabant P 800 RS GrpA
H/A215:22.40+28:52.30
+2:40.80
81.0
+5.96
16.equalFinsko
 
Konttinen Ismo
Skoda 130 LR GrpB
H/B215:33.60+29:03.50
+11.20
80.9
+6.00
17.equalFinsko
 
PARUS Christer
Skoda 130 LR GrpB
H/B218:26.30
00:33.00
+31:56.20
+2:52.70
79.8
+6.59
18.equalUSA
 
MARTINA Dominic
Skoda 130 RS Grp2
H/2221:48.70
20:00.00
+35:18.60
+3:22.40
78.6
+7.29
19.equalKanada
 
BOUCHARD Daniel
Skoda 130 RS Grp2
H/2223:47.50+37:17.40
+1:58.80
77.9
+7.70
20.equalGermany
 
WURST Hans
Fiat 126 Grp2
H/2226:17.20+39:47.10
+2:29.69
77.1
+8.21
21.equalČeská republika
 
STUDENY Ivo
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A226:28.20
00:45.00
+39:58.10
+11.00
77.0
+8.25
22.equalSlovensko
 
ZETAK Dennis
Trabant P 800 RS GrpA
H/A231:06.80
25:45.00
+44:36.70
+4:38.60
75.5
+9.21
23.equalČeská republika
 
MALENOVSKY Jakub
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A234:59.60
20:00.00
+48:29.50
+3:52.80
74.2
+10.01
24.equalFinsko
 
LAAHANEN Janne
Skoda 130 RS Grp2
H/2254:08.70
60:00.00
+67:38.60
+19:09.09
68.6
+13.96
25.equalFinsko
 
NUUTINEN Akseli
Fiat 126 Grp2
H/2261:07.00
35:00.00
+74:36.89
+6:58.30
66.8
+15.40
26.equalArgentina
 
BERNARDINI Roberto
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A269:05.80
53:30.00
+82:35.70
+7:58.80
64.8
+17.05
27.equalČeská republika
 
TOMECEK Josef
Skoda 130 RS Grp2
H/2277:14.20
75:00.00
+90:44.10
+8:08.40
62.9
+18.73
28.equalAustralia
 
GENERIC Steve
Skoda 130 LR GrpB
H/B281:15.80
60:33.00
+94:45.70
+4:01.60
62.0
+19.56
29.equalVelká Británie
 
DearHalo_lover
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A286:46.90
07:10.00
+100:16.80
+5:31.10
60.8
+20.70


Sledovat turnaj živě









Události na serveru
25.09.2021:
Aktualizované tratě:
  • Kameňák 1
  • Kameňák 2
12.09.2021:
Nová trať:
  • Komárov RS
14.07.2021:
Aktualizované tratě:
  • Kopřivnice 1
  • Kopřivnice 2
16.06.2021:
Aktualizované tratě:
  • Komarov
  • Komarov II
  • Komarov Snow
  • Komarov Snow II
01.06.2021:
Nová trať:
  • Kopřivnice 1
  • Kopřivnice 2


Statistiky
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 8465 37.79%
6 měsíců
 
Hlasů: 1706 7.62%
1 rok
 
Hlasů: 2206 9.85%
2 roky
 
Hlasů: 2087 9.32%
3 roky
 
Hlasů: 2322 10.37%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5616 25.07%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.