Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár MMČR 2020
1.Slovensko ZETAK Dennis156
2.Polsko KLIMAS Adrian146
3.Portugalsko ESTEVEZ Oscar86
4.Česká republika JILEK Zdenek75
5.Česká republika VALENTA Lukas65
6.Česká republika PAULAT Stepan62

Pohár NRC11
1.Slovensko ZETAK Dennis104
2.Česká republika KUBOVSKY Petr98
3.Česká republika VALENTA Lukas79
4.Česká republika HONZEK Matej76
5.Česká republika BUJACEK Martin68
6.Polsko CHRASCINA Mariusz62

Pohár Palmira RBR-CUP 20/21
1.Slovensko ZETAK Dennis257
2.Česká republika BUJACEK Martin241
3.Česká republika BREZIK Adam 1144
4.Česká republika DRGA Radim137
5.Česká republika VECERA Lukas120
6.Česká republika VALERIAN Vaclav117

Pohár WRPP 2020
1.Polsko KLIMAS Adrian180
2.Polsko PYSZNY Marcin90
3.Polsko MARNIK Jakub61
4.Polsko FOLTA Maciej58
5.Polsko WALCZAK Piotr48
6.Polsko PRZYSZLAKOWSKI Mateusz46

Nové soubory
30.10.2020:
RZ Komarov I+II snow
30.10.2020:
RZ Slusovice Pack
22.09.2020:
RZ Komarov I + II
03.07.2020:
Fyzika
03.07.2020:
Model


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test


Tour of Czech-O-Slovakia
 
 
Požadované licence: Default Licence (all drivers)
 
 
Platí od 6:02 26.10.2020
Platí do 23:59 1.11.2020
Popis turnaje RALLY GUIDEBOOK - RACING NUMBERS AND OFFICIAL START LIST HERE - All official info of the rally will be shared on my discord channel. - JOIN DISCORD CHANNEL HERE
Obtížnost Těžká
V cíli /
Na startu
77 / 111
Přihlášení Finsko MAKINEN Tommi, Finsko ALANKO Riku, Finsko PAAKKINEN Aleksi, Česká republika HRADIL David, Finsko ELO Viljo, Italy GARBI Gian Matteo, Česká republika KLIMA Daniel, Česká republika JURICA Stanislav, Velká Británie MORGAN Owen, Finsko PUHAKKA Ossian, Russian Federation KARALEV Sergey, Hungary SapiS68, Uzbekistan SRGV, Finsko PYNNONEN Ville, Japan YOPPA Raizo, Norsko HAUGERUD Edvin, Estonia TOKKE Egert, Finsko LOTJONEN Roni, Finsko Rampanen Henri, Česká republika PAULAT Stepan, USA ADDERLEY Scott, Lithuania ZALANDAUSKAS Linas, Germany WURST Hans, Slovensko ZETAK Dennis, Velká Británie SMALLEY Tom, Finsko PARUS Christer, Finsko ERIKSSON Kim, Germany JIRON Fabian, Česká republika BURIÁNEK Tomáš, Česká republika MALENOVSKY Lubomir, Finsko lipi, Velká Británie WILLIAMS Huw, USA Kalwick, Velká Británie PETTET Jordan, Velká Británie FAHEY Andrew, Finsko LIIMATAINEN Juho, Portugalsko GOVERNO David, Argentina BERNARDINI Roberto, Argentina MANDZIJ Juan Esteban, Portugalsko HENRIQUES Pedro, Česká republika KLIMA Zdenek, Velká Británie Nisbet, Croatia Lovre Drazancic, Finsko SIPILA Atte, Germany KATHOL Lukas, Germany REITER Florian, Finsko Teemu Myllykangas, Česká republika VNOUCEK Mirus, Finsko AKERFELT Patrik, Finsko LONN Joonas, Česká republika ROJEK Jakub, Finsko LAAHANEN Janne, Finsko Timo Ruokolainen, Česká republika UHLIR Vojtech, Velká Británie hutchie97, Finsko PELTOLA Sami, Finsko PARVIAINEN Miika, USA Jacobe, Česká republika SOLC Dominik, Jurijs Odorovskis, Polsko MAMCZAK Kuba, Greece VICHOS John, Latvia Karlis Leinerts, Slovensko DUBOVAN Mario, Španělsko SOBERON Alex, Portugalsko ESTEVEZ Oscar, Finsko Henri Tuomisto, Česká republika DOHNAL Michal, Velká Británie BLEZARD Nikki, Polsko MALBORSKI Filip, USA MURPHY Jason, Česká republika STANEK Martin, Portugalsko Luis Carreiro, Greece KAPETANEAS Panagiotis, Česká republika MALENOVSKY Jakub, Polsko milomini, Belgium THELC Matt, Philippines Leonardo E.J., Česká republika DAVID Frantisek, Lithuania AUGUSTONIS Ignas, Česká republika TOMECEK Josef, Polsko PARCHANSKI Grzegorz, Švédkso REINICKE Tomas, Estonia sim, Česká republika PALA Michal, Uruguay VEIRA Rodolfo, Česká republika JANEK David, Finsko Konttinen Ismo, Finsko NUUTINEN Akseli, Kanada BOUCHARD Daniel, Česká republika Oulehla Ladislav, Lithuania EIMANTAS Jankus, Nový Zéland KENNOVIN Lee, Česká republika BASEL Filip, Velká Británie RICHARDSON Jonathan, Portugalsko Antonio RODRIGUES, Česká republika PETRU Stanislav, Japan YUKI Mikan, Česká republika VALIK Jiri, Česká republika REZNICEK Tomas, pynklu, Estonia KALVIK Henri, Finsko Tesnaukki, USA MARTINA Dominic, USA FOMIN Germann, Australia GENERIC Steve, Velká Británie DearHalo_lover, South Africa PLG_PLG, Finsko KARIMAA Joona, Česká republika STUDENY Ivo, Finsko SIIRILA Vesa
Fyzika NGP 6 Fyzika
Délka 290.7 km
Zákaz přerušit turnaj Ne
Chráněný heslem Ne
Ukládat replaye Ano
Vyžadovat komentáře k RZ Ano
Povolené modifikace Fiat 126 Grp2, Trabant P 800 RS GrpA, Wartburg 353 W 460 GrpA, Skoda 130 RS Grp2, Skoda Favorit 136 L GrpA, Skoda 130 LR GrpB, NGP Fyziky 6.3.758
 
 

Přidat záložku

Startovní listina (.csv)

(.csv)
Sledovat turnaj živě

Seznam replayů

Výsledky turnaje se zatím nezapočítávají do statistik jezdců



Název RZAutoPočasíPneumatikyPoškozeníDruh povrchu/
Stáří povrchu trati
Volba auta/
Volba počasí
Volba pneumatik/
Volba nastavení
Volba poškození/
Opakování RZ
RZ 1Liptakov 1Skoda 130 LR GrpBDobré podmínkySlickyRealistickéSuchý
Nový
Ano
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
RZ 2Sumburk 1Skoda 130 LR GrpBDobré podmínkySlickyRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (5 min.)
RZ 3Sosnova 1Skoda 130 LR GrpBDobré podmínkySlickyRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (30 min.)
RZ 4Hradek 1Skoda 130 LR GrpBDobré podmínkySlickyRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
Servisní zóna (5 min.)
RZ 5Vinec-Skalsko 1Skoda 130 LR GrpBDobré podmínkySlickyRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (5 min.)
RZ 6Osli - StryckovySkoda 130 LR GrpBDobré podmínkySlickyRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
RZ 7Svince 1Skoda 130 LR GrpBDobré podmínkySlickyRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (60 min.)
RZ 8Rally School Czech 1Skoda 130 LR GrpBDobré podmínkySlickyRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
RZ 9HalenkoviceSkoda 130 LR GrpBDobré podmínkySlickyRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (5 min.)
RZ 10Semetin 1Skoda 130 LR GrpBDobré podmínkySlickyRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (5 min.)
RZ 11Zadverice 1Skoda 130 LR GrpBDobré podmínkySlickyRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (90 min.)
RZ 12Slovakia Ring 1Skoda 130 LR GrpBŠpatné podmínkyMokré na asfaltRealistickéMokrý
Nový
Ne
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
RZ 13Sturec 1Skoda 130 LR GrpBŠpatné podmínkyMokré na asfaltRealistickéMokrý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (30 min.)
RZ 14Peklo 1Skoda 130 LR GrpBŠpatné podmínkyMokré na asfaltRealistickéMokrý
Nový
Ne
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
Servisní zóna (5 min.)
RZ 15Mlynky 1Skoda 130 LR GrpBŠpatné podmínkyMokré na asfaltRealistickéMokrý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (5 min.)
RZ 16Uhorna 1Skoda 130 LR GrpBŠpatné podmínkyMokré na asfaltRealistickéMokrý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (90 min.)
Superally
RZ 17Uhorna 2Skoda 130 LR GrpBŠpatné podmínkySníhRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
Servisní zóna (5 min.)
RZ 18Mlynky 2Skoda 130 LR GrpBDobré podmínkySníhRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (5 min.)
RZ 19Peklo 2Skoda 130 LR GrpBDobré podmínkySníhRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
RZ 20Sturec 2Skoda 130 LR GrpBDobré podmínkySníhRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (60 min.)
RZ 21Slovakia Ring 2Skoda 130 LR GrpBDobré podmínkyMokré na asfaltRealistickéMokrý
Nový
Ne
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
RZ 22Zadverice 2Skoda 130 LR GrpBDobré podmínkyMokré na asfaltRealistickéMokrý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (5 min.)
RZ 23Semetin 2Skoda 130 LR GrpBDobré podmínkyMokré na asfaltRealistickéMokrý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (10 min.)
RZ 24Rally School Czech 2Skoda 130 LR GrpBDobré podmínkyMokré na asfaltRealistickéMokrý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (60 min.)
RZ 25Svince 2Skoda 130 LR GrpBDobré podmínkyPřechodný asfaltRealistickéVlhký
Nový
Ne
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
RZ 26Stryckovy okruhSkoda 130 LR GrpBDobré podmínkyPřechodný asfaltRealistickéVlhký
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (10 min.)
RZ 27Liptakov 2Skoda 130 LR GrpBDobré podmínkyPřechodný asfaltRealistickéVlhký
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (30 min.)
RZ 28Sosnova 2Skoda 130 LR GrpBDobré podmínkySlickyRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
Servisní zóna (5 min.)
RZ 29Vinec-Skalsko 2Skoda 130 LR GrpBDobré podmínkySlickyRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (5 min.)
RZ 30Sumburk 2Skoda 130 LR GrpBDobré podmínkySlickyRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (5 min.)
RZ 31Hradek 2Skoda 130 LR GrpBDobré podmínkySlickyRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (5 min.)
RZ 32Stryckovy - Zadni PoriciSkoda 130 LR GrpBDobré podmínkySlickyRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne


EtapaRZPlatí odPlatí do
11 - 1626.10.2020 6:0228.10.2020 23:59
217 - 3229.10.2020 0:001.11.2020 23:59

Události na serveru
30.10.2020:
Nové tratě:
  • RZ Komarov snow
  • RZ Komarov II snow
  • Fagus Lipa
  • Dostihovka
  • Dostihovka final stage
22.09.2020:
Aktualizovaná trať:
  • RZ Komarov I + II
17.08.2020:
Nová trať:
  • RZ Komarov
03.07.2020:
Nová auta:
  • Ford Escort Mk II RS Grp4
Aktualizovaná auta (pouze fyzika):
  • Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
31.05.2020:
Nová auta:
  • Toyota Celica TCT (TA64) GrpB


Statistiky
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 7825 36.82%
6 měsíců
 
Hlasů: 1620 7.62%
1 rok
 
Hlasů: 2121 9.98%
2 roky
 
Hlasů: 2041 9.6%
3 roky
 
Hlasů: 2252 10.6%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5395 25.38%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.