Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
411
2.
PAULAT Stepan
404
3.
STEINER Pavel
377
4.
BUJACEK Martin
364
5.
BURIÁNEK Tomáš
313
6.
POLOK Mateusz
254
Pohár XRS
1.
ZBORIL Roman 1
66
2.
BUJACEK Jakub
56
3.
BUJACEK Martin
54
4.
BURIÁNEK Tomáš
54
5.
VALENTA Lukas
50
6.
VECERA Lukas
42
Nové soubory
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
24.03.2024:
RZ Halenkovice 2018
10.03.2024:
Pacenote Plugin
27.01.2024:
RZ Harju 2019
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
OSRW RC 2014 - Aleksandrov Rally
31.3.2014 0:09 - 5.4.2014 23:59
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
RZ/SS 12 - Orlyne Gnizdo (PS)
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, poledne, průzračno, jasno
5.1 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Předchozí
Na RZ 12
Po RZ 12
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
C
MALYSHEV Denis
Lada Kalina R2
A6
03:06.87
98.2
 
2.
SUHINOV Aleksandr
Lada Kalina R2
A6
03:10.24
+3.37
+3.37
96.5
+0.66
3.
C
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada Kalina R2
A6
03:10.43
+3.56
+0.19
96.4
+0.70
4.
Iwanowski Anton
Lada Kalina R2
A6
03:12.96
+6.09
+2.52
95.1
+1.19
5.
KALININ Denis
Peugeot 205 GTi gr.A6
A6
03:13.60
+6.73
+0.64
94.8
+1.32
6.
C
MATVEEV Alex
Ford Fiesta ST
N3
03:15.54
+8.67
+1.94
93.9
+1.70
7.
BOROVINSKIY Denis
Lada Kalina R2
A6
03:16.41
+9.53
+0.87
93.5
+1.87
8.
C
SOLDAKOV Ilya
Lada Kalina R2
A6
03:17.67
+10.80
+1.26
92.9
+2.12
9.
C
ROMANENKO Aleksandr
Lada Kalina R2
A6
03:18.23
+11.36
+0.56
92.6
+2.23
10.
DONSKOY Igor
Lada Kalina R2
A6
03:19.19
+12.32
+0.96
92.2
+2.42
11.
C
HLUSHNIONAK Aliaksandr
Lada Kalina R2
A6
03:19.40
+12.53
+0.21
92.1
+2.46
12.
POLUYANOV Denis
Ford Fiesta ST
N3
03:22.36
+15.49
+2.97
90.7
+3.04
13.
ARTEMIEV Iliya
Lada Kalina R2
A6
03:22.74
+15.87
+0.38
90.6
+3.11
14.
SOROKIN Nikita
Lada Kalina R2
A6
03:22.98
+16.11
+0.24
90.5
+3.16
15.
C
BOKOV Sergey
Lada Kalina R2
A6
03:25.02
+18.14
+2.04
89.5
+3.56
16.
C
SHEKIN Feliks
Ford Fiesta ST
N3
03:26.53
+19.66
+1.51
88.9
+3.85
17.
ROZHKOV Alexey
Lada Samara 1600
A6
03:26.55
+19.68
+0.02
88.9
+3.86
18.
RED Wheel
Lada Kalina R2
A6
03:38.29
+31.42
+11.75
84.1
+6.16
19.
RYLOV Dmitriy
Ford Fiesta ST
N3
03:51.84
+44.97
+13.55
79.2
+8.82
20.
CHETIN Evgeniy
Lada Kalina R2
A6
03:52.22
+45.36
+0.39
79.1
+8.89
21.
C
MEDVEDEV Roman
Lada Kalina R2
A6
03:53.01
+46.14
+0.79
78.8
+9.05
22.
C
BAKHTIN Aleksey
Lada Samara 1600
A6
04:01.44
+54.57
+8.43
76.0
+10.70
23.
C
BEDENKO Aleksey
Lada Kalina R2
A6
04:15.62
+1:08.75
+14.18
71.8
+13.48
24.
GAVINSKI Viktor
Lada Kalina R2
A6
04:16.92
+1:10.05
+1.30
71.5
+13.74
25.
P.Gaponov
Ford Fiesta ST
N3
04:21.27
+1:14.40
+4.34
70.3
+14.59
26.
Nikita Nemcevs
Ford Fiesta ST
N3
04:22.11
+1:15.23
+0.83
70.0
+14.75
27.
Red Wheel Racing
Ford Fiesta ST
N3
04:34.97
00:33.00
+1:28.10
+12.86
66.8
+17.27
28.
KUZNIETSOV Stanislav
Ford Fiesta ST
N3
04:54.76
+1:47.89
+19.80
62.3
+21.16
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
MEDVEDEV Roman
Lada Kalina R2
A6
40:54.88
102.4
 
2.
+1
MALYSHEV Denis
Lada Kalina R2
A6
41:11.86
+16.98
+16.98
101.7
+0.24
3.
-1
SUHINOV Aleksandr
Lada Kalina R2
A6
41:14.92
+20.05
+3.07
101.5
+0.29
4.
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada Kalina R2
A6
41:28.42
+33.54
+13.50
101.0
+0.48
5.
SOLDAKOV Ilya
Lada Kalina R2
A6
41:58.38
+1:03.50
+29.95
99.8
+0.91
6.
SOROKIN Nikita
Lada Kalina R2
A6
42:25.83
+1:30.95
+27.45
98.7
+1.30
7.
ARTEMIEV Iliya
Lada Kalina R2
A6
42:40.50
+1:45.62
+14.67
98.1
+1.51
8.
HLUSHNIONAK Aliaksandr
Lada Kalina R2
A6
42:44.84
+1:49.96
+4.34
98.0
+1.58
9.
DONSKOY Igor
Lada Kalina R2
A6
43:05.73
+2:10.85
+20.89
97.2
+1.87
10.
MATVEEV Alex
Ford Fiesta ST
N3
43:38.19
+2:43.32
+32.47
96.0
+2.34
11.
ROZHKOV Alexey
Lada Samara 1600
A6
44:02.65
+3:07.77
+24.45
95.1
+2.69
12.
+4
KALININ Denis
Peugeot 205 GTi gr.A6
A6
44:23.81
+3:28.93
+21.16
94.3
+2.99
13.
+1
BOKOV Sergey
Lada Kalina R2
A6
44:33.81
+3:38.93
+10.00
94.0
+3.14
14.
+1
SHEKIN Feliks
Ford Fiesta ST
N3
44:36.04
+3:41.16
+2.23
93.9
+3.17
15.
-3
RYLOV Dmitriy
Ford Fiesta ST
N3
44:46.27
+3:51.39
+10.23
93.5
+3.32
16.
-3
CHETIN Evgeniy
Lada Kalina R2
A6
44:57.91
+4:03.03
+11.64
93.1
+3.48
17.
+1
RED Wheel
Lada Kalina R2
A6
45:54.07
+4:59.19
+56.16
91.2
+4.29
18.
-1
BAKHTIN Aleksey
Lada Samara 1600
A6
46:06.36
+5:11.48
+12.29
90.8
+4.46
19.
BOROVINSKIY Denis
Lada Kalina R2
A6
46:50.95
05:00.00
+5:56.07
+44.59
89.4
+5.10
20.
POLUYANOV Denis
Ford Fiesta ST
N3
46:57.87
+6:02.99
+6.92
89.2
+5.20
21.
Red Wheel Racing
Ford Fiesta ST
N3
50:27.57
05:33.00
+9:32.69
+3:29.70
83.0
+8.20
22.
ROMANENKO Aleksandr
Lada Kalina R2
A6
53:50.96
10:00.00
+12:56.08
+3:23.39
77.8
+11.12
23.
GAVINSKI Viktor
Lada Kalina R2
A6
59:41.37
15:00.00
+18:46.49
+5:50.41
70.2
+16.14
24.
Iwanowski Anton
Lada Kalina R2
A6
61:10.39
20:00.00
+20:15.51
+1:29.02
68.5
+17.41
25.
Nikita Nemcevs
Ford Fiesta ST
N3
62:56.68
15:00.00
+22:01.80
+1:46.29
66.5
+18.94
26.
BEDENKO Aleksey
Lada Kalina R2
A6
64:32.64
20:20.00
+23:37.76
+1:35.96
64.9
+20.31
27.
P.Gaponov
Ford Fiesta ST
N3
78:54.96
30:00.00
+38:00.08
+14:22.32
53.1
+32.67
28.
KUZNIETSOV Stanislav
Ford Fiesta ST
N3
79:47.50
30:35.00
+38:52.62
+52.54
52.5
+33.42
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Schovej odstoupené
Jméno
Na RZ
Popis / důvod
MILYAKOV Dmitriy
7
Havárie na RZ 7
ORLOV Alexey
8
Havárie na RZ 8
PADALKIN Nikita
10
Havárie na RZ 10
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
27.01.2024:
Nová trať:
Harju 2019
10.01.2024:
Aktualizované tratě:
Montekland (12 tratí)
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11128
33.97%
6 měsíců
Hlasů: 3231
9.86%
1 rok
Hlasů: 3724
11.37%
2 roky
Hlasů: 3578
10.92%
3 roky
Hlasů: 3848
11.75%
Hned od vydání
Hlasů: 7246
22.12%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.