Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
411
2.
PAULAT Stepan
404
3.
STEINER Pavel
377
4.
BUJACEK Martin
364
5.
BURIÁNEK Tomáš
313
6.
POLOK Mateusz
254
Pohár XRS
1.
ZBORIL Roman 1
66
2.
BUJACEK Jakub
56
3.
BUJACEK Martin
54
4.
BURIÁNEK Tomáš
54
5.
VALENTA Lukas
50
6.
VECERA Lukas
42
Nové soubory
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
24.03.2024:
RZ Halenkovice 2018
10.03.2024:
Pacenote Plugin
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
4 Etap Cup of Russia 2019 - Rally Yakkima
More info: www.rbr-russia.ru
14.2.2019 0:01 - 18.2.2019 23:59
1
2
3
4
5
6
7
8
RZ/SS 8 - Lumivaara-2
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch rozbitý a suchý, dobré podmínky, odpoledne, před sněžením, oblačno
6.1 km
Vše
/
RC1
RC2
RGT
RC3
RC4
RC5
WRC
H/B
H/A
H/4
H/2
Předchozí
Na RZ 8
Po RZ 8
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
C
KOCHETKOV Anton
Ford Fiesta R5
RC2
04:01.33
91.0
 
2.
C
MARZOA Juan
Skoda Fabia R5 (b)
RC2
04:02.75
+1.42
+1.42
90.5
+0.23
3.
C
IVANOV Sergey
Hyundai i20 R5
RC2
04:02.90
+1.57
+0.15
90.4
+0.26
4.
C
BORKUNOV Alexander
Ford Fiesta R5
RC2
04:04.88
+3.55
+1.98
89.7
+0.58
5.
KARKACH Alex
Peugeot 207 S2000
RC2
04:06.19
+4.86
+1.30
89.2
+0.80
6.
C
TOMECEK Libor
Skoda Fabia R5
RC2
04:12.14
+10.81
+5.95
87.1
+1.77
7.
Iwanowski Anton
Skoda Fabia R5
RC2
04:12.40
+11.07
+0.26
87.0
+1.81
8.
GUATAMAS Sergei
Hyundai i20 R5
RC2
04:16.43
+15.10
+4.03
85.6
+2.48
9.
C
ESTEVEZ Oscar
Peugeot 207 RC R3T
RC3
04:18.85
+17.52
+2.42
84.8
+2.87
10.
C
NIEMELA Jyrki
Opel ADAM R2
RC4
04:19.80
+18.47
+0.95
84.5
+3.03
11.
MALYSHEV Denis
Mitsubishi Lancer Evo X V12 N4
RC2
04:19.83
+18.50
+0.03
84.5
+3.03
12.
RAEVSKIY Sergey
Peugeot 208 T16 R5 (b)
RC2
04:20.67
+19.34
+0.84
84.2
+3.17
13.
NAZVANOV Mikhail
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A
04:21.35
+20.03
+0.68
84.0
+3.28
14.
C
BENITEZ echedei
Honda Civic Type R(FN2) R3
RC3
04:21.50
+20.17
+0.14
84.0
+3.31
15.
TITOV Yuriy
Ford Fiesta R2
RC4
04:22.48
+21.16
+0.99
83.7
+3.47
16.
C
BURASHOV Yuri
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A
04:22.83
+21.50
+0.34
83.6
+3.52
17.
DUBASOV Aleksey
Subaru Impreza N14 N4
RC2
04:24.87
+23.54
+2.04
82.9
+3.86
18.
C
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B
04:25.23
+23.90
+0.36
82.8
+3.92
19.
Parhachev Pavel
Peugeot 208 T16 R5 (d)
RC2
04:27.27
+25.94
+2.04
82.2
+4.25
20.
JAROS Artur
Skoda Fabia R5
RC2
04:28.18
+26.86
+0.91
81.9
+4.40
21.
C
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B
04:30.01
+28.68
+1.82
81.3
+4.70
22.
C
DRIVE Alexander
Lada 1600R Grp2
H/2
04:30.29
+28.97
+0.28
81.2
+4.75
23.
C
GONTSOV Ivan
Opel Corsa C S1600
RC3
04:31.52
+30.20
+1.23
80.9
+4.95
24.
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B
04:31.76
+30.44
+0.24
80.8
+4.99
25.
SUHINOV Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B
04:32.17
+30.85
+0.41
80.7
+5.06
26.
C
WORONECKI Mirek
Mitsubishi Lancer Evo IX N4
RC2
04:32.28
+30.96
+0.11
80.6
+5.07
27.
Larionov Sergey
Subaru WRX STI 2015 GrpN
RC2
04:35.24
+33.90
+2.95
79.8
+5.56
28.
Larionova Elionora
Ford Fiesta R5
RC2
04:37.64
+36.31
+2.41
79.1
+5.95
29.
C
CHEKIN Ivan
Lada VFTS GrpB
H/B
04:39.01
+37.69
+1.37
78.7
+6.18
30.
RUDYAKOV Victor
Renault Clio IV R3T
RC3
04:40.10
+38.78
+1.09
78.4
+6.36
31.
GORSHKOV Ilya
Ford Fiesta R5
RC2
04:42.64
+41.32
+2.54
77.7
+6.77
32.
C
NAPRYS Deividas
Ford Fiesta S1600
RC3
04:48.64
+47.31
+6.00
76.1
+7.76
33.
BOKOV Sergey
Ford Fiesta Mk VI S2000
RC2
05:00.30
+58.97
+11.66
73.1
+9.67
34.
STEINBACH Lutz
Ford Fiesta R5
RC2
05:26.40
+1:25.07
+26.10
67.3
+13.95
35.
MAMEDOV Maxim
Ford Fiesta R2
RC4
05:53.57
+1:52.25
+27.18
62.1
+18.40
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
KOCHETKOV Anton
Ford Fiesta R5
RC2
36:48.25
98.1
 
2.
MARZOA Juan
Skoda Fabia R5 (b)
RC2
36:50.78
+2.52
+2.52
98.0
+0.04
3.
+1
IVANOV Sergey
Hyundai i20 R5
RC2
37:07.26
+19.01
+16.48
97.3
+0.32
4.
-1
KARKACH Alex
Peugeot 207 S2000
RC2
37:08.63
+20.38
+1.37
97.2
+0.34
5.
RAEVSKIY Sergey
Peugeot 208 T16 R5 (b)
RC2
38:18.09
+1:29.84
+1:09.45
94.3
+1.49
6.
BORKUNOV Alexander
Ford Fiesta R5
RC2
38:20.67
+1:32.42
+2.58
94.2
+1.54
7.
TOMECEK Libor
Skoda Fabia R5
RC2
38:33.82
+1:45.57
+13.15
93.7
+1.75
8.
Iwanowski Anton
Skoda Fabia R5
RC2
38:50.60
+2:02.35
+16.78
93.0
+2.03
9.
+1
ESTEVEZ Oscar
Peugeot 207 RC R3T
RC3
39:24.30
+2:36.05
+33.70
91.7
+2.59
10.
-1
MALYSHEV Denis
Mitsubishi Lancer Evo X V12 N4
RC2
39:25.26
+2:37.01
+0.96
91.6
+2.61
11.
NIEMELA Jyrki
Opel ADAM R2
RC4
39:33.62
+2:45.37
+8.36
91.3
+2.75
12.
BENITEZ echedei
Honda Civic Type R(FN2) R3
RC3
39:43.04
+2:54.79
+9.42
90.9
+2.90
13.
BURASHOV Yuri
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A
39:45.46
+2:57.22
+2.43
90.9
+2.94
14.
GUATAMAS Sergei
Hyundai i20 R5
RC2
39:50.96
+3:02.72
+5.50
90.6
+3.04
15.
DRIVE Alexander
Lada 1600R Grp2
H/2
40:17.71
+3:29.47
+26.75
89.6
+3.48
16.
SUHINOV Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B
40:38.80
+3:50.55
+21.08
88.9
+3.83
17.
TITOV Yuriy
Ford Fiesta R2
RC4
40:46.42
+3:58.18
+7.63
88.6
+3.96
18.
+1
NAZVANOV Mikhail
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A
40:50.64
+4:02.39
+4.21
88.4
+4.03
19.
-1
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B
40:56.26
+4:08.01
+5.62
88.2
+4.12
20.
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B
41:00.52
+4:12.27
+4.26
88.1
+4.19
21.
+1
GONTSOV Ivan
Opel Corsa C S1600
RC3
41:09.29
+4:21.04
+8.77
87.8
+4.34
22.
+1
CHEKIN Ivan
Lada VFTS GrpB
H/B
41:26.80
+4:38.55
+17.51
87.1
+4.63
23.
-2
BOKOV Sergey
Ford Fiesta Mk VI S2000
RC2
41:32.32
+4:44.07
+5.52
87.0
+4.72
24.
+1
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B
41:33.30
+4:45.05
+0.98
86.9
+4.74
25.
+1
WORONECKI Mirek
Mitsubishi Lancer Evo IX N4
RC2
41:55.08
+5:06.83
+21.78
86.2
+5.10
26.
+1
DUBASOV Aleksey
Subaru Impreza N14 N4
RC2
42:05.90
+5:17.64
+10.82
85.8
+5.28
27.
-3
STEINBACH Lutz
Ford Fiesta R5
RC2
42:33.04
+5:44.79
+27.14
84.9
+5.73
28.
+1
JAROS Artur
Skoda Fabia R5
RC2
42:42.65
+5:54.40
+9.61
84.6
+5.89
29.
-1
Larionova Elionora
Ford Fiesta R5
RC2
42:43.14
+5:54.89
+0.49
84.6
+5.90
30.
Parhachev Pavel
Peugeot 208 T16 R5 (d)
RC2
42:46.15
+5:57.90
+3.01
84.5
+5.95
31.
Larionov Sergey
Subaru WRX STI 2015 GrpN
RC2
42:56.38
+6:08.13
+10.23
84.1
+6.12
32.
RUDYAKOV Victor
Renault Clio IV R3T
RC3
43:26.78
+6:38.53
+30.40
83.1
+6.62
33.
NAPRYS Deividas
Ford Fiesta S1600
RC3
43:38.80
+6:50.55
+12.02
82.8
+6.82
34.
+1
GORSHKOV Ilya
Ford Fiesta R5
RC2
44:17.44
+7:29.19
+38.64
81.6
+7.46
35.
-1
MAMEDOV Maxim
Ford Fiesta R2
RC4
45:23.55
+8:35.29
+1:06.11
79.6
+8.56
Sledovat turnaj živě
Předchozí
Schovej mezičasy
Jméno
Auto
Třída
Pneumatiky
Mezičas 1
Mezičas 2
Cíl
KOCHETKOV Anton
Ford Fiesta R5
RC2
Sníh
01:38.56
03:04.36
04:01.33
C
MARZOA Juan
Skoda Fabia R5 (b)
RC2
Sníh
-00:00.45
+00:00.59
+00:01.41
C
IVANOV Sergey
Hyundai i20 R5
RC2
Sníh
+00:01.18
+00:01.80
+00:01.57
C
BORKUNOV Alexander
Ford Fiesta R5
RC2
Sníh
+00:01.07
+00:02.62
+00:03.55
C
KARKACH Alex
Peugeot 207 S2000
RC2
Sníh
+00:01.26
+00:03.60
+00:04.85
TOMECEK Libor
Skoda Fabia R5
RC2
Sníh
+00:03.27
+00:08.64
+00:10.80
C
Iwanowski Anton
Skoda Fabia R5
RC2
Sníh
+00:03.61
+00:07.68
+00:11.07
GUATAMAS Sergei
Hyundai i20 R5
RC2
Sníh
+00:05.29
+00:11.38
+00:15.09
ESTEVEZ Oscar
Peugeot 207 RC R3T
RC3
Sníh
+00:07.16
+00:14.01
+00:17.52
C
NIEMELA Jyrki
Opel ADAM R2
RC4
Sníh
+00:07.57
+00:14.34
+00:18.47
C
MALYSHEV Denis
Mitsubishi Lancer Evo X V12 N4
RC2
Sníh
+00:06.85
+00:14.14
+00:18.50
RAEVSKIY Sergey
Peugeot 208 T16 R5 (b)
RC2
Sníh
+00:04.05
+00:15.61
+00:19.34
NAZVANOV Mikhail
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A
Sníh
+00:07.62
+00:14.35
+00:20.02
BENITEZ echedei
Honda Civic Type R(FN2) R3
RC3
Sníh
+00:06.72
+00:15.24
+00:20.16
C
TITOV Yuriy
Ford Fiesta R2
RC4
Sníh
+00:07.96
+00:16.48
+00:21.15
BURASHOV Yuri
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A
Sníh
+00:08.77
+00:16.56
+00:21.49
C
DUBASOV Aleksey
Subaru Impreza N14 N4
RC2
Sníh
+00:07.44
+00:16.15
+00:23.53
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B
Sníh
+00:09.82
+00:18.00
+00:23.90
C
Parhachev Pavel
Peugeot 208 T16 R5 (d)
RC2
Sníh
+00:09.24
+00:20.42
+00:25.94
JAROS Artur
Skoda Fabia R5
RC2
Sníh
+00:08.66
+00:17.85
+00:26.85
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B
Sníh
+00:12.44
+00:21.71
+00:28.67
C
DRIVE Alexander
Lada 1600R Grp2
H/2
Sníh
+00:12.16
+00:21.88
+00:28.96
C
GONTSOV Ivan
Opel Corsa C S1600
RC3
Sníh
+00:11.36
+00:21.66
+00:30.19
C
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B
Sníh
+00:11.96
+00:23.46
+00:30.43
SUHINOV Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B
Sníh
+00:12.88
+00:23.11
+00:30.84
WORONECKI Mirek
Mitsubishi Lancer Evo IX N4
RC2
Sníh
+00:09.83
+00:22.04
+00:30.95
C
Larionov Sergey
Subaru WRX STI 2015 GrpN
RC2
Sníh
+00:09.93
+00:25.79
+00:33.90
Larionova Elionora
Ford Fiesta R5
RC2
Sníh
+00:14.08
+00:28.53
+00:36.31
CHEKIN Ivan
Lada VFTS GrpB
H/B
Sníh
+00:20.79
+00:30.76
+00:37.68
C
RUDYAKOV Victor
Renault Clio IV R3T
RC3
Sníh
+00:14.65
+00:30.20
+00:38.77
GORSHKOV Ilya
Ford Fiesta R5
RC2
Sníh
+00:13.61
+00:30.48
+00:41.31
NAPRYS Deividas
Ford Fiesta S1600
RC3
Sníh
+00:17.11
+00:33.30
+00:47.31
C
BOKOV Sergey
Ford Fiesta Mk VI S2000
RC2
Sníh
+00:05.48
+00:55.03
+00:58.96
STEINBACH Lutz
Ford Fiesta R5
RC2
Sníh
+00:07.86
+01:05.35
+01:25.07
MAMEDOV Maxim
Ford Fiesta R2
RC4
Sníh
+00:16.67
+01:31.87
+01:52.24
RINKEVICIUS Dalius
Skoda Fabia R5 (b)
RC2
Sníh
+00:11.10
+00:38.51
--:--:--
Ukaž odstoupené
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
27.01.2024:
Nová trať:
Harju 2019
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11185
34.09%
6 měsíců
Hlasů: 3231
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.35%
2 roky
Hlasů: 3578
10.9%
3 roky
Hlasů: 3848
11.73%
Hned od vydání
Hlasů: 7246
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.