Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár NRC9
1.Česká republika KUBOVSKY Petr91
2.Česká republika VALERIAN Vaclav69
3.Česká republika UHLIR Vojtech62
4.Česká republika PETER Marek59
5.Slovensko ZETAK Dennis55
6.Česká republika BURIÁNEK Tomáš54

Pohár RSC 2018
1.Česká republika SYKORA Michal207
2.Slovensko ZETAK Dennis203
3.Česká republika BUJACEK Martin172
4.Česká republika VECERA Lukas132
5.Česká republika TAUS David120
6.Česká republika HOFFMANN Jakub115

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
27.07.2018:
Fyzika
27.07.2018:
Model
14.07.2018:
Fyzika
14.07.2018:
Model
14.07.2018:
RZ Svince v1.1


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

20. Danube Rallye 1985
Ostlegenden-Meisterschaft 5. Lauf Pokal fuer Frieden und Freundschaft der soz. Laender 1985 :::::::: More Info at: East Legends Cup ::::::: Open Cup for all
10.7.2017 0:01 - 16.7.2017 23:59
12345678910
RZ/SS 10 - Sura Mare II
Výpis pro třídu (skupinu): Vše
povrch rozbitý a vlhký, špatné podmínky, podvečer, mírný déšť, oblačno
12 km
Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 
 
PředchozíNa RZ 10Po RZ 10
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Polsko
 C 
WACH Tomek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/408:40.90 82.9
 
2.Ukrajina
 
DRIVE Alexander
Lada VFTS GrpB
H/B08:57.80+16.91
+16.91
80.3
+1.41
3.Russian Federation
 
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B09:15.91+35.01
+18.10
77.7
+2.92
4.Slovensko
 
MYDLIAR Jozef
Skoda 130 RS Grp2
H/209:23.84+42.94
+7.93
76.6
+3.58
5.Polsko
 C 
BUCZEK Lukas
FSO Polonez 2000 Grp4
H/409:27.74+46.84
+3.91
76.1
+3.90
6.Polsko
 C 
LECKI Ariel
FSO Polonez 2000 Grp4
H/409:39.46+58.56
+11.71
74.6
+4.88
7.Germany
 C 
skoda130rsdollack
Skoda 130 LR GrpB
H/B09:50.33+1:09.44
+10.88
73.2
+5.79
8.Germany
 C 
Maier.Maximilian
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A10:03.00+1:22.10
+12.67
71.6
+6.84
9.Česká republika
 
DROZDA Karel
Lada VFTS GrpB
H/B10:09.25+1:28.35
+6.25
70.9
+7.36
10.Russian Federation
 C 
IVANOV Sergey
Lada VFTS GrpB
H/B10:12.73+1:31.83
+3.48
70.5
+7.65
11.Germany
 C 
STEINBACH Lutz
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A10:13.37+1:32.47
+0.64
70.4
+7.71
12.Germany
 
Woifeh
FSO Polonez 2000 Grp4
H/413:40.90
05:00.00
+5:00.00
+3:27.53
52.6
+25.00
=Polsko
 
WORONECKI Mirek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/413:40.90
05:00.00
+5:00.00
+0.00
52.6
+25.00
=Austria
 
PAMMER Harald
FSO Polonez 2000 Grp4
H/413:40.90
05:00.00
+5:00.00
+0.00
52.6
+25.00
15.Russian Federation
 C 
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B13:57.81
05:00.00
+5:16.91
+16.91
51.6
+26.41
=Russian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B13:57.81
05:00.00
+5:16.91
+0.00
51.6
+26.41
=Romania
 
DIACONESCU Remus
Lada VFTS GrpB
H/B13:57.81
05:00.00
+5:16.91
+0.00
51.6
+26.41
18.Polsko
 
RAJEWSKA Justyna
Skoda 130 LR GrpB
H/B14:17.81
05:20.00
+5:36.91
+20.00
50.4
+28.08
19.Česká republika
 
HERMAN_Jakub
Skoda 130 RS Grp2
H/214:23.84
05:00.00
+5:42.94
+6.03
50.0
+28.58
=Polsko
 C 
DNF
Polski Fiat 125p Grp2
H/214:23.84
05:00.00
+5:42.94
+0.00
50.0
+28.58
=Polsko
 
RAJEWSKI Tomasz
Polski Fiat 125p Grp2
H/214:23.84
05:00.00
+5:42.94
+0.00
50.0
+28.58
22.Germany
 
DECKER Max
Trabant P 800 RS GrpA
H/A15:03.00
05:00.00
+6:22.10
+39.15
47.8
+31.84
=Austria
 
STELLNBERGER Philipp
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A15:03.00
05:00.00
+6:22.10
+0.00
47.8
+31.84
=Germany
 
Katja Lara
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A15:03.00
05:00.00
+6:22.10
+0.00
47.8
+31.84
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.equalPolsko
 
WACH Tomek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/467:35.09
00:33.00
 88.0
 
2.equalUkrajina
 
DRIVE Alexander
Lada VFTS GrpB
H/B68:30.26
00:33.00
+55.17
+55.17
86.8
+0.56
3.equalRussian Federation
 
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B71:15.51
00:33.00
+3:40.42
+2:45.25
83.4
+2.22
4.equalRussian Federation
 
IVANOV Sergey
Lada VFTS GrpB
H/B74:38.70
00:33.00
+7:03.61
+3:23.19
79.7
+4.27
5.equalSlovensko
 
MYDLIAR Jozef
Skoda 130 RS Grp2
H/274:39.42
00:33.00
+7:04.33
+0.72
79.6
+4.28
6.upGermany
 
STEINBACH Lutz
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A77:30.53
00:33.00
+9:55.44
+2:51.11
76.7
+6.01
7.upGermany
 
Maier.Maximilian
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A78:09.43
00:33.00
+10:34.34
+38.90
76.1
+6.40
8.upPolsko
 
LECKI Ariel
FSO Polonez 2000 Grp4
H/479:07.95
00:33.00
+11:32.86
+58.52
75.1
+6.99
9.upGermany
 
skoda130rsdollack
Skoda 130 LR GrpB
H/B79:53.81
00:33.00
+12:18.72
+45.86
74.4
+7.45
10.upČeská republika
 
DROZDA Karel
Lada VFTS GrpB
H/B80:11.00
00:33.00
+12:35.91
+17.19
74.2
+7.63
11.downAustria
 
PAMMER Harald
FSO Polonez 2000 Grp4
H/480:47.49
10:33.00
+13:12.40
+36.49
73.6
+8.00
12.upPolsko
 
BUCZEK Lukas
FSO Polonez 2000 Grp4
H/482:44.39
10:33.00
+15:09.31
+1:56.91
71.9
+9.18
13.downPolsko
 
WORONECKI Mirek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/483:11.95
05:33.00
+15:36.86
+27.55
71.5
+9.45
14.downČeská republika
 
HERMAN_Jakub
Skoda 130 RS Grp2
H/283:55.75
10:33.00
+16:20.66
+43.80
70.8
+9.90
15.downGermany
 
Woifeh
FSO Polonez 2000 Grp4
H/483:57.95
10:33.00
+16:22.86
+2.20
70.8
+9.92
16.downPolsko
 
RAJEWSKA Justyna
Skoda 130 LR GrpB
H/B85:22.68
10:53.00
+17:47.59
+1:24.74
69.6
+10.77
17.downGermany
 
Katja Lara
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A86:46.91
10:33.00
+19:11.82
+1:24.22
68.5
+11.62
18.equalPolsko
 
DNF
Polski Fiat 125p Grp2
H/288:15.27
10:33.00
+20:40.18
+1:28.36
67.4
+12.51
19.equalRussian Federation
 
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B90:53.70
20:00.00
+23:18.61
+2:38.43
65.4
+14.11
20.upRomania
 
DIACONESCU Remus
Lada VFTS GrpB
H/B95:31.29
25:33.00
+27:56.20
+4:37.58
62.2
+16.91
21.downGermany
 
DECKER Max
Trabant P 800 RS GrpA
H/A95:39.13
20:00.00
+28:04.04
+7.84
62.2
+16.99
22.equalAustria
 
STELLNBERGER Philipp
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A97:14.70
20:33.00
+29:39.61
+1:35.57
61.1
+17.96
23.equalRussian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B97:52.80
25:33.00
+30:17.71
+38.10
60.7
+18.34
24.equalPolsko
 
RAJEWSKI Tomasz
Polski Fiat 125p Grp2
H/2110:44.27
35:10.00
+43:09.17
+12:51.47
53.7
+26.13


Sledovat turnaj živě


PředchozíSchovej mezičasy
JménoAutoTřídaPneumatikyMezičas 1Mezičas 2Cíl
Polsko WACH TomekFSO Polonez 2000 Grp4H/4Šotolinová intermedia02:58.5905:47.2808:40.90C 
Ukrajina DRIVE AlexanderLada VFTS GrpBH/BŠotolinová intermedia+00:04.53+00:12.32+00:16.90
Russian Federation POMOSCHIKOV IgorLada VFTS GrpBH/BŠotolinová intermedia+00:12.28+00:26.42+00:35.00
Slovensko MYDLIAR JozefSkoda 130 RS Grp2H/2Šotolinová intermedia+00:12.27+00:28.41+00:42.93
Polsko BUCZEK LukasFSO Polonez 2000 Grp4H/4Šotolinová intermedia+00:27.19+00:38.74+00:46.84C 
Polsko LECKI ArielFSO Polonez 2000 Grp4H/4Šotolinová intermedia+00:23.56+00:39.19+00:58.55C 
Germany skoda130rsdollackSkoda 130 LR GrpBH/BŠotolinová intermedia+00:26.16+00:46.98+01:09.43C 
Germany Maier.MaximilianWartburg 353 W 460 GrpAH/AŠotolinová intermedia+00:25.68+00:50.86+01:22.10C 
Česká republika DROZDA KarelLada VFTS GrpBH/BŠotolinová intermedia+00:30.58+01:00.79+01:28.35
Russian Federation IVANOV SergeyLada VFTS GrpBH/BŠotolinová intermedia+00:54.12+01:28.66+01:31.83C 
Germany STEINBACH LutzWartburg 353 W 460 GrpAH/AŠotolinová intermedia+00:27.48+00:55.86+01:32.47C 
Germany WoifehFSO Polonez 2000 Grp4H/4Šotolinová intermedia--:--:----:--:--+05:00.00
Polsko WORONECKI MirekFSO Polonez 2000 Grp4H/4Šotolinová intermedia--:--:----:--:--+05:00.00
Austria PAMMER HaraldFSO Polonez 2000 Grp4H/4Šotolinová intermedia--:--:----:--:--+05:00.00
Russian Federation ROMANENKO AleksandrLada VFTS GrpBH/BŠotolinová intermedia--:--:----:--:--+05:16.90C 
Russian Federation PANYUSHKIN EvgenyiLada VFTS GrpBH/BŠotolinová intermedia--:--:----:--:--+05:16.90
Romania DIACONESCU RemusLada VFTS GrpBH/BMokrá šotolina--:--:----:--:--+05:16.90
Polsko RAJEWSKA JustynaSkoda 130 LR GrpBH/BŠotolinová intermedia--:--:----:--:--+05:36.90
Česká republika HERMAN_JakubSkoda 130 RS Grp2H/2Šotolinová intermedia--:--:----:--:--+05:42.93
Polsko DNFPolski Fiat 125p Grp2H/2Šotolinová intermedia+00:24.31+00:51.06+05:42.93C 
Polsko RAJEWSKI TomaszPolski Fiat 125p Grp2H/2Šotolinová intermedia--:--:----:--:--+05:42.93
Germany DECKER MaxTrabant P 800 RS GrpAH/AŠotolinová intermedia--:--:----:--:--+06:22.10
Austria STELLNBERGER PhilippWartburg 353 W 460 GrpAH/AŠotolinová intermedia--:--:----:--:--+06:22.10
Germany Katja LaraWartburg 353 W 460 GrpAH/AŠotolinová intermedia--:--:----:--:--+06:22.10







Události na serveru
27.07.2018:
Nové auto:

  • Citroen C3 R5
14.07.2018:
Aktualizované tratě:
  • Svince (I + II) v1.1
  • Lousada (WRC + RX + RG) v1.1
Nové auto:
  • BMW E36 Compact F2000
26.05.2018:
Nová tratě:
  • Svince (I + II)
16.05.2018:
Nová tratě:
  • Šturec (I + II)
  • Lousada (WRC + RX + RG)
13.05.2018:
Nová auta:

  • Audi quattro A2 GrpB (b)

Aktualizovaná auta:

  • Skoda Fabia R5 (b) - model


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5425 30.33%
6 měsíců
 
Hlasů: 1482 8.29%
1 rok
 
Hlasů: 2007 11.22%
2 roky
 
Hlasů: 1963 10.97%
3 roky
 
Hlasů: 2081 11.63%
Hned od vydání
 
Hlasů: 4929 27.56%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.