Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
411
2.
PAULAT Stepan
404
3.
STEINER Pavel
377
4.
BUJACEK Martin
364
5.
BURIÁNEK Tomáš
313
6.
POLOK Mateusz
254
Pohár XRS
1.
ZBORIL Roman 1
66
2.
BUJACEK Jakub
56
3.
BUJACEK Martin
54
4.
BURIÁNEK Tomáš
54
5.
VALENTA Lukas
50
6.
VECERA Lukas
42
Nové soubory
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
24.03.2024:
RZ Halenkovice 2018
10.03.2024:
Pacenote Plugin
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
5 Etap Cup of Russia 2019 - Rally Sestroreck
More info: www.rbr-russia.ru; 2 Etap Nasha Klassika
21.2.2019 0:01 - 26.2.2019 23:59
1
2
3
4
/
5
6
7
8
9
10
11
12
13
RZ/SS 5 - Kol'co
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch nový a vlhký, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno
11 km
Vše
/
RC1
RC2
RGT
RC3
RC4
RC5
WRC
H/B
H/A
H/4
H/2
Předchozí
Na RZ 5
Další
Po RZ 5
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
C
ESTEVEZ Oscar
Peugeot 207 RC R3T
RC3
07:19.38
90.1
 
2.
RAEVSKIY Sergey
Peugeot 208 T16 R5 (b)
RC2
07:23.38
+3.99
+3.99
89.3
+0.36
3.
C
MARZOA Juan
Skoda Fabia R5 (b)
RC2
07:24.20
+4.82
+0.82
89.1
+0.44
4.
TOMECEK Libor
Skoda Fabia R5
RC2
07:26.32
+6.94
+2.12
88.7
+0.63
5.
C
KOCHETKOV Anton
Ford Fiesta R5
RC2
07:27.33
+7.95
+1.01
88.5
+0.72
6.
C
BENITEZ echedei
Honda Civic Type R(FN2) R3
RC3
07:34.02
+14.64
+6.69
87.2
+1.33
7.
C
BORKUNOV Alexander
Ford Fiesta R5
RC2
07:38.15
+18.77
+4.13
86.4
+1.71
8.
NIEMELA Jyrki
Opel ADAM R2
RC4
07:41.85
+22.47
+3.71
85.7
+2.04
9.
MALYSHEV Denis
Mitsubishi Lancer Evo X V12 N4
RC2
07:47.13
+27.75
+5.27
84.8
+2.52
10.
IVANOV Sergey
Lada VFTS GrpB
H/B
07:57.87
+38.49
+10.74
82.9
+3.50
11.
BURASHOV Yuri
Lada VFTS GrpB
H/B
07:59.36
+39.97
+1.49
82.6
+3.63
12.
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B
08:01.04
+41.66
+1.67
82.3
+3.79
13.
SOSNIN Aleksey
Subaru Impreza N15 R4
RC2
08:06.72
+47.34
+5.68
81.4
+4.30
14.
DRIVE Alexander
Lada 1600R Grp2
H/2
08:09.03
+49.65
+2.31
81.0
+4.51
15.
DROZDA Karel
Opel ADAM R2
RC4
08:09.91
+50.53
+0.88
80.8
+4.59
16.
JAROS Artur
Skoda Fabia R5
RC2
08:11.64
+52.26
+1.73
80.5
+4.75
17.
C
CHEKIN Ivan
Lada VFTS GrpB
H/B
08:13.84
+54.46
+2.20
80.2
+4.95
18.
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B
08:14.71
+55.33
+0.88
80.0
+5.03
19.
RUDYAKOV Victor
Fiat Abarth 500 R3T
RC3
08:17.65
+58.27
+2.94
79.6
+5.30
20.
KALININ Denis
Lada 1600R Grp2
H/2
08:32.90
+1:13.52
+15.25
77.2
+6.68
21.
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B
08:53.47
+1:34.09
+20.58
74.2
+8.55
22.
GUATAMAS Sergei
Hyundai i20 R5
RC2
09:00.64
+1:41.26
+7.16
73.2
+9.20
23.
C
GONTSOV Ivan
Opel Corsa C S1600
RC3
09:01.39
+1:42.00
+0.75
73.1
+9.27
24.
Larionov Sergey
Subaru WRX STI 2015 GrpN
RC2
09:07.17
+1:47.79
+5.78
72.4
+9.80
25.
Larionova Elionora
Ford Fiesta R5
RC2
10:16.87
+2:57.49
+1:09.70
64.2
+16.14
26.
C
TITOV Yuriy
Opel ADAM R2
RC4
10:39.23
+3:19.85
+22.36
61.9
+18.17
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
MARZOA Juan
Skoda Fabia R5 (b)
RC2
24:22.34
83.7
 
2.
+2
ESTEVEZ Oscar
Peugeot 207 RC R3T
RC3
24:40.42
+18.07
+18.07
82.7
+0.53
3.
+2
KOCHETKOV Anton
Ford Fiesta R5
RC2
24:51.54
00:10.00
+29.20
+11.12
82.1
+0.86
4.
-1
BORKUNOV Alexander
Ford Fiesta R5
RC2
24:58.55
+36.21
+7.01
81.7
+1.07
5.
+1
TOMECEK Libor
Skoda Fabia R5
RC2
25:11.34
+49.00
+12.79
81.0
+1.44
6.
+2
RAEVSKIY Sergey
Peugeot 208 T16 R5 (b)
RC2
25:19.12
+56.78
+7.78
80.6
+1.67
7.
BENITEZ echedei
Honda Civic Type R(FN2) R3
RC3
25:29.05
+1:06.70
+9.93
80.0
+1.96
8.
+1
MALYSHEV Denis
Mitsubishi Lancer Evo X V12 N4
RC2
25:52.57
+1:30.23
+23.52
78.8
+2.65
9.
+3
IVANOV Sergey
Lada VFTS GrpB
H/B
26:30.30
+2:07.96
+37.72
77.0
+3.76
10.
+5
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B
26:42.03
+2:19.69
+11.73
76.4
+4.11
11.
+2
DRIVE Alexander
Lada 1600R Grp2
H/2
26:43.09
+2:20.75
+1.06
76.4
+4.14
12.
+2
DROZDA Karel
Opel ADAM R2
RC4
26:49.84
+2:27.50
+6.75
76.0
+4.34
13.
+5
JAROS Artur
Skoda Fabia R5
RC2
27:05.99
+2:43.65
+16.14
75.3
+4.81
14.
+7
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B
27:24.81
+3:02.47
+18.82
74.4
+5.37
15.
+1
GUATAMAS Sergei
Hyundai i20 R5
RC2
27:42.63
+3:20.29
+17.82
73.6
+5.89
16.
+3
GONTSOV Ivan
Opel Corsa C S1600
RC3
27:57.81
+3:35.47
+15.18
73.0
+6.34
17.
+8
RUDYAKOV Victor
Fiat Abarth 500 R3T
RC3
29:00.18
+4:37.83
+1:02.37
70.3
+8.17
18.
+6
KALININ Denis
Lada 1600R Grp2
H/2
29:08.79
+4:46.45
+8.61
70.0
+8.43
19.
+3
TITOV Yuriy
Opel ADAM R2
RC4
30:01.21
+5:38.87
+52.42
68.0
+9.97
20.
+6
Larionov Sergey
Subaru WRX STI 2015 GrpN
RC2
30:06.91
+5:44.57
+5.70
67.7
+10.13
21.
+2
Larionova Elionora
Ford Fiesta R5
RC2
30:15.94
+5:53.60
+9.02
67.4
+10.40
22.
+5
BURASHOV Yuri
Lada VFTS GrpB
H/B
30:31.48
+6:09.14
+15.54
66.8
+10.86
23.
+5
SOSNIN Aleksey
Subaru Impreza N15 R4
RC2
30:40.36
+6:18.02
+8.88
66.5
+11.12
24.
+5
CHEKIN Ivan
Lada VFTS GrpB
H/B
31:56.69
05:00.00
+7:34.35
+1:16.33
63.9
+13.36
25.
+5
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B
33:02.32
05:00.00
+8:39.98
+1:05.63
61.7
+15.29
26.
+8
NIEMELA Jyrki
Opel ADAM R2
RC4
41:14.94
15:00.00
+16:52.61
+8:12.63
49.5
+29.78
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Ukaž odstoupené
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
27.01.2024:
Nová trať:
Harju 2019
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11185
34.09%
6 měsíců
Hlasů: 3231
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.35%
2 roky
Hlasů: 3578
10.9%
3 roky
Hlasů: 3848
11.73%
Hned od vydání
Hlasů: 7246
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.