|
MONSTER ENERGY CUP 2014 Rallye de Portugal
|
|
Registrace do 24.3. INFO / FACEBOOK
|
|
|
Požadované licence:
|
Default Licence (all drivers)
|
Startovní listina (.csv) |
|
Autor
|
SLANY Michal |
Platnost
|
28.3.2014 0:01 - 3.4.2014 23:59
|
Fyzika
|
Základní fyzika
|
Obtížnost
|
Supertěžká |
Poškození
|
Realistické
|
Délka
|
91,6 km
|
|
Přidat záložku |
|
Chráněný heslem
|
Ne
|
Povolená auta / fyziky
|
27 modifikací
(Celý seznam)
(Schovej)
Originální MG1600, Citroen C2 S1600, Citroen Saxo S1600, Fiat Punto S1600, Ford Fiesta S1600, Honda Civic R3, Lada 112 TMS 1.6, Lada 112 VK 1600, MG ZR S1600, Opel Corsa S1600, Peugeot 206 S1600, Renault Clio R3, Renault Clio S1600, Skoda Fabia Kit Car, Suzuki Ignis S1600, Suzuki Swift S1600, Volkswagen Polo S1600, Abarth Grande Punto S2000, Ford Fiesta Mk.VI S2000, Ford Fiesta S2000, Lada 112 VK S2000, Peugeot 207 S2000, Proton Satria Neo S2000, Skoda Fabia S2000 evo1, Skoda Fabia S2000 evo2, Volkswagen Polo Mk.IV S2000, Základní fyzika
|
Zákaz přerušit turnaj
|
Ne
|
|
V cíli / Na startu
|
19 / 46
(Celý seznam)
(Schovej)
KLIMA Daniel, PETRZELKA Tomas, HENRIKSSON Urban, NOWAK Darek, BAKHTIN Aleksey, VALEK Vlasta, BORUTA Pavel, BADKOWSKI Filip, MARYSKO Tony, CESARINI Laura, WYSOCKI Grzegorz, KRALICEK Pavel, PANYUSHKIN Evgenyi, SOBIERAJ Tomasz, ONKAMO Hasse, MARKOVA Nina, SCHAMBERGER Karel st, KUBINI Vladimir, SCHAMBERGER Karel, KOLAR Lukas, KESTOVA Jana, DUBOVAN Mario, MASARYK Vladimír, JEDLICKA Patrik, PALICKA Jan, KEST Karel, BEHR Stephan, NOVAK Klemen, DOHNALEK Honza, TOMECEK Libor, HRADIL Tomas, Schernstein Josef, MARZOA Juan, KUCA Milan, HLUSHNIONAK Aliaksandr, FELTRIN Jernej, SABADOS Anton, SOBOTKA Roman, ZAHRADNIK Michal, TITOV Yuriy, Schernstein Josef jun, SLANY Mirek, SIMONEK Jiri, GAVINSKI Viktor, ADAM Tomas, MAZANEC Jan
|
Výsledky | Konečné výsledky (.csv) | Seznam replayů |
|
| | RZ | Název RZ | Povrch | Pneumatiky | |
---|
1 | Sipirkakim | 8,7 km | Šotolina | Suchý / Nový | Suchá šotolina | | 2 | Noiker | 13,8 km | Šotolina | Suchý / Nový | | | 3 | Fraizer Wells | 5,0 km | Šotolina | Suchý / Nový | | | Servisní zóna (30 min.) | 4 | Prospect Ridge | 7,8 km | Šotolina | Suchý / Nový | Suchá šotolina | | 5 | Pirka Menoko | 6,7 km | Šotolina | Suchý / Běžný | | | 6 | Tanner | 3,9 km | Šotolina | Suchý / Běžný | | | Servisní zóna (30 min.) | 7 | Noiker II | 13,7 km | Šotolina | Suchý / Běžný | Suchá šotolina | | 8 | Tanner II | 4,0 km | Šotolina | Suchý / Běžný | | | 9 | Frazier Wells II | 5,0 km | Šotolina | Suchý / Rozbitý | | | Servisní zóna (30 min.) | 10 | Prospect Ridge II A | 7,6 km | Šotolina | Suchý / Rozbitý | Suchá šotolina | | 11 | Sipirkakim II | 8,7 km | Šotolina | Suchý / Rozbitý | | | 12 | Pirka Menoko II | 6,7 km | Šotolina | Suchý / Rozbitý | | |
|
Podrobný náhled turnaje
|
Události na serveru |
---|
24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
| 27.01.2024: Nová trať:
| 10.01.2024: Aktualizované tratě: | 09.01.2024: Nová trať:
|
|