Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár MMČR 2020
1.Slovensko ZETAK Dennis180
2.Polsko KLIMAS Adrian146
3.Portugalsko ESTEVEZ Oscar101
4.Česká republika PAULAT Stepan92
5.Česká republika JILEK Zdenek87
6.Česká republika VALENTA Lukas75

Pohár NRC11
1.Slovensko ZETAK Dennis157
2.Česká republika KUBOVSKY Petr146
3.Česká republika VALENTA Lukas118
4.Česká republika BUJACEK Martin96
5.Česká republika JILEK Zdenek83
6.Česká republika HONZEK Matej78

Pohár Palmira RBR-CUP 20/21
1.Slovensko ZETAK Dennis377
2.Česká republika BUJACEK Martin319
3.Česká republika VECERA Lukas184
4.Česká republika PAULAT Stepan179
5.Česká republika DOLEZAL Jakub173
6.Česká republika BREZIK Adam 1144

Pohár WRPP 2020
1.Polsko KLIMAS Adrian225
2.Polsko PYSZNY Marcin127
3.Polsko KORALEWSKI Mateusz83
4.Polsko MARNIK Jakub83
5.Polsko FOLTA Maciej70
6.Polsko WALCZAK Piotr66

Nové soubory
25.11.2020:
Fyzika
25.11.2020:
Model
17.11.2020:
Fyzika
17.11.2020:
Model
17.11.2020:
Fyzika


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test


RBR-RU Championship 2011-2012 - 4 - Golubye Ozera
 
 
Požadované licence: Default Licence (all drivers)
 
 
Platí od 21:00 22.12.2011
Platí do 18:59 26.12.2011
Popis turnaje Registration: rbr-russia.ru
Obtížnost Supertěžká
V cíli /
Na startu
43 / 152
Přihlášení Ukrajina MAIGUR Ilya, Russian Federation DONSKOY Igor, Ukrajina KOVALENKO Vladislav, Ukrajina mazdacura, Russian Federation ZelleK, Russian Federation FILATOW Maksim, Estonia CHARITON Arthur, Te4b, ARTEMEV ILIYA, Kazakstan CHEPRASSOV Roman, Ukrajina Yakimiv Bohdan, Russian Federation Muhamediarov Evgeny, Russian Federation MEDVEDEV Roman, Russian Federation TARSHIN Sergey, Ukrajina Kolomiytsev Oleg, Ukrajina A.Badalyan, Latvia PRIEDE Viesturs, Russian Federation Andrei Novickiy, Russian Federation TROSTIN Anton, Russian Federation Nikolaev Andre, Polsko KAVARNALY Dmitriy, Polsko KRUPA Grzegorz, Finsko Manninen Jussi-Petteri, Russian Federation GORDEEV Dmitriy, Ukrajina Zhurakhovsky Peter, Russian Federation KOPUSOV Andrey, Russian Federation PODKOPAEV Konstantin, Russian Federation MALYSHEV Denis, Belarus ZARZEVSKY Vladimir, Ukrajina LOPUKHOV Aleksey, Ukrajina KHOROLSKY Artem, Ukrajina CHERNOV Rost, Russian Federation BOBROV Sergey, Latvia ANSANCS Emils, Ukrajina ROMANOV Nick, Argentina MOLLICA Nico, Germany LEHMANN Wolfgang, Germany Wolflehm, Russian Federation PADALKIN Nikita, Russian Federation TOKBULATOV Anton, Latvia USVILS Kristaps, Russian Federation KARACHUN Igor, Finsko LINNA Lassi, Russian Federation KOCHETKOV Anton, Russian Federation IVANOVA Katya, Russian Federation BOYPRAV Vladimir, Russian Federation TELESHOV Pavel, Russian Federation Kolodiy Artem, Ukrajina KUZMINOV Alexander, Belarus STEFANENKO Alexandr, Russian Federation PONOMAREV Petr, Latvia KALNINS KALENIEKS Ingus, Russian Federation HAIBULLIN Bulat, Russian Federation SUHINOV Aleksandr, Belarus SOBOLEV Ilia, Russian Federation ferik28, Russian Federation Evgeniy Bondarenkov, Russian Federation PRAVDIN Aleksey, Russian Federation SMIRNOV Alexy, Russian Federation OZHEGOV Lev, Russian Federation AHMETSHIN Evgeniy, Russian Federation VORONTSOV Sergei, Latvia LASKINS Andris, Russian Federation Soshnikov, Lithuania KULIKAUSKAS Robertas, Kazakstan BOBROV Victor, Russian Federation ES'KOV Maxim, Russian Federation SMIRNOV Daniil, Ukrajina UTKIN Nikita, Russian Federation PETRENKO Stas, Russian Federation LAPAEV Vitaly, Russian Federation KRAVTSOV Gena, Russian Federation Dikarev Fedor, Ukrajina MIKULKA Alex, Belarus ALSHAKOFF Dmitriy, Russian Federation djnet, Russian Federation NickBunin, Russian Federation Michael Divin, Ukrajina GAVINSKI Viktor, Russian Federation BORKUNOV Alexander, Moldova, Republic Of REZNIKOV Igor, Russian Federation SHIMAN Alexey, Ukrajina NECHIPORUK Igor, Russian Federation BYKOV Vadim, Russian Federation BOBILEV Andrey, Ukrajina VOLKOVICH Alexander, Ukrajina VODOLAZSKYI Vasiliy, Belarus ABRAMIAN Roland, Russian Federation KALININ Denis, Russian Federation IVANOV Sergey, Russian Federation MARKOV Evgeniy, Russian Federation CHAYKOVSKYI Alexandr, Česká republika TOMECEK Libor, Russian Federation NIKOLAEF Andrey, Russian Federation School47, Russian Federation SOLDAKOV Ilya, Russian Federation MILYAKOV Dmitriy, Ukrajina SIDOROV Konstantin, Russian Federation NAZVANOV Mikhail, Ukrajina DRIVE Alexander, Russian Federation DEMYSHEV Igor, Ukrajina SOROKIN Nikita, Moldova, Republic Of VELICICO Alex, Bulgaria HRISTOV Ivaylo, Russian Federation CHEKIN Ivan, Moldova, Republic Of ISKRALET, Germany STEINBACH Lutz, Russian Federation TKACHEV Maksim, Russian Federation Eugene ZHUZHIK, Russian Federation Soldatenko Alexey, Španělsko MARZOA Juan, Russian Federation SOSNIN Aleksey, Russian Federation BORODIN Maxim, Russian Federation VASYUCHKOV Vasiliy, Russian Federation ELENA 27, Russian Federation CHIROKOV Vladimir, Russian Federation VETTEL Nik, Russian Federation KARKACH Alex, Lithuania VALL Tab, Lithuania GRICIUS Vytautas, Lithuania MACAITIS Petras, KOVALENKO Evgeniy, Russian Federation KURENKOV Alex, Ukrajina RAEVSKIY Sergey, Lithuania SISI Saulute, Russian Federation DOOM777, Russian Federation SHIMAN Alexander, Belarus TRUS Aleks, Ukrajina GORGOL Artur, Russian Federation musicman, Russian Federation LOGINOV Sergey, Russian Federation TITOV Yuriy, Russian Federation ERSHOV Kirill, Russian Federation MUGANCEV Dmitriy, Russian Federation NADEEV Dmitry, Ukrajina GNATCHENKO Igor, Russian Federation ZALYAUTDINOV Igor, Russian Federation SADKOV Sergey, Russian Federation sleepy1954, Russian Federation LARIONOV Anton, Kazakstan BORODIN Peter, Russian Federation OSIPOV Evgeniy, Russian Federation MATVEENKOV Gleb, Russian Federation MOVCHANIUK Vadim, Španělsko ORTIZ Jorge, Russian Federation SALABANOV Konstantin, Ukrajina LYKHACH Pasha, Russian Federation VISHNYKOV Ilya, Sub_07, Russian Federation SHEKIN Feliks, Russian Federation OSIPOV Sergey, Ukrajina PIDLUSKY Oleksandr
Fyzika Základní fyzika
Délka 107.8 km
Zákaz přerušit turnaj Ne
Chráněný heslem Ano
Ukládat replaye Ano
Vyžadovat komentáře k RZ Ano
Povolené modifikace Originální Xsara, Originální Accent, Originální MG1600, Originální Lancer, Originální Peugeot 206, Originální Impreza 2003, Originální Corolla, Originální Impreza 2000, Základní fyzika, Mitsubishi Lancer WRC 2005, Honda Civic R3, Suzuki SX4 WRC, Lancia Delta, Ford Escort Cosworth gr.A, Toyota Celica st205, Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A, Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A, Citroen Saxo S1600, Fiat Punto S1600, Ford Fiesta S1600, Lada 112 TMS 1.6, Lada 112 VK 1600, MG ZR S1600, Peugeot 206 S1600, Renault Clio S1600, Suzuki Swift S1600, Skoda Fabia Kit Car, Renault Clio R3, Citroen C2 S1600, Volkswagen Polo S1600, Suzuki Ignis S1600, Opel Corsa S1600, Ford Fiesta ST, Mitsubishi Lancer Evo 6, Mitsubishi Lancer Evo 6 TME, Mitsubishi Lancer Evo 7, Mitsubishi Lancer Evo 8, Mitsubishi Lancer Evo 9, Subaru Impreza N10, Subaru Impreza N11, Subaru Impreza N12, Ford Escort Cosworth gr.N, Subaru Impreza N14, Subaru Impreza N14 URT, Volkswagen Polo Mk.IV S2000, Lada 112 VK S2000, Peugeot 207 S2000, Ford Fiesta S2000, Abarth Grande Punto S2000, Skoda Fabia S2000 evo1, Skoda Fabia S2000 evo2, Ford Fiesta Mk.VI S2000, Proton Satria Neo S2000, Subaru Impreza WRC 98, Ford Focus RS WRC 99, Ford Focus RS WRC 02, Ford Focus RS WRC 00, Subaru Impreza WRC 08, Citroen C4 WRC 07, Citroen Xsara WRC 05, Citroen Xsara WRC 06, Ford Focus RS WRC 06, Peugeot 206 WRC 03, Peugeot 307 WRC 05, Skoda Fabia WRC 05, Skoda Fabia WRC 06, Subaru Impreza WRC 05, Subaru Impreza WRC 06, Ford Focus RS WRC 04, Ford Escort WRC, Skoda Octavia WRC Evo 2, Hyundai Accent WRC Evo 3, Subaru Impreza WRC 02, Subaru Impreza WRC 01, Seat Cordoba WRC Evo 1 99, Ford Focus RS WRC 01, Subaru Impreza WRC 04, Seat Cordoba WRC Evo 1 98, Citroen C4 WRC 08, Ford Focus RS WRC 03, Toyota Corolla WRC 98, Subaru Impreza 555, Lada Samara 1600, Lada Kalina R2, Peugeot 205 GTi gr.A6
 
 

Přidat záložku

Konečné výsledky (.csv)

Seznam replayů



Název RZAutoPočasíPneumatikyPoškozeníDruh povrchu/
Stáří povrchu trati
Volba auta/
Volba počasí
Volba pneumatik/
Volba nastavení
Volba poškození/
Opakování RZ
RZ 1Prolog (PTD Rallysprint)Citroen Xsara WRC 05Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéVlhký
Nový
Ano
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
Servisní zóna (10 min.)
RZ 2Maliy Ivan (New Bobs)Citroen Xsara WRC 05Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéVlhký
Nový
Ne
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
RZ 3Bolshoy Ivan (Noiker)Citroen Xsara WRC 05Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
RZ 4Pustoshka (Hualapai Nation)Citroen Xsara WRC 05Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
RZ 5Lesnoy (Greenhills)Citroen Xsara WRC 05Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéVlhký
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
RZ 6Maslovo (Pirka Menoko)Citroen Xsara WRC 05Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
RZ 7Golubye Ozera (Sweet Lamb)Citroen Xsara WRC 05Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (60 min.)
RZ 8Bolshoy Ivan II (Noiker II)Citroen Xsara WRC 05Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéVlhký
Běžný
Ne
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
RZ 9Maliy Ivan II (New Bobs II)Citroen Xsara WRC 05Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéVlhký
Běžný
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
RZ 10Pustoshka II (Hualapai Nation II)Citroen Xsara WRC 05Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéVlhký
Běžný
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
RZ 11Zarechie (Pirka Menoko II)Citroen Xsara WRC 05Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéVlhký
Běžný
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (20 min.)
RZ 12Lesnoy II (Greenhills II)Citroen Xsara WRC 05Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Běžný
Ne
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
RZ 13Golubye Ozera II (Sweet Lamb)Citroen Xsara WRC 05Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Běžný
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
RZ 14Power Stage (Rally School Stage II)Citroen Xsara WRC 05Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne

Události na serveru
25.11.2020:
Aktualizovaná auta:
  • Porsche 911 GT3 RS (2010) RGT
17.11.2020:
Nová auta:
  • Seat Leon Cupra R GrpN
Aktualizovaná auta (pouze fyzika):
  • Porsche 911 SC 3.0 Grp4
  • Porsche 911 SC RS GrpB
30.10.2020:
Nové tratě:
  • RZ Komarov snow
  • RZ Komarov II snow
  • Fagus Lipa
  • Dostihovka
  • Dostihovka final stage
22.09.2020:
Aktualizovaná trať:
  • RZ Komarov I + II
17.08.2020:
Nová trať:
  • RZ Komarov


Statistiky
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 7882 36.89%
6 měsíců
 
Hlasů: 1631 7.63%
1 rok
 
Hlasů: 2133 9.98%
2 roky
 
Hlasů: 2044 9.57%
3 roky
 
Hlasů: 2261 10.58%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5414 25.34%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.