Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár NRC9
1.Česká republika KUBOVSKY Petr572
2.Slovensko ZETAK Dennis555
3.Česká republika UHLIR Vojtech409
4.Česká republika KVASNICAK Miroslav374
5.Česká republika PETER Marek334
6.Česká republika VALERIAN Vaclav319

Pohár Palmira RBR-CUP 2019
1.Slovensko ZETAK Dennis315
2.Česká republika BUJACEK Martin310
3.Česká republika VECERA Lukas270
4.Česká republika SYKORA Michal203
5.Česká republika PLOJHAR Otas165
6.Česká republika TOMECEK Libor154

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
14.06.2019:
RZ Uhorna II
13.06.2019:
RZ Uhorna
14.05.2019:
RZ Rally School Mix
05.03.2019:
RZ Verkiai SSS
05.03.2019:
RZ Verkiai Reversed


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test


3 - Rally Chumatskyi Shlyah
 
 
Požadované licence: Default Licence (all drivers)
 
 
Platí od 7:00 18.11.2010
Platí do 22:59 23.11.2010
Popis turnaje Info on RBR.AT.UA
Obtížnost Těžká
V cíli /
Na startu
65 / 104
Přihlášení Ukrajina GNATCHENKO Igor, Russian Federation MARKOV Evgeniy, Ukrajina SIDOROV Konstantin, Ukrajina MOROKOV Slava, Ukrajina KARMEN Oleh, Ukrajina BAHLAI Andrii, Ukrajina VODOLAZSKYI Vasiliy, Ukrajina LEGEDZA Andriy, Ukrajina LOPUKHOV Aleksey, Ukrajina KUZMINOV Alexander, Russian Federation PROKOPENKO Alexsandr, Ukrajina KRAVTSOV Gena, Ukrajina RAEVSKIY Sergey, Polsko BUCZKOWSKI Tomasz, Ukrajina LYKHACH Pasha, Ukrajina Alex Kon, Ukrajina LYKHACH Roman Sr., Francie D'ARUTKIN Alexandro, Ukrajina MAKIDON Dmitriy, Ukrajina Vik Kon, Russian Federation KOCHETKOV Anton, Russian Federation Soldatenko Alexey, Ukrajina RUDY Denis, Russian Federation EVSTRAHIN Slava, Russian Federation CHAYKOVSKYI Alexandr, Belarus SOBOLEV Ilia, Russian Federation SHOULEPOV Alexander, Ukrajina LUSHCHYK Pavel, Russian Federation BOBILEV Andrey, Russian Federation KARACHUN Igor, Česká republika KUBICIK Josef, Ukrajina GUSAR Katya, Česká republika TOMECEK Libor, Ukrajina Yakimiv Bohdan, Russian Federation BOYPRAV Vladimir, Ukrajina VENGER Aleksandr, Česká republika DJOBROVSKI Nick, Ukrajina KORUZ Irina, Ukrajina NECHIPORUK Igor, Russian Federation LARIONOV Anton, Russian Federation GETALOV Ivan, Russian Federation OSIPOV Sergey, Russian Federation FILATOW Maksim, Ukrajina CUMBALYK Kristina, Polsko WALKOWSKI Michal, Russian Federation ZALYAUTDINOV Igor, Ukrajina SOROKA Evgeniy, Nick Hatfield, Ukrajina DRIVE Alexander, Ukrajina DANYS Levko, Ukrajina KOTYK Sergio, Russian Federation DEMYSHEV Igor, Latvia USVILS Kristaps, Russian Federation GORDEEV Dmitriy, Russian Federation PADALKIN Nikita, Lithuania GRICIUS Vytautas, Lithuania SISI Saulute, Lithuania VALL Tab, Ukrajina KORUZ Vadim, Ukrajina LESKO Roman, Ukrajina DOMCHENKO Aleksey, Ukrajina PARUBOK Dmytro, Ukrajina PIDLUSKY Oleksandr, Ukrajina DOMCHENKO Andrey, Russian Federation KOCHETKOV Sergey, Russian Federation KARKACH Alex, Lithuania PILKA Donatas, Ukrajina VARTANYAN Valeriy, Ukrajina JURIEV Alexandr, Estonia FJODOROV Marek, Russian Federation LOTOV Dmitry, Argentina NOVELLI Nacho, Russian Federation SOLDAKOV Ilya, Argentina Ivo Herrera, Polsko RAJEWSKI Tomasz, Argentina Nico Mollica, Argentina juanjo Grion, Russian Federation SMIRNOV Alexy, Russian Federation BORKUNOV Alexander, Ukrajina VISHNEVECKIJ Vadim, Ukrajina TKACHUK Ruslan, Lithuania KNIZIKEVICIUS Justas, Ukrajina GORGOL Artur, Russian Federation Anisimov Vladimir, Ukrajina Savlov Sergey, Latvia BRIGIS Gundars, Russian Federation CHIROKOV Vladimir, Russian Federation NIKOLAEF Andrey, Lithuania SALTENIS Vilius, Ukrajina MIKULKA Alex, Česká republika TESAR Tomas, Polsko Michael KOWALCZYK sr, Ukrajina KHOROLSKY Artem, Ukrajina rALLIATS, Russian Federation MATVEENKOV Gleb, Kazakstan BORODIN Peter, Russian Federation SADKOV Sergey, Russian Federation TITOV Yuriy, Russian Federation KURENKOV Alex, Russian Federation ES'KOV Maxim, Ukrajina VOLKOVICH Alexander, Russian Federation SOSNIN Aleksey, Ukrajina VORONKOV Serguei, Ukrajina KOLOMIETS Kirill
Fyzika Základní fyzika
Délka 111.8 km
Zákaz přerušit turnaj Ne
Chráněný heslem Ano
Ukládat replaye Ano
Vyžadovat komentáře k RZ Ano
Povolené modifikace Originální MG1600, Základní fyzika, Zastava Yugo A5, Peugeot 106 Rallye A5, Lada Samara 1400, Citroen Saxo S1600, Fiat Punto S1600, Ford Fiesta S1600, Lada 112 TMS 1.6, Lada 112 VK 1600, MG ZR S1600, Peugeot 206 S1600, Renault Clio S1600, Suzuki Swift S1600, Skoda Fabia Kit Car, Renault Clio R3, Citroen C2 S1600, Volkswagen Polo S1600, Suzuki Ignis S1600, Opel Corsa S1600, Ford Fiesta ST, Mitsubishi Lancer Evo 6, Mitsubishi Lancer Evo 6 TME, Mitsubishi Lancer Evo 7, Mitsubishi Lancer Evo 8, Mitsubishi Lancer Evo 9, Subaru Impreza N10, Subaru Impreza N11, Subaru Impreza N12, Ford Escort Cosworth gr.N, Subaru Impreza N14, Subaru Impreza N14 URT, VW Golf IV Kit Car, Peugeot 306 Maxi Evo 2, Volkswagen Golf Kit Car TDI, Lada 21107 Kit Car, Seat Ibiza Kit Car Evo II, Volkswagen Polo Mk.IV S2000, Lada 112 VK S2000, Peugeot 207 S2000, Ford Fiesta S2000, Abarth Grande Punto S2000, Skoda Fabia S2000 evo1, Ford Fiesta Mk.VI S2000, Proton Satria Neo S2000, Lada Samara 1600, Lada Kalina R2
 
 

Přidat záložku

Konečné výsledky (.csv)

Seznam replayů



Název RZAutoPočasíPneumatikyPoškozeníDruh povrchu/
Stáří povrchu trati
Volba auta/
Volba počasí
Volba pneumatik/
Volba nastavení
Volba poškození/
Opakování RZ
RZ 1SSS1 Paralelka 1 (Rally School Stage)Skoda Fabia S2000 evo1Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Nový
Ano
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
RZ 2SSS2 Paralelka 2 (Rally School Stage)Skoda Fabia S2000 evo1Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (10 min.)
RZ 3SS3 Tavriyskyi 1 (Hualapai Nation II)Skoda Fabia S2000 evo1Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
RZ 4SS4 Step 1 (Greenhills)Skoda Fabia S2000 evo1Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
RZ 5SS5 Shlyah 1 (East-West)Skoda Fabia S2000 evo1Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (30 min.)
RZ 6SS6 Tavriyskyi 2 (Hualapai Nation II)Skoda Fabia S2000 evo1Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Běžný
Ne
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
RZ 7SS7 Step 2 (Greenhills)Skoda Fabia S2000 evo1Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Běžný
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
RZ 8SS8 Shlyah 2 (East-West)Skoda Fabia S2000 evo1Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Běžný
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (60 min.)
Superally
RZ 9SS9 Tyaginka 1 (Prospect Ridge)Skoda Fabia S2000 evo1Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
RZ 10SS10 Karier 1 (Hualapai Nation)Skoda Fabia S2000 evo1Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
RZ 11SS11 Verovka 1 (Diamond Creek)Skoda Fabia S2000 evo1Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
RZ 12SS12 Borgunka 1 (Fraizer Wells)Skoda Fabia S2000 evo1Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (30 min.)
RZ 13SS13 Tyaginka 2 (Prospect Ridge)Skoda Fabia S2000 evo1Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Běžný
Ne
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
RZ 14SS14 Karier 2 (Hualapai Nation)Skoda Fabia S2000 evo1Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Běžný
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
RZ 15SS15 Verovka 2 (Diamond Creek)Skoda Fabia S2000 evo1Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Běžný
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
RZ 16SS16 Borgunka 2 (Fraizer Wells)Skoda Fabia S2000 evo1Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Běžný
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (30 min.)
RZ 17SSS17 Paralelka 3 (Rally School Stage)Skoda Fabia S2000 evo1Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne


EtapaRZPlatí odPlatí do
11 - 818.11.2010 7:0020.11.2010 22:59
29 - 1721.11.2010 7:0023.11.2010 22:59

Události na serveru
13.06.2019:
Nové tratě:
  • Uhorna
  • Uhorna II
14.05.2019:
Nové tratě:
  • Rally School Mix (I + II)
  • Rally School Tarmac (I + II)
05.03.2019:
Nové tratě:
  • Verkiai
  • Verkiai Reversed
  • Verkiai SSS
13.01.2019:
Nové tratě:
  • Mitterbach
  • Vicar
12.01.2019:
Nová trať:
  • Lucéram - Col Saint-Roch


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5625 30.64%
6 měsíců
 
Hlasů: 1509 8.22%
1 rok
 
Hlasů: 2036 11.09%
2 roky
 
Hlasů: 1988 10.83%
3 roky
 
Hlasů: 2140 11.66%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5062 27.57%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.