Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár NRC10
1.Slovensko ZETAK Dennis263
2.Česká republika VALENTA Lukas231
3.Česká republika KUBOVSKY Petr217
4.Česká republika VECERA Lukas180
5.Česká republika BURIÁNEK Tomáš175
6.Česká republika DOLEZAL Jakub174

Pohár Palmira RBR-CUP 2019
1.Slovensko ZETAK Dennis815
2.Česká republika BUJACEK Martin773
3.Česká republika VECERA Lukas710
4.Česká republika BURIÁNEK Tomáš598
5.Česká republika SYKORA Michal562
6.Česká republika TOMECEK Libor558

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
19.01.2020:
RZ Zadverice I+II
13.01.2020:
Fyzika
13.01.2020:
Model
13.01.2020:
Fyzika
13.01.2020:
Model


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test


2 - Rally Kyivska Rus
 
 
Požadované licence: Default Licence (all drivers)
 
 
Platí od 7:00 28.10.2010
Platí do 22:59 2.11.2010
Popis turnaje RBR-UA III. All info on RBR.AT.UA
Obtížnost Těžká
V cíli /
Na startu
63 / 110
Přihlášení Ukrajina KORUZ Vadim, Latvia USVILS Kristaps, Russian Federation PROKOPENKO Alexsandr, Ukrajina LEGEDZA Andriy, Ukrajina Alex Kon, Russian Federation MILYAKOV Dmitriy, Ukrajina KORUZ Irina, Ukrajina LOPUKHOV Aleksey, Ukrajina ROMANOV Nick, Russian Federation Anisimov Vladimir, Ukrajina SIDOROV Konstantin, Ukrajina Savlov Sergey, Ukrajina VORONKOV Serguei, Russian Federation EVSTRAHIN Slava, Russian Federation BOBILEV Andrey, Ukrajina VOLIK Igor, Ukrajina VENGER Aleksandr, Ukrajina KHOROLSKY Artem, Ukrajina VOLKOVICH Alexander, Russian Federation OZHEGOV Lev, Russian Federation BOYPRAV Vladimir, Belarus SOBOLEV Ilia, Russian Federation MARKOV Evgeniy, Česká republika TESAR Tomas, Russian Federation FILATOW Maksim, Ukrajina MAKIDON Dmitriy, Ukrajina VISHNEVECKIJ Vadim, Ukrajina LEBED Nazariy, Ukrajina RAEVSKIY Sergey, Ukrajina LESKO Roman, Russian Federation SADKOV Sergey, Ukrajina KARMEN Oleh, Russian Federation DEMYSHEV Igor, Russian Federation SHEKIN Feliks, Ukrajina VARTANYAN Valeriy, Latvia KALNINS KALENIEKS Ingus, Russian Federation LARIONOV Anton, Russian Federation D_Abumov, Česká republika SCHAMBERGER Karel, Argentina juanjo Grion, Ukrajina SOROKA Evgeniy, Russian Federation BORKUNOV Alexander, Russian Federation Andrey Kirillov, Russian Federation NAZVANOV Mikhail, Ukrajina DUDAR Oleg, Ukrajina KOTYK Sergio, Russian Federation BORODIN Maxim, Lithuania VALL Tab, Polsko BUCZKOWSKI Tomasz, Ukrajina LYKHACH Pasha, Ukrajina TKACHUK Ruslan, Russian Federation PADALKIN Nikita, Polsko MAJKA Rafal, Polsko Michael KOWALCZYK sr, Ukrajina rALLIATS, Lithuania GRICIUS Vytautas, Russian Federation SMIRNOV Alexy, Ukrajina GORGOL Artur, Česká republika PIVONKA Martin, Ukrajina LYKHACH Roman Sr., Russian Federation NIKOLAEF Andrey, Ukrajina MIKULKA Alex, Ukrajina GUSAR Katya, Russian Federation SOLDATENKO Alexandr, Nick Hatfield, Russian Federation KOCHETKOV Sergey, Lithuania SISI Saulute, Russian Federation ES'KOV Maxim, Ukrajina DOMCHENKO Aleksey, Ukrajina SOBOL Igor, Argentina Ivo Herrera, Russian Federation OSIPOV Evgeniy, Ukrajina DOMCHENKO Andrey, Ukrajina JURIEV Alexandr, Russian Federation CHIROKOV Vladimir, Russian Federation GETALOV Ivan, Argentina Nico Mollica, Estonia FJODOROV Marek, Ukrajina KONDRATENKO Dmitry, Španělsko CRESPO Fernando, Argentina Miky Favia, Latvia BRIGIS Gundars, Russian Federation ZALYAUTDINOV Igor, Ukrajina RBR-UA, Russian Federation KARKACH Alex, Russian Federation MATVEENKOV Gleb, Russian Federation SOLDAKOV Ilya, Česká republika TOMECEK Libor, Lithuania PILKA Donatas, Ukrajina DRIVE Alexander, Ukrajina DANYS Levko, Russian Federation KOCHETKOV Anton, Ukrajina MOROKOV Slava, Ukrajina KOLOMIETS Kirill, Latvia BEIKMANIS Roberts, Lithuania SALTENIS Vilius, Ukrajina CUMBALYK Kristina, Polsko RAJEWSKI Tomasz, Russian Federation OSIPOV Sergey, Russian Federation SOSNIN Aleksey, Russian Federation TITOV Yuriy, Polsko WALKOWSKI Michal, Ukrajina LUSHCHYK Pavel, Ukrajina RUDY Denis, Lithuania KNIZIKEVICIUS Justas, Polsko ANTOS Remik, Ukrajina PARUBOK Dmytro, Polsko GOLAS Lukasz, Russian Federation KURENKOV Alex, Ukrajina PIDLUSKY Oleksandr
Fyzika Základní fyzika
Délka 110.2 km
Zákaz přerušit turnaj Ne
Chráněný heslem Ano
Ukládat replaye Ano
Vyžadovat komentáře k RZ Ano
Povolené modifikace Originální MG1600, Základní fyzika, Zastava Yugo A5, Peugeot 106 Rallye A5, Lada Samara 1400, Citroen Saxo S1600, Fiat Punto S1600, Ford Fiesta S1600, Lada 112 TMS 1.6, Lada 112 VK 1600, MG ZR S1600, Peugeot 206 S1600, Renault Clio S1600, Suzuki Swift S1600, Skoda Fabia Kit Car, Renault Clio R3, Citroen C2 S1600, Volkswagen Polo S1600, Suzuki Ignis S1600, Opel Corsa S1600, Ford Fiesta ST, Mitsubishi Lancer Evo 6, Mitsubishi Lancer Evo 6 TME, Mitsubishi Lancer Evo 7, Mitsubishi Lancer Evo 8, Mitsubishi Lancer Evo 9, Subaru Impreza N10, Subaru Impreza N11, Subaru Impreza N12, Ford Escort Cosworth gr.N, Subaru Impreza N14, Subaru Impreza N14 URT, VW Golf IV Kit Car, Peugeot 306 Maxi Evo 2, Volkswagen Golf Kit Car TDI, Lada 21107 Kit Car, Seat Ibiza Kit Car Evo II, Volkswagen Polo Mk.IV S2000, Lada 112 VK S2000, Peugeot 207 S2000, Ford Fiesta S2000, Abarth Grande Punto S2000, Skoda Fabia S2000 evo1, Ford Fiesta Mk.VI S2000, Proton Satria Neo S2000, Lada Samara 1600, Lada Kalina R2
 
 

Přidat záložku

Konečné výsledky (.csv)

Seznam replayů



Název RZAutoPočasíPneumatikyPoškozeníDruh povrchu/
Stáří povrchu trati
Volba auta/
Volba počasí
Volba pneumatik/
Volba nastavení
Volba poškození/
Opakování RZ
RZ 1SS1 Gorobiyivka (Sipirkakim)Skoda Fabia S2000 evo1Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Nový
Ano
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
RZ 2SS2 Umma (Pirka Menoko)Skoda Fabia S2000 evo1Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
RZ 3SS3 Osykove (Sipirkakim II)Skoda Fabia S2000 evo1Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (30 min.)
RZ 4SS4 Gorobiyivka 2 (Sipirkakim)Skoda Fabia S2000 evo1Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Běžný
Ne
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
RZ 5SS5 Umma 2 (Pirka Menoko)Skoda Fabia S2000 evo1Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Běžný
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
RZ 6SS6 Osykove 2 (Sipirkakim II)Skoda Fabia S2000 evo1Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Rozbitý
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (30 min.)
RZ 7SS7 Byshiv (Tanner II)Skoda Fabia S2000 evo1Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
RZ 8SS8 Lyshnya (Tanner)Skoda Fabia S2000 evo1Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Běžný
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (60 min.)
Superally
RZ 9SS9 Leonivka (Harwood Forest)Skoda Fabia S2000 evo1Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
RZ 10SS10 Pashkivka (Chirdonhead II)Skoda Fabia S2000 evo1Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
RZ 11SS11 Vitrivka (Chirdonhead)Skoda Fabia S2000 evo1Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
RZ 12SS12 Yablunivka (Harwood Forest II)Skoda Fabia S2000 evo1Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (30 min.)
RZ 13SS13 Leonivka 2 (Harwood Forest)Skoda Fabia S2000 evo1Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Běžný
Ne
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
RZ 14SS14 Pashkivka 2 (Chirdonhead II)Skoda Fabia S2000 evo1Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Běžný
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
RZ 15SS15 Vitrivka 2 (Chirdonhead)Skoda Fabia S2000 evo1Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Rozbitý
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
RZ 16SS16 Yablunivka 2 (Harwood Forest II)Skoda Fabia S2000 evo1Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Rozbitý
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (30 min.)
RZ 17SSS17 Boyarka (Rally School Stage II)Skoda Fabia S2000 evo1Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne


EtapaRZPlatí odPlatí do
11 - 828.10.2010 7:0030.10.2010 22:59
29 - 1731.10.2010 6:002.11.2010 22:59

Události na serveru
19.01.2020:
Nová trať:
  • RZ Zadverice I (update)
  • RZ Zadverice II
Obě tratě používají jeden instalační soubor
13.01.2020:
Nová trať:
  • RZ Zadverice
Nová auta:
  • Peugeot 205 T16 GrpB
  • Ford Fiesta Mk VIII R2
05.01.2020:
Nová auta:
  • Citroen C3 R5
26.12.2019:
Nová auta:
  • Audi quattro A1 GrpB
  • Audi quattro A2 GrpB
  • Audi Sport quattro GrpB
17.12.2019:
Nová auta:
  • Lada Kalina RC2 GrpA
  • Skoda 130 LR GrpB
  • Aston Martin Vantage RGT
  • Porsche 911 GT3 RS (2007) RGT
  • Lotus Exige S RGT
  • Opel Manta 400 GrpB
  • Fiat 124 Abarth Rally RGT (b) (jen fyzika)


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5742 30.73%
6 měsíců
 
Hlasů: 1534 8.21%
1 rok
 
Hlasů: 2069 11.07%
2 roky
 
Hlasů: 2007 10.74%
3 roky
 
Hlasů: 2171 11.62%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5160 27.62%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.