|
2NRCgB - I. Rally Central Bohemia 2020
|
|
Druhý podnik historického šampionátu Grp B jedenácté sezony Napa RBR Cupu. Pořadatel: Jakub Doležal - NÁŠ WEB, FACEBOOK, YOUTUBE, INSTAGRAM nebo naše facebook skupina FORUM NRC Ke startu v závodě je potřeba licence NRC. ||| POVINNÉ TEXTURY
|
|
|
Required licences
|
NRC
|
Start list (.csv) |
|
Author
|
SIMEK Daniel |
Valid
|
2020-10-15 00:01 - 2020-10-20 23:59
|
Physics
|
NGP Physics 6.4.759
|
Difficulty
|
Hard |
Car damage
|
Realistic
|
Length
|
149.9 km
|
|
Add bookmark |
|
Password protected
|
No
|
Allowed cars / physics
|
16 item(s)
(Full list)
(Hide)
Audi quattro A1 GrpB, Audi quattro A2 GrpB, Audi Sport quattro GrpB, Lada VFTS GrpB, Opel Manta 400 GrpB, Peugeot 205 T16 GrpB, Porsche 911 SC RS GrpB, Skoda 130 LR GrpB, Toyota Celica TCT (TA64) GrpB, Audi quattro Grp4, Ford Escort Mk II RS Grp4, Opel Ascona 400 Grp4, Porsche 911 SC 3.0 Grp4, Fiat 126 Grp2, Skoda 130 RS Grp2, NGP Physics 6.4.759
|
Cant resume tournament
|
Yes
|
|
Finished / Started
|
23 / 43
(Full list)
(Hide)
LASKOWSKI Hubert, HANZELKA Jakub, SOJKA Karel, ZAJIC Martin, HORESOVSKY Jakub, ADAMEK Ondrej, BUJACEK Martin, TESAR Tom, GORCZYCA Jan, BRAZDIL Tomas, BLAZEK Petr, MATEJKA Miroslav, HLADIK Stanislav, KADLCIK Adam, KLIMA Zdenek, ZETAK Dennis, HRADIL David, BRODZICKI Jakub, DAVID Frantisek, VALERIAN Vaclav, MOSLER Matej, HOLECEK Tomas, BERAN Petr, CERVENKA Filip, JUNG Jakub, MARZOA Juan, TOMECEK Josef, SOLC Dominik, TOMECEK Libor, SIMEK Michael, PAULAT Stepan, MAREK Petr, VECERA Lukas, DUDA Marek, GULAS Michal, SIMEK Daniel, MALBORSKI Filip, RITTER Rene, MALENOVSKY Jakub, LABUDEK Michal, DOLEZAL Jakub, BURIÁNEK Tomáš, SPERGL Martin
|
Results | Results (.csv) | Replay list |
|
| Leg | Stage | Length | Valid |
---|
1 | 1 - 9 | 83.4 km | 2020-10-15 00:01 - 2020-10-17 23:59 | 2 | 10 - 16 | 66.5 km | 2020-10-18 00:01 - 2020-10-20 23:59 |
| | | Stage | Stage name | Surface | Tyres | |
---|
Leg 1 | |
1 | SSS Mikolajki I | 2.6 km | Gravel | Dry / New | Dry gravel | | Service area (30 min.) | 2 | RP 2009 Shakedown | 4.4 km | Gravel | Damp / New | Dry gravel | | 3 | Vieux Moulin-Perrancey | 20.5 km | Gravel | Damp / New | | | 4 | Rally school mix II | 5.2 km | Gravel | Wet / New | | | Service area (30 min.) | 5 | Kormoran I | 10.3 km | Gravel | Damp / New | Dry gravel | | 6 | RP 2009 Shakedown | 4.4 km | Gravel | Damp / New | | | 7 | Vieux Moulin-Perrancey | 20.5 km | Gravel | Damp / New | | | Service area (30 min.) | 8 | Rally school mix II | 5.2 km | Gravel | Damp / New | Dry gravel | | 9 | Kormoran I | 10.3 km | Gravel | Dry / New | | | SupeRally | | Leg 2 | |
10 | Sourkov | 6.2 km | Gravel | Damp / New | Dry gravel | | 11 | Prospect Ridge | 7.8 km | Gravel | Dry / New | | | 12 | Carvalho de Rei 2008 II | 8.2 km | Gravel | Dry / New | | | Service area (30 min.) | 13 | Shurdin II | 22.1 km | Gravel | Damp / New | Dry gravel | | Service area (30 min.) | 14 | Sourkov | 6.2 km | Gravel | Dry / New | Dry gravel | | 15 | Prospect Ridge | 7.8 km | Gravel | Dry / New | | | 16 | Carvalho de Rei 2008 II | 8.2 km | Gravel | Dry / New | | |
|
More details
|
Server events |
---|
13.04.2024: New tracks:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Updated track:
| 11.02.2024: New track:
| 27.01.2024: New track:
| 10.01.2024: Updated track:
|
|