Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
411
2.
PAULAT Stepan
404
3.
STEINER Pavel
377
4.
BUJACEK Martin
364
5.
BURIÁNEK Tomáš
313
6.
POLOK Mateusz
254
Pohár XRS
1.
ZBORIL Roman 1
66
2.
BUJACEK Jakub
56
3.
BUJACEK Martin
54
4.
BURIÁNEK Tomáš
54
5.
VALENTA Lukas
50
6.
VECERA Lukas
42
Nové soubory
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
24.03.2024:
RZ Halenkovice 2018
10.03.2024:
Pacenote Plugin
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
NRC SEAS8N - II. DP Slawex Rally - Startovní listina
#
Jméno
Auto
Třída
Název týmu
1.
KADERABEK Jan
Ford Fiesta RS WRC 2014
RC1
Czech Rally Fans RBR team
2.
RAFAJ Dalibor
Subaru Impreza N15 R4
RC2
Czech Rally Fans RBR team
3.
RAFAJ David
Mitsubishi Lancer Evo IX R4
RC2
Czech Rally Fans RBR team
4.
SPERGL Martin
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
Czech Rally Fans RBR team
5.
HRADIL Tomas
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
Czech Rally Fans RBR team
6.
BERAN Petr
Peugeot 208 R2
RC4
Czech Rally Fans RBR team
7.
SERBAUM Lukas
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A
EXE Racing
8.
SERBAUM Ondrej
Skoda Fabia R5
RC2
EXE Racing
9.
POLAK Pavel
Skoda Fabia R2
RC4
EXE Racing
10.
MAREK Petr
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A
EXE Racing
11.
VESELY Jan
Ford Fiesta WRC 2017
RC1
EXE Racing
12.
KUBICEK Lukyn
Ford Fiesta R5
RC2
EXE Racing
13.
VASICEK Michal
Ford Fiesta R2
RC4
Fados Motorsport
14.
SIMEK Daniel
Nissan Sunny GTi (N14) GrpA
H/A
GRIZZLY Racing
15.
DOLEZAL Jakub
Ford Fiesta R5
RC2
GRIZZLY Racing
16.
STRNAD Vlastimil
Ford Fiesta RS WRC 2014
RC1
GRIZZLY Racing
17.
TRNKA Victor
Hyundai i20 R5
RC2
GRIZZLY Racing
18.
HORESOVSKY Jakub
Ford Fiesta RS WRC 2014
RC1
GRIZZLY Racing
19.
HOFFMANN Jakub
Toyota Yaris WRC 2017
RC1
IS RACING
20.
PLOJHAR Otas
Toyota Yaris WRC 2017
RC1
IS RACING
21.
KUBIN Dominik
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A
KARBON Autosport
22.
CHOVANEC Zdenek Jun.
Ford Fiesta R5
RC2
M&R Rally Team
23.
KAHANEK Maxim
Mitsubishi Lancer Evo IX R4
RC2
M&R Rally Team
24.
VALERIAN Vaclav
Citroen C3 WRC 2017
RC1
M&R Rally Team
25.
SK0UPIL Vladimir
Opel ADAM R2
RC4
M&R Rally Team
26.
SLAVIK Teodor
Mitsubishi Lancer Evo IX R4
RC2
M&R Rally Team
27.
HOPP Tomas
Renault Twingo R2 Evo
RC4
M&R Rally Team
28.
DAVID Frantisek
Mini JWC WRC
RC1
M&R Rally Team
29.
KRALICEK Pavel
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A
MP Racing Team
30.
DOCKAL Stepan
Citroen DS3 WRC
RC1
NRC Legends
31.
BLAZEK Petr
Ford Fiesta R5
RC2
oriGINal RBR Team
32.
CVANCARA Petr
Citroen C3 WRC 2017
RC1
oriGINal RBR Team
33.
DOHNALEK Honza
Mini JWC WRC
RC1
oriGINal RBR Team
34.
STERBA Rudolf
Mini JWC WRC
RC1
oriGINal RBR Team
35.
TICHY Lukas
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
oriGINal RBR Team
36.
CONKA Robert
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A
P--R Racing
37.
POKORNY Ondrej
Opel ADAM R2
RC4
P--R Racing
38.
JURSIK Jakub
Opel ADAM R2
RC4
P--R Racing
39.
BRCKO Tomas
Subaru Impreza N15 R4
RC2
PALMIRA RBR Team
40.
ZETAK Dennis
Ford Fiesta WRC 2017
RC1
PALMIRA RBR Team
41.
TOMECEK Libor
Ford Fiesta WRC 2017
RC1
PALMIRA RBR Team
42.
ZELIK Jiri
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A
PALMIRA RBR Team
43.
MORAVEK Jan
Mini JWC WRC
RC1
PALMIRA RBR Team
44.
KUBINI Vladimir
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A
PALMIRA RBR Team
45.
BURIÁNEK Tomáš
Skoda Fabia R5
RC2
PALMIRA RBR Team
46.
VECERA Lukas
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
PALMIRA RBR Team
47.
LABUDEK Michal
Citroen C3 WRC 2017
RC1
PALMIRA RBR Team
48.
KOPEC Martin
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A
Provil MotorSport
49.
FRUHBAUER Patrik
Skoda Fabia R2
RC4
Provil MotorSport
50.
MATTES Ondrej
BMW M3 E30 GrpA
H/A
RB RACING
51.
HOUSKA Honza
Ford Fiesta WRC 2017
RC1
RB RACING
52.
STOLFA Ondrej
Nissan Sunny GTi (N14) GrpA
H/A
Rexteam
53.
EXNER Zdenek
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
Rexteam
54.
BIDA Zdenek
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A
Rexteam
55.
ZAJIC Martin
Nissan Sunny GTi (N14) GrpA
H/A
Rexteam
56.
DUJKA Roman
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A
Rock Max Racing
57.
VAREKA Patrik
Citroen C3 WRC 2017
RC1
Rock Max Racing
58.
FELCMAN Radek
Ford Fiesta R5
RC2
Rock Max Racing
59.
KUCA Milan
Ford Fiesta R2
RC4
Rock Max Racing
60.
GABRHELIK Ondra
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
Rock Max Racing
61.
CHARVAT Matyas
Nissan Sunny GTi (N14) GrpA
H/A
Rock Max Racing
62.
SIMEK Jakub
Skoda Fabia R5
RC2
ŠIMEK Racing
63.
VALENTA Frantisek Jr.
Opel ADAM R2
RC4
ŠIMEK Racing
64.
SMEIDLER Ivo
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A
ŠIMEK Racing
65.
SIMEK Michael
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A
ŠIMEK Racing
66.
SUCHAC Majo
Ford Fiesta R5
RC2
ŠIMEK Racing
67.
MASARYK Vladimír
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A
ŠIMEK Racing
68.
JAKVID Milan
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A
ŠIMEK Racing
69.
PAVLIK Denis
Skoda Fabia R2
RC4
ŠIMEK Racing
70.
MARES Michal
Toyota Yaris WRC 2017
RC1
ŠIMEK Racing
71.
UHER Tomas
Skoda Fabia R5
RC2
ŠIMEK Racing
72.
OMELKA Zdenek
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A
ŠIMEK Racing
73.
ZURMAN David
VW Golf II GTI 16V GrpA
H/A
ŠIMEK Racing
74.
TESAR Tom
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A
ŠIMEK Racing
75.
BRABLEC Jan
Toyota Celica ST205 GT4 GrpA
H/A
ŠIMEK Racing
76.
HANZELKA Jakub
Skoda Fabia R5
RC2
ŠIMEK Racing
77.
KVASNICAK Miroslav
Citroen C3 WRC 2017
RC1
Svarmetal RBRTeam
78.
GULAS Michal
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
Svarmetal RBRTeam
79.
SOJAK Ondrej
Mitsubishi Lancer Evo IX R4
RC2
Svarmetal RBRTeam
80.
STRITESKY Dominik
Citroen C2 R2 Max
RC4
Svarmetal RBRTeam
81.
PERSEIN Danny
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
Svarmetal RBRTeam
82.
MAZANEC Jan
Ford Fiesta WRC 2017
RC1
Svarmetal RBRTeam
83.
KELLNER Tomas
Citroen C2 R2 Max
RC4
Svarmetal RBRTeam
84.
DUDA Marek
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A
Svarmetal RBRTeam
85.
BORUTA Martin
Skoda Fabia R5
RC2
T&T Racing
86.
ZAVESKY Michal
VW Polo R WRC 2016
RC1
T&T Racing
87.
BABAK Oldrich
Hyundai i20 R5
RC2
T&T Racing
88.
KASNY David
Mini JWC WRC
RC1
T&T Racing
89.
JEZEK Stanislav
Opel ADAM R2
RC4
T&T Racing
90.
PETRISKA Lukas
Skoda Fabia R2
RC4
T&T Racing
91.
KLIMA Zdenek
Peugeot 208 T16 R5 (d)
RC2
TR Legends
92.
PTACEK Martin
Ford Fiesta WRC 2017
RC1
TR Legends
93.
KLIMA Daniel
Citroen DS3 R5
RC2
TR Legends
94.
HOFBAUER Jakub
Ford Fiesta RS WRC 2014
RC1
TR Legends
95.
BLAZEK Michal
Ford Fiesta R2
RC4
VRN Team
96.
NOVAK Jenda
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A
Walda Motorsport
97.
TŘETINA Vladan
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
Walda Motorsport
98.
SEDLACEK Lukas
Subaru Impreza N15 R4
RC2
99.
MATYAS Jan
BMW M3 E30 GrpA
H/A
100.
MARCIK Petr
Ford Fiesta R5
RC2
101.
DURDAK Jaroslav
Hyundai i20 Coupe WRC 2017
RC1
102.
KUBOVSKY Petr
Hyundai i20 Coupe WRC 2017
RC1
103.
SALAC Michal
Ford Fiesta R2
RC4
104.
SUHAJDA Roman
Opel ADAM R2
RC4
105.
SUKOP Svatek
Opel ADAM R2
RC4
106.
PALEC Jan
Hyundai i20 R5
RC2
107.
MARCIK Dominik
Citroen C2 R2 Max
RC4
108.
TOKOLY Vlado
Skoda Fabia R5 (b)
RC2
109.
KRAMER Jiri
Ford Fiesta RS WRC 2014
RC1
110.
BABAK Ondrej
Hyundai i20 R5
RC2
111.
HANAK Tomas
Citroen C2 R2 Max
RC4
112.
ADAMEK Jan
Ford Fiesta R5
RC2
113.
BUJACEK Jakub
Ford Fiesta R5
RC2
114.
KORIENEK Lukas
Toyota Celica ST205 GT4 GrpA
H/A
115.
JARES David
Skoda Fabia R5
RC2
116.
SOJKA Karel
Skoda Fabia R5
RC2
117.
PETER Marek
Ford Fiesta R5
RC2
118.
JACKO Kristian
Renault Twingo R2 Evo
RC4
119.
PASKER Ota
Skoda Fabia R5
RC2
120.
KANDLER Jan
Subaru Impreza N15 R4
RC2
121.
KUZELA Petr
Citroen C3 WRC 2017
RC1
Export do .csv
Události na serveru
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
27.01.2024:
Nová trať:
Harju 2019
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11185
34.09%
6 měsíců
Hlasů: 3231
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.35%
2 roky
Hlasů: 3578
10.9%
3 roky
Hlasů: 3848
11.73%
Hned od vydání
Hlasů: 7246
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.