Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
411
2.
PAULAT Stepan
404
3.
STEINER Pavel
377
4.
BUJACEK Martin
364
5.
BURIÁNEK Tomáš
313
6.
POLOK Mateusz
254
Pohár XRS
1.
ZBORIL Roman 1
54
2.
BUJACEK Jakub
53
3.
VECERA Lukas
42
4.
SERY Jakub
39
5.
VALENTA Lukas
31
6.
HRBACEK David
30
Nové soubory
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
24.03.2024:
RZ Halenkovice 2018
10.03.2024:
Pacenote Plugin
27.01.2024:
RZ Harju 2019
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
--- OLD RALLY 2017 --- Rally Australia - Startovní listina
#
Jméno
Auto
Třída
Název týmu
1.
SLANY Michal
Audi 200 quattro GrpA
H/A
BRNO Racing Team
2.
ADAMEK Ondrej
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
M&R Rally Team
3.
SLANA Daniela
Audi 200 quattro GrpA
H/A
BRNO Racing Team
4.
TESAR Tomas
Skoda 130 LR GrpB
H/B
5.
LORENC Martin
Ford RS200 GrpB
H/B
6.
SKOUPIL Vladimir
Renault 17 Gordini Grp2
H/2
7.
MARTINEK Tomáš
Subaru Legacy BC RS GrpA
H/A
8.
DRIVE Alexander
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/4
9.
JARES David
Skoda 130 RS Grp2
H/2
10.
KRALICEK Pavel
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
H/A
MP Racing Team
11.
HERMAN_Jakub
Skoda 130 RS Grp2
H/2
12.
Medeiros Paulo
Mazda 323 BF 4WD Turbo GrpA
H/A
13.
NOWAK Paula
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
AUTOMOBILKLUB POLSKI WRT
14.
TOMECEK Josef
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
IF Motorsport
15.
JANKOWSKI Dariusz
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A
IS RACING
16.
DEHNEL Aleks
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
17.
SCHAMBERGER Karel st
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B
MILWAUKEE Motorsport
18.
VIIAND Ander
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A
MEGASPORT Rally
19.
Larionov Sergey
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
H/A
20.
KULHANEK Miras
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
Lucifer Rally Team
21.
ERIKSSON Micael
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A
Nordic Sim Motorsport
22.
SOJAK Ondrej
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A
Svarmetal RBRTeam
23.
SCHWARZ Martin
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A
RM Motorsport
24.
BUCK Tyler
Porsche 911 CarreraRS 3.0 Grp4
H/4
25.
NOWAK Darek
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
PZ Motorsport
26.
LECKI Ariel
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
IS RACING
27.
STRNAD Vlastimil
Porsche 911 CarreraRS 3.0 Grp4
H/4
GRIZZLY Racing
28.
MARECKOVA Nikola
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B
GT Team
29.
RAJEWSKI Tomasz
Polski Fiat 125p Grp2
H/2
AMK Wrocławski GRS Team
30.
RAJEWSKA Justyna
Mercedes 500 SLC Grp2
H/2
AMK Wrocławski GRS Team
31.
KOWALSKI Mikolaj
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
32.
HEJNY Martin
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A
33.
KUBOWICZ Marcin
Fiat 131 Abarth Grp4
H/4
RALLY and RACE Team
34.
WACH Tomek
Peugeot 205 T16 E2 GrpB
H/B
AUTOMOBILKLUB POLSKI WRT
35.
DROZDA Karel
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A
RM Motorsport
36.
MIKULEC Dusan
Ford RS200 GrpB
H/B
CARLSBAD Rally Team
37.
MYDLIAR Jozef
Fiat 131 Abarth Grp4
H/4
AFofR
38.
SOJKA Karel
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A
39.
PRESSL Vladislav
VW Golf II GTI 16V GrpA
H/A
Kizbern Racing
40.
KELLER Marius
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
41.
HRADIL Tomas
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
Czech Rally Fans RBR team
42.
REZNICEK Milan
Renault 5 Maxi Turbo GrpB
H/B
MP Racing Team
43.
SCHAMBERGER Karel
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B
MILWAUKEE Motorsport
44.
BIDA Zdenek
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A
Rexteam
45.
MUELLER Norman
Audi 200 quattro GrpA
H/A
46.
TRNKA Victor
Skoda 130 RS Grp2
H/2
GRIZZLY Racing
47.
TOMECEK Libor
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B
PALMIRA RBR Team
48.
SCHENK Mike
Opel Ascona 400 Grp4
H/4
49.
SCHARF Christian
Trabant P 800 RS GrpA
H/A
50.
Nuno Carreira
Audi Sport Quattro GrpB
H/B
51.
SLAVIK Teodor
Skoda 130 RS Grp2
H/2
M&R Rally Team
52.
ZAJIC Martin
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A
Rexteam
53.
DOLEZAL Jakub
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A
GRIZZLY Racing
54.
KUBICKI Pawel
Polski Fiat 125p Grp2
H/2
IS RACING
55.
TATAR Branislav
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B
56.
HURYCH Eduard
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A
Hurry Up! Racing
Export do .csv
Události na serveru
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
27.01.2024:
Nová trať:
Harju 2019
10.01.2024:
Aktualizované tratě:
Montekland (12 tratí)
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11127
33.98%
6 měsíců
Hlasů: 3230
9.86%
1 rok
Hlasů: 3722
11.37%
2 roky
Hlasů: 3578
10.93%
3 roky
Hlasů: 3847
11.75%
Hned od vydání
Hlasů: 7245
22.12%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.