Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár NRC9
1.Česká republika KUBOVSKY Petr55
2.Česká republika KVASNICAK Miroslav48
3.Česká republika UHLIR Vojtech40
4.Česká republika VALERIAN Vaclav36
5.Česká republika PTACEK Martin35
6.Česká republika SIMEK Jakub30

Pohár RSC 2018
1.Slovensko ZETAK Dennis169
2.Česká republika SYKORA Michal168
3.Česká republika VECERA Lukas132
4.Česká republika BUJACEK Martin116
5.Česká republika HOFFMANN Jakub115
6.Česká republika TAUS David87

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
27.07.2018:
Fyzika
27.07.2018:
Model
14.07.2018:
Fyzika
14.07.2018:
Model
14.07.2018:
RZ Svince v1.1


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

3.GVRC Classic Cup 2018
Legend Boucles de Bastogne Virtual Historic Rally Championship www.ly-racing.de
12.3.2018 0:05 - 18.3.2018 23:59
12345678910
RZ/SS 10 - Clementine
Výpis pro třídu (skupinu): Vše
povrch nový a vlhký, špatné podmínky, dopoledne, hustý déšť, zataženo
6.9 km
Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 
 
PředchozíNa RZ 10Po RZ 10
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Russian Federation
 C 
KOCHETKOV Anton
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC03:29.38 118.6
 
2.Česká republika
 C 
TOMECEK Libor
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B03:32.05+2.67
+2.67
117.1
+0.39
3.Polsko
 C 
WACH Tomek
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A03:33.22+3.84
+1.18
116.5
+0.56
4.Finsko
 C 
MARTIKAINEN Riku
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A03:34.88+5.50
+1.65
115.6
+0.80
5.Polsko
 C 
TRZCINSKI Damian
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC03:35.49+6.11
+0.62
115.3
+0.89
6.Polsko
 C 
MARCIN Zmyslowski
Toyota Celica ST205 GT4 GrpA
H/A03:36.60+7.22
+1.11
114.7
+1.05
7.Russian Federation
 C 
IVANOV Sergey
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A03:36.66+7.28
+0.06
114.6
+1.05
8.Austria
 C 
PAMMER Harald
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A03:37.29+7.91
+0.63
114.3
+1.15
9.Polsko
 
ZURAWLEW Kamil
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC03:37.65+8.27
+0.36
114.1
+1.20
10.Polsko
 
MAJKA Rafal
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A03:39.25+9.86
+1.59
113.3
+1.43
11.Polsko
 C 
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A03:39.58+10.19
+0.33
113.1
+1.48
12.Ukrajina
 
KOLOMIETS Kirill
Skoda Fabia R5
RC203:39.75+10.37
+0.17
113.0
+1.50
13.Japan
 C 
NARU Kazuma
Subaru Legacy BC RS GrpA
H/A03:41.06+11.68
+1.31
112.4
+1.69
14.Španělsko
 
DE DIEGO Javier
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A03:41.27+11.89
+0.21
112.3
+1.72
15.Polsko
 C 
SAJDAK Piotrr
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC03:41.84+12.46
+0.56
112.0
+1.81
16.Ukrajina
 C 
DRIVE Alexander
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/403:42.42+13.04
+0.57
111.7
+1.89
17.Germany
 C 
RITTER Rene
Mitsubishi Galant VR-4 (E39A) GrpA
H/A03:42.79+13.41
+0.37
111.5
+1.94
18.Germany
 
KELLER Marius
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC03:43.84+14.46
+1.05
111.0
+2.10
19.Japan
 C 
Shenshee
Audi quattro A1 GrpB
H/B03:43.85+14.47
+0.01
111.0
+2.10
20.Španělsko
 C 
BENITEZ echedei
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A03:44.47+15.09
+0.62
110.7
+2.19
21.Polsko
 C 
TOMASZ MOSKALA
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC03:44.61+15.23
+0.13
110.6
+2.21
22.Germany
 C 
YANOLIDIS Jannis
Audi quattro Grp4
H/403:45.86+16.48
+1.25
110.0
+2.39
23.Polsko
 C 
WALKOWSKI Michal
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A03:46.30+16.92
+0.44
109.8
+2.45
24.Polsko
 
HAUPT Adam
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A03:47.08+17.70
+0.78
109.4
+2.56
25.Portugalsko
 
HENRIQUES Pedro
Subaru Impreza GC8 WRC2000 S6
WRC03:47.52+18.14
+0.44
109.2
+2.63
26.Polsko
 
SOBIERAJ Tomasz
Citroen DS3 R5
RC203:50.53+21.15
+3.01
107.7
+3.07
27.Germany
 C 
HEUER Michael
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A03:57.64+28.26
+7.11
104.5
+4.10
28.Česká republika
 C 
hebbi
Ford Capri RS 2600 Grp2
H/203:58.34+28.96
+0.70
104.2
+4.20
29.Germany
 C 
DEMUTH Mathias
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/403:58.84+29.46
+0.50
104.0
+4.27
30.Germany
 C 
BRUHY Frank
Opel Kadett C GTE Grp4
H/403:59.05+29.67
+0.21
103.9
+4.30
31.Germany
 C 
skoda130rsdollack
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
H/A03:59.22+29.84
+0.17
103.8
+4.32
32.Polsko
 
Ryszard LAUDACKI
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A03:59.43+30.05
+0.21
103.7
+4.35
33.Germany
 
Woifeh
Ford RS200 GrpB
H/B03:59.58+30.20
+0.15
103.7
+4.38
34.Polsko
 
RAJEWSKI Tomasz
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A04:00.38+31.00
+0.80
103.3
+4.49
35.Česká republika
 
SCHAMBERGER Karel st
Skoda Fabia R5
RC204:00.78+31.40
+0.39
103.2
+4.55
36.Germany
 C 
HUMMEL Stefan
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A04:04.77+35.39
+3.99
101.5
+5.13
37.Germany
 C 
STEIN Torsten
Renault 17 Gordini Grp2
H/204:05.74+36.36
+0.97
101.1
+5.27
38.Russian Federation
 C 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada 1600R Grp2
H/204:07.36+37.97
+1.63
100.4
+5.50
39.Austria
 
Andreas
Skoda Fabia R5
RC204:07.83+38.45
+0.47
100.2
+5.57
40.Germany
 
Rheinmetall
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC04:08.50+39.11
+0.66
100.0
+5.67
41.Russian Federation
 
Larionova Elionora
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A04:13.20+43.82
+4.70
98.1
+6.35
42.Germany
 C 
BORTZ Stefan
Opel Kadett C GTE Grp4
H/404:13.89+44.51
+0.69
97.8
+6.45
43.Slovensko
 C 
MYDLIAR Jozef
Fiat 131 Abarth Grp4
H/404:15.55+46.17
+1.66
97.2
+6.69
44.Australia
 
JIM Goose
Ford RS200 GrpB
H/B04:16.44+47.06
+0.88
96.9
+6.82
45.Germany
 C 
MEINGOTT Walter
Fiat 131 Abarth Grp4
H/404:18.59+49.21
+2.16
96.1
+7.13
46.Česká republika
 
JARES David
Skoda 130 RS Grp2
H/204:19.01+49.63
+0.42
95.9
+7.19
47.Germany
 C 
Marcel Zarda
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A04:24.77+55.39
+5.75
93.8
+8.03
48.Česká republika
 
Lexa Jan
Opel Kadett C GTE Grp4
H/404:25.49+56.11
+0.72
93.6
+8.13
49.Germany
 C 
SALOMO Marco
Opel Kadett C GTE Grp4
H/404:25.75+56.37
+0.26
93.5
+8.17
50.Germany
 C 
STEINBACH Lutz
Trabant P 800 RS GrpA
H/A04:34.68+1:05.30
+8.93
90.4
+9.46
51.Germany
 C 
PMS Rally Team
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/404:37.01+1:07.63
+2.33
89.7
+9.80
52.Germany
 
Ju_Ni1
Porsche 911 GT3 RS 997 2007
RGT04:40.93+1:11.55
+3.92
88.4
+10.37
53.Japan
 
tsuyo-555
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A04:56.01+1:26.63
+15.09
83.9
+12.56
54.Finsko
 C 
BTBFIN William
VW 1302 S Grp2
H/205:03.76+1:34.38
+7.75
81.8
+13.68
55.Germany
 
DG301
Opel Kadett C GTE Grp4
H/405:16.74+1:47.36
+12.98
78.4
+15.56
56.Russian Federation
 C 
ROMANENKO Aleksandr
Lada 1600R Grp2
H/205:17.29+1:47.91
+0.55
78.3
+15.64
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.equalPolsko
 
TRZCINSKI Damian
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC43:10.89
00:15.00
 94.8
 
2.upRussian Federation
 
KOCHETKOV Anton
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC43:19.82+8.93
+8.93
94.4
+0.13
3.downPolsko
 
WACH Tomek
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A43:21.66+10.77
+1.84
94.4
+0.16
4.upRussian Federation
 
IVANOV Sergey
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A43:45.31+34.42
+23.65
93.5
+0.50
5.downGermany
 
KELLER Marius
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC43:52.41+41.52
+7.10
93.3
+0.61
6.equalŠpanělsko
 
BENITEZ echedei
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A43:55.02+44.13
+2.61
93.2
+0.65
7.upAustria
 
PAMMER Harald
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A43:58.74+47.85
+3.72
93.0
+0.70
8.downŠpanělsko
 
DE DIEGO Javier
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A43:59.01+48.12
+0.27
93.0
+0.71
9.equalPolsko
 
SAJDAK Piotrr
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC44:11.66+1:00.77
+12.65
92.6
+0.89
10.upPolsko
 
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A44:19.42+1:08.53
+7.76
92.3
+1.00
11.upPolsko
 
MARCIN Zmyslowski
Toyota Celica ST205 GT4 GrpA
H/A44:20.88+1:09.98
+1.46
92.3
+1.03
12.downPolsko
 
TOMASZ MOSKALA
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC44:24.16+1:13.27
+3.28
92.2
+1.07
13.equalPolsko
 
ZURAWLEW Kamil
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC44:44.21+1:33.32
+20.05
91.5
+1.37
14.equalPolsko
 
MAJKA Rafal
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A44:46.45+1:35.56
+2.24
91.4
+1.40
15.upČeská republika
 
TOMECEK Libor
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B44:55.27+1:44.38
+8.82
91.1
+1.53
16.downPolsko
 
WALKOWSKI Michal
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A45:04.63
00:15.00
+1:53.74
+9.36
90.8
+1.67
17.upFinsko
 
MARTIKAINEN Riku
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A45:32.42+2:21.53
+27.79
89.9
+2.08
18.downJapan
 
NARU Kazuma
Subaru Legacy BC RS GrpA
H/A45:37.26+2:26.37
+4.84
89.7
+2.15
19.equalGermany
 
RITTER Rene
Mitsubishi Galant VR-4 (E39A) GrpA
H/A45:49.25
00:02.00
+2:38.36
+11.99
89.3
+2.32
20.equalGermany
 
Woifeh
Ford RS200 GrpB
H/B46:07.81+2:56.92
+18.55
88.7
+2.59
21.equalUkrajina
 
KOLOMIETS Kirill
Skoda Fabia R5
RC246:17.14+3:06.25
+9.33
88.4
+2.73
22.equalUkrajina
 
DRIVE Alexander
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/446:20.01+3:09.12
+2.87
88.3
+2.77
23.equalJapan
 
Shenshee
Audi quattro A1 GrpB
H/B46:27.85+3:16.96
+7.84
88.1
+2.89
24.upGermany
 
YANOLIDIS Jannis
Audi quattro Grp4
H/446:40.53
00:02.00
+3:29.64
+12.68
87.7
+3.07
25.upPolsko
 
HAUPT Adam
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A46:43.50+3:32.61
+2.97
87.6
+3.12
26.downGermany
 
DEMUTH Mathias
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/446:49.83+3:38.94
+6.33
87.4
+3.21
27.upPolsko
 
SOBIERAJ Tomasz
Citroen DS3 R5
RC246:56.11+3:45.22
+6.28
87.2
+3.30
28.downČeská republika
 
hebbi
Ford Capri RS 2600 Grp2
H/246:58.06+3:47.17
+1.95
87.1
+3.33
29.upGermany
 
BRUHY Frank
Opel Kadett C GTE Grp4
H/447:23.44
00:02.00
+4:12.55
+25.38
86.3
+3.70
30.downAustria
 
Andreas
Skoda Fabia R5
RC247:26.67+4:15.78
+3.23
86.2
+3.75
31.equalČeská republika
 
SCHAMBERGER Karel st
Skoda Fabia R5
RC247:42.87+4:31.98
+16.20
85.8
+3.99
32.equalPolsko
 
Ryszard LAUDACKI
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A47:43.94+4:33.05
+1.07
85.7
+4.00
33.equalGermany
 
skoda130rsdollack
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
H/A48:07.98+4:57.08
+24.04
85.0
+4.36
34.equalGermany
 
STEIN Torsten
Renault 17 Gordini Grp2
H/248:45.09+5:34.20
+37.11
83.9
+4.90
35.upPolsko
 
RAJEWSKI Tomasz
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A48:59.21
00:02.00
+5:48.32
+14.12
83.5
+5.11
36.equalGermany
 
HUMMEL Stefan
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A49:01.67+5:50.78
+2.46
83.5
+5.14
37.upPortugalsko
 
HENRIQUES Pedro
Subaru Impreza GC8 WRC2000 S6
WRC49:10.22
03:20.00
+5:59.33
+8.55
83.2
+5.27
38.upRussian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada 1600R Grp2
H/249:38.78+6:27.89
+28.56
82.4
+5.69
39.equalGermany
 
BORTZ Stefan
Opel Kadett C GTE Grp4
H/449:41.06+6:30.17
+2.27
82.4
+5.72
40.upGermany
 
MEINGOTT Walter
Fiat 131 Abarth Grp4
H/449:50.80+6:39.91
+9.74
82.1
+5.86
41.upGermany
 
Marcel Zarda
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A49:59.81+6:48.92
+9.01
81.8
+6.00
42.upGermany
 
Rheinmetall
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC50:28.44+7:17.55
+28.63
81.1
+6.42
43.downRussian Federation
 
ROMANENKO Aleksandr
Lada 1600R Grp2
H/250:52.34+7:41.45
+23.90
80.4
+6.77
44.upGermany
 
SALOMO Marco
Opel Kadett C GTE Grp4
H/450:54.16+7:43.27
+1.82
80.4
+6.79
45.upGermany
 
HEUER Michael
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A50:59.05+7:48.16
+4.88
80.3
+6.86
46.upAustralia
 
JIM Goose
Ford RS200 GrpB
H/B51:33.97+8:23.08
+34.92
79.4
+7.38
47.upČeská republika
 
Lexa Jan
Opel Kadett C GTE Grp4
H/451:44.17+8:33.28
+10.19
79.1
+7.53
48.upSlovensko
 
MYDLIAR Jozef
Fiat 131 Abarth Grp4
H/451:47.21+8:36.32
+3.04
79.0
+7.57
49.upČeská republika
 
JARES David
Skoda 130 RS Grp2
H/252:33.09
00:15.00
+9:22.20
+45.88
77.9
+8.24
50.upGermany
 
PMS Rally Team
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/452:53.71+9:42.82
+20.62
77.4
+8.55
51.upRussian Federation
 
Larionova Elionora
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A52:57.02+9:46.13
+3.31
77.3
+8.59
52.upGermany
 
Ju_Ni1
Porsche 911 GT3 RS 997 2007
RGT53:01.73
00:25.00
+9:50.84
+4.71
77.2
+8.66
53.downGermany
 
DG301
Opel Kadett C GTE Grp4
H/453:03.54+9:52.65
+1.81
77.1
+8.69
54.upGermany
 
STEINBACH Lutz
Trabant P 800 RS GrpA
H/A53:48.63+10:37.74
+45.09
76.0
+9.35
55.upJapan
 
tsuyo-555
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A55:16.98+12:06.09
+1:28.35
74.0
+10.65
56.upFinsko
 
BTBFIN William
VW 1302 S Grp2
H/259:28.61
00:15.00
+16:17.72
+4:11.63
68.8
+14.34


Sledovat turnaj živě









Události na serveru
27.07.2018:
Nové auto:

  • Citroen C3 R5
14.07.2018:
Aktualizované tratě:
  • Svince (I + II) v1.1
  • Lousada (WRC + RX + RG) v1.1
Nové auto:
  • BMW E36 Compact F2000
26.05.2018:
Nová tratě:
  • Svince (I + II)
16.05.2018:
Nová tratě:
  • Šturec (I + II)
  • Lousada (WRC + RX + RG)
13.05.2018:
Nová auta:

  • Audi quattro A2 GrpB (b)

Aktualizovaná auta:

  • Skoda Fabia R5 (b) - model


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5419 30.34%
6 měsíců
 
Hlasů: 1481 8.29%
1 rok
 
Hlasů: 2007 11.24%
2 roky
 
Hlasů: 1960 10.97%
3 roky
 
Hlasů: 2080 11.65%
Hned od vydání
 
Hlasů: 4914 27.51%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.