Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár NRC9
1.Česká republika KUBOVSKY Petr572
2.Slovensko ZETAK Dennis555
3.Česká republika UHLIR Vojtech409
4.Česká republika KVASNICAK Miroslav374
5.Česká republika PETER Marek334
6.Česká republika VALERIAN Vaclav319

Pohár Palmira RBR-CUP 2019
1.Česká republika VECERA Lukas533
2.Slovensko ZETAK Dennis520
3.Česká republika BUJACEK Martin515
4.Česká republika BURIÁNEK Tomáš322
5.Česká republika TOMECEK Libor305
6.Česká republika PLOJHAR Otas296

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
14.06.2019:
RZ Uhorna II
13.06.2019:
RZ Uhorna
14.05.2019:
RZ Rally School Mix
05.03.2019:
RZ Verkiai SSS
05.03.2019:
RZ Verkiai Reversed


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

8.GVRC Classic Cup 19
Lahti Historic Rally Virtual Historic Rally Championship www.ly-racing.de
12.8.2019 0:05 - 18.8.2019 23:59
123456789
RZ/SS 9 - Kivitalot
Výpis pro třídu (skupinu): Vše
povrch rozbitý a suchý, dobré podmínky, poledne, průzračno, jasno
Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 
 
PředchozíNa RZ 9Po RZ 9
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Portugalsko
 C 
Estévez Oscar
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
H/A04:52.11 101.1
 
2.Russian Federation
 C 
KARKACH Alex
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B04:57.44+5.33
+5.33
99.2
+0.65
3.Portugalsko
 C 
RODRIGUES Tiago
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A04:58.63+6.52
+1.19
98.8
+0.80
4.Španělsko
 C 
BENITEZ echedei
Mazda 323 BG8 GTR GrpA
H/A05:01.80+9.68
+3.16
97.8
+1.18
5.Polsko
 C 
FOLTA Maciej
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC05:01.89+9.77
+0.09
97.8
+1.19
6.Česká republika
 C 
TOMECEK Libor
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B05:02.02+9.91
+0.13
97.7
+1.21
7.Germany
 C 
RITTER Rene
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A05:04.20+12.09
+2.19
97.0
+1.47
8.Polsko
 C 
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B05:06.46+14.35
+2.25
96.3
+1.75
9.Polsko
 
MAJKA Rafal
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A05:07.15+15.04
+0.68
96.1
+1.83
10.Polsko
 
HAZUKA Artur
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A05:14.02+21.91
+6.87
94.0
+2.67
11.Germany
 C 
BRUHY Frank
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A05:16.40+24.29
+2.38
93.3
+2.96
12.Germany
 C 
YANOLIDIS Jannis
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A05:16.84+24.73
+0.44
93.2
+3.02
13.Japan
 C 
YoppaRaizo
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B05:16.98+24.87
+0.14
93.1
+3.03
14.Španělsko
 C 
BARBADOS Antonio
Audi 200 quattro GrpA
H/A05:23.34+31.23
+6.36
91.3
+3.81
15.Russian Federation
 C 
ROMANENKO Aleksandr
Audi quattro Grp4
H/405:23.64+31.53
+0.31
91.2
+3.85
16.Finsko
 
karhapaa max
Citroen AX Sport GrpA
H/A05:25.62+33.51
+1.97
90.7
+4.09
17.Polsko
 C 
WORONECKI Mirek
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A05:29.12+37.01
+3.50
89.7
+4.51
18.Ukrajina
 C 
DRIVE Alexander
Lada 1600R Grp2
H/205:29.24+37.13
+0.12
89.7
+4.53
19.Japan
 
Shenshee
Audi quattro A2 GrpB (b)
H/B05:29.61+37.49
+0.37
89.6
+4.57
20.Finsko
 C 
BuzzLight
Lancia Delta HF Integrale GrpA
H/A05:30.93+38.81
+1.32
89.2
+4.73
21.Germany
 
STEIN Torsten
VW Golf II GTI 16V GrpA
H/A05:31.31+39.20
+0.39
89.1
+4.78
22.Germany
 C 
Woifeh
Mazda 323 BG8 GTR GrpA
H/A05:32.64+40.53
+1.33
88.7
+4.94
23.Polsko
 
Ryszard LAUDACKI
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A05:33.59+41.47
+0.94
88.5
+5.06
24.Germany
 C 
DEMUTH Mathias
Audi quattro Grp4
H/405:33.75
00:15.00
+41.63
+0.16
88.4
+5.08
25.Korea, Republic Of
 
Dreamizer Leza
Audi Sport Quattro GrpB
H/B05:35.32+43.21
+1.58
88.0
+5.27
26.Lithuania
 
KULIKAUSKAS Robertas
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A05:35.78+43.67
+0.46
87.9
+5.33
27.Germany
 C 
STEINBACH Lutz
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC05:36.67+44.56
+0.89
87.7
+5.43
28.Česká republika
 C 
VALA Stanislav
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A05:37.26+45.15
+0.59
87.5
+5.51
29.Germany
 C 
Marcel Zarda
Mazda 323 BG8 GTR GrpA
H/A05:37.31+45.20
+0.05
87.5
+5.51
30.Russian Federation
 C 
KOCHETKOV Anton
Lada 1600R Grp2
H/205:43.20
00:15.00
+51.09
+5.89
86.0
+6.23
31.Portugalsko
 
Nuno Carreira
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A05:44.44+52.33
+1.24
85.7
+6.38
32.Germany
 C 
SALOMO Marco
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A05:46.00+53.88
+1.55
85.3
+6.57
33.
 
RPM
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A05:46.30+54.19
+0.31
85.2
+6.61
34.Česká republika
 
VALA Radek
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A05:46.82+54.71
+0.52
85.1
+6.67
35.Česká republika
 
davidddavidd
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B05:47.28+55.16
+0.45
85.0
+6.73
36.Polsko
 
Przemyslaw OWCZARSKI
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC05:47.30+55.19
+0.02
85.0
+6.73
37.Russian Federation
 
Larionova Elionora
Toyota Celica ST205 GT4 GrpA
H/A05:48.47+56.36
+1.18
84.7
+6.87
38.Slovensko
 C 
MYDLIAR Jozef
Fiat 131 Abarth Grp4
H/405:49.78+57.67
+1.31
84.4
+7.03
39.Finsko
 
kadetontoukka
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A05:50.96+58.85
+1.18
84.1
+7.18
40.Španělsko
 C 
Jacobo Ulibarrena
VW Golf II GTI 16V GrpA
H/A05:52.44+1:00.32
+1.47
83.8
+7.36
41.Česká republika
 
KRIVAN Jan
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A05:52.62+1:00.51
+0.18
83.7
+7.38
42.Germany
 C 
skoda130rsdollack
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC05:53.07+1:00.95
+0.45
83.6
+7.43
43.Latvia
 C 
Elmars TIKUMS
Opel Ascona 400 Grp4
H/405:55.28+1:03.16
+2.21
83.1
+7.70
44.Germany
 C 
HUMMEL Stefan
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A05:56.19+1:04.06
+0.91
82.9
+7.81
45.Russian Federation
 R C 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B05:58.40
00:30.00
+1:06.29
+2.22
82.4
+8.08
46.Russian Federation
 C 
Larionov Sergey
Subaru Impreza GDA WRC2002 S8
WRC06:08.37+1:16.26
+9.97
80.1
+9.30
47.Polsko
 C 
Piotr Banaszek
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A06:10.16+1:18.05
+1.80
79.7
+9.52
48.Germany
 C 
SCHENK Mike
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/406:11.07+1:18.95
+0.91
79.6
+9.63
49.Germany
 
DG301
Opel Kadett C GTE Grp4
H/406:17.37+1:25.26
+6.29
78.2
+10.40
50.Portugalsko
 
MONTEIRO Daniel
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A06:37.53+1:45.42
+20.16
74.3
+12.86
51.Japan
 
tsuyo-555
Audi quattro A1 GrpB
H/B06:40.83
00:15.00
+1:48.72
+3.30
73.6
+13.26
52.Česká republika
 
Diore
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A06:50.74+1:58.63
+9.91
71.9
+14.47
53.Španělsko
 
Diego Grande
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A06:55.47
00:15.00
+2:03.35
+4.72
71.1
+15.04
54.Finsko
 C 
chrisu
VW Golf II GTI 16V GrpA
H/A09:07.45
00:15.00
+4:15.33
+2:11.97
53.9
+31.14
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.equalRussian Federation
 
KARKACH Alex
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B30:47.18 103.7
 
2.equalPolsko
 
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B31:15.50+28.32
+28.32
102.1
+0.53
3.equalPortugalsko
 
Estévez Oscar
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
H/A31:29.43+42.25
+13.93
101.4
+0.79
4.equalČeská republika
 
TOMECEK Libor
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B31:41.30+54.12
+11.87
100.7
+1.02
5.equalPolsko
 
FOLTA Maciej
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC31:47.29+1:00.11
+5.99
100.4
+1.13
6.equalPortugalsko
 
RODRIGUES Tiago
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A32:22.94+1:35.76
+35.65
98.6
+1.80
7.equalPolsko
 
HAZUKA Artur
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A32:48.76+2:01.58
+25.82
97.3
+2.29
8.equalRussian Federation
 
ROMANENKO Aleksandr
Audi quattro Grp4
H/432:59.12+2:11.94
+10.36
96.8
+2.48
9.upGermany
 
RITTER Rene
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A33:02.45
00:33.00
+2:15.27
+3.33
96.6
+2.54
10.equalJapan
 
YoppaRaizo
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B33:02.71+2:15.53
+0.26
96.6
+2.55
11.equalGermany
 
BRUHY Frank
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A33:14.31+2:27.13
+11.60
96.0
+2.77
12.downGermany
 
DEMUTH Mathias
Audi quattro Grp4
H/433:15.78
00:15.00
+2:28.60
+1.47
96.0
+2.79
13.upPolsko
 
MAJKA Rafal
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A33:19.56+2:32.38
+3.78
95.8
+2.86
14.upŠpanělsko
 
BENITEZ echedei
Mazda 323 BG8 GTR GrpA
H/A33:23.81+2:36.63
+4.25
95.6
+2.94
15.downGermany
 
YANOLIDIS Jannis
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A33:28.79+2:41.61
+4.98
95.3
+3.04
16.upŠpanělsko
 
BARBADOS Antonio
Audi 200 quattro GrpA
H/A33:49.32+3:02.14
+20.53
94.4
+3.42
17.downFinsko
 
BuzzLight
Lancia Delta HF Integrale GrpA
H/A33:54.80+3:07.62
+5.48
94.1
+3.53
18.equalPolsko
 
Przemyslaw OWCZARSKI
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC34:14.71+3:27.53
+19.91
93.2
+3.90
19.upPolsko
 
WORONECKI Mirek
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A34:17.03+3:29.85
+2.31
93.1
+3.94
20.upJapan
 
Shenshee
Audi quattro A2 GrpB (b)
H/B34:19.61
00:33.00
+3:32.43
+2.58
93.0
+3.99
21.upGermany
 
Woifeh
Mazda 323 BG8 GTR GrpA
H/A34:27.25+3:40.07
+7.64
92.6
+4.14
22.downČeská republika
 
davidddavidd
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B34:28.23
00:15.00
+3:41.05
+0.98
92.6
+4.16
23.upPolsko
 
Ryszard LAUDACKI
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A34:39.01+3:51.83
+10.78
92.1
+4.36
24.equalRussian Federation
 
KOCHETKOV Anton
Lada 1600R Grp2
H/234:40.71
00:15.00
+3:53.54
+1.71
92.0
+4.39
25.upGermany
 
Marcel Zarda
Mazda 323 BG8 GTR GrpA
H/A34:44.38
00:33.00
+3:57.20
+3.66
91.9
+4.46
26.downRussian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B34:53.81
00:30.00
+4:06.63
+9.43
91.5
+4.64
27.upUkrajina
 
DRIVE Alexander
Lada 1600R Grp2
H/234:55.55+4:08.37
+1.74
91.4
+4.67
28.equalČeská republika
 
VALA Radek
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A35:06.44+4:19.27
+10.90
90.9
+4.87
29.upGermany
 
STEIN Torsten
VW Golf II GTI 16V GrpA
H/A35:06.64
00:33.00
+4:19.45
+0.19
90.9
+4.88
30.downPolsko
 
Piotr Banaszek
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A35:11.04+4:23.86
+4.40
90.7
+4.96
31.downFinsko
 
kadetontoukka
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A35:11.57
00:33.00
+4:24.39
+0.53
90.7
+4.97
32.upGermany
 
STEINBACH Lutz
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC35:14.19+4:27.01
+2.62
90.6
+5.02
33.downGermany
 
SALOMO Marco
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A35:16.89+4:29.70
+2.70
90.5
+5.07
34.downRussian Federation
 
Larionov Sergey
Subaru Impreza GDA WRC2002 S8
WRC35:43.13+4:55.95
+26.24
89.4
+5.56
35.upLithuania
 
KULIKAUSKAS Robertas
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A35:43.79
00:15.00
+4:56.61
+0.66
89.3
+5.58
36.upKorea, Republic Of
 
Dreamizer Leza
Audi Sport Quattro GrpB
H/B35:47.06+4:59.88
+3.27
89.2
+5.64
37.upSlovensko
 
MYDLIAR Jozef
Fiat 131 Abarth Grp4
H/436:00.85+5:13.67
+13.79
88.6
+5.90
38.upRussian Federation
 
Larionova Elionora
Toyota Celica ST205 GT4 GrpA
H/A36:01.65+5:14.47
+0.80
88.6
+5.91
39.upČeská republika
 
VALA Stanislav
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A36:04.98
00:33.00
+5:17.80
+3.33
88.5
+5.97
40.up
 
RPM
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A36:14.86+5:27.68
+9.88
88.1
+6.16
41.upPortugalsko
 
Nuno Carreira
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A36:16.19
00:33.00
+5:29.01
+1.33
88.0
+6.18
42.upFinsko
 
karhapaa max
Citroen AX Sport GrpA
H/A36:23.94+5:36.76
+7.75
87.7
+6.33
43.upGermany
 
HUMMEL Stefan
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A37:07.05+6:19.87
+43.11
86.0
+7.14
44.upŠpanělsko
 
Jacobo Ulibarrena
VW Golf II GTI 16V GrpA
H/A37:11.07
00:33.00
+6:23.89
+4.01
85.8
+7.22
45.upGermany
 
skoda130rsdollack
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC37:16.38+6:29.20
+5.31
85.6
+7.32
46.upGermany
 
DG301
Opel Kadett C GTE Grp4
H/437:37.57+6:50.39
+21.19
84.8
+7.71
47.upLatvia
 
Elmars TIKUMS
Opel Ascona 400 Grp4
H/437:50.58
00:33.00
+7:03.40
+13.01
84.3
+7.96
48.downŠpanělsko
 
Diego Grande
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A38:05.38
00:25.00
+7:18.20
+14.80
83.8
+8.24
49.upGermany
 
SCHENK Mike
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/438:12.40+7:25.22
+7.02
83.5
+8.37
50.upČeská republika
 
KRIVAN Jan
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A38:17.19+7:30.01
+4.79
83.4
+8.46
51.upPortugalsko
 
MONTEIRO Daniel
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A39:31.35
00:33.00
+8:44.16
+1:14.16
80.8
+9.85
52.upJapan
 
tsuyo-555
Audi quattro A1 GrpB
H/B39:53.16
00:48.00
+9:05.98
+21.81
80.0
+10.26
53.upČeská republika
 
Diore
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A40:05.46+9:18.29
+12.31
79.6
+10.49
54.upFinsko
 
chrisu
VW Golf II GTI 16V GrpA
H/A44:34.54
00:15.00
+13:47.36
+4:29.07
71.6
+15.55


Sledovat turnaj živě









Události na serveru
19.07.2019:
Omlouváme se za včerejší výpadek, problém už jsme (snad) odstranili a všechno by mělo běžet tak jak má.
13.06.2019:
Nové tratě:
  • Uhorna
  • Uhorna II
14.05.2019:
Nové tratě:
  • Rally School Mix (I + II)
  • Rally School Tarmac (I + II)
05.03.2019:
Nové tratě:
  • Verkiai
  • Verkiai Reversed
  • Verkiai SSS
13.01.2019:
Nové tratě:
  • Mitterbach
  • Vicar


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5642 30.65%
6 měsíců
 
Hlasů: 1516 8.24%
1 rok
 
Hlasů: 2040 11.08%
2 roky
 
Hlasů: 1989 10.81%
3 roky
 
Hlasů: 2146 11.66%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5072 27.56%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.