|
NRC SEAS8N - III. Fatra Rally
|
|
1NRC8 - První závod osmé sezony Napa RBR Cupu. Pořadatel: NRC - Oficiální WEB nebo FACEBOOK Only Czech and Slovak drivers - FORUM NRC - Tratě zveřejňujeme těsně před závodem
|
|
|
Požadované licence:
|
NRC
|
Startovní listina (.csv) |
Nominace do poháru
|
|
|
Autor
|
SIMEK Daniel |
Platnost
|
7.9.2017 6:00 - 12.9.2017 23:59
|
Fyzika
|
NGP Fyziky 4.4
|
Obtížnost
|
Těžká |
Poškození
|
Realistické
|
Délka
|
174,2 km
|
|
Přidat záložku |
|
Chráněný heslem
|
Ne
|
Povolená auta / fyziky
|
77 modifikací
(Celý seznam)
(Schovej)
Citroen DS3 WRC, Ford Fiesta RS WRC, Ford Fiesta RS WRC 2014, Ford Fiesta RS WRC 2015, Hyundai i20 WRC, Hyundai i20 WRC 2014, Hyundai i20 WRC 2016, Mini JWC WRC, VW Polo R WRC, VW Polo R WRC 2015, VW Polo R WRC 2016, Citroen DS3 R5, Ford Fiesta Mk VI S2000, Ford Fiesta R5, Hyundai i20 R5, Mitsubishi Lancer Evo IX N4, Mitsubishi Lancer Evo IX R4, Mitsubishi Lancer Evo X N4, Mitsubishi Lancer Evo X R4, Mitsubishi Lancer Evo X V1.2 N4, Mitsubishi Lancer Evo X V1.2 R4, Opel Corsa S2000, Peugeot 207 S2000, Peugeot 207 S2000 Evolution Plus, Peugeot 208 T16 R5 (Garyson), Peugeot 208 T16 R5 (Jalonso), Peugeot 208 T16 R5 (Leiro), Skoda Fabia II S2000, Skoda Fabia R5, Skoda Fabia R5 Combi, Skoda Fabia S2000 Evo 2, Subaru Impreza N14 N4, Subaru Impreza N15 R4, Subaru WRX STI 2015 GrpN, Lotus Exige, Porsche 911 GT3 Rallye 996 2004, Porsche 911 GT3 RS 997 2007, Porsche 911 GT3 RS 997 2010, Citroen C2 R2 Max, Ford Fiesta R2, Opel ADAM R2, Peugeot 208 R2, Renault Twingo R2 Evo, Skoda Fabia R2, Audi 200 quattro GrpA, BMW M3 E30 GrpA, BMW M3 E30 GrpA 1987, Citroen AX Sport GrpA, Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA, Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA, Ford Sierra RS Cosworth GrpA, LADA Kalina RC2 GrpA, Lancia Delta HF 4WD GrpA, Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA, Lancia Delta HF Integrale GrpA, Mazda 323 BF 4WD Turbo GrpA, Mazda 323 BG8 GTR GrpA, Mazda 323 BG8 GTX GrpA, Mitsubishi Galant VR-4 (E39A) GrpA, Mitsubishi Lancer Evo II GrpA, Mitsubishi Lancer RS Evo GrpA, Nissan 200SX RVS12 GrpA, Nissan Sunny RNN14 GTi-R, Opel Kadett-E GSi 16V GrpA, Skoda Favorit 136 L GrpA, Subaru Impreza GC8 555 GrpA, Subaru Legacy BC RS GrpA, Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA, Toyota Celica ST165 GT4 GrpA, Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA, Toyota Celica ST205 GT4 GrpA, Toyota Supra MA70 3.0i GrpA, Trabant P 800 RS GrpA, VW Golf I GTI GrpA, VW Golf II GTI 16V GrpA, Wartburg 353 W 460 GrpA, NGP Fyziky 4.4
|
Zákaz přerušit turnaj
|
Ano
|
|
V cíli / Na startu
|
62 / 121
(Celý seznam)
(Schovej)
JARES David, OMELKA Zdenek, PLOJHAR Otas, HOUST Miroslav, CVANCARA Petr, SEVECEK Richard, KELLNER Tomas, PETRISKA Lukas, BASKO Karel, NIGRIN Ondrej, HOFBAUER Jakub, ZAJIC Martin, HANZELKA Jakub, BURIÁNEK Tomáš, MAREK Petr, KADLCIK Adam, SKOLNIK Zdenek, TEPLY Tomas, BIDA Zdenek, CIBULKA Michal, VALERIAN Vaclav, TRNKA Victor, CHOVANEC Zdenek Jun., BORUTA Martin, CONKA Robert, EXNER Zdenek, STRNAD Vlastimil, KRAMER Jiri, BLAZEK Petr, STOLFA Ondrej, HRADIL Tomas, TICHY Lukas, ORAL Jakub, KUBINI Vladimir, STASTNY Pavel, UHER Tomas, VANA Kamil, MATTES Ondrej, KUBICEK Lukyn, PASKER Ota, BERAN Petr, LABUDEK Michal, RAFAJ Dalibor, RAFAJ David, TOMECEK Libor, KAHANEK Maxim, TŘETINA Vladan, KRALICEK Pavel, MASARYK Vladimír, NOVAK Jenda, SPERGL Martin, GULAS Michal, KUBIN Dominik, JAROSEVSKY Jiri, CHARVAT Matyas, GABRHELIK Ondra, SMEIDLER Ivo, TESAR Tom, HRABEC Zbynek, HOFFMANN Jakub, ZAJICOVA Michaela, PALEC Jan, KLIMA Daniel, HOUSKA Honza, VECERA Lukas, PETER Marek, SWATZINA Jakub, VASICEK Michal, JAKVID Milan, DOHNALEK Honza, ZETAK Dennis, SIMEK Michael, KADERABEK Jan, KUCA Milan, DURDAK Jaroslav, KRISANDA Luky, ZELIK Jiri, JURSIK Jakub, ZAVESKY Michal, VALENTA Vojtech, SLAVIK Teodor, BRABLEC Jan, MARES Michal, SUHAJDA Roman, FELCMAN Radek, PAVLIK Denis, DAVID Frantisek, MARCIK Dominik, SIMEK Jakub, SERBAUM Lukas, BLAZEK Michal, MARCIK Petr, RUSKOVÁ Adél, HOPP Tomas, MAZANEC Jan, SUCHAC Majo, VESELY Jan, KRISANDA Jakub, SK0UPIL Vladimir, SOJAK Ondrej, ZURMAN David, PERSEIN Danny, STERBA Rudolf, ROZENBERG Michal, VAREKA Patrik, ZATKO Petr, VALEK Marek, KOPEC Martin, KUZELA Petr, DUJKA Roman, POLAK Pavel, HANAK Tomas, SALAC Michal, SEDLACEK Lukas, JEZEK Stanislav, KUTEJ Pepa, BRCKO Tomas, DOLEZAL Jakub, SIMEK Daniel, ROZNOVJAK Jakub, KLIMA Zdenek
|
Výsledky | Konečné výsledky (.csv) | Seznam replayů |
|
| Etapa | RZ | Délka | Platnost |
---|
1 | 1 - 10 | 64,0 km | 7.9.2017 6:00 - 9.9.2017 23:59 | 2 | 11 - 22 | 110,2 km | 10.9.2017 6:00 - 12.9.2017 23:59 |
| | | RZ | Název RZ | Povrch | Pneumatiky | |
---|
Etapa 1 | |
1 | Versme | 3,2 km | Šotolina | Suchý / Nový | Suchá šotolina | | Servisní zóna (30 min.) | 2 | Cote D'Arbroz II | 4,3 km | Asfalt | Suchý / Nový | Slicky | | 3 | Joux Plane II | 11,1 km | Asfalt | Suchý / Nový | | | 4 | Joux Verte II | 7,8 km | Asfalt | Suchý / Nový | | | 5 | Bisanne | 5,6 km | Asfalt | Suchý / Nový | | | Servisní zóna (30 min.) | 6 | Cote D'Arbroz II | 4,3 km | Asfalt | Suchý / Nový | Slicky | | 7 | Joux Plane II | 11,1 km | Asfalt | Suchý / Nový | | | 8 | Joux Verte II | 7,8 km | Asfalt | Vlhký / Nový | | | 9 | Bisanne | 5,6 km | Asfalt | Mokrý / Nový | | | Servisní zóna (30 min.) | 10 | Versme | 3,2 km | Šotolina | Mokrý / Nový | Suchá šotolina | | SupeRally | | Etapa 2 | |
11 | Courcelles Val'd Esnoms | 9,9 km | Asfalt | Suchý / Nový | Slicky | | 12 | Torre Vecchia | 9,8 km | Asfalt | Suchý / Nový | | | 13 | Gestel | 7,2 km | Asfalt | Suchý / Nový | | | 14 | Sorica | 15,5 km | Asfalt | Suchý / Nový | | | Servisní zóna (30 min.) | 15 | Courcelles Val'd Esnoms | 9,9 km | Asfalt | Suchý / Nový | Slicky | | 16 | Torre Vecchia | 9,8 km | Asfalt | Suchý / Nový | | | 17 | Gestel | 7,2 km | Asfalt | Suchý / Nový | | | 18 | Sorica | 15,5 km | Asfalt | Vlhký / Nový | | | Servisní zóna (30 min.) | 19 | Maton I | 3,5 km | Asfalt | Vlhký / Nový | Slicky | | 20 | Foron | 9,2 km | Asfalt | Mokrý / Nový | | | Servisní zóna (30 min.) | 21 | Maton I | 3,5 km | Asfalt | Mokrý / Nový | Slicky | | | Foron - POWERSTAGE (Foron) | 9,2 km | Asfalt | Mokrý / Nový | | |
|
Podrobný náhled turnaje
|
Události na serveru |
---|
11.02.2024: Nová trať:
| 27.01.2024: Nová trať:
| 10.01.2024: Aktualizované tratě: | 09.01.2024: Nová trať:
| 08.01.2024: Aktualizované tratě: |
|