|
NRC SEAS8N - II. New Autumn Stages
|
|
Čtrnáctý a poslední závod osmé sezony Napa RBR Cupu. Pořadatel: MATTES Ondřej - Oficiální WEB nebo FACEBOOK Only Czech and Slovak drivers - FORUM NRC Tratě zveřejňujeme těsně před závodem
|
|
|
Požadované licence:
|
NRC
|
Startovní listina (.csv) |
Nominace do poháru
|
|
|
Autor
|
SIMEK Daniel |
Platnost
|
7.6.2018 8:50 - 12.6.2018 23:59
|
Fyzika
|
NGP Fyziky 5.0.1
|
Obtížnost
|
Těžká |
Poškození
|
Realistické
|
Délka
|
140,9 km
|
|
Přidat záložku |
|
Chráněný heslem
|
Ne
|
Povolená auta / fyziky
|
90 modifikací
(Celý seznam)
(Schovej)
Citroen C3 WRC 2017, Citroen DS3 WRC, Ford Fiesta RS WRC, Ford Fiesta RS WRC 2014, Ford Fiesta RS WRC 2015, Ford Fiesta WRC 2017, Hyundai i20 Coupe WRC 2017, Hyundai i20 WRC, Hyundai i20 WRC 2014, Hyundai i20 WRC 2016, Mini JWC WRC, Toyota Yaris WRC 2017, VW Polo R WRC, VW Polo R WRC 2015, VW Polo R WRC 2016, Citroen DS3 R5, Citroen DS3 R5 (b), Ford Fiesta Mk VI S2000, Ford Fiesta R5, Hyundai i20 R5, Mitsubishi Lancer Evo IX N4, Mitsubishi Lancer Evo IX R4, Mitsubishi Lancer Evo X N4, Mitsubishi Lancer Evo X R4, Mitsubishi Lancer Evo X V1.2 N4, Mitsubishi Lancer Evo X V1.2 R4, Opel Corsa S2000, Peugeot 207 S2000, Peugeot 207 S2000 Evolution Plus, Peugeot 208 T16 R5 (Garyson), Peugeot 208 T16 R5 (Jalonso), Peugeot 208 T16 R5 (Kubrt), Peugeot 208 T16 R5 (Leiro), Skoda Fabia II S2000, Skoda Fabia R5, Skoda Fabia R5 (b), Skoda Fabia R5 Combi, Skoda Fabia S2000 Evo 2, Subaru Impreza N14 N4, Subaru Impreza N15 R4, Subaru WRX STI 2015 GrpN, Fiat 124 Abarth Rally RGT (a), Fiat 124 Abarth Rally RGT (b), Lotus Exige, Porsche 911 GT3 Rallye 996 2004, Porsche 911 GT3 RS 997 2007, Porsche 911 GT3 RS 997 2010, Citroen C2 R2 Max, Ford Fiesta R2, Opel ADAM R2, Peugeot 208 R2, Renault Twingo R2 Evo, Skoda Fabia R2, Audi 200 quattro GrpA, BMW M3 E30 GrpA, BMW M3 E30 GrpA 1987, Citroen AX Sport GrpA, Daewoo Lanos GrpA, Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA, Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA, Ford Sierra RS Cosworth GrpA, LADA Kalina RC2 GrpA, Lada Samara VAZ-21083 GrpA, Lancia Delta HF 4WD GrpA, Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA, Lancia Delta HF Integrale GrpA, Mazda 323 BF 4WD Turbo GrpA, Mazda 323 BG8 GTR GrpA, Mazda 323 BG8 GTX GrpA, Mitsubishi Galant VR-4 (E39A) GrpA, Mitsubishi Lancer Evo II GrpA, Mitsubishi Lancer RS Evo GrpA, Nissan 200SX RVS12 GrpA, Nissan Sunny GTi (N14) GrpA, Nissan Sunny RNN14 GTi-R, Opel Kadett-E GSi 16V GrpA, Renault Clio 16S Williams GrpA, Skoda Favorit 136 L GrpA, Subaru Impreza GC8 555 GrpA, Subaru Legacy BC RS GrpA, Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA, Toyota Celica ST165 GT4 GrpA, Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA, Toyota Celica ST205 GT4 GrpA, Toyota Supra MA70 3.0i GrpA, Trabant P 800 RS GrpA, VW Golf I GTI GrpA, VW Golf II GTI 16V GrpA, Wartburg 353 W 460 GrpA, NGP Fyziky 5.0.1
|
Zákaz přerušit turnaj
|
Ne
|
|
V cíli / Na startu
|
34 / 72
(Celý seznam)
(Schovej)
ZAVESKY Michal, STRNAD Vlastimil, STRITESKY Dominik, TRNKA Victor, VALERIAN Vaclav, KASNY David, DAVID Frantisek, LABUDEK Michal, NOVAK Jenda, SMEIDLER Ivo, CHOVANEC Zdenek Jun., JACKO Kristian, BORUTA Martin, DUDA Marek, VAREKA Patrik, ZAJIC Martin, KUCA Milan, STOLFA Ondrej, KUBINI Vladimir, ZETAK Dennis, MASARYK Vladimír, SUHAJDA Roman, EXNER Zdenek, BRCKO Tomas, ADAMEK Jan, HOFBAUER Jakub, KORIENEK Lukas, CVANCARA Petr, KANDLER Jan, BLAZEK Petr, VECERA Lukas, PAVELA Marek, KLIMA Zdenek, JURSIK Jakub, KADERABEK Jan, MAZANEC Jan, KLIMA Daniel, BURIÁNEK Tomáš, ORAL Jakub, MARCIK Petr, KAHANEK Maxim, JARES David, PAVLIK Denis, BABAK Oldrich, SOJAK Ondrej, KOPEC Martin, DUJKA Roman, SIMEK Jakub, JAKVID Milan, TICHY Lukas, KRALICEK Pavel, HOPP Tomas, KRAMER Jiri, BASKO Karel, PLOJHAR Otas, CONKA Robert, PTACEK Martin, MAREK Petr, KUBOVSKY Petr, OMELKA Zdenek, KVASNICAK Miroslav, SEDLACEK Lukas, TOMECEK Libor, UHER Tomas, DOLEZAL Jakub, SALAC Michal, HANZELKA Jakub, SK0UPIL Vladimir, PETER Marek, ZELIK Jiri, SUKOP Svatek, HOUSKA Honza
|
Výsledky | Konečné výsledky (.csv) | Seznam replayů |
|
| Etapa | RZ | Délka | Platnost |
---|
1 | 1 - 10 | 74,0 km | 7.6.2018 8:50 - 9.6.2018 23:59 | 2 | 11 - 17 | 66,9 km | 10.6.2018 6:00 - 12.6.2018 23:59 |
| | | RZ | Název RZ | Povrch | Pneumatiky | |
---|
Etapa 1 | |
1 | Bergheim v1.1 | 8,0 km | Asfalt | Suchý / Nový | Slicky | | 2 | Gestel | 7,2 km | Asfalt | Suchý / Nový | | | 3 | Bruchsal-Unteroewisheim | 8,9 km | Asfalt | Suchý / Nový | | | Servisní zóna (30 min.) | 4 | Sturec | 8,1 km | Asfalt | Suchý / Nový | Slicky | | 5 | Svince | 4,8 km | Asfalt | Vlhký / Nový | | | Servisní zóna (30 min.) | 6 | Bergheim v1.1 | 8,0 km | Asfalt | Suchý / Nový | Slicky | | 7 | Gestel | 7,2 km | Asfalt | Suchý / Nový | | | 8 | Bruchsal-Unteroewisheim | 8,9 km | Asfalt | Suchý / Nový | | | Servisní zóna (30 min.) | 9 | Sturec | 8,1 km | Asfalt | Suchý / Nový | Slicky | | 10 | Svince | 4,8 km | Asfalt | Vlhký / Nový | | | SupeRally | | Etapa 2 | |
11 | Osli - Stryckovy | 10,6 km | Asfalt | Vlhký / Nový | Slicky | | 12 | Mlynky | 7,1 km | Asfalt | Vlhký / Nový | | | 13 | Barum rally 2009 Semetin | 11,7 km | Asfalt | Vlhký / Nový | | | Servisní zóna (30 min.) | 14 | Osli - Stryckovy | 10,6 km | Asfalt | Suchý / Nový | Slicky | | 15 | Mlynky | 7,1 km | Asfalt | Suchý / Nový | | | 16 | Barum rally 2009 Semetin | 11,7 km | Asfalt | Suchý / Nový | | | Servisní zóna (30 min.) | | Sturec | 8,1 km | Asfalt | Suchý / Nový | Slicky | |
|
Podrobný náhled turnaje
|
Události na serveru |
---|
11.02.2024: Nová trať:
| 27.01.2024: Nová trať:
| 10.01.2024: Aktualizované tratě: | 09.01.2024: Nová trať:
| 08.01.2024: Aktualizované tratě: |
|