Get Adobe Flash player

Všichni virtuální závodníci se jistě nemohou dočkat zítřejšího startu nové sezony TEAM RALLY. Úvodní podnik pořádá tradiční tým okolo Vojty Uhlíře, tedy Kizz-me WRT. Skladbu tratě v tropické oblasti si vzal na starost Daniel Klíma, který bude v tomto roce zároveň autorem videoreportáží, které se z jednotlivých podniků chystají.

V tuto chvíli si můžete vychutnat krátké předstartovní video, které spustíte kliknutím na obrázek.

 

 

Aktualizováno (Sobota, 19 Září 2015 11:14)

 

K dnešnímu dni zahajuji možnost přihlašování pro další, již devátou sezónu TEAM RALLY.

Profily jezdců jsou pouze opět blokovány a kdo tedy měl v minulosti profil založený a schválený, nemusí se znovu registrovat. Po úhradě registračního poplatku pošlete prosím avízo s potřebnými údaji mailem. V případě přestupu do jiného týmu prosím taktéž o uvedení této skutečnosti v mailu. Pokusím se to při odblokování profilu a přidělení startovního čísla hned opravovat. Pokud někdo bude chtít poslat aktuální foto pro výměnu (a u některých by to bylo víc než vhodné) pošlete mi ji na mail. Po uhrazení registračního poplatku přidělím licenci a odblokuji profil na stránkách TR, stejně jako v minulé sezóně. Kdo ještě v TR nestartoval a nemá schválený profil na stránkách TR, nechť postupuje podle pravidel.

V případě dotazů mě kontaktujte přes PM, nebo mailem.

 

Prosím také manažery týmů umístěných v TOP 10 v minulé sezóně, aby mi potvrdili zájem o pořádání závodu v sezóně 2015. Případně napsali o jaký závod by měli zájem. Podle projeveného zájmu budu postupně přidělovat jednotlivé podniky.