Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár MMČR 2020
1.Slovensko ZETAK Dennis180
2.Polsko KLIMAS Adrian146
3.Portugalsko ESTEVEZ Oscar101
4.Česká republika PAULAT Stepan92
5.Česká republika JILEK Zdenek87
6.Česká republika VALENTA Lukas75

Pohár NRC11
1.Slovensko ZETAK Dennis212
2.Česká republika VALENTA Lukas158
3.Česká republika KUBOVSKY Petr146
4.Česká republika BUJACEK Martin135
5.Česká republika JILEK Zdenek113
6.Polsko CHRASCINA Mariusz104

Pohár Palmira RBR-CUP 20/21
1.Slovensko ZETAK Dennis377
2.Česká republika BUJACEK Martin319
3.Česká republika VECERA Lukas184
4.Česká republika PAULAT Stepan179
5.Česká republika DOLEZAL Jakub173
6.Česká republika BREZIK Adam 1144

Pohár WRPP 2020
1.Polsko KLIMAS Adrian225
2.Polsko PYSZNY Marcin127
3.Polsko KORALEWSKI Mateusz83
4.Polsko MARNIK Jakub83
5.Polsko FOLTA Maciej70
6.Polsko WALCZAK Piotr66

Nové soubory
02.12.2020:
Fyzika
02.12.2020:
Model
25.11.2020:
Fyzika
25.11.2020:
Model
17.11.2020:
Fyzika


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test


Wirtualny Rajdowy Puchar Polski 2020
 
Přidat záložku
 
 


Seznam turnajů
Název turnajePlatí odPlatí doKoeficient 
1.1. Runda WRPP 2020 - Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza13.4.202019.4.2020 Konečné výsledky
2.2. Runda WRPP 2020 - Rajd Świdnicki Krause by VirtualRally.eu27.4.20203.5.2020 Konečné výsledky
3.3. Runda WRPP 2020 - Rajd Nadwislanski by VirtualRally.eu18.5.202024.5.2020 Konečné výsledky
4.4. Runda WRPP 2020 - Rajd Rzeszowski by Virtualrally.eu17.8.202023.8.2020 Konečné výsledky
5.5. Runda WRPP 2020 - Rajd Slaska by VirtualRally.eu21.9.202027.9.2020 Konečné výsledky
6.6. Runda WRPP 2020 - Rajd Wisły by VirtualRally.eu12.10.202018.10.2020 Konečné výsledky
7.7. Runda WRPP 2020 - Rajd Koszyc by VirtualRally.eu26.10.20202.11.2020 Konečné výsledky
8.8. Runda WRPP 2020 - Rajd Cieszynska Barborka by VirtualRally.eu16.11.202022.11.2020 Konečné výsledky
9.9. Runda WRPP 2020 - Rajd Barborka by VirtualRally.eu7.12.202013.12.2020 


Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 


Celkové výsledky (RC3):
PořadíJméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.Bodů
1.Polsko GORSKI Michal231830---2230280---151
2.Polsko HAZUKA Artur881630302201---115
3.Polsko WEGLOWSKI Adam13921917181015---103
4.Polsko UNGEHEUER Michal1425019014020---92
5.Polsko WALEWSKI Bartosz0---170602216---61
6.Polsko TOMASZ MOSKALA02------------2030---52
7.Polsko GUZLINSKI Szymon041---151108---39
8.Polsko NATANEK Tomek15230------------------38
9.Polsko BALCHAN Marek000811444---31
10.Polsko Sznajderski Mateusz280---------------------28
11.Polsko WASILONEK Pawel---------48087---27
12.Polsko BADKOWSKI Filip100901132---26
13.Polsko RAJEWSKI Tomasz006006013---25
14.Polsko SIEKANSKI Andrzej------21------------------21
15.Polsko SZKUTA Mateusz612000------------18
16.Polsko RUSZKIEWICZ Rafal---14---------------------14
17.Polsko SKURZOK Karol0------120---00---12
18.Polsko IDZIKOWSKI Michal---0010---------------10
=Polsko JUNG Jakub0010------------------10
=Polsko KOBYLKIEWICZ Tomek2000---800---10
21.Polsko JAROS Artur---09------------------9
22.Polsko ZARYCHTA Daniel------------------80---8
23.Polsko CZUPICH Piotr0041---200---7
=Polsko SZEWCZYK Adrian610------------------7
25.Polsko PAWLOW Przemek0004---------------4
=Polsko SMOLINSKI Wiktor---------04000---4
27.Polsko CHLOPEK Rafal0000---02------2
=Polsko Lukasz Dabkowski------------200------2
29.Polsko Palinski Wojciech00------1------0---1
=Polsko BONCELA Damian------------------10---1



Celkové výsledky týmů (RC3):
PořadíNázev týmu1.2.3.4.5.6.7.8.9.Bodů
1.AK-SPORT WORLD RALLY TEAM271926152831336---185
2.AUTOMOBILKLUB POLSKI WRT12827292526614---147
3.IS RACING222214216151818---127
4.ComFix Rally Team---6261020131018---103
5.Conquest Racing1525618------125---90
6.Panica.Gaming---------61021815---51
7.Grupa Rajdowa Surfer6221214155---47
8.Team HTR81012---------------21
9.Killaz Motorsport---18---------------------18
10.TulowiceRallyTeam1000------------------10
11.Amber vrt---------8---------------8
12.Viking Rally Team1------------------------1

Události na serveru
02.12.2020:
Nová auta:
  • Ford Fiesta Rally4
25.11.2020:
Aktualizovaná auta:
  • Porsche 911 GT3 RS (2010) RGT
17.11.2020:
Nová auta:
  • Seat Leon Cupra R GrpN
Aktualizovaná auta (pouze fyzika):
  • Porsche 911 SC 3.0 Grp4
  • Porsche 911 SC RS GrpB
30.10.2020:
Nové tratě:
  • RZ Komarov snow
  • RZ Komarov II snow
  • Fagus Lipa
  • Dostihovka
  • Dostihovka final stage
22.09.2020:
Aktualizovaná trať:
  • RZ Komarov I + II


Statistiky
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 7896 36.91%
6 měsíců
 
Hlasů: 1632 7.63%
1 rok
 
Hlasů: 2137 9.99%
2 roky
 
Hlasů: 2045 9.56%
3 roky
 
Hlasů: 2262 10.58%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5418 25.33%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.