Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár Team Rally 2016
1.NEXUS Racing2546
2.Kizz-me WRT2042
3.IRIDIUM RBR Team1996
4.IF Motorsport1620
5.CARLSBAD Rally Team1163
6.EXE Racing1073

Pohár RSC 2016
1.Česká republika SYKORA Michal517
2.Česká republika BUJACEK Martin475
3.Česká republika VECERA Lukas457
4.Česká republika KOZISEK Martin429
5.Česká republika BUJACEK Petr316
6.Slovensko ZETAK Dennis231

Pohár NRC7
1.Česká republika SIMEK Michael179
2.Česká republika MATTES Ondrej175
3.Slovensko ZETAK Dennis162
4.Česká republika PLOJHAR Otas105
5.Česká republika DURDAK Jaroslav81
6.Česká republika KUZELA Petr80

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
17.04.2017:
Fyzika
17.04.2017:
Model
13.04.2017:
RZ Kormoran
08.04.2017:
RZ Sherwood Forest
08.04.2017:
RZ Joukkovaara


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav




AUTOMOBILKLUB POLSKI WRT

Zajrzyj tutaj aby nas lepiej poznać. Działamy w ramach Koła Sportu Wirtualnego przy Komisji Sportu Samochodowego AP. A może do nas dołączysz?

Přidat záložku

 UživatelPozice
Polsko Mateusz RucinskiManažer
Polsko BRODZICKI ArekČlen
Polsko CZARNECKI AdrianČlen
Polsko CZEPAN RafalČlen
Polsko CZERNIAK ArkadiuszČlen
Polsko CZERNICKI MichalČlen
Polsko Damian HRYNIEWICZČlen
Polsko DARIUSZ NOWAKČlen
Polsko DZIEMIDOK LukaszČlen
Polsko FELKOWSKI MarcinČlen
Polsko GOLAS LukaszČlen
Polsko Irek GlowniaČlen
Polsko JUSIAK MariuszČlen
Polsko KNAP KamilČlen
Polsko KURATCZYK JanČlen
Polsko Lukasz SZPIECHČlen
Polsko MAJKA RafalČlen
Polsko Michu TamborČlen
Polsko NOWAK PAULINAČlen
Polsko RAJEWSKA JustynaČlen
Polsko RAJEWSKI TomaszČlen
Polsko SLABON TomaszČlen
Polsko TRZESZCZKOWSKI SebastianČlen
Polsko UZDOWSKI FilipČlen
Polsko WACH TomekČlen
Polsko WALCZAK SylwesterČlen
Polsko WOJTCZAK DanielČlen
Polsko JanuszMarekŽadatel
Polsko Modzin13Žadatel
Polsko QuattroporteŽadatel




Historie týmu
JezdecOdDo
Polsko ZAREMBA Mateusz29.3.200917.6.2012
Polsko KASPRZYK Jan Jr29.3.200912.5.2010
Polsko HERDA Adrian4.4.20094.5.2012
Polsko RUTKOWSKI Patryk4.4.200921.5.2009
Polsko RUDZKI Przemek4.4.20098.4.2009
Polsko MAZUR Lukasz5.4.200928.12.2009
Polsko GRZABA Piotr8.4.200910.1.2010
Polsko GRZABA Piotr8.4.200910.1.2010
Polsko SUCH Damian9.4.200928.12.2009
Polsko Kasprzyk Jan11.4.200928.12.2009
Polsko Tadeusz Wawok17.4.20091.8.2010
Polsko ZACH Krzysztof19.4.200928.12.2009
Polsko przenczo6.6.200913.11.2009
Polsko POLAK Bartek9.6.200928.12.2009
Polsko KUBICKI Pawel18.6.20095.12.2009
Polsko RAJEWSKI Tomasz1.7.2009---
Polsko ZAREMBA Waldek24.9.20099.7.2010
Polsko BRODZICKI Arek28.11.2009---
Polsko PIETA Slawek9.12.20096.4.2010
Polsko GOLAS Lukasz21.2.201019.6.2010
Polsko KOWALSKI Filip16.3.201018.6.2010
Polsko BUCZEK Lukas14.5.201020.6.2010
Anonymous21.5.201021.5.2010
Polsko Michael KOWALCZYK sr21.5.201021.1.2015
Polsko PANASIUK Tomasz24.6.20107.8.2012
Polsko MAJKA Rafal28.6.2010---
Polsko Arek Trzaskowski6.7.20102.12.2010
Polsko SLABON Tomasz12.7.201014.8.2013
Polsko Irek Glownia20.7.20106.8.2012
Polsko Michael KOWALCZYK jr20.7.201028.9.2013
Polsko Mateusz Rucinski13.8.201028.9.2013
Polsko Lukasz SZPIECH16.8.2010---
Polsko GRZESIAK Mikolaj23.8.201019.5.2011
Polsko LASKOWSKI Stefan9.9.201031.12.2012
Polsko Ryszard LAUDACKI21.9.201029.11.2010
Polsko CHOROBIK Dawid8.11.201016.12.2010
Polsko Mirol.N17.11.201010.12.2010
Polsko DWORNIK Mateusz17.11.201031.3.2011
Polsko Michal Drzazga31.12.201031.3.2011
Polsko RAJEWSKA Justyna9.1.2011---
Polsko KRUPA Grzegorz23.1.20117.8.2012
Polsko FUDALI Hubert25.1.201111.3.2011
Polsko KURATCZYK Jan27.1.201129.9.2013
Polsko soltyz23.2.20112.10.2011
Polsko MARCINIAK Michal17.2.20118.4.2011
Polsko Przemek MAKÓWKA27.2.201124.9.2011
Polsko HEJDUK Patryk12.3.20118.9.2011
Polsko FELKOWSKI Marcin13.3.201130.9.2013
Polsko Klimczak Robert14.3.201127.9.2011
Polsko BETKOWSKI Adam16.3.201111.11.2011
Polsko Marcin Staniurski17.3.201114.5.2013
Polsko Mateusz Bartsch18.3.201111.11.2011
Polsko DZIEMIDOK Lukasz18.3.2011---
Polsko Krzysztof ZIEBA20.3.201122.3.2012
Polsko PIEKARSKI Lukasz3.5.20116.3.2012
Polsko SIERADZKI Lukasz1.6.201114.5.2013
Polsko CZERNIAK Arkadiusz7.6.20112.6.2012
Polsko GORA Piotrek11.7.201131.3.2012
Polsko KAPICA Dawid12.7.201119.1.2014
Polsko WYSLYCH Wojciech15.7.201119.1.2014
Polsko JAKUBCZYK Dariusz9.9.20114.9.2014
Polsko TRZESZCZKOWSKI Sebastian16.9.2011---
Polsko KUDYBA Grzegorz30.9.201114.5.2013
Polsko Konrad Sowicki25.10.20117.8.2012
Polsko HEJDUK Patryk26.10.201117.9.2014
Polsko Damian HRYNIEWICZ8.1.2012---
Polsko PUCEK Arkadiusz25.2.20127.8.2012
Polsko Sternal Agnieszka14.3.201225.5.2012
Polsko BETKOWSKI Adam15.3.20127.10.2012
Polsko WACH Tomek12.4.201219.1.2014
Polsko MIERZYNSKI Jakub29.4.20127.7.2012
Polsko CZERNIAK Arkadiusz22.7.2012---
Polsko Peruzynski Dawid7.9.201217.10.2012
Polsko CZARNECKI Adrian10.9.2012---
Polsko WOJTCZAK Daniel3.1.2013---
Polsko KNAP Kamil5.1.2013---
Polsko TALAGA Wojciech14.1.20132.9.2014
Polsko GOLAS Lukasz16.1.2013---
Polsko UZDOWSKI Filip23.1.2013---
Polsko Cesarczyk Sebastian3.2.201315.4.2014
Polsko RYBCZYK Tomasz5.2.201330.9.2013
Polsko KLIMAS Adrian6.3.201323.8.2015
Polsko SAWICKI Darek8.4.201316.9.2013
Polsko Irek Glownia25.4.2013---
Polsko USS Maciek18.7.201329.9.2013
Polsko SOMPOLSKI Mateusz24.7.201310.9.2014
Polsko ANTOS Remik1.10.201318.11.2014
Polsko KURATCZYK Jan8.10.2013---
Polsko Mateusz Rucinski8.10.2013---
Polsko FELKOWSKI Marcin9.10.2013---
Polsko USS Maciek9.10.201328.6.2014
Polsko RYBCZYK Tomasz17.11.201315.4.2014
Polsko Konrad Sowicki3.12.201319.10.2015
Polsko SZPARSKI Michal20.1.20149.8.2016
Polsko DARIUSZ NOWAK12.3.2014---
Polsko Kuba Ruciński6.4.201417.9.2014
Polsko KAPICA Dawid17.4.201410.3.2015
Polsko WALCZAK Sylwester17.4.2014---
Polsko CZERNICKI Michal24.4.2014---
Polsko SKIBIŃSKI Jarek10.5.201418.8.2014
Polsko JAKUBCZYK Dariusz7.12.20142.7.2016
Polsko CZEPAN Rafal21.2.2015---
Polsko GAWLOWSKI Gawel29.4.201519.10.2015
Polsko JUSIAK Mariusz6.5.2015---
Polsko Michu Tambor21.12.2015---
Polsko SLABON Tomasz9.2.2016---
Polsko Jarka Tomasz5.3.201626.12.2016
Polsko WACH Tomek19.3.2016---
Polsko ZAREMBA Mateusz20.12.201613.2.2017
Polsko NOWAK PAULINA28.1.2017---

Události na serveru
17.04.2017:
Nové auto: Hyundai i20 Coupe WRC 2017
13.04.2017:
Update tratě: Dneska večer budu aktualizovat RZ Kormoran - mimo jiné už půjde volně jezdit v shakedownu. P.S. Hotovo.
08.04.2017:
Nové tratě: Joukkovaara, Sherwood Forest
26.03.2017:
Nové auto: Ford Fiesta WRC 2017
14.03.2017:
Nová trať: Rallysprint Hondarribia 2011


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky


Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5183 30.06%
6 měsíců
 
Hlasů: 1444 8.37%
1 rok
 
Hlasů: 1951 11.31%
2 roky
 
Hlasů: 1930 11.19%
3 roky
 
Hlasů: 2008 11.64%
Hned od vydání
 
Hlasů: 4728 27.42%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.