Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár MMČR 2021
1.Slovensko ZETAK Dennis50
2.Česká republika PAULAT Stepan45
3.Česká republika JILEK Zdenek41
4.Slovensko KUNDLAK Jan38
5.Španělsko PEROJO Eduardo36
6.Španělsko SIMON Xurxo34

Pohár NRC11
1.Slovensko ZETAK Dennis378
2.Česká republika KUBOVSKY Petr337
3.Česká republika VALENTA Lukas310
4.Česká republika BUJACEK Martin267
5.Česká republika DOLEZAL Jakub198
6.Polsko CHRASCINA Mariusz196

Pohár Palmira RBR-CUP 20/21
1.Slovensko ZETAK Dennis1189
2.Česká republika BUJACEK Martin997
3.Česká republika DOLEZAL Jakub659
4.Česká republika PAULAT Stepan555
5.Česká republika KADERABEK Jan529
6.Česká republika VECERA Lukas354

Pohár VRC 2021
1.Polsko KLIMAS Adrian78
2.Česká republika KUBOVSKY Petr34
3.Portugalsko ESTEVEZ Oscar31
4.Švédkso HULT Tobias28
5.Polsko MASIAREK Jakub26
6.Španělsko ORTIZ Jorge25

Pohár WRPP 2021
1.Polsko KLIMAS Adrian60
2.Polsko SADOWSKI Adrian41
3.Polsko PIEKOS Marcin33
4.Polsko Piotr Sajdak24
5.Polsko KORALEWSKI Mateusz23
6.Polsko WALCZAK Piotr18

Pohár Catch Gryazin
1.Polsko KLIMAS Adrian113
2.Česká republika BUJACEK Martin53
3.Polsko STENER Pawel52
4.Švédkso HULT Tobias43
5.Portugalsko ESTEVEZ Oscar35
6.Česká republika KUBOVSKY Petr26

Nové soubory
29.04.2021:
RZ Olsava long
29.04.2021:
RZ Olsava 2010
16.04.2021:
FixUp Plugin 4.4.39.97
14.04.2021:
RZ Zaton
08.04.2021:
Biskupice SSS


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test


AK-SPORT WORLD RALLY TEAM

OUR WEBSITE FACEBOOK AK-SPORT WRT

Přidat záložku

 UživatelPozice
Polsko SADEJ KrzysztofManažer
Polsko BYCZKOWSKI AdrianČlen
Polsko Mateusz_UrtnowskiČlen
Polsko NIEMIEC JakubČlen
Polsko SĄDEJ AdamČlen
Polsko Tomasz MateraČlen
Polsko WATOROWSKI PatrykČlen
Polsko WINIAREK JulekČlen
Polsko WOJCIAK MichalČlen
Polsko WOLNY DanielČlen




Historie týmu
JezdecOdDo
Polsko SĄDEJ Adam3.5.2014---
Polsko SADEJ Krzysztof7.5.2014---
Anonymous8.5.20147.7.2014
Polsko CHLOPEK Rafal17.5.20141.2.2021
Polsko Marcin Piatek5.6.20148.3.2015
Polsko BRODA Patryk13.8.201419.3.2019
Polsko Tomulus13.8.201416.8.2014
Polsko KRUK Michal14.8.201418.8.2014
Finsko Jari-Matti Latvala3.9.201419.1.2015
Polsko KUMINSKI Mariusz3.10.20144.1.2019
Polsko Tomasz Matera25.11.2014---
Slovinsko KOTNIK Matej25.11.201419.1.2015
Polsko dawid apanasewicz29.11.201431.3.2015
Polsko BYCZKOWSKI Adrian4.12.201429.1.2017
Polsko SKIBIŃSKI Jarek18.1.20152.1.2019
Polsko WOJCIAK Michal19.1.2015---
Polsko Apanasewicz Szymon26.1.20158.3.2015
Polsko OLEK LALIK31.3.201514.4.2020
Polsko KECZMERSKA Martyna31.5.20152.1.2019
Polsko RAFAL LIS18.2.20164.1.2019
Polsko Wisniewski Emilian28.5.201622.3.2021
Polsko MALINOWSKI Mateusz26.6.201610.2.2020
Polsko KOMOREK Wojciech20.8.20161.2.2021
Polsko FOLTA Maciej6.9.201631.1.2021
Polsko WINIAREK Julek10.9.2016---
Polsko WINIAREK Julek13.9.2016---
Polsko Mateusz_Urtnowski3.12.2016---
Polsko GORCZYCA Jan30.12.201629.12.2017
Polsko BYCZKOWSKY Adrian29.1.20172.1.2019
Polsko DZIOK Bartek26.3.20171.2.2021
Polsko NIEMIEC Jakub1.2.2018---
Polsko BYCZKOWSKI Adrian20.3.2018---
Polsko JANECZKO Dawid12.8.20185.2.2021
Polsko BIALY Michal4.1.20191.2.2021
Polsko PRZYSZLAKOWSKI Mateusz4.1.20191.2.2021
Polsko FIOLEK Jakub5.1.20195.2.2021
Polsko Przemyslaw OWCZARSKI5.1.20191.2.2021
Polsko KOWALSKI Mikolaj6.1.20191.2.2021
Polsko WALKOWSKI Michal6.1.20191.2.2021
Polsko MALEK Damian24.1.20191.2.2021
Polsko Gorzak Rafal24.2.201910.1.2020
Polsko PROKOPIK Mateusz9.1.202023.5.2020
Polsko BANASZEK Piotrek9.1.20202.1.2021
Polsko BADKOWSKI Filip9.1.202018.3.2020
Polsko BALCHAN Marek10.1.20201.2.2021
Polsko ZURAWLEW Kamil10.1.202031.1.2021
Polsko ZUBEK Wiktor11.1.20201.2.2021
Polsko WATOROWSKI Patryk11.1.2020---
Polsko DEJ Krzysztof2.2.202024.5.2020
Polsko GORSKI Michal12.2.20201.2.2021
Polsko Gorzak Rafal12.2.20206.1.2021
Polsko KOWAL Miroslaw6.5.20201.2.2021
Polsko WOLNY Daniel6.5.2020---
Polsko Damian Skupień24.5.202031.1.2021
Polsko KOWALCZYK Bartlomiej25.5.202031.1.2021

Události na serveru
29.04.2021:
Aktualizované tratě:
  • Olsava 2010
  • Olsava long
14.04.2021:
Nová trať:
  • Zátoň
08.04.2021:
Nová trať:
  • Biskupice SSS
Aktualizované tratě:
  • Biskupice 2004 (v1.2)
  • Biskupice 2004 II (v1.1)
02.04.2021:
Nové auto:
  • Peugeot 208 Rally4
Aktualizovaná auta (jen fyzika):
  • Ford Fiesta Mk VIII R2
  • Ford Fiesta Rally4
24.03.2021:
Nová trať:
  • Vargaseence MR


Statistiky
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 8361 37.72%
6 měsíců
 
Hlasů: 1678 7.57%
1 rok
 
Hlasů: 2185 9.86%
2 roky
 
Hlasů: 2072 9.35%
3 roky
 
Hlasů: 2301 10.38%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5567 25.12%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.