Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár NRC9
1.Česká republika KUBOVSKY Petr237
2.Česká republika KVASNICAK Miroslav174
3.Slovensko ZETAK Dennis170
4.Česká republika UHLIR Vojtech153
5.Česká republika PTACEK Martin124
6.Česká republika BURIÁNEK Tomáš119

Pohár RSC 2018
1.Slovensko ZETAK Dennis377
2.Česká republika BUJACEK Martin352
3.Česká republika SYKORA Michal343
4.Česká republika VECERA Lukas270
5.Česká republika HOFFMANN Jakub175
6.Česká republika BURIÁNEK Tomáš156

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
10.11.2018:
RZ Sturec Snow II
10.11.2018:
RZ Sturec Snow
27.07.2018:
Fyzika
27.07.2018:
Model
14.07.2018:
Fyzika


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

20. Danube Rallye 1985
Ostlegenden-Meisterschaft 5. Lauf Pokal fuer Frieden und Freundschaft der soz. Laender 1985 :::::::: More Info at: East Legends Cup ::::::: Open Cup for all
10.7.2017 0:01 - 16.7.2017 23:59
12345678910
RZ/SS 3 - Boarta
Výpis pro třídu (skupinu): Vše
povrch rozbitý a vlhký, špatné podmínky, dopoledne, mírný déšť, zataženo
7.8 km
Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 
 
PředchozíNa RZ 3DalšíPo RZ 3
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Polsko
 
WACH Tomek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/404:59.19 93.9
 
2.Ukrajina
 
DRIVE Alexander
Lada VFTS GrpB
H/B04:59.86+0.67
+0.67
93.6
+0.09
3.Russian Federation
 
IVANOV Sergey
Lada VFTS GrpB
H/B05:02.41+3.22
+2.54
92.9
+0.41
4.Austria
 C 
PAMMER Harald
FSO Polonez 2000 Grp4
H/405:07.81+8.61
+5.40
91.2
+1.11
5.Russian Federation
 
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B05:11.95+12.76
+4.13
90.0
+1.64
6.Germany
 
Woifeh
FSO Polonez 2000 Grp4
H/405:22.55+23.36
+10.60
87.1
+2.99
7.Russian Federation
 C 
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B05:24.95+25.76
+2.40
86.4
+3.30
8.Slovensko
 
MYDLIAR Jozef
Skoda 130 RS Grp2
H/205:25.22+26.03
+0.27
86.3
+3.34
9.Polsko
 
RAJEWSKA Justyna
Skoda 130 LR GrpB
H/B05:25.59+26.40
+0.38
86.2
+3.39
10.Česká republika
 
HERMAN_Jakub
Skoda 130 RS Grp2
H/205:25.81+26.63
+0.22
86.2
+3.41
11.Polsko
 
LECKI Ariel
FSO Polonez 2000 Grp4
H/405:28.40+29.21
+2.58
85.5
+3.74
12.Polsko
 
WORONECKI Mirek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/405:36.08+36.89
+7.68
83.6
+4.73
13.Polsko
 C 
DNF
Polski Fiat 125p Grp2
H/205:36.29+37.10
+0.22
83.5
+4.76
14.Germany
 C 
STEINBACH Lutz
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A05:44.20+45.01
+7.90
81.6
+5.77
15.Germany
 C 
DECKER Max
Trabant P 800 RS GrpA
H/A05:46.45+47.26
+2.25
81.0
+6.06
16.Česká republika
 
DROZDA Karel
Lada VFTS GrpB
H/B05:47.41+48.22
+0.96
80.8
+6.18
17.Germany
 C 
Katja Lara
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A05:49.60+50.41
+2.19
80.3
+6.46
18.Germany
 C 
SALOMO Marco
Skoda 130 RS Grp2
H/205:52.35+53.16
+2.75
79.7
+6.82
19.Austria
 C 
STELLNBERGER Philipp
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A05:58.10+58.92
+5.75
78.4
+7.55
20.Germany
 C 
Maier.Maximilian
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A05:59.43+1:00.24
+1.33
78.1
+7.72
21.Germany
 C 
skoda130rsdollack
Skoda 130 LR GrpB
H/B06:05.38+1:06.19
+5.95
76.9
+8.49
22.Germany
 
PMS Rally Team
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A06:46.21+1:47.02
+40.83
69.1
+13.72
23.Germany
 
Florian Carius
Trabant P 800 RS GrpA
H/A06:57.93+1:58.74
+11.72
67.2
+15.22
24.Polsko
 
BUCZEK Lukas
FSO Polonez 2000 Grp4
H/409:59.19
05:00.00
+5:00.00
+3:01.26
46.9
+38.46
25.Russian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B09:59.86
05:00.00
+5:00.67
+0.67
46.8
+38.55
=Romania
 
DIACONESCU Remus
Lada VFTS GrpB
H/B09:59.86
05:00.00
+5:00.67
+0.00
46.8
+38.55
27.Polsko
 
RAJEWSKI Tomasz
Polski Fiat 125p Grp2
H/210:35.22
05:10.00
+5:36.03
+35.36
44.2
+43.08
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.equalPolsko
 
WACH Tomek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/421:26.36 88.4
 
2.equalUkrajina
 
DRIVE Alexander
Lada VFTS GrpB
H/B21:38.58+12.22
+12.22
87.6
+0.39
3.equalRussian Federation
 
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B22:38.36+1:11.98
+59.77
83.7
+2.28
4.upAustria
 
PAMMER Harald
FSO Polonez 2000 Grp4
H/422:49.23+1:22.86
+10.87
83.1
+2.62
5.downRussian Federation
 
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B22:59.35+1:32.98
+10.11
82.5
+2.94
6.downČeská republika
 
HERMAN_Jakub
Skoda 130 RS Grp2
H/223:03.70+1:37.33
+4.34
82.2
+3.08
7.upSlovensko
 
MYDLIAR Jozef
Skoda 130 RS Grp2
H/223:23.79+1:57.42
+20.09
81.0
+3.72
8.downGermany
 
DECKER Max
Trabant P 800 RS GrpA
H/A23:40.93+2:14.56
+17.14
80.1
+4.26
9.equalGermany
 
Katja Lara
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A24:15.04+2:48.67
+34.11
78.2
+5.34
10.upRussian Federation
 
IVANOV Sergey
Lada VFTS GrpB
H/B24:20.09+2:53.72
+5.05
77.9
+5.50
11.equalGermany
 
SALOMO Marco
Skoda 130 RS Grp2
H/224:31.05+3:04.68
+10.96
77.3
+5.84
12.equalAustria
 
STELLNBERGER Philipp
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A24:41.11+3:14.74
+10.06
76.8
+6.16
13.equalGermany
 
STEINBACH Lutz
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A24:41.25+3:14.88
+0.14
76.8
+6.17
14.upGermany
 
Woifeh
FSO Polonez 2000 Grp4
H/424:53.12+3:26.75
+11.87
76.2
+6.54
15.downGermany
 
Maier.Maximilian
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A25:01.64+3:35.27
+8.52
75.8
+6.81
16.upPolsko
 
RAJEWSKA Justyna
Skoda 130 LR GrpB
H/B25:06.45+3:40.08
+4.80
75.5
+6.96
17.upČeská republika
 
DROZDA Karel
Lada VFTS GrpB
H/B25:34.72+4:08.35
+28.27
74.1
+7.86
18.downGermany
 
skoda130rsdollack
Skoda 130 LR GrpB
H/B25:35.05+4:08.68
+0.33
74.1
+7.87
19.upPolsko
 
DNF
Polski Fiat 125p Grp2
H/226:01.65+4:35.27
+26.60
72.8
+8.71
20.upGermany
 
PMS Rally Team
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A26:55.73+5:29.36
+54.08
70.4
+10.42
21.upPolsko
 
WORONECKI Mirek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/427:00.46+5:34.09
+4.73
70.2
+10.57
22.upPolsko
 
LECKI Ariel
FSO Polonez 2000 Grp4
H/427:20.06+5:53.69
+19.60
69.4
+11.19
23.equalGermany
 
Florian Carius
Trabant P 800 RS GrpA
H/A28:02.18+6:35.81
+42.12
67.6
+12.53
24.downPolsko
 
BUCZEK Lukas
FSO Polonez 2000 Grp4
H/428:32.67
05:00.00
+7:06.30
+30.49
66.4
+13.49
25.downPolsko
 
RAJEWSKI Tomasz
Polski Fiat 125p Grp2
H/230:23.17
05:10.00
+8:56.79
+1:50.50
62.4
+16.99
26.equalRussian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B34:35.13
10:00.00
+13:08.76
+4:11.96
54.8
+24.96
27.equalRomania
 
DIACONESCU Remus
Lada VFTS GrpB
H/B36:38.59
15:00.00
+15:12.22
+2:03.46
51.7
+28.87


Sledovat turnaj živě









Události na serveru
10.11.2018:
Nová trať:
  • Šturec Snow (I + II)
27.07.2018:
Nové auto:

  • Citroen C3 R5
14.07.2018:
Aktualizované tratě:
  • Svince (I + II) v1.1
  • Lousada (WRC + RX + RG) v1.1
Nové auto:
  • BMW E36 Compact F2000
26.05.2018:
Nová tratě:
  • Svince (I + II)
16.05.2018:
Nová tratě:
  • Šturec (I + II)
  • Lousada (WRC + RX + RG)


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5447 30.34%
6 měsíců
 
Hlasů: 1484 8.27%
1 rok
 
Hlasů: 2012 11.21%
2 roky
 
Hlasů: 1963 10.93%
3 roky
 
Hlasů: 2084 11.61%
Hned od vydání
 
Hlasů: 4962 27.64%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.