Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár NRC9
1.Slovensko ZETAK Dennis445
2.Česká republika KUBOVSKY Petr427
3.Česká republika UHLIR Vojtech343
4.Česká republika KVASNICAK Miroslav289
5.Česká republika VALERIAN Vaclav251
6.Česká republika PTACEK Martin248

Pohár Palmira RBR-CUP 2019
1.Česká republika BUJACEK Martin168
2.Česká republika VECERA Lukas149
3.Česká republika SYKORA Michal133
4.Slovensko ZETAK Dennis115
5.Česká republika PLOJHAR Otas75
6.Česká republika HOFFMANN Jakub66

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
05.03.2019:
RZ Verkiai SSS
05.03.2019:
RZ Verkiai Reversed
05.03.2019:
RZ Verkiai
13.01.2019:
RZ Vicar
13.01.2019:
RZ Mitterbach


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

20. Danube Rallye 1985
Ostlegenden-Meisterschaft 5. Lauf Pokal fuer Frieden und Freundschaft der soz. Laender 1985 :::::::: More Info at: East Legends Cup ::::::: Open Cup for all
10.7.2017 0:01 - 16.7.2017 23:59
12345678910
RZ/SS 5 - Cornajef
Výpis pro třídu (skupinu): Vše
povrch rozbitý a vlhký, špatné podmínky, dopoledne, hustý déšť, zataženo
5 km
Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 
 
PředchozíNa RZ 5DalšíPo RZ 5
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Polsko
 
WACH Tomek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/402:21.20 127.5
 
2.Austria
 C 
PAMMER Harald
FSO Polonez 2000 Grp4
H/402:22.59+1.39
+1.39
126.2
+0.28
3.Russian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B02:24.34+3.14
+1.74
124.7
+0.63
4.Ukrajina
 
DRIVE Alexander
Lada VFTS GrpB
H/B02:24.99+3.79
+0.65
124.1
+0.76
5.Russian Federation
 
IVANOV Sergey
Lada VFTS GrpB
H/B02:26.33+5.13
+1.34
123.0
+1.03
6.Germany
 C 
Woifeh
FSO Polonez 2000 Grp4
H/402:28.42+7.22
+2.09
121.3
+1.44
7.Russian Federation
 
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B02:30.85+9.65
+2.44
119.3
+1.93
8.Russian Federation
 C 
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B02:31.25+10.05
+0.39
119.0
+2.01
9.Romania
 
DIACONESCU Remus
Lada VFTS GrpB
H/B02:32.30+11.10
+1.05
118.2
+2.22
10.Polsko
 C 
DNF
Polski Fiat 125p Grp2
H/202:35.11+13.91
+2.82
116.0
+2.78
11.Polsko
 
RAJEWSKA Justyna
Skoda 130 LR GrpB
H/B02:35.21+14.01
+0.10
116.0
+2.80
12.Polsko
 
BUCZEK Lukas
FSO Polonez 2000 Grp4
H/402:36.84+15.64
+1.63
114.8
+3.13
13.Polsko
 
LECKI Ariel
FSO Polonez 2000 Grp4
H/402:37.95+16.75
+1.11
114.0
+3.35
14.Česká republika
 
HERMAN_Jakub
Skoda 130 RS Grp2
H/202:38.26+17.05
+0.31
113.7
+3.41
15.Polsko
 
RAJEWSKI Tomasz
Polski Fiat 125p Grp2
H/202:40.31+19.11
+2.04
112.3
+3.82
16.Germany
 C 
DECKER Max
Trabant P 800 RS GrpA
H/A02:41.02+19.82
+0.72
111.8
+3.96
17.Slovensko
 
MYDLIAR Jozef
Skoda 130 RS Grp2
H/202:41.19+19.98
+0.17
111.7
+4.00
18.Germany
 C 
SALOMO Marco
Skoda 130 RS Grp2
H/202:42.53+21.33
+1.35
110.7
+4.27
19.Germany
 
skoda130rsdollack
Skoda 130 LR GrpB
H/B02:42.55+21.35
+0.01
110.7
+4.27
20.Germany
 C 
STEINBACH Lutz
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A02:43.81+22.61
+1.27
109.9
+4.52
21.Polsko
 
WORONECKI Mirek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/402:46.29+25.09
+2.48
108.2
+5.02
22.Austria
 C 
STELLNBERGER Philipp
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A02:47.24+26.04
+0.95
107.6
+5.21
23.Germany
 C 
Katja Lara
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A02:48.52+27.32
+1.28
106.8
+5.46
24.Germany
 C 
Maier.Maximilian
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A02:52.81+31.61
+4.29
104.2
+6.32
25.Germany
 
PMS Rally Team
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A02:55.99+34.79
+3.18
102.3
+6.96
26.Česká republika
 
DROZDA Karel
Lada VFTS GrpB
H/B02:56.00+34.79
+0.01
102.3
+6.96
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.equalPolsko
 
WACH Tomek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/432:28.00 93.0
 
2.equalUkrajina
 
DRIVE Alexander
Lada VFTS GrpB
H/B32:49.45+21.45
+21.45
91.9
+0.43
3.equalRussian Federation
 
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B34:16.66+1:48.66
+1:27.21
88.0
+2.16
4.equalAustria
 
PAMMER Harald
FSO Polonez 2000 Grp4
H/434:23.42+1:55.43
+6.77
87.8
+2.29
5.equalRussian Federation
 
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B34:42.38+2:14.38
+18.95
87.0
+2.67
6.equalČeská republika
 
HERMAN_Jakub
Skoda 130 RS Grp2
H/235:27.44+2:59.45
+45.07
85.1
+3.57
7.upRussian Federation
 
IVANOV Sergey
Lada VFTS GrpB
H/B35:47.07+3:19.07
+19.62
84.3
+3.96
8.downSlovensko
 
MYDLIAR Jozef
Skoda 130 RS Grp2
H/235:55.94+3:27.94
+8.86
84.0
+4.13
9.upGermany
 
Woifeh
FSO Polonez 2000 Grp4
H/436:39.17+4:11.17
+43.23
82.3
+4.99
10.downGermany
 
DECKER Max
Trabant P 800 RS GrpA
H/A36:46.35+4:18.35
+7.18
82.1
+5.14
11.equalGermany
 
Katja Lara
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A37:05.82+4:37.82
+19.47
81.4
+5.52
12.equalGermany
 
SALOMO Marco
Skoda 130 RS Grp2
H/237:20.58+4:52.58
+14.76
80.8
+5.82
13.equalGermany
 
STEINBACH Lutz
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A37:22.58+4:54.58
+2.00
80.7
+5.86
14.equalPolsko
 
RAJEWSKA Justyna
Skoda 130 LR GrpB
H/B37:41.62+5:13.62
+19.04
80.1
+6.23
15.equalGermany
 
Maier.Maximilian
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A38:03.32+5:35.32
+21.70
79.3
+6.67
16.equalČeská republika
 
DROZDA Karel
Lada VFTS GrpB
H/B38:42.25+6:14.25
+38.93
78.0
+7.44
17.equalPolsko
 
LECKI Ariel
FSO Polonez 2000 Grp4
H/439:18.80+6:50.80
+36.54
76.8
+8.17
18.equalPolsko
 
DNF
Polski Fiat 125p Grp2
H/239:25.42+6:57.42
+6.62
76.6
+8.30
19.upGermany
 
skoda130rsdollack
Skoda 130 LR GrpB
H/B39:46.96+7:18.96
+21.54
75.9
+8.73
20.downPolsko
 
WORONECKI Mirek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/439:48.15+7:20.15
+1.19
75.8
+8.75
21.equalGermany
 
PMS Rally Team
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A40:54.44+8:26.45
+1:06.30
73.8
+10.07
22.equalAustria
 
STELLNBERGER Philipp
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A42:25.87
05:00.00
+9:57.87
+1:31.42
71.1
+11.89
23.equalPolsko
 
BUCZEK Lukas
FSO Polonez 2000 Grp4
H/444:49.94
10:00.00
+12:21.94
+2:24.07
67.3
+14.75
24.equalPolsko
 
RAJEWSKI Tomasz
Polski Fiat 125p Grp2
H/247:48.97
10:10.00
+15:20.97
+2:59.03
63.1
+18.31
25.equalRussian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B50:45.34
15:00.00
+18:17.33
+2:56.37
59.5
+21.82
26.equalRomania
 
DIACONESCU Remus
Lada VFTS GrpB
H/B52:56.76
20:00.00
+20:28.76
+2:11.41
57.0
+24.43


Sledovat turnaj živě









Události na serveru
05.03.2019:
Nové tratě:
  • Verkiai
  • Verkiai Reversed
  • Verkiai SSS
13.01.2019:
Nové tratě:
  • Mitterbach
  • Vicar
12.01.2019:
Nová trať:
  • Lucéram - Col Saint-Roch
10.11.2018:
Nová trať:
  • Šturec Snow (I + II)
27.07.2018:
Nové auto:

  • Citroen C3 R5


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5601 30.64%
6 měsíců
 
Hlasů: 1500 8.2%
1 rok
 
Hlasů: 2034 11.13%
2 roky
 
Hlasů: 1982 10.84%
3 roky
 
Hlasů: 2127 11.63%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5039 27.56%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.