Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár NRC9
1.Česká republika KUBOVSKY Petr237
2.Česká republika KVASNICAK Miroslav174
3.Slovensko ZETAK Dennis170
4.Česká republika UHLIR Vojtech153
5.Česká republika PTACEK Martin124
6.Česká republika BURIÁNEK Tomáš119

Pohár RSC 2018
1.Slovensko ZETAK Dennis377
2.Česká republika BUJACEK Martin352
3.Česká republika SYKORA Michal343
4.Česká republika VECERA Lukas270
5.Česká republika HOFFMANN Jakub175
6.Česká republika BURIÁNEK Tomáš156

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
10.11.2018:
RZ Sturec Snow II
10.11.2018:
RZ Sturec Snow
27.07.2018:
Fyzika
27.07.2018:
Model
14.07.2018:
Fyzika


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test


RBR-LT
 
Přidat záložku
 
 


Seznam turnajů
Název turnajePlatí odPlatí do 
1.RBRALLY-LT RALLY SWEDEN15.2.201020.2.2010Konečné výsledky
2.RBRALLY-LT CORONA RALLY México8.3.201013.3.2010Konečné výsledky
3.RBR-LT JORDAN RALLY6.4.201011.4.2010Konečné výsledky
4.RBR-LT JORDAN RALLY7.4.201012.4.2010Konečné výsledky
5.RBR-LT RALLY TURKEY 201019.4.201024.4.2010Konečné výsledky
6.Rally New Zeland 201010.5.201015.5.2010Konečné výsledky
7.RBR-LT PORTUGAL RALLY 201031.5.20105.6.2010Konečné výsledky
8.RALLY BULGARIA 201012.7.201017.7.2010Konečné výsledky
9.Open RBR-LT - Neste Oil Rally FINLAND2.8.20107.8.2010Konečné výsledky
10.RBR-LT ADAC Rally Deutschland23.8.201028.8.2010Konečné výsledky
11.RBR-LT Rally Japan13.9.201018.9.2010Konečné výsledky
12.RBR-LT Rally France4.10.20109.10.2010Konečné výsledky
13.RBR-LT RACC Rally de Espana25.10.201030.10.2010Konečné výsledky
14.RBR-LT Rally Wales15.11.201020.11.2010Konečné výsledky
15.Open RBR-LT 2012 Rally SWEDEN20.2.201225.2.2012Konečné výsledky
16.Open RBR-LT 2012 Rally MEXICO14.3.201219.3.2012Konečné výsledky
17.Open RBR-LT 2012 - Rally PORTUGAL11.4.201217.4.2012Konečné výsledky
18. Open RBR-LT WRC 2012 - Rally Acropolis4.6.201210.6.2012Konečné výsledky
19.Open RBR-LT WRC 2012 - Brother Rally New Zealand27.6.20122.7.2012Konečné výsledky
20.Shakedown - Open RBR-LT WRC 2012 - Neste Oil Rally Finland6.8.20127.8.2012Konečné výsledky
21.Open RBR-LT WRC 2012 - Neste Oil Rally Finland8.8.201213.8.2012Konečné výsledky
22.Shakedown - Open RBR-LT WRC 2012 - ADAC Rallye Deutschland 20127.8.201228.8.2012Konečné výsledky
23.Open RBR-LT WRC 2012 - ADAC Rallye Deutschland28.8.20123.9.2012Konečné výsledky
24.Open RBR-LT WRC 2012 - Wales Rally GB18.9.201224.9.2012Konečné výsledky
25.Open RBR-LT WRC 2012 - Rallye de France - Alsace9.10.201215.10.2012Konečné výsledky
26.Open RBR-LT WRC 2012 - RallyRACC-Rally de Espana20.11.201226.11.2012Konečné výsledky
27.Shakedown - Open RBR-LT WRC 2013 - Rallye Monte-Carlo21.1.201322.1.2013Konečné výsledky
28.Shakedown - Open RBR-LT WRC 2013 - Rally Guanajuato México11.3.201312.3.2013Konečné výsledky
29.Open RBR-LT WRC 2013 - Vodafone Rally de Portugal17.4.201322.4.2013Konečné výsledky
30.Open RBR-LT WRC 2013 - Philips LED Rally Argentina8.5.201313.5.2013Konečné výsledky
31.Open RBR-LT WRC 2013 - Rally d'Italia Sardegna28.6.20131.7.2013Konečné výsledky
32.Open RBR-LT WRC 2013 - Rally Italia Sardegna28.6.20131.7.2013Konečné výsledky
33.REAL Open RBR-LT WRC 2013 - Rally Italia Sardegna28.6.20131.7.2013Konečné výsledky
34.Open RBR-LT WRC 2013 - Rally Italia Sardegna2.7.20135.7.2013Konečné výsledky
35.Open RBR-LT WRC 2013 - Neste Oil Rally Finland7.8.201312.8.2013Konečné výsledky
36.Open RBR-LT WRC 2013 - ADAC Rallye Deutschland28.8.20132.9.2013Konečné výsledky
37.Open RBR-LT WRC 2013 - Coates Hire Rally Australia18.9.201323.9.2013Konečné výsledky
38.Open RBR-LT WRC 2013 - Coates Hire Rally Australia23.9.201328.9.2013Konečné výsledky
39.Open RBR-LT WRC 2013 - Rallye de France-Alsace9.10.201314.10.2013Konečné výsledky
40.Open RBR-LT WRC 2013 - RallyRACC-Rally de Espana30.10.20135.11.2013Konečné výsledky
41.Open RBR-LT WRC 2013 - Wales Rally GB20.11.201325.11.2013Konečné výsledky
42.Open RBR-LT WRC 2014 - Rallye Monte Carlo22.1.201427.1.2014Konečné výsledky
43.Open RBR-LT WRC 2014 - Rally Sweden12.2.201417.2.2014Konečné výsledky
44.Open RBR-LT WRC 2014 - Rally Guanajuato Mexico12.3.201417.3.2014Konečné výsledky
45.Open RBR-LT WRC 2014 - Vodafone Rally de Portugal9.4.201414.4.2014Konečné výsledky
46.Shakedown - Open RBR-LT WRC 2014 - Rally Argentina12.5.201413.5.2014Konečné výsledky
47.Open RBR-LT WRC 2014 - Rally Argentina14.5.201419.5.2014Konečné výsledky
48.Open RBR-LT WRC 2014 - Rally Italia Sardegna11.6.201416.6.2014Konečné výsledky
49.Open RBR-LT WRC 2014 - LOTOS 71st Rally Poland2.7.20147.7.2014Konečné výsledky
50.Open RBR-LT WRC 2014 - Neste Oil Rally Finland6.8.201411.8.2014Konečné výsledky
51.Open RBR-LT WRC 2014 - ADAC Rallye Deutschland27.8.20141.9.2014Konečné výsledky
52.Open RBR-LT WRC 2014 - Coates Hire Rally Australia17.9.201422.9.2014Konečné výsledky
53.Open RBR-LT WRC 2014 - Rallye de France-Alsace8.10.201413.10.2014Konečné výsledky
54.Open RBR-LT WRC 2014 - RallyRACC-Rally de Espana29.10.20143.11.2014Konečné výsledky
55.Open RBR-LT WRC 2014 - Wales Rally GB 21.11.201426.11.2014Konečné výsledky
56.Open RBR-LT WRC - RALLY Monte Carlo 201627.1.20162.2.2016Konečné výsledky
57.Open RBR-LT WRC - Rally Sweden 201617.2.201623.2.2016Konečné výsledky
58.Open RBR-LT WRC - Rally Mexico 20169.3.201615.3.2016Konečné výsledky
59.Open RBR-LT WRC - YPF Rally Argentina 201627.4.20163.5.2016Konečné výsledky
60.Open RBR-LT WRC 2016 - Vodafone Rally de Portugal 201625.5.201631.5.2016Konečné výsledky
61.Open RBR-LT WRC - Rally Italia Sardegna 201615.6.201621.6.2016Konečné výsledky
62.Open RBR-LT WRC 2016 - Tour de Corse Rallye de France5.10.201611.10.2016Konečné výsledky
63.Open RBR-LT WRC 2016 - RallyRACC Catalunya - Rally de Espana19.10.201625.10.2016Konečné výsledky
64.Open RBR-LT WRC 2016 - DAYINSURE WALES RALLY GB8.11.201614.11.2016Konečné výsledky
65.Open RBR-LT WRC 2016 - Kennards Hire Rally Australia 23.11.201629.11.2016Konečné výsledky
66.Open RBR-LT WRC 2018 - v-CORSICA Linea Tour de Corse 201811.4.201816.4.2018Konečné výsledky
67.Open RBR-LT WRC 2018 - v-Dayinsure Rally Wales GB 201824.10.201829.10.2018Konečné výsledky


Vše / WRC N4 S2000 S1600 A8 A7 A6 A5 N3 H  / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 


Celkové výsledky (Vše):
PořadíJméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.31.32.33.34.35.36.37.38.39.40.41.42.43.44.45.46.47.48.49.50.51.52.53.54.55.56.57.58.59.60.61.62.63.64.65.66.67.Bodů
1.Russian Federation SUHINOV Aleksandr------------------------------------------06---18------------01001815---8---------------184------------------121815---1802518---25---18------18122525025---15---------366
2.Švédkso HULT Tobias---------------------------------------------0------------0------800---181812---------251518------0001215251815252512------1815025------------------------------------319
3.Lithuania RALLY Guru---------04------0------------------681510---------0156610------00---------12---0---6------12------1010---15180100120---0---010012---001825---2252
4.Švédkso HENRIKSSON Urban00---00260000001200---1212---0---0010112---60---------10100---8---615600886120150---8818------150------------------------226
5.Slovinsko FELTRIN Jernej018---2525250025------2525---18------25------------------------------------------------------------------------------12------------------------------------------------------------------223
6.Japan RUKAWA Kyon---6---0801---428080252525---------25---251825------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------205
7.Russian Federation KARKACH Alex00------1210100012124151512---018---1518---15025---0015---------0---------------------------------------------------------------------------------------------------199
8.Švédkso HERNEHULT Dennis180---12151518------2525---1825---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------171
9.Polsko GORALIK Lukasz------------------------------------------------------------------------------0------18---------------------2525---25---18---2525---------------------------------------------------------------161
10.Finsko MAKINEN Tommi---0---0181825---12---18---00---------------18120025---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------146
=Ukrajina RAEVSKIY Sergey00---00------0------0---0---00100------2---12020---121---------------00---015180---260---010---------0256------00------15---6400---146
12.Česká republika VECERA Lukas------------------------------------------40---1510---8---180150---------4---------8---0---------25---------12---028------------25---------------------------------------145
13.Russian Federation CHIROKOV Vladimir00---0---00004410081015180---------------12---------------0---------1510---12688------------------------------------------------------------------------------131
14.Srbsko SMILJKOVIC Stefan---------------------------00------------18---------------------0------------25---------------------------18---------------------------------------------------0---18---------2525---------129
15.Russian Federation SOLDAKOV Ilya------------------------------------------------------8---0---------------825128---------1825------0---------------------------------------15------------81---------------------------128
16.Česká republika TOMECEK Libor00---00---0000020400---0---0------8014------00------------00------1010------0421415---00400---40---0------100---1515110
17.Lithuania LISOVSKIS Denis25------15------------------------------0---------252518---------------0------0---------------------------------------------------------------------------------------------------------------108
18.Ukrajina KHARLANOV Ruslan------------------------------------------------------000000000---00---------400---0------0---000181215025---061512------------------------------------107
19.Česká republika KUBINI Vladimir00---00------60120---00---------2------------00---------------------------220---00---1------8---120---180180180---------------------------------------99
20.Russian Federation KOCHETKOV Anton0------------0------00---00---002---------------------------------00---------00---250800000000---0001002---0---8154000002590
=Polsko KLIMAS Adrian---------------------------------------------------------------------------------151510---------0---25---00---------250---------------------------------------------------------------------90
22.Švédkso ERIKSSON Micael00---0---0080---116082---------10---10---0------2------------------------4---15------102---10081000------00------------------------------------89
23.Polsko KARCZ Sebastian150---------1215---18------------------------------------------------------------25---------------------------------------------------------------------------------------------------------------85
24.Česká republika PTACEK Martin---0---0---------00------18150---0---0------0------------0---------------------------------18------18150------------------------------------------------------------------------84
25.Česká republika LESSUS Tomas------------------------------------------------------------------------------------------------------012---0010410---00---0---4615---10210------------------------------------83
26.Russian Federation BOROVINSKIY Denis---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------00000---80012124---642102------1010------80
27.Slovensko SPISAK Stefan---12---60---121810---015---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------73
28.Russian Federation CHEKIN Ivan------------------------------------------------------------------------------01006---------1010---1512126------------------------------------------------------------------------------72
29.Russian Federation NIKOLAEF Andrey00---00---0---000000004---------1---0---00------00------------00---022008150---100---10---------------220186------------------71
30.Finsko NIEMELA Jyrki------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------000---81212818---1270
=Russian Federation KOCHETKOV Sergey00---0---000------0010010860---0---1000---------02---------646---100---0000---00201220---0------------------------------------70
32.Česká republika BABAK Ondrej00---------------------15---0---------------------------------------0---------------------------------------------18------------------------------------------1518---------------------------66
33.Latvia USVILS Kristaps00---00---------00100---0---0---------1500------------0------------------0---------------------------------------00---01000------12---------18------------------65
34.China YU Tan------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------0815---121018------0---63
35.Česká republika KOUTSKY Dominik------------------------------------------00---------0---25---018---18------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------61
=Polsko WACH Tomek---------------------00------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------181861
37.Ukrajina SOROKIN Nikita---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------4---------------------------------------------------0---025---15124------60
38.Portugalsko PAULO Tempera------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------0400---06------------4------1004000012------49
39.Croatia GRGURINA Robi120---80------25------------1------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------46
40.Russian Federation SOLDATENKO Alexandr------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------102510------------------------45
41.Russian Federation BORODIN Maxim---0------------------0---------12------10------------615---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------43
=Russian Federation BORKUNOV Alexander---0---0000---8000------0------0------0------20---0---0------------000---------0------------------------------------------------00---810---------15------43
43.Ukrajina LOPUKHOV Aleksey00---0000000---000---40---0---0---001212---------------------------------10------------------0------0---------4---------------------------------------------42
=Ukrajina DRIVE Alexander------------------------------------------000044080408---2------------------0---------------------0------------------------60---6------------------------------------42
=Lithuania ROKAS Ravinskis---------------------------------------------0---0---00000000---0------------0---------0---------401200460120000------0---4------------------------42
46.Česká republika KRYGLER Jan------------------------------------------------------------------------------------4------------08------2------0---------------------------------------------25------------------------------39
47.Švédkso NORDINS Tomas---------18---------------------------18---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------36
48.Lithuania GREITAS Vairuotojas015---10010---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------35
=Polsko MARCIN Zmyslowski------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------25------10---------------------------------------35
50.Slovinsko BLATNIK Primoz---0------100401---15400---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------34
51.Russian Federation SHIMAN Alexander---------------0------------------------01124---100---2040------------------------------------0------------------------------------------------------------------------------------33
=Španělsko MARZOA Juan------------------------------------------------------------------------------------00---------------------------------80---0------0---------------------------------------------------25033
53.Ukrajina DOMCHENKO Aleksey---0---0------010668200------8---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------31
54.Russian Federation SOSNIN Aleksey08---06000------2------0200---------10---00---0------0------------------------------------------------------------------------------------------------------------------28
55.Ukrajina NECHIPORUK Igor------------------------------------------12------------------------------150------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------27
=Russian Federation BOBILEV Andrey------------0------0000000006---6---4---0006------00---------001---0400---0------------------------------------------------------------------------27
57.Latvia DABINS Raivo------------------------------------------0---------------------------------25------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------25
=Česká republika HAJEK Radek------------------0------------00------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------15---6---4---25
=Polsko SKROBAN Adrian---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------25---------------------------------------------------------------------------25
=Švédkso LUNDBERG Elias------------------------------------------------------------------------------------------------------0------00010---------------------------------------15------------------------------------25
=Polsko MALAWSKI Marcin---025------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------25
=Finsko HIRVELA Tommi---25---------------------0---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------25
63.Polsko ZAWISZA Maciej------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------0000008060024
=Russian Federation IVANOVA Katya---------------------------------------------00---------------------------10800------------6------------------------------------------------------------------------------------------------24
=Polsko KRUSZ Piotr---0---------------1200---001000---------------0------------2---------------------------------------------------------------0------------------------------------------------------24
66.Russian Federation GUATAMAS Sergei------------------------------------------------------------00---0------0000---------000---00000------------------------------------------000616---08------21
=Lithuania KERBELYS Arnas0------2040---000---------0------016000080---------0------------0------------------------------------------------------------------------------------------0---21
=Romania DIACONESCU Remus---------------------------------------------0---0---------100000------------------------------------------------------------------------------------------------------1802---0021
=Ukrajina KOLOMIETS Kirill---------------------------------------0000------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------006---21
70.Bulgaria POPOV Daniel210---0---08---00---000---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------20
=Russian Federation MALYSHEV Denis------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------006---20---40800---------------------------------------20
=Lithuania RALISTAZ Gedvis---0---0------00---0------0---00---0------------------000------------------------------------------------------------------------------------------------------------------12820
73.Česká republika SOPIK Martin---------------------------------------------------------------------------------0------------------0---1800---------------0---0------------------------------------------0---0---------18
=Polsko PRZYSZLAKOWSKI Mateusz------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------000------------------81018
=Germany STEINBERG Kurt---------------------------------------------------------------1200---0---6---0---------------------------------------------------------------------------------------------------------------18
=Česká republika HOFFMANN Jakub---------------------------18---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------18
77.Ukrajina SIDOROV Konstantin00------0000---------000---------0---------------0---------40------------0---------------------------00---0000100001---0---10---1---------------17
78.Lithuania SALTENIS Vilius8---------------------0------000------------------------------------------------------------------------------------4---------------------------------------------------------------00416
=Lithuania GEZEVICIUS Deividas40---------------------------------------0---------12---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------16
80.Česká republika UHER Tomas------------------------------------------------------------------------------------------------------015---------------------------------------------------------------------------------------------15
=Polsko Damian HRYNIEWICZ---------------------------------------------------------0------------------------00------------------15------------------------------------------------------------------------------------------15
=Latvia VIZULIS Uldis---0---00---------------------------------------15------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------15
=Polsko SAWICKI Darek---0---------0015000------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------15
=Česká republika BORKOVEC Jirka---------0------------15------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------15
85.Ukrajina MIKULKA Alex---0---0---00------00---0000---0---00---0002---000---------012------0---------------------------------------------------------------------------------------14
=Russian Federation KURENKOV Alex00---4000---20---000---------0---80---0---------0------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------14
=Lithuania GRICIUS Vytautas00---0------00600006---0---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------14
=Česká republika NOVOSAD Rosta---------------------------------------------0---------------------0---000---0------------------120000---000---------------------------0---0001---------010---14
89.Russian Federation Larionova Elionora---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------0113
90.Polsko Martin Lopez------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------0---12------------------------12
91.Česká republika MATOUSEK Vlastimil01---000000100000---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------11
=Kanada Vladimir SINELNIKOV00---0000201060200---00---0---0000---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------11
93.Slovensko PECHA Stanislav10---------------000000---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------10
=Russian Federation BAYKOV Oleg------------------------------------------------------------------------------------100---------0---------------------------------------------------------------------------------------------------10
=Russian Federation SMIRNOV Alexy0---------0---10---------------------------------------00---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------10
=Lithuania AUGUSTONIS Ignas---------------------------------------------------------000000---0000---------000---0---0------000---0---000---008---00---200---------0---10
=Belarus IVANOVSKY Anton---------------------------------------------------------------------------------0---0------------------10---0------------------------------------------------------------------------------------10
=Česká republika KUBICIK Josef---0---02---0---08---000---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------10
=Lithuania JONAITIS Jonis---------------------------------------------------------------------------------------------------000---------00---000000008---000---00---00------02------10
=Lithuania EITVYDAS Ralys------------------------------------------------0------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------10---10
=Russian Federation MILYAKOV Dmitriy---------00000---0---000---0---0---0010------0------------------------0---0---------------------------------------------------------------------------------------------10
102.Lithuania MEDUNECKIS Mancikas------------------------------------------------------------0------0---------------------------------------------------------------------------------------------------------------8---1---------9
103.Latvia KOKS Martins00---------8000---------0------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------8
=Lithuania LAPINSKAS Remigijus------------------------------------------00---------00---0000---0---0---------00------0000---0000000000000---000---00---0---------8
=Polsko GLEIXNER Maciek------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------8------------------------------------------------------------8
=Polsko DELCZYK Bartosz---------------------------------------------------------------------------------------------------------8---------------------------------------------------------------------------------------------8
107.Polsko ZYZAK Damian------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------0400------1---2------------------------------------------7
=Ukrajina KUZMINOV Alexander---------------0------------------------------------------0---610------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------7
=Lithuania KARPIS Zydrunas1------006---------0------------00---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------7
110.Polsko RAJEWSKI Tomasz---------------------------------------------0---0---0---------------------0---------------------------------------------00---00020000------------0000---00006
=Russian Federation PODKOPAEV Konstantin------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------06---------------------------6
=Latvia MASPAANS Rihardo60---0---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------6
=Polsko KAPICA Dawid------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------6------------------------------------------------------------------------6
=Lithuania SISI Saulute04------0---------00------------------------2---------------------------00---------------------------------------------------------------------------------------------------------------6
=Polsko LECKI Ariel------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------000---000---6---000------------------------------------6
=Lithuania SENAS Lakunas------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------006------------0---------6
=Slovensko GAIS Jan------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------0---------------66
=Lithuania KULIKAUSKAS Robertas------------------------------------------00---0------0---0---0------------0---------000------------000000000000000---0000---2400006
=Estonia REINART Hardo---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------000---------60------------------------------------------------------------6
=Lithuania VALL Tab---------------0---0---0---00------0---0------------------------6------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------6
=Polsko MAJKA Rafal---------------------------------------------------------------600---------------------------------0------------0------------------------------------------------------------------------------6
122.Polsko BIEDRAWA Stanislaw---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------2------------------------20---0---------------------------------------4
=Finsko MARJAMAKI Eetu---------------------------------------------------------00---400------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------4
=Russian Federation ARTEMIEV Iliya------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------0---------4------------------------------------------------4
=Latvia PRIEDE Viesturs---------------------------------------------------------------40------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------4
=Česká republika PALASEK Michal---------------------4---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------4
=Ukrajina DENYSENKO Oleksandr------------------------------------------------------------------------------4------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------4
=Lithuania VID Viktor---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------00------4---0---------4
129.Russian Federation PANYUSHKIN Evgenyi---------------------------------------------------00---000000------------------------------------------------0---00000---00000------------------02001---3
=Polsko TALAGA Wojciech---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------1001------10------------------------------------------------------3
131.Latvia BRIGIS Gundars00---0---0------000---00---------------2---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------2
=Česká republika MATTES Ondrej---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------000------------------11---------------------------------------2
=Russian Federation EVGENYI Panyushkin---------------------------------------------------------------------------------000---------002---------------------------------------------------------------------------------------------2
=Latvia EVERSONS Edgars---------------------------------------------------------------2------------0---0------------------------------------------------------------------------------------------------------------------2
=Ukrajina PIDLUSKY Oleksandr---0---0---0000---000000100---0000000---00---------00------000000---------0---00---------00---0000001000---2
=Švédkso LINDBERG Tommie00---00---00---00---00---------------00---------------------------------------------------------2------------------------------------------------------------------------------2
=Hungary NYILAS Mihaly02------------0------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------2
=Španělsko BENITEZ echedei---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------202
=Lithuania G.Evaldas------------------2------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------2
140.Lithuania GOJUS Arunas------------1------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------1
=Ukrajina KOSTIN Dmytro------------------------------------------00---------------------------------------1---------------------------------------------------------------------------------------------------------------1
=Polsko WOJTCZAK Daniel------------------------------------------------------------------------------10---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------1
=Česká republika REZNICEK Milan---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------0---1
=Lithuania TRUKANAS Vytenis---------------------------------------------------------------------------------1---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------1
=Polsko MASIAREK Jakub------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------1------------------------------------------------------------------------1
=Russian Federation MATVEENKOV Gleb---------1---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------1
=Ukrajina VARTANYAN Valeriy---0---------------00------------0------------------------------------------------------------------------------000---010---------00---------------------------------------------1
=Russian Federation VASYUCHKOV Vasiliy---------------------------------------------------1------------00---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------1
=Polsko KOWALSKI Bartosz---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------0------1------------0---------------------------------------1
=Russian Federation DONSKOY Igor------------------------------------------------------0---------000000------------------------------1------00------------------------------------------------------------------------1
=Russian Federation SHOULEPOV Alexander---------------0---000---001---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------1



Celkové výsledky týmů (Vše):
PořadíNázev týmu1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.31.32.33.34.35.36.37.38.39.40.41.42.43.44.45.46.47.48.49.50.51.52.53.54.55.56.57.58.59.60.61.62.63.64.65.66.67.Bodů

Události na serveru
10.11.2018:
Nová trať:
  • Šturec Snow (I + II)
27.07.2018:
Nové auto:

  • Citroen C3 R5
14.07.2018:
Aktualizované tratě:
  • Svince (I + II) v1.1
  • Lousada (WRC + RX + RG) v1.1
Nové auto:
  • BMW E36 Compact F2000
26.05.2018:
Nová tratě:
  • Svince (I + II)
16.05.2018:
Nová tratě:
  • Šturec (I + II)
  • Lousada (WRC + RX + RG)


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5447 30.34%
6 měsíců
 
Hlasů: 1484 8.27%
1 rok
 
Hlasů: 2013 11.21%
2 roky
 
Hlasů: 1963 10.93%
3 roky
 
Hlasů: 2084 11.61%
Hned od vydání
 
Hlasů: 4963 27.64%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.