Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár RSC 2017
1.Česká republika BUJACEK Martin504
2.Slovensko ZETAK Dennis473
3.Česká republika KUZELA Petr398
4.Česká republika SYKORA Roman372
5.Česká republika SYKORA Michal227
6.Česká republika PETER Marek194

Pohár NRC8
1.Slovensko ZETAK Dennis110
2.Česká republika KUZELA Petr81
3.Česká republika PETER Marek56
4.Česká republika PTACEK Martin49
5.Česká republika MARES Michal36
6.Česká republika STOLFA Ondra35

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
10.12.2017:
RZ Capo Di Feno II
10.12.2017:
RZ Capo Di Feno
08.12.2017:
NGP Plugin v5.0.1
03.12.2017:
RZ Carvalho de Rei 2008
26.11.2017:
Model


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test


IRC 2011
 
Přidat záložku
 
 


Seznam turnajů
Název turnajePlatí odPlatí do 
1.IRC 2011 - RALLY MONTE CARLO23.1.201129.1.2011Konečné výsledky
2.IRC 2011 - RALLY ARGENTINA20.2.201126.2.2011Konečné výsledky
3.IRC 2011 - RALLY ISLAS CANARIAS13.3.201119.3.2011Konečné výsledky
4.IRC 2011 - TOUR DE CORSE24.4.201130.4.2011Konečné výsledky
5.IRC 2011 - PRIME YALTA RALLY15.5.201121.5.2011Konečné výsledky
6.IRC 2011 - GEKO YPRES RALLY 19.6.201125.6.2011Konečné výsledky
7.IRC 2011 - SATA RALLY ACORES10.7.201116.7.2011Konečné výsledky
8.IRC 2011 - BARUM CZECH RALLY ZLIN4.9.201110.9.2011Konečné výsledky
9.IRC 2011 - MECSEK RALLY18.9.201124.9.2011Konečné výsledky
10.IRC 2011 - RALLY SAN REMO2.10.20118.10.2011Konečné výsledky
11.IRC 2011 - RALLY OF SCOTLAND16.10.201122.10.2011Konečné výsledky
12.IRC 2011 - CYPRUS RALLY30.10.20115.11.2011Konečné výsledky


Vše / WRC N4 S2000 S1600 A8 A7 A6 A5 N3 H 


Celkové výsledky (Vše):
PořadíJméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.Bodů
1.Slovensko SPISAK Stefan---------25---25253030303015210
2.Japan RUKAWA Kyon---17157------191921211417150
3.Portugalsko VELOSA Diogo25---2119---211725------17---145
4.Slovensko SPISAK Pavol3021---210---21---25---25---143
5.Finsko MAKINEN Tommi---30---14------30---------2130125
6.Polsko BOGDANOWICZ Jurek------17302530------------19---121
7.Slovinsko FELTRIN Jernej9141201010------915919107
8.Česká republika OSTROVSKY Milan15110---15---13---17101014105
9.Česká republika UHLIR Vojtech1361151915---14---17------100
10.Croatia GRGURINA Robi1010191121---128------------91
11.Česká republika KUCERA David---25---17------------------152582
12.Česká republika HRBACEK David------------------15------2542165
13.Polsko BURCZYNSKI Arek------06917---101140562
=Česká republika DRABEK Vita---------017---14---7---131162
15.Česká republika HAJEK Radek---------------------2119---11758
16.Portugalsko RODRIGUES Tiago12---2515---------------------052
=Česká republika BUJACEK Martin21------------------------1912---52
18.Česká republika HOFFMANN Jakub6---14---30---------------------50
19.Portugalsko Helder Ferreira------------------81314---5949
20.Slovinsko MEJAK Matej---1530---------------------------45
21.Russian Federation CHIROKOV Vladimir0000---010061101037
=Česká republika JAROTEK Jiri------10---0------1710---------37
23.Polsko NATANEK Tomek00---051201140------32
24.Švédkso ERIKSSON Micael------0------13------8------829
25.Russian Federation KARKACH Alex00000---90---071228
26.Česká republika SYKORA Michal14---------------------12---------26
=Česká republika VANA Kamil---7------8---11---------------26
=Polsko PYSZNY Marcin---------------------155---6---26
29.Polsko KOLODZIEJ Slawek------13---12---------------------25
=Česká republika POUSTKA Vaclav8---3011---03------0---25
31.Česká republika JIRONC Jan704013------0------------24
=Česká republika DOROTKA Martin23---------19------------------24
33.Polsko CEBULSKI Kuba---13---10------------------------23
34.Španělsko ORTIZ Jorge------------------------------81321
35.Polsko BUCZKOWSKI Tomasz---------00------70130020
36.Srbsko SMILJKOVIC Stefan------------------6---13---------19
=Česká republika NYVLT Karel0------0------05---140019
=Polsko CEBULSKI Przemek---19------------------------------19
=Polsko CYWKA Marcin19---------------------------------19
40.Slovensko HOMOLA Matej17---------------------------------17
41.Česká republika KRCMA Daniel---90---7---------------------16
42.Španělsko MARZOA Juan---------0---14------1---------15
=Polsko KLIMAS Adrian------------------0---15---------15
44.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert---0---3---11------------------14
=Ukrajina LOPUKHOV Aleksey------0009---20---0314
=Česká republika SEKERA Tomas500------0---------90---14
=Slovensko FEDAK Norbert------------14---------------------14
48.Polsko KARCZ Sebastian---------13------------------------13
49.Česká republika JIRONC Tomas0---0---0------------12------12
=Polsko Hubert KLOC---------------------120---------12
=Polsko MALCZEWSKI Piotr------00---------6---6------12
=Portugalsko FRANCO Paulo---4---0300------5------12
=Slovinsko MEJAK Marko---12------------------------------12
=Česká republika PETERA Jirka jun---------12------------------------12
55.Španělsko IGLESIAS Diego4------0---------------7------11
=Česká republika KRYSTYN Miroslav056---------------------------11
=Polsko CEBULA Jarek11---------------------------------11
=Česká republika SUDICKY Mira------0------07------------411
59.Česká republika FRISTENSKY Jiri000------801010010
=Polsko STENER Pawel------0217------------------10
61.Česká republika UTRATA Lukas------9---------------------------9
=Česká republika BABAK Ondrej------------------------3------69
=Česká republika HONZEK Maty00000------9------------9
=Polsko KUPCZAK Andrzej---------9------------------------9
65.Portugalsko Joel Ferreira------8---------------------------8
=Česká republika HUDSKY Martin---0000------------8------8
=Polsko GWIZDZ Marcin---8------------------------------8
=Česká republika MIKSOVSKY Jakub---------8------------------------8
69.Finsko REPO Kimmo1------0------24---------07
=Česká republika STEINER Pavel0---7---------------------------7
=Česká republika JAROLIMEK Tomas---21------40---------------7
72.Česká republika NAVRATIL Jiri---0------6---------------006
=Česká republika SOUREK Vaclav---------0---------------33---6
=Česká republika GABOR Stefan------0------6---------0------6
75.Polsko WACH Tomek---------------05---------------5
=Polsko ROKITA Michal000005---000005
=Polsko TALAGA Wojciech---05---------------------------5
78.Česká republika KOCOUREK Vasek---0------4---0---------------4
=Portugalsko BARROS Rodrigo---------4------------------------4
=Česká republika RAFAJ Dalibor---00---------4---------------4
81.Česká republika ZAK David------------------3---------------3
=Česká republika VALENTA Frantisek---120---00---------------3
=Česká republika SPURNY Milan------0------3------------------3
=Česká republika CECH Mira3000---00---0---------3
85.Česká republika MILFAIT Petr------------0---------2---------2
=Česká republika SKRABAL Roman---0---0---20---------------2
=Polsko BACZYNSKI Michal---------------------------2------2
=Česká republika HOLECEK Jiri------------------------------2---2
=Česká republika HEJTMANEK Jan00002------0---00---2
=Česká republika VECERA Lukas---0---------------------0022
91.Česká republika MALY Ales---------1------------------------1
=Česká republika STEPANEK Frantisek---00---0---1---------------1
=Česká republika KUNCL Karel------------------------------101
=Russian Federation KURENKOV Alex0------------------------------11
=Česká republika MARKO Tibor---------0---100---0------1



Celkové výsledky týmů (Vše):
PořadíNázev týmu1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.Bodů
1.HSF rally team107687137105482529611046864787
2.IF Motorsport404838371149812767333986556
3.FRONTLINE Rally Team384711532225913080305535517
4.LIZSPORT - MR Corse39971693133464215173331436
5.Yalta Crimea Rally Team62523254330283411108088403
6.Wyprzedź Mnie Rally Team12932333430---67446926---356
7.Scuderia SIADLY.COM3978125730251367---14------335
8.RBR Generation Team447122014---4046---305546314
9.Kizz-me WRT153736302131353014309---288
10.RallyShop.pl Virtual Team192419552560------------2130253
11.CARLSBAD Rally Team21183610---3325---21121025211
12.KC Motorsport19101707112420---461337204
13.MONTEK MOTORSPORT554440---910------14---26---198
14.IRIDIUM RBR Team27---196038---------1521------180
15.Czech Rally Fans RBR team142827------194318---8---13170
16.Killaz Motorsport---655334417------------------155
17.RM Motorsport627411249381515---7138
18.MM Racing---7760---------------------------137
19.S.A.D.A.C. Motorsport398302530---------------------132
20.AUTOMOBILKLUB POLSKI WRT80005110202011841124
=Anvel Racing Team11171292115---13------26---124
22.ESOX Rally Team---0011113111423201218123
23.Středočech RBR Team6200101322321015---11121
24.SIM-control10------22---43------3013------118
25.HROCH Rally Team2800252225------6820116
26.R-VT---00142390121111262108
=Play-Max.pl Rally Team------4------------303092510108
28.BF Goodrich Drivers Team ---------------1716---42245---104
29.FIST Team10150028---0------2713---93
30.RT--WRC--73802320---------------------88
=Poland Virtual Rally Team1437919------9---------------88
32.ŠOPA Motorsport7---0---101228------25---082
33.NEXUS Racing07---151210---1119---------74
34.TOTAL Motorsport Team---157------1513------1110---71
35.SG Racing---0100---170---41622---69
36.EXE Racing000------------2126------1360
37.R-EVOLUTION Team21---------------15------19------55
=Blue Devil3000670571012555
39.Mogul Racing Team010---------151417---------47
40.Hanácký Rally Klub Vyškov9---7---------30---------------46
41.TUNING.SK RALLYE TEAM17------25------------------------42
=Fia World Rally Team 0037---49---127------42
43.PROFI CLUB RALLY---------------------------1791541
=Racing-Team-Sahara07------------1110---013---41
45.CLUB RALLY------------------21---------19---40
=FAMILY RACING RALLY TEAM000---3111---7---51340
47.Mobil 1 Racing Team3015315------------10---37
48.SLORBR Rally TEAM------------------------30---0535
49.Dojazdowka & 2Brally Team6------7------4---17---------34
50.HUNGARY RALLY TEAM1---------1502------5---1033
51.Nordic Sim Motorsport---------------------------------3030
52.Fido Rally Team2---133---11------------------29
53.J.M.A.Z. Rally Team4000---------9------15028
54.NRT---------------------9------7---16
55.Božkov Rally Team---------07---4------------314
56.GB WRT------------------------------11---11
57.RPTEAM---------------------------------1010
58.Kuba rrTeam8---------------------------------8
=MOTORSPORT ČERNOUSY00---0------0---8---008
=Escuderia TRM---0---------------------------88
61.Likarca racing TEAM7---------------------------------7
62.GX Motors Racing-Team------------------------------6---6
63.Beskidy Virtual Rally Team---4------------------------------4
=Born2speed---------------------------------44
65.EXE Racing 2 JRT------------------------2---------2

Události na serveru
10.12.2017:
Nové tratě:
  • Capo Di Feno
  • Capo Di Feno II
03.12.2017:
Nová trať:
  • Carvalho de Rei 2008
26.11.2017:
Aktualizované auto:
  • Subaru Impreza GC8 WRC2000 S6
09.10.2017:
Aktualizovaná auta:
  • Peugeot 208 T16 R5 (d) - pouze model
08.10.2017:
Aktualizovaná auta:
  • Citroen DS3 R3-MAX
Nová auta:
  • Fiat Abarth 500 R3T
  • Peugeot 207 RC R3T
  • Renault Clio IV R3T


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5254 30.04%
6 měsíců
 
Hlasů: 1453 8.31%
1 rok
 
Hlasů: 1973 11.28%
2 roky
 
Hlasů: 1949 11.14%
3 roky
 
Hlasů: 2048 11.71%
Hned od vydání
 
Hlasů: 4813 27.52%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.